PALUBA
March 29, 2024, 04:08:45 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Važno
Za sve članove foruma Paluba.Info, apel da uzmete učešće na samo u glasanju već i u temi.
Link do teme je ovde
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Go Down
  Print  
Author Topic: Raketne topovnjače klase "Helsinki" HRM  (Read 135830 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #150 on: April 18, 2013, 08:18:37 pm »

Još se vježbam sa slikama ,tekstovi ,pardon ...
Slika prekazuje kameru u livoj cjevi i monitor ,u topu nema nikoga ,ali da je topnik tu on štela- postolje sprave -barem je tako na četverocjevcima i 40 mm,i fino kontrolira na monitoru .Top je na rubu nadgrađa pa bi klasična metoda zahtjevala durbin ,jako duuuge skale -lojtre merdevine .Nesretnik bi ukoliko je cilj na boku vjerojatno završio u moru -super situacija ili na rivi(ako štela prema zastavi na marjanu) ,kad bi ucuiljavao prema krmi završio bi na palubi -u zadnja dva slučaja mu gips negine i bolnica za kosti u Biogradu.
Sistem bi bio savršen i za posljednja dva mohikanca od najimponzatnije "flote"topova u JRM -AK 230 .Topovi su na boku ,nezgodno namišteni ,ali ovo je 23 a ono 30 mm ,kako to rješiti Huh? Odeš kod tokara i on ti istokari adapter prsten i gotovo.
Ovo je nekad radio servis koji više nepostoji pa bi dečki trebali to sami ,smatram postojao servis ili ne prije svake pucnjave trebalo bi izvršiti kontrolu.Zabava i edukacija.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #151 on: April 20, 2013, 04:21:06 pm »

Malo bih se vratio lanserima - postoljima .Na "kotkama" ( tako ih ja zovem) oni su kakvi su ali i one na drugim brodima nebi trebalo unaprijed otpisat.Ima ih 4+4+2 .Trebalo bi ih skinit ,primjenit metodu -od dvije krntije napraviš auto u voznom stanju.Znači sve se rastavi ,defektira ,neki će poslužiti kao izvor doknadnih djelova za zdravije i osposobi ih se npr.pola.Ti se stavu na brod i primjereno održavaju. Ostali se isto remontuju (ono što je preostalo),konzervira i primjereno uskladiše.Napravi se spisak djelova koje treba nabaviti i u skladu sa ekonomskim mogućnostima isti se i  nabave.Ukoliko su raketama istekli resursi i šta ja znam netreba na brode vraćati ijednog dok se rakete ne nabave .Prijašnja vojska bi ukoliko to proizvođač dozvoljava poslala ekipu na specijalizaciju barem za neki osnovni nivo remonta.

Ako postoji nedostatak novaca zašto postoji nedostatak odgovornosti ?Ja bih se sramio te kutijetine vozati okolo.

Neko je spomenuuo demontažu lansera i postavljanje glisera, to je vjerojatno težak trač ali razmislimo malo:
Gliser gumenjak treba postolje i vanbrodsku " mrcinu ".
Zbog mrcine sve je teško i  treba ti dizalica.
Dizalica treba ojačanje palube ,a šta ako tank hidraulike nije u dizalici,treba ga montirati u potpalublje i izvesti hidrauličnu i električnu instalaciju.
To nije nimalo jeftino a "smrdi" na trajno rješenje ,tako smrdi da mi se povraća.
Logged
leut
Počasni član foruma
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 721



« Reply #152 on: April 20, 2013, 04:38:14 pm »

Kolega bljušt, hvala na ovim informacijama i slikama. Je li ova oprema za unišanjenje koju su koristili Finci nabavljena skupa s "Kotkama" ("Helsinkijima") ili su Finci samo obavili/demonstrirali unišanjenje s njom uoči primopredaje.

Prilikom privatizacije Remontnog brodogradilišta Šibenik bilo je govora u medijima da će se u okviru HRM ustrojiti Satnija za održavanje (na netu se spominje Satnija za održavanje plovila i MTS, vjerojatno u okviru Pomorske baze Split) veličine 80 pripadnika. Je li ti poznato je li ista ustrojena i kakve su joj mgućnosti (nekako nisam optimističan po ovom pitanju).
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #153 on: April 20, 2013, 06:50:48 pm »

Oprema za unišanjenje je došla zajedno sa brodovima i uvjeren sam da se nalazi na brodovima.Spomenuo sam i jednostavnu konverziju za pramčane topove na Cetini.
Pošto je to tehnika sa početka osamdesetih ,kamera ima analizatorsku video cjev ,kakve su imale prahistorijske ,prve VHS kamere.monitor je crno bijeli.Sve se ovo može ukoliko se pokvari lako modernizirati-danas je analizator slike poluvodička  pločica ,znamo da su kamere dimenzija glavice šibica ,izrade se nosači -23,30,57 mm,a prijemnik može biti laptop ili tablet,još samo u sliku treba ubaciti skalu za štelung.Divota od posla ,a financijska ulaganja simbolična.

 Za satniju za održavanje nisam čuo ,možda je i nešto napravljeno po tom pitanju ( ja poput vas nisam optimističan po tom pitanju) Vrlo teško je nešto stvoriti iz ničega ,posebno u današnjoj situaciji.Pogoni u Šibeniku su stvarani godinama,materijalno ,posebno kadrovski.Uoči rata je vršena pretvorba jednog pogona za potrebe remonta lansera obala - more -SOPL-a.Išlo se naprijed neprekidno.A sad?
Pucaona je srušena ,artiljerija je pretvorena u pogon za remont gliserčića ,sva oprema bivše art radione je zgurana u dio hale bez ikakvih kriterija što valja ,što više netreba,poput smeća,dokumentacja je vjerojatno završila u najbližom kontejneru ...(sobu sa dokumentacijom o svakom topu koji je koristila JNA ,koristili su skiperi kao priručno skladište-smetlište).Ovome je kumovala uveliko HRM prvo dozvolivši privatizaciju osobi koja se bavi turizmom a i svojim remontnim intervalima-po godinu ,dvije pogon nebi dobio posla.Profita gladan koncesionar počeo je na taj pogon gledati kao na mrtvi kapital ,iako su ljudi bili upućivani kao ispomoć u druge radione i nisu besposleno sjedili.
Motorna radiona je pogon "duhova" ,nove cilindarske košuljice( u originalnoj ambalaži) su prodavane na otpad na kile,mislim da su tako završili i nosači za zvjezda motore.
Ja sam upoznat sa tim stvarima pa su moji postovi "otrovni" i puni ironije ,znam da nekad pretjeran ali uvjeravam vas poštovani gospodine da mene koji je to vidio nekad ,a i gledao je donedavno to boli ,jako  boli.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #154 on: April 20, 2013, 08:22:36 pm »

Ja uvik nešto zaboravim .Uzmimo da se ta satnija ustroji i kupe im ključeva ,gedora ,križnih  i običnih izvijača ... .A di su pultovi:
pult -nosač za topove AK 230 sa pripadajućom instalacijom i pultom za upućivanje u rad(za par topova) ,nosač topa ak630 ,nosači za remont topova ak230 ,temelj za pričvršćivanje topa 40 mm ,sa pripadajućim transformatorom ,jama za remont bofija 40 mm,peć za pečenje boje -hispanaca i obloga topova ak230 i ak 630 ,elektrooprema za testiranje izvršnih motora i generatora ak230,oprema za ispitivanje pojačala ak230,nosač topa ak630 za mali remont ,oprema za podešavanje bubnjeva municije hispano ,priručno skladište-djelovi za remont bofija 40mm,reduktora elevacije i pravca ak 230,rezervnih djelova za nišanske sprave -hispano i 40 mm,brdo oringa za povratnike i kočnice svih mogućih topova koji su se tu popravljali od Zisa i brdskog topa do haubice 203 mm,čak i kitovi za reparaturu karburatora agregata bofi ,rezervni djelovi za četverocjevce i automate ,oprema za debakarizaciju cijevi ,manometri za kontrolu tlaka u povratnicima sa svim mogućim nastavcima ,za sve topove,more ,more materijala............
Uzmimo da se ti bezveznjaci i pojave sa kamijonom i odnesu nešto -šta se dade ukrcati ,nema od tog ništa ,ako se i ustroji to će biti cirkus satnija ali novinar hrvatskog vojnika će napisati nadahnut članak ,uvjeren sam.Pitanje je dali bi im koncesionar bivšeg remonta to dozvolio ,ta to je "njegovo" oni su od toga digli ruke ,platiti molim !

On im prodaje djelove koje je bivša vojska kupila i koje su radnici sačuvali ( jel su ih za njega čuvali i otezali radove 91 ?!) ,i to masno ,sprdnja ,tragedija ,gadarija...
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #155 on: April 20, 2013, 11:40:18 pm »

Da se malo odmaknemo od jada i čemera ,par slikica: [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* P1010218.JPG (430.28 KB, 1024x768 - viewed 274 times.)

* P1010220.JPG (441.05 KB, 1024x768 - viewed 250 times.)

* P1010221.JPG (409.98 KB, 1024x768 - viewed 251 times.)

* P1010229.JPG (401.61 KB, 1024x768 - viewed 228 times.)

* P1010235.JPG (405.42 KB, 1024x768 - viewed 235 times.)
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #156 on: April 20, 2013, 11:50:55 pm »

Stane malo slika pa evo još : [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* P1010157.JPG (440.82 KB, 1024x768 - viewed 140 times.)

* P1010244.JPG (434.85 KB, 1024x768 - viewed 184 times.)

* P1010251.JPG (391.17 KB, 1024x768 - viewed 141 times.)

* P1010252.JPG (473.19 KB, 1024x768 - viewed 175 times.)

* P1010254.JPG (488.51 KB, 1024x768 - viewed 142 times.)
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #157 on: April 21, 2013, 12:47:19 am »

Kad sam ono pisao zaboravio sam navesti :
kompletna podradiona za pranje i čiščenje -prostor za mazanje djelova topova kemijskim sredstvima za skidanje boje ,visokotlačni perač  ( prije dvadeset godina to je bilo čudo neviđeno) ,peć -perilica rotaciona za pranje djelova deterdžentom za pranje metala pod pritiskom.,bazeni za ispitivanje nepropusnosti povratnika ,kompresor za drukanje zraka u povratnike i pripremu za ispitivanje.
Presa vulkanizerska za skidanje guma sa felgi ,uređaj za honovanje cilindara (bilo kakvih ,može i onih na kiperima ,buldožerima),podradiona za bojanje i dio za čuvanje boje ,pult za ispitivanje elektropneunatskih ventila EK 48 za topove ak 230 i ak630 ,već spomenuta peć za pečenje boje
posjedovala je tajmer i ventilatore.
Već su se spremali pultovi za topove ak 726 ,pošto je jedan bio u velikom remontu..
Ako se još nečega sjetim napisat ću.
Kad bi oni u Splitu tu nepostojeću bazu doveli na 10% prethodne ,to bi bilo čudo neviđeno.
Tužna sudbina bivšeg pogona dobro je poznata gross admiralu Hranju ,Hrenju ,vrag ga zna kako se preziva ,a dobro je poznata i njegovim prethodnicima  i živo im se fućka ,plaća teče ,penzija se bliži....
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #158 on: April 21, 2013, 07:53:12 am »

A zaboravio si autobus koji je kupio radnike po gradu, menzu i remontaše bez kojih ne bi bilo remonta.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #159 on: April 21, 2013, 08:23:48 am »

Stane malo slika pa evo još : [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Lijepe slike kolega "bljust". O očito dobro poznaješ problematiku
i pozadinu artiljerije u HRM,  Čestitam....
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #160 on: April 21, 2013, 11:17:06 pm »

Neko mi reče da i posljednji bus više nevozi Grin,ko će platit naftu i registraciju ,a tip obnavlja crkvu ,predivan stvor,velinčanstven Grin ,a turski prika mu je srušija kulinu i vojni pritvor.Koliko je ta zgrada stara bila 120 -130 godina ?? Biće hotel ,biće konobarica i čistačica ,preporod za Šibensko gospodarstvo.
Nazad na temu,detalji:
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

nišanska sprava -vanjska,poviše topa ,pečurka za upravljanje topom ,pult za upućivanje u rad,crveni taster je za prinudno isključenje,telefonska kutija  (telefon je malo šugav) ,morski vez elevacije,izvučen -otkočen -pritiska mikroprekidač i uspostavlja uvjet za paljenje hidraulike ( nesmije se zaboravit i onaj za pravac).,sve je u odličnom stanju.Top zaštićen ceradom nemože izgledati tako dobro ukoliko se ne servisira i to vrhunski .Svaka čast Finci.Ispod limića krije se  (imam to zapisano) cca 28-30 hidrauličnih spravica  i desetak električnih-elektroničkih sa pripadajućim vezama.
Toplo se nadam da su barem zamjenili ulje i filter hidraulike ,pa i mi to radimo na svojim autima ,zar ne ?
A znate li da se ulje minjade i na 9LV i filteri.Prije se filtrira iako je novo .Uzorak se šalje na kemijsku analizu...jao jao ,ma radi to ,Meni je jedan priča da neminja ulje u autu ,treba samo nadolivat ,možda i oni tako?


* P1010143.JPG (465.17 KB, 1024x768 - viewed 169 times.)

* P1010145.JPG (478.7 KB, 1024x768 - viewed 154 times.)

* P1010147.JPG (430.73 KB, 1024x768 - viewed 131 times.)
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #161 on: April 21, 2013, 11:36:15 pm »

Na jednoj kotki električar je bija čovik ipo ,trudija se da nauči di je šta ,čak je nabavija finsko hrvatski rječnik il je bija finsko engleski nesićam se. Paluba je bila nešto kao skansi -pakansi -popalublje .Naučio sam da je pumpu viemari harmavezi -pumpa sivih voda -imao sam poslić sa njom .Na jednim vratima prije kontrolne sobe makine pisalo je :BILJARDI??
Nu im mater jeb... šta im to znači i ja provjerim a piše biljar naravno.Otvorim famozna vrata a ono zahodska školjka 
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #162 on: April 22, 2013, 08:45:18 am »

..................................
A znate li da se ulje minjade i na 9LV i filteri.Prije se filtrira iako je novo .Uzorak se šalje na kemijsku analizu...jao jao ,ma radi to ,Meni je jedan priča da neminja ulje u autu ,treba samo nadolivat ,možda i oni tako?

Tačno. Kompletna glavna antena 9LV radara je stabilizirana i to pomoću hidraulike pogonjene posebnom
vrstom hudrauličnog ulja. Postoji i zasebna pumpa koja sve to pogoni. Bogami je povelika.
Stabilizacija antene drži je u horizontu, bez obzira na valjanje broda i jarbola. Trasa hidraulike ide preko
nekoliko specijalnih filtera koje treba periodično mjenjati. A također i ulje prema servisnom uputstvu.
Također i direktor (nišanski radar) je hidraulički pogonjen. I za njega važi ista procedura u smislu održavanja.
Toliko, mala ispomoć.... Wink
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #163 on: April 22, 2013, 09:17:45 am »

Zaboravih... Roll Eyes

Kolega "bljust", slike su ti fenomenalne i rijetke, mora se priznati.
Svaka čast....
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #164 on: April 22, 2013, 04:01:42 pm »

Hidraulično ulje ne ide bilo koje ni u auto, a kamoli u mašinu kojoj je osnova elektronička. U ratnim uslovima bi tolerancija bila manja, ali rata odavno nema, i ne daj Bože da ga bude.
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 24 queries.