PALUBA
April 19, 2024, 11:39:28 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Ovde možete pogledati te poručiti knjigu "Ešalon" jedan od autora je srpski podoficir i naš global moderator Kubovac
"Istorija razvoja sovjetskih i ruskih radara, komandno-informacionih sistema i sistema automatizacije"
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Go Down
  Print  
Author Topic: Canadair CL-215  (Read 118262 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ZuluDelta
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 202


« Reply #90 on: July 28, 2012, 10:19:23 pm »

Vezano za ovu nesreću prenosim iz razgovora s kompetentnom osobom, ukratko prema riječima sugovornika:

11.7.84.  kod  Iža  posada  major Cvijanović, kIk Katanić  bio na desnom sjedištu, mehaničar Karan, major htio vježbati slijetanje na more,no to je činio prilično pogibeljno iz velikog napadnog kuta, Katanić nije dao jer je ovaj bio totalno nesposoban, tri puta je maknut, završio je KŠA i  uz debele veze uvjek se vraćao , u otimanju komandi  CL-215  br.74225  lijevom stranom krila  plovkom zakačio more, avion se prevrnuo i potonuo, major je poginuo , ostali lakše ozlijeđeni, avion izvađen otpisan, osiguranje platilo štetu, avion je dugo vremena bio u gaženici...............ostalo će Bojan kad pogleda papirologiju

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Ovdje se vidi prvi u nizu, inače ljudi imaju nedjeljnu misu. marinero.........fotografija iz arhive k-danta 24vb Viktora Lenarčića s datumom 1.3.82.

Pozdrav ZD


* CL-215.jpg (458.69 KB, 1169x800 - viewed 558 times.)
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #91 on: July 28, 2012, 11:06:49 pm »


 Kaže Zulu Delta: avion otpissan, osiguranje platilo štetu.

 Proizilazi da je JNA osiguravala svoje efektive kod neke osiguravajuće kuće. Da li neko može da mi kaže kakva je danas situacija? Da li su naprimer, Kanaderi, u Hrvatskoj osigurani? Da li su osigurani ostali efektivi, helikopteri, avioni, brodovi? Imali smo diskusiju o tome na drugom mestu na Forumu pa me interesuje.
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #92 on: July 29, 2012, 10:25:37 am »

Ja mislim da je osiguranje tadašnjih Kanadera išlo preko lloyda.
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #93 on: July 29, 2012, 12:27:51 pm »


 Hajde konkretno!  Ako je danas Hrvatska vojska osigurala svoje avione, brodove, helikoptere, onda pada u vodu deo priče o Heliodromoma u cilju SAR-a na hrvatskoj obali!? Naime, tamo se između ostalog tvrdilo da je svaki prevoz u medecinske svrhe između ostalog neosiguran( ako me pamćenje služi?)  Malo u OFF, ali se nadam da je suština tu?!
Logged
marvin
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 102



« Reply #94 on: July 29, 2012, 01:32:36 pm »

A je'l netko od Vas gurao "kanadera" da ne izgori u vatri, e ja jesam...... jedna od luđih anegdota iz skromne povijesti, prije cca 12-14 god zapalila se makija na ZL Pula iza pozicija 1 i 3 gdje su bila parkirana dva aviona i kako je vatra počela skoro pa lizati vertikalce sve rasploživo je (osim VP ZL Pula) uhvatilo gurati avione van dosega plamena.... Cool

Izgleda da smo bili u isto vrijeme na istom mjestu  Grin To je bilo u ljeto 1994 godine  police
Logged
marvin
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 102



« Reply #95 on: July 29, 2012, 01:42:37 pm »

A je'l netko od Vas gurao "kanadera" da ne izgori u vatri, e ja jesam...... jedna od luđih anegdota iz skromne povijesti, prije cca 12-14 god zapalila se makija na ZL Pula iza pozicija 1 i 3 gdje su bila parkirana dva aviona i kako je vatra počela skoro pa lizati vertikalce sve rasploživo je (osim VP ZL Pula) uhvatilo gurati avione van dosega plamena.... Cool

Izgleda da smo bili u isto vrijeme na istom mjestu  Grin To je bilo u ljeto 1994 godine  police


Malo mi je sjecanje nagrizeno, ali na platformi je bio jedan ili dva kanadera zbog velikog pozara kod Buja. To jutro je jedan od susjeda ZL Pula nesto palio u svom dvoristu i zamalo zapalio aerodrom. Bila je tamo jedna bizz Cessna i nekoliko GA zrakoplova. Kad smo kod pozara u blizini Buja (i tamo sam se zatekao po duznosti Tongue ), jedan od Canadaira Cl-215 me skoro zatukao jer sam bio tamo u osiguranju pozarista a pajdo se sjurio "zaprasivati"...
Logged
proxy1969
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 170


« Reply #96 on: August 04, 2012, 11:18:17 am »



Malo mi je sjecanje nagrizeno, ali na platformi je bio jedan ili dva kanadera zbog velikog pozara kod Buja. To jutro je jedan od susjeda ZL Pula nesto palio u svom dvoristu i zamalo zapalio aerodrom. Bila je tamo jedna bizz Cessna i nekoliko GA zrakoplova. Kad smo kod pozara u blizini Buja (i tamo sam se zatekao po duznosti Tongue ), jedan od Canadaira Cl-215 me skoro zatukao jer sam bio tamo u osiguranju pozarista a pajdo se sjurio "zaprasivati"...

Da bila su dva, i je susjed IK (inače zaposlenik ZL Pula  palio je korov iza žice), je gorjelo je oko Markovca uz samu granicu. Koliko se ja sjećam nije bila Cessna nego Learjet, ali ko će ga više znati.....
Logged
proxy1969
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 170


« Reply #97 on: August 04, 2012, 11:21:31 am »


 Hajde konkretno!  Ako je danas Hrvatska vojska osigurala svoje avione, brodove, helikoptere, onda pada u vodu deo priče o Heliodromoma u cilju SAR-a na hrvatskoj obali!? Naime, tamo se između ostalog tvrdilo da je svaki prevoz u medecinske svrhe između ostalog neosiguran( ako me pamćenje služi?)  Malo u OFF, ali se nadam da je suština tu?!

Kvaka je u tome da zahvaljujući jednoj umnoj agenciji u RH niti jedan vojni helić nije upisan u civilni registar (usporedbe radi svi češki nabavljeni kad i ovi naši - Mil Mi 17 su upisani i u civilni registar) tako da osiguranje pokriva samo helić i vojne osobe u njemu, a ne i civile......
Logged
proxy1969
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 170


« Reply #98 on: August 04, 2012, 11:24:38 am »


 Kaže Zulu Delta: avion otpissan, osiguranje platilo štetu.

 Proizilazi da je JNA osiguravala svoje efektive kod neke osiguravajuće kuće. Da li neko može da mi kaže kakva je danas situacija? Da li su naprimer, Kanaderi, u Hrvatskoj osigurani? Da li su osigurani ostali efektivi, helikopteri, avioni, brodovi? Imali smo diskusiju o tome na drugom mestu na Forumu pa me interesuje.


Nije, osiguranje štete se pokrivalo iz proračuna, CL-215 su bili osigurani kod CROATIA osiguranja Zagreb, zato jer su bili vlasništvo SR Hrvatske, a ne savezne vlade.
Logged
Padobranac
mornar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1



« Reply #99 on: August 07, 2012, 04:40:39 pm »

Pozdrav svima, hteo bih na ovu temu da dodam nesto jer sam radio diplomski 1989 na temu "Primena aviona u gasenju pozara" gde sam mnogo podataka dobio od pokojnog cika Pavleta Crnjanskog koji je bio u timu koji je isao u Kanadu da se kupi CL 215. Takodje sam bio na aerodrmu u Nisu 1982 kad su prvi avioni doleteli u Jugoslaviju. Iz materijala i dokumentacije koji mi je bila na uvid je sasvim izvesno da je savezna vlada kupila avione i da je JNA bila zaduzena za operacije i odrzavanje. To da ja Hrvatske bila vlasnik nisam ni u jednom dokumentu video niti nasao niti cuo  taj podatak.
Avione je prodala tadasnja vlast SRJ preko ambasdora i ministra u Grckoj (da ne spominjem imena) i ja sam istrazivao 1996 gde su pare i morao sam zbog toga da sklonim jer je bilo jako gusto odjednom, neke cike u mantilima me pratile itd.. Elem kolko znam pare su otisle na troskove rata i u neki racun na Kipar......otada sam jako daleko od Balkana a i ostacu jos neko vreme.   
Svima veliki pozdrav jos jedared i prastajte, ako nekom treba neka informacija o ovome mogu da ceprknem po diplomskom i starim 'artijama.   pilot
Logged
airbag
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 267


« Reply #100 on: August 08, 2012, 09:02:10 am »

Neznam jeste pisali o tome, ali razlog zasto R Hrvatska potrazuje te avione i 13 motora i 10 kontejnera opreme, iz cega ljudi razumiju da su bili i vlasnistvo SRH a sto nije isto i nema veze, proizilazi iz Ugovora o podjeli vojne imovine, gdje se kaze da oprema koja se koristila za iskljucivo u civilne svrhe ostaje na teritoriju Republika u kojima se zatekla odnosno da ce se za nju isplatiti pravicna naknada od onog tko ju je uzeo i koristio nakon 1992. Zalosno je to da covjek drug i staresina koji je "spasio" avione sa Zemunika i preletio ih, danas cami u pemziji odbacen od sustava u koji je vjerovao.
Dio novca ako ne i sve Grci su uplatili kao avans za B737 koje je JAT tada kupio.
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #101 on: August 08, 2012, 09:54:00 am »

@Padobranac

Zanimljivo bi bilo da otvoriš tu temu.
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #102 on: August 25, 2012, 10:01:15 am »

Jedna ljepa sličica.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
poz.


* kan.JPG (46 KB, 574x714 - viewed 393 times.)
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #103 on: August 26, 2012, 09:05:19 pm »


 Evo i dve stranice teksta iz Aerosveta o ovom avionu.

  [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
  [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* aerosvet 4-017-017.jpg (256.08 KB, 754x1024 - viewed 318 times.)

* aerosvet 4-018-018.jpg (220.61 KB, 754x1024 - viewed 338 times.)
Logged
Snowy
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 181



« Reply #104 on: August 27, 2012, 12:14:40 pm »

Dali je ovo CL 215? ako nije možete moderatori slobodno ,da maknete...Ako je pravi imam još slika....
Slikano 25.8.2012 u Poreču, prilikom gašenja požara blizu Poreča...

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 250820123092332323.jpg (180.35 KB, 1024x768 - viewed 422 times.)
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 23 queries.