Sajt Vojske Srbije

Pages: (1/18) > >>

Vladimir Ivanović:

Gledam sajt Vojske Srbije  www.vs.rs i na početnoj strani na fleš animaciji pojavljuje se kolona tenkova M84 i vidi se fino kvar na jednom od tenkova.
http://www.vs.rs/index.php
Ako ovi koji uređuju ovaj sajt ne vide ovdje kvar, makar su mogli nekoga da pitaju.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Razgledam dalje ovaj sajt i na dijelu gdje se govori o zanimanjima u Vojsci Srbije, nišandžija na tenku, mjesto slike tenka M84 o kojem se govori postavljena je slika Gvozdike 122 mm. Na zvaničnom sajtu Vojske pomiješali oklopne jedinice i samohodnu artiljeriju.

http://www.vs.rs/index.php?content=07518c75-05f3-102c-8e98-013712b34f71

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


i sad tražim kontakt mail da im pošaljem sugestiju da isprave ove dvije stvari, ali na čitavom sajtu nigdje kontakt maila. Zna li ko koja im je adresa da im pošaljem moje sugestije da isprave ove dvije greške.

Ovo sam uočio za prva tri minuta na ovom sajtu. Nisam dalje razgledao sajt.

dexy:

Milsim da možeš na ovaj:

e-mail: vojska.srbije@mod.gov.rs

Vladimir Ivanović:

Poslao. Hvala.

Vlado

Vladimir Ivanović:

Nisam dobio odgovor na prvo pismo. Sad sam poslao pismo i na drugu adresu. Interesuje me vrijeme reakcije Vojske Srbije.

U elektronici sam nekad davno učio iz stabilnosti elektronskih sistema da je stabilan elektronski sistem onaj koji brzo reaguje na poremećaj i brzo se vrati u stabilno stanje.

Vrijeme reakcije je za sada veće od 6 dana. Na sajtu Vojske Srbije još stoje ona dva detalja koja bi trebalo izmijeniti.

Jedan naš uvaženi član mi je rekao da je dugo gledao u onu sliku kolone tenkova i nije vidio kvar. Ali on je mornar.

Onu sliku Brodarskog gdje se neki brod nakrivio, a vas nekoliko davalo komentar kako mu ne valja krma ili kobilica ja sam gledao dosta dugo i nejasno. Nisam mornar.

Nadam se da na mjestu na koje sam posalo mail ima neki tenkista koji razlikuje tenk od Gvozdike.

dzumba:

Мислим да ти је посао залудан. У уредништву сајта су махом цивили. Осим тога вероватно  се разумеју у све то као јао и ти у морнарицу. Шта више, ми смо бродове бар виделу уживо, они тенкове тешко.

Pages: (1/18) > >>