PALUBA
March 29, 2024, 08:54:16 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Donirajte Palubu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... 167   Go Down
  Print  
Author Topic: Sve što je dobro ili deblja ili je zabranjeno...  (Read 637068 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1410 on: March 23, 2014, 03:24:51 pm »

Hvala Solaris, probamo pa javimo Smiley


Na švedskoj na zelenu salatu stavljaju slatko vrhnje, dok jim je čorba od pasulja slatka, i onda unutra stavljaju senf. Istotako na kuvan krompir i kuvano pileče meso stavljaju "sok na razmučivanje od ananasa" (slatki umak od ananasa). Neke stvari idu zajedno a neke ne.

Iznenadio se, kada sam probao marmeladu od luka... odlična je.
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1411 on: March 28, 2014, 07:02:03 pm »

Stiglo proleće, počela sezona branja šparoga.
Ja sam već 4 puta večerao sveže ubrane šparoge, u zadnjih nekoliko dana.

Kako je u Istri, jesu li i tamo počele?



* 1.jpg (532.59 KB, 1070x1705 - viewed 141 times.)
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #1412 on: March 28, 2014, 07:07:47 pm »

Ja sam šparoge brao več pre dvadesetak dana, govorim o slovenačkom primorju. Na sunčanom mjestima zaklonjenim od bure pod Kraškim rubom i prije.
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1413 on: March 28, 2014, 08:13:42 pm »

Evo, današnja večera - ukusan omlet sa svežim šparogama


* IMG_2658.jpg (595.23 KB, 1394x1045 - viewed 135 times.)
Logged
mali od palube
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 376



« Reply #1414 on: March 30, 2014, 06:11:27 pm »

Evo, današnja večera - ukusan omlet sa svežim šparogama
Nema ništa ukusnije od toga, ja sam danas napravio čorbu od paradajza i divljih šparoga, improvizovao sam, sve se pojelo...
Prvo sam ih skuvao, a onda u toj vodi pravio "normalnu" paradajz čorbu... Slatko gorko kisela kombinacija... idealna za mamurluk  Grin
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 147



« Reply #1415 on: March 30, 2014, 06:55:12 pm »

Interesira me da li je netko od Palubaraca probao meki izdanak veprine - moze se procitati da su ukusni i da se pripremaju kao sparoge.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Sama biljka je zakonom zasticena, medjutim znam pozicije gdje ih ima mnogo, ali bas mi nisu "pod rukom".
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* izdanak-veprina - ruscus aculeatus.jpg (30.66 KB, 400x300 - viewed 173 times.)

* veprina.jpg (69.42 KB, 620x424 - viewed 141 times.)
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #1416 on: March 30, 2014, 07:23:23 pm »

Stiglo proleće, počela sezona branja šparoga.
Ja sam već 4 puta večerao sveže ubrane šparoge, u zadnjih nekoliko dana.

Kako je u Istri, jesu li i tamo počele?



Ima ih i u Ljubljani na pazaru. No, brat je bio neki dan u Kostnjevici na Krasu, tamo sam ih i ja brao, ubrao je lijep "buket".
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1417 on: March 30, 2014, 07:25:19 pm »

Ima toga kod nas, dosta. Probao sam ih, imaju sličan ukus kao šparoge i bljušt (kuke). Kod nas ih meštani zovu špećak.
Prave divlje šparoge su ipak najuksnije!
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 147



« Reply #1418 on: March 30, 2014, 07:42:00 pm »

Hvala  Smiley
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #1419 on: March 30, 2014, 07:44:49 pm »

Šparoge su odlična stvar o zdravlju za organizam da i ne govorim, ja ih najvolin onako skuvane pa jaja uje kvasina papar sol i to je to no i juva od njih je jako lipa , mokraća iza njih rastopi wc školjku koliko je žestoka Tongue
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #1420 on: March 30, 2014, 08:14:39 pm »


U Beogradu za sada šparoga ima samo u radnjama i skupe su jako. Nisam ih video čak ni na Kaleniću, gde je najprogresivnija (i najskuplja) pijaca.
Logged
mali od palube
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 376



« Reply #1421 on: March 30, 2014, 08:51:58 pm »

Interesira me da li je netko od Palubaraca probao meki izdanak veprine - moze se procitati da su ukusni i da se pripremaju kao sparoge.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Sama biljka je zakonom zasticena, medjutim znam pozicije gdje ih ima mnogo, ali bas mi nisu "pod rukom".
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Kako ne kod nas ih ima na pijaci čak i više nego šparoga, biljka nije zakonom zaštićena (kao u ostalom ni bilo šta drugo Wink ) Inače se kod nas zove Kostrika.
Inače interesuje me koliko se divlje šparoge prodaju na pijacama u HR i SLO ?
Kod nas je jedna "mršava" vezica 1,5 evra, što je preskupo, tu nema dovoljno ni za kajganu...
Kako nemam ovih dana vremena skitati po makiji, prinuđen sam ih kupiti po toj cijeni....  Angry Angry Angry
Logged
kukador
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 809



« Reply #1422 on: March 30, 2014, 09:03:02 pm »

Interesira me da li je netko od Palubaraca probao meki izdanak veprine - moze se procitati da su ukusni i da se pripremaju kao sparoge.

probao sam lobodiku (tako se zove kod nas) jedan put. nije mi ostala baš u dobri uspomeni. mislim, da rodi kasnije nego divja šparoga.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #1423 on: March 30, 2014, 09:05:39 pm »

Od ovog se nećeš nadebljati.


* scan0040.jpg (321.48 KB, 687x1100 - viewed 149 times.)
Logged
kukador
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 809



« Reply #1424 on: March 30, 2014, 09:34:26 pm »

kraljevski brancin
imao sam priliku i čast, da slušam iz prve ruke o kraljevom brancinu
napisao sam to iskustvo jednom
evo, kako je to bilo


NAUK O KRALJEVSKEM BRANCINU

Za konec še nauk o kraljevskem brancinu. Naučil sem se ga v nekem koprskem baru. Tam smo pristali na pivo po bowlingu v soboto zvečer ob priliki rojstnega dne enega izmed nas. Bilo nas je sedem in posedli smo se okoli šanka. Jaz sem bil na koncu (ali začetku – kot vzameš). Po vrnitvi z WC-a je na sedežu poleg mojega sedel en starejši gospod in me ogovoril, čim sem prisedel. Da ni vedel, da je moj sedež zaseden in da so mu moji prijatelji to povedali in da ….bla, bla……ni se mi ga dalo poslušati. Bil sem že malo utrujen, ura je bila pozna in jutri me je čakal trening. Sklenil sem, da se mu bom čisto malo posvetil, ker je bil sam, a ne preveč. Ni se mi dalo razdajati. V tistih par minutah najine konverzacije pa se je obrnilo drugače. 70 let star gospod s čepico in debelimi očali, malo naglušen, poln življenja in z neko mešanico slovenskega italijanskega jezika je v teh prvih minutah bleknil par takih zadev, da me je pritegnil. Govoril je o trenutni gnilo kapitalistični situaciji, o svojem študiju v Ljubljani pa o teatru in/ali zelju s klobaso tam gor……..Pravil je, da bi morali mi mladi (mi je dal cca 30 let!!!! ) spremeniti svet in obuditi prave življenjske vrednote in se ne prepuščati gnilobam sodobnega življenja. Kar se tiče revolucij sem jaz sicer čisti jebiveter, ampak ob njemu kar nisem mogel ostati ravnodušen. Čas je tekel, debata pa tudi. Tekla je med trenutno družbeno politično situacijo, do potomcev, ki se v gnilo kapitalističnem svetu prodajajo za preživetje, pa o tem do koder je služba še upravičena in od kje dalje je to samouničevanje… …..in tako sva midva priplavala do rib!

Da je bil on najboljši lovec na brancine. Lovil je prave beštije. Od 5 ali od 8 kil. Točno je vedel, kje in kdaj jih loviti. Bil je in še danes je znan po svojih ulovih (kasneje sem se malo pozanimal in naj bi bilo vse res. Za take lovske debate se sicer ne navdušujem, čeprav sem svoj čas v enem popoldnevu tudi sam potegnil 5 lic na čoln, a danes gledam na to drugače).

In potem je rekel, da je nekega dne potegnil v čoln enega brancina od 5 (ali 8 kil – se ne spomnim). Pravo beštijo. Bil je ogromen. Velik. Ležal je v čolnu in v nekem trenutku, ko ga je občudoval se je zagledal v njegovo oko. Spogledala sta se. Brancin ga je pogledal direktno v oči. Takoj je vzel brisačo in ga pokril. Bašta, je rekel. Konec je. Nikoli več. In od takrat ne lovi več. Rekel je, da ni mogel prenesti njegovega pogleda. Beštija, ki je bila še dve minuti nazaj kralj v svojem kraljestvu, je sedaj kot plen ležala na umazanih pajolah ribiškega čolna in čakala na svoj konec. Ne, je rekel. Tega jaz ne bom delal. In od takrat ne lovi več.
Logged
Pages:  1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... 167   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 23 queries.