PALUBA
April 26, 2024, 02:30:21 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Pozdravimo novog člana Ekapic
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Malo zakasnela vest... ali ipak vest  (Read 2027 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 062


« on: June 09, 2008, 04:47:04 pm »

30. 05. 2008. | 00:19

Iz Večernjeg lista:

Quote
RASPAD MIG-a Seljani u šoku, službenih priopćenja nema
Dijelovi HV-ova zrakoplova padali po selu
Autor Zdravko Bičak

MIG Hrvatske vojske koji je kao ponos ratnog zrakoplovstva trebao biti jedna od središnjih točaka nedavne proslave Dana Oružanih snaga RH, tijekom generalne probe raspao se na nebu iznad Karlovca. Informacija je to koja je tek jučer procurila u javnost.

Usprkos tome Vojna je policija tijekom proteklih dana pretraživala područje Turanjskih Goljaka, tek nekoliko kilometara udaljenog mjesta od stadiona NK Karlovca, gdje se proslava održavala.

–  Sa susjedom sam dolazio kući kad se čuo nekakav prasak dok je MIG prelijetao preko naših kuća. Kasnije smo u našim dvorištima i okućnici za košnje trave našli tri komada koji su otpali s aviona. Vojna policija došla je i odnijela te dijelove, a dečki su mi rekli kako je riječ o repnim stabilizatorima MIG-a.

Vidio sam jedan dio lima sive boje od tridesetak centimetara, a jedan je bio duži, možda je imao sedamdesetak centimetara ili metar. Za taj su mi dio rekli kako služi za polijetanje i slijetanje aviona – ispričao nam je Antun Goršić pokraj čije je kuće pao dio vojnog aviona.

Tijekom posljednjih dana vojska nije dala nikakvo službeno priopćenje što se dogodilo s avionom i je li bilo kakvih drugih problema s tom ili nekim drugim letjelicama. Ipak središnja proslava Dana Oružanih snaga u Karlovcu, na kojoj su prisustvovali predsjednik Mesić, premijer Sanader i dr.,  prošla je bez najavljenih preleta MIG-ova.

Tek sam danas ovo čuo... nije bilo na TV ili mi se čini?
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1 on: June 09, 2008, 05:18:14 pm »

Na HTV-u nije bilo ništa,jedino ako to nisu "provukli" u nekim sporednim vestima.
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.02 seconds with 22 queries.