PALUBA
March 29, 2024, 03:45:29 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik za prenošenje vesti na forumu PalubaInfo
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 147   Go Down
  Print  
Author Topic: Ovo nije za smejanje, ovo je za plakanje (Pun svet ludaka)  (Read 574780 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1035 on: September 26, 2014, 04:02:27 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* somanysheep.jpg (27.19 KB, 381x512 - viewed 207 times.)
Logged
Rocker
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 059


Palubin savetnik za hardver


« Reply #1036 on: September 28, 2014, 10:25:59 pm »

Eto, a dosadašnji generalni sekretar NATO-a je bivši premijer Danske. Znači i da se on slagao sa time. Pa vi vidite posle kakvi bolesnici raspolažu tako smrtonosnom silom...
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #1037 on: September 30, 2014, 04:46:28 pm »

Dobar je, jak, svi zubi na mjestu.   Grin

Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 542



« Reply #1038 on: October 01, 2014, 12:44:38 pm »

Pvp stvarno ne znam gde bih postavio.

Quote
STRAVIČAN ZLOČIN KOD VRANJA
Zbog manjeg sudara pucao čoveku u srce!
J. S. | 01. oktobar 2014. 12:23 | Komentara: 3
Posle sudara vozač “klia” izašao iz vozila i pucao u vozača “fijata”, koji je na mestu ostao mrtav. U kolima ubice žena i deca koje je vozio kod lekara


 STRAVIČAN zločin dogodio se nešto pre podneva u okolini Vranja, kod sela Ranutovac. "Reno klio" udario je na lokalnom putu u "fijat uno". Vozač "fijata" je izašao iz vozila noseći pištolj i pucao u vozača "renoa", pogodivši ga direktno u srce!


Kako je za “Novosti” rekao Slađan Velinović, načelnik vranjanske policije, vozač “fijata” je posle pucnjave ostao na mestu zločina, a u kolima sa njim su bili žena i deca, koje je vozio kod lekara. Vozač "renoa" ostao je na mestu mrtav.

Trenutno je na mestu zločina u toku uviđaj. Nezvanično saznajemo da vozač "fijata" nije imao dozvolu za nošenje oružja. Od okupljenih se čulo da pucnjavi nije prethodio ni povišen ton, niti ružna reč, već je, izgleda presudio "kratak fitilj". A šteta na vozilima je, prema prvim procenama, svega oko hiljadu dinara.

Inače, zbog radova na auto-putu Niš - Solun, sva vozila su preusmerena na ovaj lokalni put, pa se zbog zločina i uviđaja već stvorila kolona. Automobili i kamioni se preusmeravaju na druge pravce.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:512656-Zbog-manjeg-sudara-pucao-coveku-u-srce#.VCvXOat6nNQ.facebook
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1039 on: October 03, 2014, 10:20:40 pm »

Na prvi pogled - ludak koji gura bicikl uz fatalnu liticu. A onda - PODVIG!
Indipendent / M.A.   03.10.2014.

Greben Kulin na Ostrvu Skaj u Škotskoj svakako nije mesto gde treba da steknete prva planinarska iskustva. Upozorenja lokalnih spasilačkih timova, međutim, nisu sprečila Denija Mekaskila da se mauntinbajkom popne na sam vrh visok 992 metra.
 
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Sedmominutni film, nazvan “Greben”, prikazuje Mekaskila kako, izazivajući smrt, vozi bicikl duž oštrog grebena s kamerom pričvršćenom za kacigu, a filmska ekipa sve to snima iz helikoptera. “Oduvek sam se pitao da li bih ovde mogao da vozim bicikl”, kaže ovaj momak na početku videa i kreće u munjevitu vožnju duž grebena, preskačući kamene gromade. Poslednji deo prelazi peške, sa biciklom na leđima, pridržavajući se jednom rukom. I sam uspon je dovoljno strašan, ali spust je toliko uznemirujući da ga je teško gledati. Javnost je prvi put čula za Denija 2008, kada je njegov prijatelj postovao video u kome izvodi neverovatne vratolomije sa biciklom, posle čega je potpisao ugovor o sponzorstvu s kompanijom “Red bul”. Pojavljuje se u “Folksvagenovoj” TV-reklami, a učestvovao je i u muzičkom videu grupe “Davs”. Prošle godine je objavio sedmominutni video “Imaginate”, koji je sniman dve godine i pregledan više od 24 miliona puta. Za razliku od prethodnih, ovaj film je nastao u zatvorenom prostoru, sa igračkama ogromnih dimenzija, uključujući i džinovsku Rubikovu kocku, pravi tenk, model železnice i “formulu 1” kompanije “Red Bul”. U intervjuu “Indipendentu”, Mekaskil je rekao da nije ni sanjao da će jednoga dana živeti od vratolomija na biciklu. “Odmalena sam imao idole među mauntibajkerima i voleo sam da vozim, ali sam na taj način izražavao sebe. Moj mozak je sazdan da stvara prepreke, a uzbuđuje me kada ih rešavam na svom biciklu”, kaže on. Reditelj filma Stju Tomson tvrdi da je greben Kulin najzahtevnija lokacija na kojoj je ikada radio, ali da je nagrada velika. “Deni i ja smo veoma ponosni što smo Škoti i divno je što smo, pored neverovatnog Denijevog biciklističkog umeća, mogli da prikažemo prelepe pejzaže Škotske.”



Izvor: www.blic.rs
---------------------------------------------------

Sada kada krenu ložane da idu tamo i da ginu kao muve...


* 520227_bicikl_f.jpg (16.41 KB, 470x270 - viewed 134 times.)
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #1040 on: October 03, 2014, 10:26:37 pm »



Ja neću. Ukakio sam se od straha kad sam se penjao na Ostrovicu, pa i na Subru
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #1041 on: October 04, 2014, 04:35:21 pm »

 

Vir: "Slobodna Dalmacija" Split
http://www.slobodnadalmacija.hr/default.aspx

zovu ga da se vrati

Srbin greškom otpušten iz austrijskog zatvora - tri godine prerano
 
Zatvor Garsten u Gornjoj Austriji greškom je tri godine prerano otpustio građanina Srbije koji je ondje izdržavao kaznu zbog pljačke i sad ga poziva da se vrati, objavio je u subotu list Oberoesterreichische Nachrichten.
 
Zapovjednik austrijskog zatvorskog sustava, general Peter Prechtl, kazao je kao žali zbog te "bolne" greške, ali je stao u obranu zatvorskih službenika, tvrdeći da su to ipak "dobri ljudi".

Neplanirano skraćenje zatvorske kazne nastalo je zbog pogrešnog unosa u računalu. Sukladno tome, 30-godišnji Srbin otpušten je iz zatvora i protjeran iz Austrije. Sad ga pak Austrija traži natrag.

Na njegovu adresu u Srbiji već je poslan poziv da se ponovno javi na izdržavanje kazne u Austriji, a ako to ne učini, bit će raspisana međunarodna tjeralica.




* ImageHandlerCAU1STHF.jpg (59.93 KB, 680x424 - viewed 159 times.)
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 542



« Reply #1042 on: October 06, 2014, 10:26:07 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Ako je na fotografiji lazna novcanica nije mi jasno kako prepoznase da je lazna.
Kao u vicu - gde si ti video 10 evra sa dve nule.


* hiljadarke.jpg (234.86 KB, 1193x655 - viewed 162 times.)
Logged
Nenad
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 056


« Reply #1043 on: October 06, 2014, 07:51:41 pm »

Ovo stvarno nije za smejanje... Deluje mi kao da je oguglao i da mu je normalno postalo ono sto je nenormalno Smiley - LINK
Logged
motorista 57 klasa
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 074


Да ли ћемо још коме сметати зато што смо своји?


« Reply #1044 on: October 09, 2014, 09:42:07 am »

Evo kako se regrutuju mladi i sposobni da grade bolji svet:

 LJUBI GA MAJKA: Za 18. rođendan torta sa srpskim grbom i striptizeta.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Ovaj mladić Zoran Brkić, je za punoletstvo dobio nezaboravne poklone. Od mame torta - kako drugačije nego sa grbom Srbije. Od tate - striptizeta, da mladunac odmah otkrije tajne ženskog tela. Pokloni ga, međutim, nisu sprečili da se bahati i da u jednom trenutku majku 'šljusne' po glavi, kada je malo 'pustila jezik'.

Pošto je obavezna vojska ukinuta, pojedinim Srbima očigledno fale ispraćaji. To oni imućniji nadoknađuju proslavama punoletstva.

Ova porodica iz Samoša u Vojvodini odlučila je da svoj podmladak nagradi jer je ispunio težak zadatak i napunio 18 godina. Nema šta, tortu sa srpskim grbom i striptizetu je zaslužio. Nije lako biti punoletan...

Majka mladića je dobića ćušku jer se malo zanela u pričanju a otac mu je čestitao punoletstvo dovođenjem oronule striptizete.

Mladić je striptizetu primio u krilo, gde je đuskala dok je on povremeno lizao dobrih 15 minuta, i to pred stotinjak ljudi - rodbine, prijatelja pa čak i male dece. Na kraju su oboje ostali bez gornjeg dela - ona je skinula grudnjak, on košulju..

izvor: dnevno.rs


* ludilo.jpg (22.09 KB, 619x405 - viewed 136 times.)
Logged
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #1045 on: October 09, 2014, 09:49:10 am »

Skloni ovu bruku, ne moramo bas sve da znamo sta se desava u nasoj zemlji  Sad   
Kakav polusvet.
Logged
Trifko
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 814


Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.


« Reply #1046 on: October 09, 2014, 10:19:01 am »

Skloni ovu bruku, ne moramo bas sve da znamo sta se desava u nasoj zemlji  Sad   
Kakav polusvet.

Evropska tekovina i evropske vrijednosti... Imama drugara koji živi u Danaskoj odselio se gore za vrijeme Balkanskog cunamiaj pirije par godina mi je pričao da je gore to sasvim normalno da roditelji svom mladunčetu za 18. rođendan dovedu "striptizetu" ili da mu uplate aranžman kod "teta".
Logged
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #1047 on: October 09, 2014, 01:39:42 pm »

U Danskoj su legalni bordeli sa kerovima, krmadima i drugim zverkama. Shashava nacija.
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #1048 on: October 09, 2014, 01:51:06 pm »

U Danskoj su legalni bordeli sa kerovima, krmadima i drugim zverkama. Shashava nacija.

Acquis communautaire - pravne tekovine E. Unije. Скотолоштво.
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1049 on: October 09, 2014, 02:20:50 pm »

Bez komentara:

Logged
Pages:  1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 147   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 23 queries.