PALUBA
April 23, 2024, 07:59:25 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Donirajte Palubu
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: U SAD IMA VIŠE OD 3.000 KOMPANIJA KOJE SE BAVE ŠPIJUNAŽOM  (Read 4786 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 150



« Reply #15 on: July 23, 2010, 01:26:45 pm »

Da li si bio vezan? Da li bi se time mozda izbjeglo nabijanje?
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #16 on: July 23, 2010, 02:15:22 pm »

Jel ostalo sta od auta ?
Logged
Vladimir Ivanović
Stručni saradnik - OMJ
poručnik fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 4 896


Da sam nomalan, poludio bih.


« Reply #17 on: July 23, 2010, 03:02:11 pm »

To znači da ste pročitali tekst iz slike.

Bio sam vezan, trijezan, ali sam kriv. Lupio sam u auto ispred mene koje je naglo zakočilo na autoputu. Taj nije imao položen vozački. Ja sam pravno kriv. Registrujem auto u utorak, a tu će me čekati sve kazne od prošle registracije do danas, pa ću vidjeti. Bio sam vezan, ali sam polomio nosač volana grudnim košem. Bolilo me dva tri mjeseca, modrica koja je ličila na pojas iz auta.

Ovo je otišlo u off.

Dakle, agencije koje se bave najviše zarađivanjem dolara i plašenjem svog naroda kao naprimjer


<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/7bOx6EMn1tk?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>


Možemo se sada vratiti na onu raspravu koju smo imali na ovom forumu o napadu 9/11 gdje sam tvrdio da je to izrežirano od američke administracije. Toliko ima gluposti u tim napadima da...  nema svrhe više o tome pričati.  I šta se desilo nakon toga. Ogroman rast ovakvih agencija, ogromne pare za američku vojsku, a što znači i za američku vojnu industriju, a ...   firma Dika Čejnija hrani američku vojsku  itd.

Sasvim je svima jasno da su Amerikanci navukli Sadama da napadne Kuvajt da bi oni kasnije oslobodili Kuvajt i bili oslobodioci. A Sadam je htio da se nafta plaća u eurima, a ne u dolarima. Taj bi potez oborio američku ekonomiju.

Zna se da porodice Džordža Buša i Bin Ladena sarađuju. Građevinska kompanije. Izgradnja naftovoda. Treba naftu iz Kavkaza transportovati preko Avganistana. Treba čuvati naftovod. Američkom vojskom kad rat završi. Svuda gdje su Amerikanci ratovali i pobijedili ostale su američke trupe.

Ajmo poći od teorije da su Amerikanci izgubili neprijatelja kad je završio hladni rat. A trebao im je neprijatelj da bi im radila vojna industrija i ogromni vojni aparat. Treba se opravdati ispred svog naroda. Kako. Pa kao na ovom snimku maloprije. Dakle. Džordž kaže svom prijatelju "ajde da budemo glavni. Meni i tebi pare, bićemo neprijatelji, ali ćemo dijeliti dobit. Ti ćeš biti igrač sa crnim figurama, a ja sa bijelim"

Već je poznato da je CIA ilegalno finansirala svoje neprijatelje da bi sa druge strane mogla da to iskorištava. Dovoljno se sjetiti afere Iran kontra ili poslova CIA u Nikaragvi.

Šta se sad desilo. Kao što se nekad CIA finansirala prodajom droge iz Nikaragve, tako sad, otkako je Avganistan u ratu, ogromne količine droge idu iz Avganistana.

Da se vratimo nazad.

Dakle, Bin Laden namjerno ili vođen svojom naivnošću organizuje napad 9/11. Američke tajne službe nisu mu smetale, jer su znale da će nakon toga imati koristi. Sa dva aviona pogađaju dva nebodera, a tri nebodera padaju nakon toga. Jednog aviona nema nigdje sem crne fleke na zemlji, avion koji je udario u Pentagon je trenutno ispario. Udica je bačena. Zavladao je strah u Americi.

....

i tako to krene.

LPV
Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.021 seconds with 23 queries.