PALUBA
March 29, 2024, 07:08:37 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Važno
Za sve članove foruma Paluba.Info, apel da uzmete učešće na samo u glasanju već i u temi.
Link do teme je ovde
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 [4] 5 6   Go Down
  Print  
Author Topic: Motorna jahta Jadranka  (Read 49137 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
MOTORISTA
Moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #45 on: November 11, 2017, 10:26:10 am »

Nije žvaka za seljaka.
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #46 on: November 11, 2017, 01:30:54 pm »

Ne radi se o tome jeli nešto za nekoga ili nije. Napravila se ogormna šteta sa sredstvima zbog neodgovornosti i neznanja. A i financijska sredtva su u pitanju.
Logged
Kumboranin29
vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 567



« Reply #47 on: November 16, 2017, 07:04:39 pm »

https://www.cdm.me/drustvo/vlada-prodaje-titovu-jadranku/

Vlada je na današnjoj sjednici donijela odluku o prodaju Titove jahte “Jadranka” po početnoj cijeni od 80.000 eura.

“U slučaju neuspješne prodaje jahte “Jadranka“ putem javnog oglašavanja, Ministarstvo odbrane je zaduženo da formira komisiju koja će odrediti vrste metalnih i drugih sirovina koje se mogu dobiti od broda i početne pojedinačne cijene dobijenih metalnih i drugih sirovina, u skladu sa cijenama na tržištu i brod ponuditi na prodaju kao dotrajalu – otpadnu jahtu”, kazali su u Vladi.

Jahta “Jadranka“ je za potrebe predsjednika SFRJ Josipa Broza Tita izgrađena 1977. godine u brodogradilištu u Kraljevici u Hrvatskoj, sa pogonskom grupom od dva dizel MTU motora koji su joj omogućavali maksimalnu brzinu od 25 čvorova.

Motorna jahta duga je 34, široka osam metara, sa gazom na krmi od 1,5 metara.

U posadi je bilo 14 članova, a mogla je da primi maksimalno 40 gostiju.
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #48 on: November 16, 2017, 07:19:56 pm »

I nju su, slepci, sjebali. Džaba svinji biser.
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #49 on: November 16, 2017, 07:42:05 pm »


 https://www.youtube.com/watch?v=plTH3Svl2fs&feature=youtube_gdata_player

 Gledajući ovo ? Već sam ionako mišljenja da smo trebali ostaviti sredstva u Cro. Brinu o onome što imaju.
Logged
MOTORISTA
Moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #50 on: November 16, 2017, 09:42:36 pm »

I nju su, slepci, sjebali. Džaba svinji biser.

Tačno tako.

Traže 80 hiljada jura kao početnu cenu za olupinu.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Hohštapleri i secikese.


* DOwuSZZW4AI_kUo.jpg (120.04 KB, 1200x439 - viewed 235 times.)

* DOwsGBWW0AAu9YQ.jpg (165.39 KB, 1200x900 - viewed 405 times.)

* DOwr9TTW0AADeMJ.jpg (153.79 KB, 1200x900 - viewed 408 times.)
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 809


« Reply #51 on: November 16, 2017, 10:05:33 pm »

Kada sam 1981. u maju došao na Brione, na Podgorku, Jadranka je bila stara 4 godine, dakle nov brod. Piješ kafu na krmenoj palubi ili u salonu posade - pada ti piljevina za vrat i u kafu! Kada hodaš, paluba se uvija, kao i podovi u kabinama, motori stalno imaju problem sa štelovanjem termostata i još mnogo takvih sitnih problema.

Jadranka je od početka bila konfekcija, loš kvalitet proizvoda, za razliku od Podgorke, izgrađene 1962. a koja još plovi u HRM kao Učka, doduše sa belo ofarbanim bokovima što je veliki greh prema plemenitom mahagoni drvetu od kojeg je napravljena.

Zbog toga me stanje Jadranke ni malo ne iznenađuje.
Logged
bristova
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 322


« Reply #52 on: November 16, 2017, 10:58:43 pm »

Prema vrlo sličnom iskustvu s zlosretnom jahtom imenjakinjom iz sastava HRM-a i njenim sličnim dugotrajnim postupkom neuspješne prodaje i otpisa, biti će dobro ako netko metalne dijelove i opremu "Jadranke" uzme "pod račun" za besplatno zbrinjavanje ostatka broda.

Ona ploviti više nikad neće moći.
Logged
bristova
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 322


« Reply #53 on: November 16, 2017, 11:52:17 pm »

Kada sam 1981. u maju došao na Brione, na Podgorku, Jadranka je bila stara 4 godine, dakle nov brod. Piješ kafu na krmenoj palubi ili u salonu posade - pada ti piljevina za vrat i u kafu! Kada hodaš, paluba se uvija, kao i podovi u kabinama, motori stalno imaju problem sa štelovanjem termostata i još mnogo takvih sitnih problema.

Jadranka je od početka bila konfekcija, loš kvalitet proizvoda, za razliku od Podgorke, izgrađene 1962. a koja još plovi u HRM kao Učka, doduše sa belo ofarbanim bokovima što je veliki greh prema plemenitom mahagoni drvetu od kojeg je napravljena.

Zbog toga me stanje Jadranke ni malo ne iznenađuje.

Za boldano postoji nekoliko razloga:

U zadnjih 20 godina vršene su neophodne popravke nadvodnog dijela trupa "Podgorke-Učke" zamjenskim platicama. Mada su one redom bile od mahagonija, neizbježno se za nijansu razlikuju od originalnog mahagonija iz 1962. god. To bi se kod eventualnog lakiranja vidjelo.

Samo uklanjanje bijele boje i ponovno lakiranje bokova broda predstavlja više restauracijski poduhvat nego remontni zahvat.

U ovom slučaju radilo bi se o specijalnom postupku pripreme površine i apliciranja 24 (dvadesetčetiri)! ruke laka u kontroliranim uvjetima i po posebnoj tehnologiji. Garancija 5 godina, izgled vrhunski. Neophodan angažman inozemne tvrtke jer u RH nitko nema potrebnu tehnologiju, iskustvo i spremnost za preuzimanje rizika ponovnog lakiranja prestižnog 40-metarskog oldtajmera.

Cijena restauracije - "prava sitnica".
U situaciji kada HRM kronično nema dostatna financijska sredstva za održavanja brodova, davanje pozamašnih iznosa za lakiranje jahte negativno bi odjeknulo unutar mornarice.  A i šire.

Stoga je, do boljih vremena, odlučeno u HRM-u  da Učka bude prekrivena (ili skrivena) bijelom bojom, ma koliko sve prave mornare duša boli zbog neiskazane mahagonijske lijepote ovog broda.

P.S.
Trup Učke nije nikad plastificiran. Mahagonij je samo prebojan bijelom bojom. To se vidi kad bolje zagledaš u nedavne fotografije trupa broda.
« Last Edit: November 17, 2017, 12:16:51 am by bristova » Logged
Gazda
zastavnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 489



« Reply #54 on: November 17, 2017, 03:40:16 pm »

To sve stoji što je napisano, ali svejedno šteta. Izgubila je puno elegancije ali bar je sačuvana. Po meni inače, čak i popravci izvedeni u istom drvetu izgledaju jako lijepo,ali nekome bodu oči.

No,ovako je ipak sačuvana i plovit će još dugo.
Logged
Kumboranin29
vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 567



« Reply #55 on: November 17, 2017, 04:34:17 pm »

Na ovim slikama se vidi da je brod bas propao i nerealno je da je za 3,4 godine koliko ima od poslednjeg remonta toliko propala. Stvarno je sramota sta napravise od broda , sto je ne prodase kad je bila u voznom stanju , ovakvu je nece ni cigani sa konika.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 809


« Reply #56 on: November 17, 2017, 07:06:50 pm »

@Bristova, hvala mnogo za ovu informaciju, malo mi je lakše sada.

Slika tog broda i danas je u mahagoni ramu u mojoj dnevnoj sobi, i nijednog više (ne računajući tri umetničke slike - jedan čamac u barskoj luci, Amerigo Vespuči i splitska luka sa tornjem sv. Duje, sve akvareli).

To je moja prva ljubav. Smiley
Logged
leut
Počasni član foruma
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 721



« Reply #57 on: November 17, 2017, 07:20:14 pm »

Na RTL-u večeras prilog o prodaji ex-JRM Jadranke, a kao ilustraciju objavili sliku HRM-ove Jadranke.
« Last Edit: November 17, 2017, 07:29:44 pm by leut » Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #58 on: November 17, 2017, 08:48:56 pm »

Tužno je da se tako lepi brod potpuno zanemari i dopusti kompletno uništenje, i raspad. Stanje Jadranke je slika i prilika CG RM. 

Radio sam u Komandi RM od 1997. do 2005. godine.
Bio sam zadužen za mornaričko naoružanje, ali se dobro sećam da je u periodu od 2003 - 2004 rađen veliki remont na Jadranci. Svo osoblje KRM zaduženo za održavanje brodova se maltene polomilo oko tog zadatka. Bitno je, da je tih godina skoro celokupan budžet MTSl otišao na Jadranku. 

 
Logged
bristova
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 322


« Reply #59 on: November 17, 2017, 11:55:15 pm »

@Bristova, hvala mnogo za ovu informaciju, malo mi je lakše sada.

Slika tog broda i danas je u mahagoni ramu u mojoj dnevnoj sobi, i nijednog više (ne računajući tri umetničke slike - jedan čamac u barskoj luci, Amerigo Vespuči i splitska luka sa tornjem sv. Duje, sve akvareli).

To je moja prva ljubav. Smiley

Prva ljubav zaborava nema.  Wink

Inače, HRM je Podgorku-Učku svojevreneno doista spasila od propasti.

Brod je početkom 90-tih zatečen van operative, u ne baš reprezentativnom stanju.
Vraćen je tada u život ugradnjom 2 nova MTU motora umjesto 3 Deltika. Srednjeg glavnog motora od tada nema. S novim motorima brod vozi 22-23 čvora.

Početkom 2000-tih, u općoj besparici održavanja MTMS,  prilično je bio zapušten.

Vodonepropusne Al-pregrade i unutarnja Al-struktura broda, od početka u jako lošem stanju, bili su tada toliko korodirali da je brodu pretio raspad metalne podkonstrukcije.
Za ilustraciju, u kaljužama je na mjestima bilo i do 100 mm taloga aliminijske kuge a kroz rupe na dnu vodonepropusnih pregrada mogla je manja mačka proći od prove do krme. Jahta je godinama tavorila na vezu i bila pred konačnim otpisom...

Negdje 2010. god. tadašnji zapovjednik HRM-a, inače veliki zaljubljenik u ovaj brod, odlučio je spasiti Učku.

Pristupilo se složenoj zamjeni dotrajale Aluminijske strukture i vodonepropusnih pregrada. Kroz nekoliko remonta u više narednih godina, s rapoloživim financijskim sredstvima, sukcesivno su mijenjani navedeni strukturni elementi. Pritom nije skidana dobra vanjska oplata od mahagonija već je na mjestima zamjenjena novom. Vrlo složen, riskantan i pipav posao, bez presedana u remontnoj praksi kako JRM tako i HRM.

Kompletno je zamjenjena i drvena paluba broda.

Također, uz prije dobivene nove pomoćne motore Perkins, brod je dobio nova kormila i nove osovine GM, adaptirane za Učku od starih osovina jedne od raketnih topovnjača HRM. Dobio je i nove pumpe drenažnog sustava te još puno novih stvari koje čini pogonski i navigacijski sustav broda.

Kod uređenja nadgrađa, salona i gostinski kabina gledalo se maksimalno sačuvati - obnoviti originalni izgled. To je također vidljivo na nekim fotografijama nadgrađa i unutrašnosti broda.

Brod je doveden u pristojno stanje.

Za vanjsku oplatu sam objasnio u prethodnom postu.

Sve u svemu, uloženo je u HRM dosta truda i novca da se brod spasi od propasti.  "Otet Vragu s parangala" danas redovito izvršava reprezentativne zadaće za koje je svojevremeno i napravljen.

P.S.
Nadam se da sam razjasnio neke stvari vezano za Učku, koliko je to na forumu moguće.
Ako moderator smatra da ovom postu ovdje nije mjesto, neka ga prebaci na odgovarajuće ili ukloni.

« Last Edit: November 18, 2017, 12:26:23 am by bristova » Logged
Pages:  1 2 3 [4] 5 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 24 queries.