PALUBA
April 20, 2024, 01:35:15 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Benzinski motori  (Read 80740 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
KapoST
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 84


strojar zauvijek.....


« Reply #15 on: October 21, 2010, 05:56:09 pm »

pogledajte svakako ovaj uradak jedbog Splitskog genijalca....Čovjeka poznajem osobno, i mogu reći da je napravija revoluciju .........    http://www.paut-motor.com/source/B1Page_En/B1PageEn.htm
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 953


« Reply #16 on: October 21, 2010, 06:05:08 pm »

Svaka mu čast, ima dobre živce, vid i veliko strpljenje!
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #17 on: October 21, 2010, 06:16:21 pm »

pogledajte svakako ovaj uradak jedbog Splitskog genijalca....Čovjeka poznajem osobno, i mogu reći da je napravija revoluciju .........    http://www.paut-motor.com/source/B1Page_En/B1PageEn.htm

Ovo je neki polu boxer motor zanimljivo resenje i  lepo je to sto su mu dimenzije jako male tj mogu da budu male!

@Brok i ja sam mislio da je izrada tog motora teska ali zahvaljujuci danasnjim CNC masinama to uopste nije problem,ubacis nacrt i sve sama radi  Smiley
Ovaj v12 motor mi deluje kao da je od nekog  predratnog lovackog aviona naravno u minijaturi prvo zbog klackalica koje se vide ,drugo sto ima vazdusno hladjenje moguce je da gresim ali....
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/dZevjeZDSb8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>



Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #18 on: October 21, 2010, 06:31:55 pm »


Ovo je neki polu boxer motor zanimljivo resenje i  lepo je to sto su mu dimenzije jako male tj mogu da budu male!

@Brok i ja sam mislio da je izrada tog motora teska ali zahvaljujuci danasnjim CNC masinama to uopste nije problem,ubacis nacrt i sve sama radi  Smiley
Ovaj v12 motor mi deluje kao da je od nekog  predratnog lovackog aviona naravno u minijaturi prvo zbog klackalica koje se vide ,drugo sto ima vazdusno hladjenje moguce je da gresim ali....
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/dZevjeZDSb8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>

-Testrun- this is the original Video from the owner;topspeed 6000RPM;6-8 HP--87 ccm -has got the whole Engine
for further Information please go to my websitte - http://www.wawu.eu -

Izgleda da frajeri naprave svoj blok i osovinu a ostalo (cilindre, klipove, klackalice, ventile, glave...) od postojećih RC motora. Da i je tako, svaka jim čast ako ne za drugo za živce sa tavim filigranskim projektom. Ja ne čačkam ništa manje od strojeva, koje mogu odradit sa macom i ključen 22 pa na gore.

PS: koja je razlika između klipa i stapa, na slovenskom sve je to isto - bat.
« Last Edit: October 21, 2010, 06:37:26 pm by madmitch » Logged
Gazda
zastavnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 498



« Reply #19 on: October 21, 2010, 06:51:49 pm »

mislim da je klip kad mu je visina veća od promjera,a klip kad je obrnuto,ali nisam siguran.
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #20 on: October 21, 2010, 06:53:37 pm »

mislim da je klip kad mu je visina veća od promjera,a klip kad je obrnuto,ali nisam siguran.

Misliš, da je stap niži od promjera, vjerovatno?
Tako nekako sam si i mislio.
Logged
Gazda
zastavnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 498



« Reply #21 on: October 21, 2010, 07:20:56 pm »

mislim da je klip kad mu je visina veća od promjera,a klip kad je obrnuto,ali nisam siguran.

Misliš, da je stap niži od promjera, vjerovatno?
Tako nekako sam si i mislio.
da,provjerio sam i tako je.
Logged
mtu
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 313


« Reply #22 on: October 21, 2010, 07:58:26 pm »

mislim da je klip kad mu je visina veća od promjera,a klip kad je obrnuto,ali nisam siguran.

Misliš, da je stap niži od promjera, vjerovatno?
Tako nekako sam si i mislio.
da,provjerio sam i tako je.
tako kažu, a imaš cvajtakt motornih pila kojima je promjer veći od visine pa je opet klip
stap predstavlja sklop sa stapajicom (fixni su)i imaju samo pravocrtno gibanje dok je klip i klipnjača par
MAN motori KZ su imali stapove čija je visina bila veća od promjera...
Logged
Gazda
zastavnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 498



« Reply #23 on: October 21, 2010, 08:29:02 pm »

vidiš,onda neznam točnu definiciju.trebat će koju knjigu prolistat
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #24 on: October 21, 2010, 09:41:30 pm »

tako kažu, a imaš cvajtakt motornih pila kojima je promjer veći od visine pa je opet klip
stap predstavlja sklop sa stapajicom (fixni su)i imaju samo pravocrtno gibanje dok je klip i klipnjača par
MAN motori KZ su imali stapove čija je visina bila veća od promjera...

Znači, u autima (za primjer) je klip a ovo je stap?
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

E pa sada budi pametan
http://hr.wikipedia.org/wiki/Klipna_sisaljka


[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]




* piston_pull3.jpg (177.26 KB, 600x800 - viewed 278 times.)

* KolbenOhneMitKreuzkopf.png (31.61 KB, 720x540 - viewed 286 times.)
« Last Edit: October 21, 2010, 09:49:27 pm by madmitch » Logged
kukador
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 809



« Reply #25 on: October 22, 2010, 07:15:36 am »

PS: koja je razlika između klipa i stapa, na slovenskom sve je to isto - bat.
@madmitch:

nije sa slovenskom isto
po slici na tvom zadnjem postu bi bilo:
1-bat
7-batnica
5-križnik "crosshead", služi za smanjenje prečne sile na klip, da se cilidri očuvaju od trošenja i uzrukovanja ovalnosti tih.
2-ojnica
3-gred

Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #26 on: October 22, 2010, 08:02:31 am »

Na slovenskom je sve što ulazi i šeta po cilindru "bat", nema tu razlike, Jeste onda može doči "batnica" koja je kruto spojena na "bat" ili "ojnica" koja direktno spaja "bat" sa osovinom. Nema razlike, kao što su klip i stap.
Logged
KapoST
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 84


strojar zauvijek.....


« Reply #27 on: October 28, 2010, 11:53:55 am »

Susretao sam se i sa stapovima i sa klipovima u mojoj strojarskoj karijeri.... Po mojoj logici, stap je strojni element koji na sebi nema pokretnih dijelova, tj. fiksno je vezan preko stapajice na križnu glavu koja svoje pravocrtno gibanje preko križne glave pretvara u kružno i tako pokreće radilicu.... Klip je strojni element koji na sebi ima pokretni dio, tj. klipnjaču preko koje pretvara svoje pravocrtno gibanje u kružno i tako pokreće radilicu..... Strojevi sa klipovima su niži, manje komplicirani i mirniji u radu, dok ovi sa stapovima, odnosno križnom glavom su dosta viši, hod stapa je duži......  marinero
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #28 on: December 26, 2010, 06:30:55 pm »

Opasne masine

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/9jiBiiqnbxw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
kukador
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 809



« Reply #29 on: December 26, 2010, 07:36:46 pm »

perverzno čisto.
ono plavo na vrhu motora su tkz "superchargeri".....taj predmet smo osvajali u temi o diesel motorima!
Logged
Pages:  1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.043 seconds with 22 queries.