Sajt Vojske Srbije

Pages: << < (14/18) > >>

Vladimir Ivanović:

Prije nekoliko dana sam pisao ne sve adrese koje se mogu naći na sajtu Vojske Srbije zbog greške (gluposti) na sajtu www.budiprofesionalac.rs odnosno na ove koje sam naveo u prethodnim postovima. Rekao sam im da ću obavjestiti medije u okruženju o tome da u Vojsci Srbije ne razlikuju tenkove M84 i T72, jer su ta dva tenka zamijenili na službenoj prezentaciji, na sajtu koji se vodi kao vlasništvo Vojske Srbije. I najveći fazon, naveli su da tenk M84 ima člana posade koji puni tenk. Minimalno sramota.

Podatci o sajtu su:

Domain name: budiprofesionalac.rs.
Domain status: Active
Registration date: 11.08.2010 13:59:34
Modification date: 08.08.2011 10:40:11
Expiration date: 11.08.2012 13:59:34
Registrar: JP PTT SAOBRACAJA "SRBIJA"

Owner: Vojska Srbije
Address: Raška 2, Beograd, Srbija
ID Number: 07093608
Tax ID: 102116082

DNS: dns1.mod.gov.rs. - 212.200.34.20
DNS: dns2.mod.gov.rs. - 212.200.34.21

Administrative contact: Saša Đokić, Vojska Srbije
Address: Raška 2, Beograd, Srbija

Technical contact: Dejan Lukić, JP PTT SAOBRAĆAJA "SRBIJA"
Address: Takovska 2, Beograd, Srbija


Dakle, pošto nisu ništa uradili iako sam ih fino zamolio da se koriguju, počinjem ovih dana obavještavam medije u okruženju kako u Vojsci Srbije ne razlikuju tenkove i ne znaju sastav posade tenka M84.

Naprimjer

Da li je nešto trulo u državi Danskoj, ili u državi...

Znaju li u Vojsci Srbije kako izgleda koji tenk...

Iako su upozoravani, nadležni u Vojsci nisu ništa uradili, da li zbog ne znanja ili zbog ne sposobnosti...

Vojska Srbije uvela novo zanimanje u vojsci. Punioc na tenku koji ima automatski punjač.
Ako Ministar odbrane mješa tenkove T84 i M84 onda i ne čudi što na zvaničnoj prezentaciji ...

Učestalim pisanjima, mailovima, na više adresa uspio sam ispraviti greške na sajtu Vojske Srbije, ali sada niko ne reaguje.

Dakle, ovo ću da pošaljem Denisu Krniću u Slobodnu Dalmaciju. A Denis kad nešto napiše onda se digne velika frka.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/15635/Default.aspx

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/8915/Default.aspx

A znam i novinare iz Srbije. Pa kad krene....

A fino sam im napisao i poslao   :dosada :dosada :dosada


Pozdrav

Vlado

dzumba:

А и наш Контра Адмирал је сада новинар из Србије. Рече да се запослио у НИН-у, ако са добро упамтио.

duje:

Quote from: vladimir_16 on September 23, 2011, 03:25:25 pm
--
Prije nekoliko dana sam pisao ne sve adrese koje se mogu naći na sajtu Vojske Srbije zbog greške (gluposti) na sajtu www.budiprofesionalac.rs odnosno na ove koje sam naveo u prethodnim postovima. Rekao sam im da ću obavjestiti medije u okruženju o tome da u Vojsci Srbije ne razlikuju tenkove M84 i T72, jer su ta dva tenka zamijenili na službenoj prezentaciji, na sajtu koji se vodi kao vlasništvo Vojske Srbije. I najveći fazon, naveli su da tenk M84 ima člana posade koji puni tenk. Minimalno sramota.

Podatci o sajtu su:

Domain name: budiprofesionalac.rs.
Domain status: Active
Registration date: 11.08.2010 13:59:34
Modification date: 08.08.2011 10:40:11
Expiration date: 11.08.2012 13:59:34
Registrar: JP PTT SAOBRACAJA "SRBIJA"

Owner: Vojska Srbije
Address: Raška 2, Beograd, Srbija
ID Number: 07093608
Tax ID: 102116082

DNS: dns1.mod.gov.rs. - 212.200.34.20
DNS: dns2.mod.gov.rs. - 212.200.34.21

Administrative contact: Saša Đokić, Vojska Srbije
Address: Raška 2, Beograd, Srbija

Technical contact: Dejan Lukić, JP PTT SAOBRAĆAJA "SRBIJA"
Address: Takovska 2, Beograd, Srbija


Dakle, pošto nisu ništa uradili iako sam ih fino zamolio da se koriguju, počinjem ovih dana obavještavam medije u okruženju kako u Vojsci Srbije ne razlikuju tenkove i ne znaju sastav posade tenka M84.

Naprimjer

Da li je nešto trulo u državi Danskoj, ili u državi...

Znaju li u Vojsci Srbije kako izgleda koji tenk...

Iako su upozoravani, nadležni u Vojsci nisu ništa uradili, da li zbog ne znanja ili zbog ne sposobnosti...

Vojska Srbije uvela novo zanimanje u vojsci. Punioc na tenku koji ima automatski punjač.
Ako Ministar odbrane mješa tenkove T84 i M84 onda i ne čudi što na zvaničnoj prezentaciji ...

Učestalim pisanjima, mailovima, na više adresa uspio sam ispraviti greške na sajtu Vojske Srbije, ali sada niko ne reaguje.

Dakle, ovo ću da pošaljem Denisu Krniću u Slobodnu Dalmaciju. A Denis kad nešto napiše onda se digne velika frka.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/15635/Default.aspx

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/8915/Default.aspx

A znam i novinare iz Srbije. Pa kad krene....

A fino sam im napisao i poslao   :dosada :dosada :dosada


Pozdrav

Vlado

--


Ma taj Denis Krnić piše, izgleda, kako se sjeti. U današnje vrijeme je tako jednostavno nači podatke, samo treba je potražiti.
Preije nekoliko dana je pisao o P-913, mogao je točno napisati, da je prevoz bio preko Jadrana u Italiju i onda u Sloveniju, a ne tako kako je bilo najprije planirano, preko Mađarske.

Љуба:

Један вод је отишао на Кипар, а нису обезбедили једнообразност у одевању.
Командир јединице, је у неприхваћеној (не признатој) униформи М03,
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


док је остали састав у прихваћеној (официјелној) униформи М10
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Vladimir Ivanović:

Počeo sam slati dopise u javne medije na prostoru bivše SFRJ. Vidjećemo reakciju nadležnih. Interesuje me način i vrijeme reakcije medija i Vojske Srbije. Hoće li javni mediji naučiti Vojsku Srbije da postanu ozbiljni.
Slao sam mail na info@mod.gov.rs ; kov_1@vs.rs ; vojska.srbije@mod.gov.rs. Ni reakcije, a ni odgovora.

Hoće li i dalje Vojska Srbije da piše gluposti na svojim službenim prezentacijama. Ili će biti kao i Šutanovac koji mješa tenkove M84 i T84. Da li riba smrdi od glave?

Pošto Šutanovac nema pojma, samo da mu objasnim da je tenk M84 napravljen u SFRJ, a T84 u Ukrajini.

Jedna slika sa ukrajinskim pukovnikom, a u pozadini ukrajinski vojnici, radnici fabrike Zavodi Fomorozov iz Harkova, Ukrajina i radnici fabrike tenkova iz Bau Tao, Kina. Dakle, ovo što držim u ruci je prospekt tenka T84, a ne M84.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Vlado

Pages: << < (14/18) > >>