PALUBA
March 29, 2024, 12:51:19 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik za prenošenje vesti na forumu PalubaInfo
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17   Go Down
  Print  
Author Topic: PC-igre  (Read 73145 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Љуба
In memoriam
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 274



WWW
« Reply #60 on: August 13, 2012, 02:14:30 am »

Da li je ko igrao Commandos serijal?
Dobar je to serijal.
Evo kratkih komentara i linkova ka prezentaciji igara:

Commandos: Behind Enemy Lines(1998)
"Commandos-behind enemy lines dojezdio je i u SRJ, inicijalno oduševivši gazde i mušterije CD klubova, a pogotovo igračko-filmsku publiku koja se pali na Soldiers at War, Dvanaest Žigosanih i besmrtni opus ex-yu režisera Hajrudina Krvavca (Diverzanti, Most...). Oduševljenje amatera i dalje traje, ali će svako iskusno oko ubrzo utvrditi da razlozi za tako nešto uopšte ne postoje. Bez obzira na nove ideje i fantastičnu grafiku, broj konceptualnih rupčaga u okviru igre jednostavno je prevelik. U kombinaciji sa gotovo apsurdnom težinom skoro od samog početka, slika cele stvari naglo počinje da tamni."

Commandos: Beyond the Call of Duty(1999)
"Commandos: Beyond The Call Of Duty po svim kriterijumima predstavlja klasičan Expansion Disk, sem činjenice da ne zahteva posedovanje originalne igre: paket od osam novih misija je sa tehničke strane potpuno autohton."
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/JaHmlAWja-c?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>

Commandos 2: Men of Courage(2001) - najbolji deo
"I pored veoma podeljenog mišljenja po pitanju kvaliteta, potrošačka histerija koja je pratila originalni Commandos: Behind Enemy Lines podsećala je na grabljenje besplatnih konzumacija na nemačkim pivskim festivalima. Deca su ga kupovala i igrala manijakalnom revnošću, ne obazirući se na gomilu konceptualnih nelogičnosti, nerealnih ograničenja sposobnosti pojedinih komandosa, frustrirajuću težinu i linearni, gotovo puzzle pristup rešavanju misionih zadataka. Kritičari i ozbiljniji igrači bez sklonosti ka mazohizmu, koji su se drznuli da komentarišu njegove negativne aspekte, nisu bili ozbiljno shvaćeni. Superiorna grafika i atmosfera dobrog ratnog filma, elementi u vezi kojih su se oba tabora složila bez ostatka, nekima jednostavno nisu bili dovoljno solidna podloga za dobru zabavu. Podeljeno mišljenje istog intenziteta ispratilo je i oficijalni, stand-alone Expansion Pack godinu dana kasnije (Commandos 2: Beyond The Call Of Duty), cementirajući stavove jedne i druge strane."
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/VZ5K4-YW2zE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>


Commandos 3: Destination Berlin(2003) - nisam uspeo da je "obrnem"[/url]
"Osnovni razlog za neverovatnu popularnost serijala Commandos na području šireg Balkana nije kvalitet dotičnih igara niti zanimljiv period Drugog svetskog rata. U pitanju je čist mazohizam i uživanje u patnjama kojeg se niko ne stidi jer dolazi u društveno prihvaćenoj formi kompjuterske igre. Mi kao da volimo da nas biju i da po hiljaditi put pokušavamo nešto što bi razuman čovek vrlo brzo batalio"
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/EJzKsUBqBD0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>

Commandos: Strike Force(2006) ovo je FPS - nisam igrao
"Eksperiment Pyro studiosa sa translacijom Commandosa u radikalno drugačiju formu od izometrijsko-strateške ima dva potencijalna uzroka. Prvi bi mogao biti zamor materijala i potreba za osveženjem: poslednji nastavak urađen u klasičnoj formi nije pobrao mnogo hvalospeva, niti je privukao mnogo kupaca; strategija koja kida nerve je insistiranjem na žestokom izazovu izgleda pojela samu sebe, a broj fanova radih na čupanje kose bi svakako bio drastično manji da je Strike Force ostao mehanički neizmenjen. Drugi razlog, oko kojeg svakako nema dileme je laka multiplatformska portabilnost pucačine u prvom licu: Commandos u strateškoj varijanti je osuđen da ostane PC ekskluziva, ali projektovan kao shooter cilja na nekoliko puta brojniju konzolnu publiku."
<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/9GIihaIm1uA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>


Љуба
Logged
dexy
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 662



« Reply #61 on: August 21, 2012, 06:41:03 pm »

Behind enemy lines sam igrao ali nikada nisam uspeo da završim sve misije, bila je neka koja me je mučila pa sam odustao, ali sam se pre nje dosta dugo zabavljao igrajući ovu igricu.
Logged
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #62 on: September 03, 2012, 07:55:38 pm »

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/pwkuMyVDdWQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>

T72 Balkans on Fire

Tenkovska simulacija. Smestena u clan 11. Na raspolaganju su T34/85, T55 i T72. Kazu da je poprilicno realna simulacija voznje tenka.

Logged
Trifko
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 814


Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.


« Reply #63 on: September 09, 2012, 09:42:55 am »

W.O.T.  Grin

Ko je nije instalirao - nemoj ni da je instalira. Zaraza teška...
Bem ti,kad sam i procitao ovde  za WOT,sedmi dan vec igram 
Па што се не огласиш тамо, да биднемо у екипи.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Најмирније је између 3 и 4 ујутру Wink

Љуба

Počeo sam i ja ovo klikati Grin
Korisničko 3fko
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #64 on: September 11, 2012, 03:54:34 pm »

Ja igram ovo čudo....trenutno.

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/l1oBQca7ZCI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #65 on: September 11, 2012, 06:39:12 pm »

Jel to igraš na Polskom jeziku? Tongue
Logged
Minolovac
Prijatelj foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 614


« Reply #66 on: September 11, 2012, 06:55:54 pm »

Ja igram ovo čudo....trenutno.

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/l1oBQca7ZCI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Hmm. Kupljeno ili...? Jedinicu sam odigrao n-puta, od ovog samo demo. zakon
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #67 on: September 11, 2012, 07:08:43 pm »

Ko još kupuje igricu.... torenti su još uvek na snazi.
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #68 on: September 11, 2012, 09:10:16 pm »

Slučajno sam naleteo na igru medal of honor pacific assault, uspeo sam je instalirati, ali ne radi, ne mogu da nađem crack za nju.
Ima li pomoći?
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #69 on: September 11, 2012, 09:22:15 pm »

Trebalo bi da imam tu igru. Da iskopam negde i šaljem ti na mail.
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #70 on: September 11, 2012, 09:27:24 pm »

A da kupite koju igricu ?

nebi crkli od toga  angel
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #71 on: September 11, 2012, 09:27:54 pm »

Hvala unapred
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #72 on: September 11, 2012, 09:28:10 pm »

A da kupite koju igricu ?

nebi crkli od toga  angel

Navedi mi jedan razuman razlog... Smiley
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #73 on: September 11, 2012, 09:29:12 pm »

Ti ne radiš za plaću, volonter ?
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #74 on: September 11, 2012, 09:30:29 pm »

Vidi, oni zarade na toj igrici u razvijenom svetu. Ovde kod nas, svesni su da nema vajde... Lepo bi bilo da imamo standard da možemo da plaćamo sve licence, ali...
Logged
Pages:  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 22 queries.