PALUBA
March 29, 2024, 10:04:41 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jednu cifru, u protivnom registracija neće biti uspešna
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 147   Go Down
  Print  
Author Topic: Ovo nije za smejanje, ovo je za plakanje (Pun svet ludaka)  (Read 574717 times)
 
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #720 on: December 24, 2013, 12:05:04 pm »

Zato bi vezao visinu kazne na vrednost vozila, koje je napravljen prekršaj. Nebi imao fiksne kazne, nego u %.
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #721 on: December 24, 2013, 01:08:49 pm »

A šta ovome napraviti, sva sreća prošlo je bez mrtvih.  Sad

-------------------

Na A1 pijan vozio u suprotnom smjeru!

Splitska policija podnijela je kaznenu prijavu protiv 45-godišnjeg vozača koji je u nedjelju navečer, pijan, vozio autocestom u suprotnom smjeru.

On je u nedjelju 22. prosinca u 20,50 sati "renaultom clio" riječkih registarskih tablica na A1 vozio od suprotnim smjerom od Vučevice prema Prgometu. U policiji je zadržan do otrežnjenja, a nakon toga je nad njim provedeno kriminalističko istraživanje, priopćeno je danas iz splitsko-dalmatinske Policijske uprave.

Prijavljen je za kazneno djelo obijesne vožnje u cestovnom prometu.

 Dnevnik hr.
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #722 on: December 24, 2013, 01:23:08 pm »

Не, треба их одрати новчаним казнама и друштвено корисним радом. Послати их да скупљају лишће и ђубре у улици где станује или ради.

Nekada ni novcana kazna nije dovoljna, ali drustveno koristan rad bi verovatno bio veliko ponizenje za mnoge. Posebno ako bi kaznjenik to radio u sredini gde ga poznaju.

Nisu problem ovi nasi nego stranci,najgori su Turci i siptari,njih treba oderati ogromnom kaznom problem je sto voze relaciju preko 1000 km  i zure da stignu kuci,koncetracija im opadne posle 600 ,700 km i eto problema govorim iz licnog iskustva jer sam prosle godine isao u Nemacku i do Beca voznja od 150 do 180 kmh posle sam spustio na 130 jer me je umorila voznja nisam mogao da se koncentrisem na put ispred.Nasi se nauce posle tri kazne,klasican primer sam ja se nikad  nisam vezivao u autu i sad kad sam dao 50-ak evra na mito i korupciju naucio sam da se vezujem i na relaciji od par stotina metara.
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 318


« Reply #723 on: December 24, 2013, 09:23:56 pm »

Quote
a nakon toga je nad njim provedeno kriminalističko istraživanje
. Ово може двојако да се тумачи Wink.
Logged
JASON
Stručni saradnik - istorija
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 9 120



« Reply #724 on: December 24, 2013, 10:25:02 pm »

Silikoni glavu čuvaju!
Šejla Herši (32), vlasnica najvećih silikonskih grudi na svetu, tvrdi da joj je bujno poprsje spaslo život prilikom  saobraćajke.
- Padala je kiša. Nisam videla da je na put palo drvo, pa sam se uspaničila, skrenula sam i zabila se u drugo drvo. Vazdušni jastuci se nisu aktivirali, tako da su mi moje grudi spasle život.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* šejla herši .jpg (24.3 KB, 327x419 - viewed 73 times.)
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #725 on: January 03, 2014, 09:45:24 am »

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/oChuPZEPoaU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 318


« Reply #726 on: January 03, 2014, 05:54:53 pm »

Свака њему част, треба ово знати. Grin
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 147



« Reply #727 on: January 03, 2014, 06:16:42 pm »

Mozda mu kao olakotnu okolnost treba uzeti bitno smanjenu uracunljivost zbog pijanstva,,,
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #728 on: January 04, 2014, 07:51:40 pm »

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/gUI_ibGbxq0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 542



« Reply #729 on: January 08, 2014, 08:58:50 am »

Za nevericu: Posle 22 dana "odigrano" preostalih osam sekundi prekinutog meča?!

07 januar 2014 | 13:01

Smešno, nebulozno, besmisleno... Nikako drugačije se ne može nazvati odluka Košarkaškog saveza Francuske da prekinuti meč tamošnje prve lige u okviru 14. kola, između Pariza i Gravlena, odigran 15. decembra bude nastavljen 22 dana kasnije i to na osam sekundi!
Da, dobro ste pročitali - osam sekundi?!
Duel o kome je reč  je u samoj završnici prekinut zbog sukoba košarkaša među kojima je bio i bivši centar Crvene zvezde Elton Braun. Rezultat je u trenutku prekida glasio 86:78 za Pariz i pobednik je, naravno, bio rešen. Ipak, strogo poštujući propise, odgovorni u KS Francuske su doneli odluku da se preostalih osam sekundi utakmice moraju odigrati, čime bi meč i zvanično bio priveden kraju, prenose francuski mediji. A, kako je to izgledalo? Smešno. Pred praznom halom, što je i logično, jer niko od navijača nije želeo da prisustvuje "utakmici", igrači Pariza su izveli loptu iz auta i čekali da prođe vreme. Prošlo je osam sekundi i meč je završen. Treneri dve ekipe su se prethodno dogovorili da u duhu fer pleja niko od njihovih igrača ne šutira ka košu.   

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=117097
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 810


« Reply #730 on: January 08, 2014, 02:12:31 pm »

Tek svaki peti Britanac mora sam da prijavljuje porez, rokovi nisu preterano strogi, ali ipak ima mnogo onih koji budu kažnjeni sa 100 funti zbog kašnjenja.


Britanske poreske vlasti navode da iako tamošnji zakoni nisu previše strogi, ima mnogo neodgovornih koji žele da se "izvuku" od plaćanja te kazne, a neki od njih i na veoma neobične načine. Poreznici su zato objavili i listu "deset najbizarnijih, egzotičnijih i čudnijih opravdanja".
 
U dokumentu se dodaje da poreske vlasti ubuduće neće moći da izlaze u susret onima koji su "poremetili vulkanske erupcije, paralizovali bolovi u leđima ili su imali misteriozne incidente sa domaćim životinjama".
 
Pogledajte ove neverovatne izgovore u čiju istinitost nećemo ulaziti:

1. Umrla je moja zlatna ribica (samostalni građevinac)
2. Sudario sam se sa kravom (farmer)
3. Kada sam videla vest o erupciji vulkana, nisam mogla da se koncentrišem (domaćica)
4. Žena mi nije dala poštu (trgovac)
5. Suprug mi je rekao da je rok 31. marta i ja sam mu poverovala (frizerka)
6. Bio sam previše zauzet tokom turneje moje monodrame (dramaturg)
7. Zbog bolova u leđima ne mogu uz stepenice, a na spratu su mi papiri za porez (taksista)
8. Uglavnom krstarim oko sveta na svojoj jahti, a poštu pregledam tek kad pristanem (?)
9. Naša firma trenutno zaista ne radi ništa (kompanija za finansijske usluge)
10. Bio sam prezauzet jer sam podnosio poreske prijave naših klijenata (računovođa).

Izvor: http://www.vesti-online.com/Vesti/Ekonomija/373077/10-najcudnijih-opravdanja-poreskoj
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 810


« Reply #731 on: January 10, 2014, 07:41:05 am »

Kažu da votka iz čoveka izvlači moći koje, verovatno, ni sam čovek ne zna da poseduje.

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/BrFiyf4_XYE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>

Napiti se votke i potom zabaviti ljude oko sebe raznim glupostima koje se izvode na auto putu, postalo je trend u Rusiji.
 
Ni ovaj pijani Rus koji pokazuje svoje umeće kung fua na stubu ulične rasvete nije izuzetak, a kako se borio i ko je na kraju pobedio, pogledajte.
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 542



« Reply #732 on: January 11, 2014, 08:45:42 pm »

Ovo nije smesno ovo je zalosno kakve medije imamo. Svi nesto kao kukaju na cenzuru u vreme JBT ali je bar neko vodio racuna o tome sta se objavljuje. A pretraga na netu pokazuje da gotovo nema medija koji nije to preneo. I RTS je preneo ali je u tekstu napisao o cemu se radi.
Inace ovo nije Njuz ili Nasa patka (a Nasa patka je originalan autor dela ove nazovi vesti)

http://dnevno.rs/ekalendar/misterija/105320-beta-amerikanci-ledenim-talasom-gadali-srbiju-pogodili-sami-sebe.html

i original

http://nasapatka.rs/index.php/svet/kugla/401-zbog-kvara-na-haarp-sistemu-umesto-srbije-zaledjena-amerika
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #733 on: January 11, 2014, 08:56:36 pm »


Iz godine u godinu treba mi sve manje i manje vremena da pročitam novine. Nekad mi je trebalo celih pola sata, a sada "Politiku" prelistam za desetak minuta i sve znam šta piše unutra. Staromodan sam i ne prelazim na web izdanje, a moja mama posle ima zanimaciju nekoliko sati. Ona rešava čak i ukrštene reči.
Logged
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #734 on: January 11, 2014, 09:15:47 pm »

Kurir je najbolji da se stavi pod kavez za ptice.
Logged
Pages:  1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 147   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 23 queries.