PALUBA
July 17, 2019, 07:55:45 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: Prilikom registracije lozinka mora da sadrži najmanje osam karaktera, od toga jedno veliko slovo, i bar jedan broj, u protivnom registracija neće biti uspešna

Home   Help Search Calendar Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 16 17 18 19 20 [21]   Go Down
  Print  
Author Topic: Slike iz života podmorničara  (Read 91048 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*

« Reply #300 on: November 12, 2015, 06:45:57 pm »

Da je volio i ženske što se ovdje navodi da se sjeća grudi učiteljiceje tačno.

Ипак се он добро држи,а ово горе је разлог Cheesy. Дакле, ако ћете дугу живети волите жене (у детаље, коју, чију не улазим Wink).
slobodan_kg
mornar
*

« Reply #301 on: March 06, 2019, 01:43:52 pm »

Ova je, pretpostavljam, nakon neke vožnje
Na slici je dio posade P-823 Uskok. Slikano je na Spasiocu, vjerojatno je P bila na krstarenju pa su nakon vježbe spašavanja sa POS-om malo predahnuli na brodu. Cijenim da je slikano negdje 1978. ili 79.
Poručnik fregate je Kato Mihalj, iza njega u sredini slike sa šapkom na glavi je Rodoljub Simić.
Ovim putem molim da ORIĆAREB dobro promotri trećeg s lijeve strane, markanu osobu s brkovima, nisma siguran je li to Jovo Banjac? Mogao bi biti.
Nemogu da sa sigurnošću tvrditi da je to Jobo Banjac. Previše mi je nizak, a po dlakavosti bi mogao biti, ali... Huh?
Hvala na trudu, ustanovio sam toko je na slici. To je Miroslav Lojanica, kapetan, komandir odjeljenja elektroničara i hidroakustičara.
Slučajno sam naišao na ovaj forum. Baš sam se obradovao fotografijama koje postavljate. Jeste taj brka Lojanica Miroslav, ja sam njegov sin. Puno pozdrava svima!!!
Ivan66
mornar
*

« Reply #302 on: April 29, 2019, 07:22:09 pm »

Pozdrav!
Evo postavljam jednu fotografiju na  kojoj je moj otac pok.Vinko Brešan,snimljena je mislim krajem šezdesetih u Riječkoj luci,malo me zbunjuje oznaka na podmornici pa ako netko zna više bilo bi super.

* 01IMG_6789.JPG (1397.52 KB, 3024x4032 - viewed 24 times.)
« Last Edit: April 29, 2019, 08:39:23 pm by MOTORISTA, Reason: Fotografija rotirana na normalu » Logged
MOTORISTA
Writer Palube
Global Moderator
kapetan bojnog broda
*

« Reply #303 on: April 29, 2019, 08:41:44 pm »

Ovo mi liči na Savu posle modernizacije. Da nije glumila neku nemačku podmornicu?
Pages:  1 ... 16 17 18 19 20 [21]   Go Up
  Print  

Jump to: