PALUBA
March 29, 2024, 02:41:08 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Važno
Za sve članove foruma Paluba.Info, apel da uzmete učešće na samo u glasanju već i u temi.
Link do teme je ovde
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 22   Go Down
  Print  
Author Topic: Raketne topovnjače klase "Helsinki" HRM  (Read 135777 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #105 on: June 21, 2012, 02:58:00 pm »

...................
Mene zanima od vas koji ste bili u JRM-kakva je HU oprema bila instalirana na o.Smokvici?Jer navodno je tamo bila glavna nadzorna točka za slušanje podmorja.
Lično bi ti voleo odgovoriti na takvo pitanje, "posejdone...", ali nažalost o tome stvarno neznam ama baš ništa.
Mislim da će se već naći neko, ali treba strpljenja...
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #106 on: June 21, 2012, 09:11:35 pm »


Mene zanima od vas koji ste bili u JRM-kakva je HU oprema bila instalirana na o.Smokvici?Jer navodno je tamo bila glavna nadzorna točka za slušanje podmorja.

Smokvica kraj Primoštena ?

poz.
Logged
pp5d6 posejdon
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 602


« Reply #107 on: June 21, 2012, 09:42:40 pm »

Pa vidiš da ne znam pa pitam ljude Wink
Logged
Plavnik
In memoriam
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 635


« Reply #108 on: June 23, 2012, 10:50:32 am »

Na otoku Smokvici kod Rogoznice (naravno i kod Primoštena) ali ispravnije je kod Rogoznice jer je Smokvica bila povezana preko Rogoznice nalazila se ukopana obalna baterija i to je bila glavna infrastrukatura, tome je zapravo bio podređen cjelokupni otočić. Tamo se nalazila i prijemna stanica iz sustava hidroakustičkih plutača MG-609. U jednom objektu nalazila se ta stanica koja je radila samo onda kada je bila položena koja od plutača a to je koliko mi je poznato bilo dosta rijetko. Dvije takve prijemne stanice bile su smještene i na dva PBr, ako se ne varam jedan je bio PBr-519.
Što se tiće poznavanja PPd borbe u HRM, naravno da to zna zapovjednik Urlić. On to zna po definiciji, jer kad se dokopaš čina onda u odnosu na podređene znaš sve (to znam iz svog iskustva). Ne treba smetnuti s uma da je admiral Urlić najveći dio svoje vojne karijere u JRM proveo na Jadranu a tamo se baš nešto i nije izučavala PPd borba. Kasnije je Urlić bio na VPBR, ako se ne varam k-dir III. BO i sigurno se nije previše oznojio u PPd borbi što naravno ne umanjuje njegove sposobnosti ali na žalost ja mu nikako ne mogu priznati da je stručnjak za PPd borbu.
PS.
Na Smokvici je i Brodarski institut imao jedan svoj manji objekt koji je koristio kod raznih ispitivanja, najčešće hiroakustičkih.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #109 on: June 23, 2012, 11:18:56 am »

Eto riješi se i to pitanje..

E ali sad mene zanima druga stvar, ali u vezi ovih plutača.

Pošto je prijemna stanica bila na Smokvici, a pretpostavljam da je mogla kao takva biti bilo gde,
plutače su se valjda polagale na određenu poziciju. Također samo pretpostavljam, da su plutače
valjda komunicirale sa prijemnim centrom, radio putem na određenoj f-ji.
Zna li ko kakva su iskustva u vezi sa tim. Koliko se je daleko u globalu mogao dobaciti signal tj.
koliko je mah. mogla biti udaljena neka od plutača da bi mogla komunicirati sa stanicom na kopnu.
Također kakava je bila osetljivost plutača. Na kojoj je udaljenosi od sebe mogla detektirati podvodni
objekt.

Ako neko zna kakav link na kojem je teoretski takvo šta objašnjeno, molio bi da se okači ovde...
Logged
pp5d6 posejdon
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 602


« Reply #110 on: June 23, 2012, 11:45:41 am »

Pa naravno da su se plutače mogle postaviti bilo gdje,ali je pitanje zašto baš na poziciji otočića Smokvica ili plus/minus nautička milja ?
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #111 on: June 23, 2012, 12:07:15 pm »

Talijani su tu prvi postavili svoje plutače.  Valjda su slijedili njihova pozitivna iskustva.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #112 on: June 23, 2012, 12:42:49 pm »

Pa naravno da su se plutače mogle postaviti bilo gdje,ali je pitanje zašto baš na poziciji otočića Smokvica ili plus/minus nautička milja ?
"posejdone...", ja sam tehničko lice i kod mene nesmije i sličnih biti ovako i onako. Da preciziramo:

Na Smokvici je po "Plavnikovom" bila prijemna stanica signala sa plutača. Plutače su bile negde na odgovarajućoj
pozicije daleko ili ne od te prijemne stanice. Zato sam i postavio prethodni post sa pitanjima.
Postavljanje prijemne satnice na Smokvici je pretpostavljam prvenstveno iz razloga jer je tamo postojala stalna posada i
drugo što je valjda tu na tom akvatoriju su i najvjerojatniji pravci za uvlačenje podvodni objekata u unutrašnje more.
Ja samo pretpostavljam.
Logged
pp5d6 posejdon
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 602


« Reply #113 on: June 23, 2012, 12:52:15 pm »

Ispred tog područja s obzirom na otvoreno more, te bočnu konfiguraciju otoka koja teritorijalno more pomiče puno dalje od obale,dakle tu neprijateljska podmornica sasvim legalno može doći "pod nos" s obzirom na granicu hrvatskog teritorijalnog mora isred tog područja.To je zapravo središnja točka ulaska u čitav srednji Jadran.
Bilo je govora da je otočić čak i prodan ,ali ovo je neprovjerena informacija,mada me nebi čudilo s obzirom na način razmišljanja iz "Zagreba" tamošnjih  "talibana" visokih činovnika.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #114 on: June 23, 2012, 12:59:14 pm »

Ispred tog područja s obzirom na otvoreno more, te bočnu konfiguraciju otoka koja teritorijalno more pomiče puno dalje od obale,dakle tu neprijateljska podmornica sasvim legalno može doći "pod nos" s obzirom na granicu hrvatskog teritorijalnog mora isred tog područja.To je zapravo središnja točka ulaska u čitav srednji Jadran.
Bilo je govora da je otočić čak i prodan ,ali ovo je neprovjerena informacija,mada me nebi čudilo s obzirom na način razmišljanja iz "Zagreba" tamošnjih  "talibana" visokih činovnika.
O "talibanima" neću, nije moj svijet, zaobiđimo.

S ostalim se slažem. Valjda će se pojaviti i veći mačori od nas dvojice, pa da dopune. A za narod (posjetitelje) Palube
koji nepoznaju Jadransku obalu evo mala dopuna da se snađu. (Valjda nisam omanuo... Huh? )

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Smokvica..JPG (67.58 KB, 761x470 - viewed 410 times.)
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #115 on: June 23, 2012, 02:11:10 pm »

Malo smo utekli od teme, možda je ovo za zasebnu temu ali vidjet ćemo.

Plavnik vi ste u pravu, ja sam onako napamet napisao Primošten a u stvari tačno je Rogoznica.
Već sam negdje pisao da mi je prijatelj tamo služio, i on mi je pričao o mreži tunela po otoku.
Oni su na bilo koji dio otočića dolazili kroz nih, čuvali su stražu i čekali ujutro zastavnika da dođe barkasom, napravi jutarnju smotru i to je to.

Evo sličice Vele Smokvice.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
I jedan detalj, ne vjerujem da je vojska imala bazen.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Ja sam čuo da je otok u koncesiji obitelji Todorić.

Zašto je baš tu ova stanica, mogao bi nešto napisati ali je pre vruće, ni ovo mi se neda.

poz.


* Vela Smokvica.JPG (77.64 KB, 758x731 - viewed 356 times.)

* Vela Smokvica1.JPG (132.56 KB, 707x529 - viewed 310 times.)
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #116 on: June 23, 2012, 03:17:13 pm »

Quote
Malo smo utekli od teme, možda je ovo za zasebnu temu ali vidjet ćemo.
Ma to je bar lako, samo da bude materijala.  Undecided
Quote
Zašto je baš tu ova stanica, mogao bi nešto napisati ali je pre vruće, ni ovo mi se neda.

Daj se malo oladi, pa poslije nadodaj.. Grin
« Last Edit: June 23, 2012, 03:22:39 pm by ORIĆAREB » Logged
Plavnik
In memoriam
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 635


« Reply #117 on: June 24, 2012, 10:23:43 pm »

Prijemna stanica sustava hidroakustičkih plutača stavljena je na Smokvicu s razlogom i planski. Područje Rta Ploča (Planka) je izravno otvoreno moru bez otoka ispred, pogodno je za izvršenje pomorskog desanta. Upravo na ovom dijelu dužobalni plovni put bio je izložen mogučem djelovanju protivničkih podmornica. U tom morskom području bilo je predviđeno postavljanje minskih polja i prolaza kroz ta polja radi plovnog puta. Na određenim, od podmornica ugroženim pravcima polagale bi se radio hidroakustičke plutače čija je autonomija u dežurnom režimu rada bila do 4 mjeseca a u aktivnom režimu rada 48 sati. Radio domet tih plutača bio je 15 - 20 NM a što je zavisilo od visine prijemne antene. Prema tome može se zaključiti otprilike gdje bi se i polagale te plutače. Na Smokvici je bila stalna posada i bila je veza barkasom iz Rogoznice, odnosno sa mola ispred vojarne.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #118 on: June 24, 2012, 10:33:47 pm »

Prijemna stanica sustava hidroakustičkih plutača stavljena je na Smokvicu s razlogom i planski. Područje Rta Ploča (Planka) je izravno otvoreno moru bez otoka ispred, pogodno je za izvršenje pomorskog desanta. Upravo na ovom dijelu dužobalni plovni put bio je izložen mogučem djelovanju protivničkih podmornica. U tom morskom području bilo je predviđeno postavljanje minskih polja i prolaza kroz ta polja radi plovnog puta. Na određenim, od podmornica ugroženim pravcima polagale bi se radio hidroakustičke plutače čija je autonomija u dežurnom režimu rada bila do 4 mjeseca a u aktivnom režimu rada 48 sati. Radio domet tih plutača bio je 15 - 20 NM a što je zavisilo od visine prijemne antene. Prema tome može se zaključiti otprilike gdje bi se i polagale te plutače. Na Smokvici je bila stalna posada i bila je veza barkasom iz Rogoznice, odnosno sa mola ispred vojarne.

Ovo bi bili u principu odgovori na moja pitanja, kao i na neka druga.
Zahvaljujem puno jer stvarno ništa nisam znao o tome, samo sam pretpostavljao...
Logged
pp5d6 posejdon
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 602


« Reply #119 on: June 24, 2012, 10:50:01 pm »

Plavnik, ima li informacija o odašiljanju podataka s  tih radioplutača.Mislim jesu li ikad "uhvatile" nešto zanimljivo. I znaš li u kakvom je stanju ta nadzorna stanica sad (je li devastirana prije ili poslije) i po tvom mišljenju treba li nešto slično HRMu u budućnosti na par lokacija.
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 22   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 25 queries.