PALUBA
March 29, 2024, 10:53:31 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Važno
Za sve članove foruma Paluba.Info, apel da uzmete učešće na samo u glasanju već i u temi.
Link do teme je ovde
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 ... 147   Go Down
  Print  
Author Topic: Ovo nije za smejanje, ovo je za plakanje (Pun svet ludaka)  (Read 574738 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 318


« Reply #1875 on: December 02, 2017, 11:15:32 pm »

Још кад почну педери да га користе...биће разних слика... angel
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1876 on: December 03, 2017, 03:18:04 pm »

Uređaj nije namenjen pederima već ženama radi unpređenja njihovih saznanja radi što boljeg uživanju u seksu! 
Logged
babaroga
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 506



« Reply #1877 on: December 04, 2017, 08:26:25 pm »

Још кад почну педери да га користе...биће разних слика... angel

E sad mi vecera presela 
Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 897



« Reply #1878 on: December 05, 2017, 06:56:41 pm »

Neki ludi rus je okrenuo tenk pod ručnom

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/2952577/video-rodjen-za-reli-a-tenk-mu-dali-rus-objasnio-sta-sve-moze-sa-teskom-artiljerijom?ref+fbkurir&utm_source=Facebook&utm_medium=mi&utm_campaign=mi
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1879 on: December 08, 2017, 08:53:59 am »

http://www.politika.rs/scc/clanak/394013/Nemacki-obavestajci-u-svakoj-kuhinji-i-automobilu
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1880 on: December 08, 2017, 05:21:51 pm »

"МИЛИЦИОНЕР: Шта радиш то, Саво?
САВА: Скупљам стари хлeб. За свињe.

МИЛИЦИОНЕР: Држиш свињe?
САВА: Нe држим, издржавам их. Послe продајe издржавају онe мeнe... Тако, издржавамо сe.

МИЛИЦИОНЕР: Хм... Мала ти плата, Саво.
САВА: Мала... Помажeм сина, кћeрку, сeстру, брата и мајку.

МИЛИЦИОНЕР: Пуно их јe.
САВА: Нијe њих пуно, мој Вулe, нeго јe мeнe мало. Да мe има вишe, било би ми лакшe. А њих хвала Богу, никад прeвишe.

...
МИЛИЦИОНЕР: Да... а ја мислио да бацаш ђубрe, па сe баш обрадовао што тe видим.
САВА: Прe пола годинe сам прeстао да плаћам комунално. Кад су мe тужили, рeкао сам судији: Нeћу да плаћам, јeр ја нeмам шта да бацим... А малопрe сe нeшто мислим да сам, ипак, погрeшио. Морао би да им плаћам, али нe зато што нe бацам, вeћ за оно што узимам... А тeби јe мало криво што видиш да скупљам хлeб?

МИЛИЦИОНЕР: Јeстe... И да знаш, има да ти помогнeм... Има да прeђeш да радиш код мeнe. Нeћeш ти мeни да прeкопаваш туђe ђубрe.
САВА: Свe зависи, мој Вулe, шта јe ђубрe... Јeдан мој комшија, иначe баш господин човeк, крeнуо уочи Новe годинe да баци ђубрe. Лифт сe заглавио, а ови што га одглављују отишли на дочeк. Кад су га ослободили послe два дана, човeк појeо свe што јe понeо да баци.

МИЛИЦИОНЕР: Ђубрe?
САВА: Било ђубрe док нијe огладнио. Сутрадан, по заглављивању, почeо да прeбира по кeсама: ово још можe да сe јeдe, ово нијe ђубрe, ово јeстe, ово нијe... Први дан. Други дан свe појeо. Нашли га с празним кeсама. Још сe извикали на њeга: Што си пошао да бациш кад нијe било за бацањe! Возаш сe из луксуза! Морао човeк да сe извињава што јe два дана провeо у лифту и јeо ђубрe.

МИЛИЦИОНЕР: Да... свeга има.
САВА: А јeдан мој комшија, пeсник, кад јe чуо ово, рeкао ми јe: Знаш, Саво, нeко јeдe ђубрe у заглављeном лифту, а вeћина у заглављeној држави. Вeли, док нам нe одглавe државу, сити ћeмо сe најeсти ђубрeта!!!"
Logged
DrDoca
mornar
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #1881 on: December 08, 2017, 06:32:01 pm »

Na snimku onog drifta ne moze biti Ruski tenkista. Ono je T-64,znaci Ukrajina. Tenkovi sa onim motorima(5TD/6TD) nisu u upotrebi u Rusiji.
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1882 on: December 10, 2017, 03:20:53 pm »

Ovo je zaista za plakanje:

Hoće strujom da omame svinju pre klanja, a komšija drži svinju metalnom sajlom

Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1883 on: December 10, 2017, 06:28:23 pm »

РУСКИ РУЛЕТ СА ОБРТОМ: Погледајте како изгледа све популарнија нова верзија опасне "игре"



У граду Перму свакодневно траје опскурна модификована игра руског рулета у којој учесници пуцају један у другога, али, уместо правог метка, користе - електрошок.


На ову идеју дошао је један парализовани спортиста, а сада је све прихваћенија у појединим групама друштва.Игра доноси зараду, али и адреналин - како тврде учесници, који признају да електрошок изазива озбиљне проблеме.Основна правила су иста као и у класичној верзији игре: играч стави један "метак" у празан бубањ револвера и заврти га. Затим пиштољ иде у круг, при чему сваки играч повлачи окидач са прислоњеним револвером на главу.Међутим, уместо обичног, ту је сада метак који ће избацивати електричну искру, односно струјни удар.

"Електромеци" су прилично непријатни и, након удара, особа осећа трнце и мишићи се почну грчити.Играч који највише издржи, односно који сакрије бол као да није погођен или онај који има највише среће, проглашава се победником.Висока напетост се не осети само у револверима, већ и у целој соби, наводи "Руски весник".

У игри, имена и надимци нису допуштени, већ се играчу додели број. Током прве етапе, играчи пуцају у потиљак учесника који се налази испред њих.Постоји и систем троугла са женом и два мушкарца који пуцају једни у друге.

Када модератор објави да су "сви живи", револверски бубњеви се опет врте, а прати их још једно одбројавање и повлачења окидача.Поступак се понавља пет пута док се врат једног од играча не почне грчити. Он тада испада.

Док социолози покушавају да докуче шта људе тера да играју ову опасну и опскурну игру, један од играча Јекатерина Абизова каже да је најгоре када удар погоди изнад каротидне артерије, пошто то узрокује контракцију мишића врата. Она наводи да је лакше блефирати када "метак" погоди у руку или у чело.

Након што је погођен, играч осећа благи шок, "који прати усхићење".

Извор: Срна


Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1884 on: December 10, 2017, 06:41:09 pm »

Ja bih (da se mene pita - a niko me ne pita Embarrassed) njima uveo pravilo da se ova igra može igrati isključivo sa pravim mecima. 
 
Nema foliranja: ili se gine, ili nema igranke!

Pa ko voli nek izvoli!  marinero
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 318


« Reply #1885 on: December 10, 2017, 09:55:34 pm »

Будале! Sad
Logged
Trifko
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 814


Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.


« Reply #1886 on: December 11, 2017, 04:16:36 pm »

Ja bih (da se mene pita - a niko me ne pita Embarrassed) njima uveo pravilo da se ova igra može igrati isključivo sa pravim mecima. 
 
Nema foliranja: ili se gine, ili nema igranke!

Pa ko voli nek izvoli!  marinero
I to da ne koriste revolvere, već klasičen pištolje Cheesy
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 811


« Reply #1887 on: December 11, 2017, 08:47:31 pm »

Ja bih (da se mene pita - a niko me ne pita Embarrassed) njima uveo pravilo da se ova igra može igrati isključivo sa pravim mecima. 
 
Nema foliranja: ili se gine, ili nema igranke!

Pa ko voli nek izvoli!  marinero
I to da ne koriste revolvere, već klasičen pištolje Cheesy

Kao Mujo i Haso, kad su igrali ruski rulet sa dva TT-ejca? Cheesy
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1888 on: December 12, 2017, 08:33:03 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

 Grin

Logged
Duki
Počasni član foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 897



« Reply #1889 on: December 12, 2017, 10:24:21 am »

Ovo je zaista za plakanje:

Hoće strujom da omame svinju pre klanja, a komšija drži svinju metalnom sajlom


PLakao sam od smeha!!!!
Logged
Pages:  1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 ... 147   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 23 queries.