PALUBA
April 26, 2024, 12:11:39 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite i neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi ste našli svoj aktivacioni link te aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 [3]   Go Down
  Print  
Author Topic: Francuski ministar: Naša civilizacija vrednija od drugih  (Read 9955 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #30 on: February 08, 2012, 01:36:49 pm »

Božo, sami smo krivi, kao što sam prije napisao, kad nam neko dodje u goste, mi se savijamo i glumimo nekakve njegove običaje a sa druge strane bi rušili minarete i zabranili burke. Ja radim sa japancima i nikada, ali baš nikada se jim ne klanjam, kad oni dodju ovamo. Zaj*** stari, kad si u Rimu, ponašaj se ko rimljanin. Kad dodjem u Kobe ili Tokio, ja se klanjam, glumim njihove običaje.

Dobio sam jih več i po nosu, da ču jih, jer jim pružam ruku u pozdrav, uvijediti!!! Haloooo, pa oni mene vrijeđaju jer ne poštuju moje običaje i moju kulturu, dal je ona manje vrijedna od njihove, jer je kao eksotična.
Logged
Љуба
In memoriam
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 274



WWW
« Reply #31 on: February 08, 2012, 01:40:27 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Веома занимљива група, очекује се да наиђу и бели
 

Љуба


* visok nivo.jpg (8.04 KB, 363x35 - viewed 175 times.)
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #32 on: February 08, 2012, 01:42:46 pm »

Jamajka  Cool
Logged
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 19 016


Jednakost, Bratstvo, Sloboda


WWW
« Reply #33 on: February 08, 2012, 02:03:35 pm »

Božo, sami smo krivi, kao što sam prije napisao, kad nam neko dodje u goste, mi se savijamo i glumimo nekakve njegove običaje a sa druge strane bi rušili minarete i zabranili burke. Ja radim sa japancima i nikada, ali baš nikada se jim ne klanjam, kad oni dodju ovamo. Zaj*** stari, kad si u Rimu, ponašaj se ko rimljanin. Kad dodjem u Kobe ili Tokio, ja se klanjam, glumim njihove običaje.

Dobio sam jih več i po nosu, da ču jih, jer jim pružam ruku u pozdrav, uvijediti!!! Haloooo, pa oni mene vrijeđaju jer ne poštuju moje običaje i moju kulturu, dal je ona manje vrijedna od njihove, jer je kao eksotična.

Da zavrsimo ovaj deo u dobrom duhu. Madmitch, gde se Slovenci najbolje zabavljaju?
Naravno Srbiji. Smiley
I uvek ste dobrodosli, ne samo Vi, vec svi dobri ljudi.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 988


« Reply #34 on: February 08, 2012, 02:07:10 pm »

I dobre devojke i žene Brok. Cheesy
Logged
kaiser0591
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 267


« Reply #35 on: February 08, 2012, 02:12:12 pm »

Auuu šta nam uradi Frencuski nacista od teme  Grin Grin Grin Grin Grin
Ma ljudi bitno je da mi razumijemo i ne ponavljamo svoje i tuđe greške, a on neka misli da je vrijedniji, i onako se to svima kroz istoriju obilo o glavu 
 
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #36 on: February 08, 2012, 02:14:40 pm »

Da zavrsimo ovaj deo u dobrom duhu. Madmitch, gde se Slovenci najbolje zabavljaju?
Naravno Srbiji. Smiley
I uvek ste dobrodosli, ne samo Vi, vec svi dobri ljudi.

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/Q66hdy52_W4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
langsdorff
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 339


Hans Langsdorff


« Reply #37 on: February 21, 2012, 12:42:43 pm »

 Francuzi su stari nacionalisti i ksenofobi. Ministar im doduse malo prednjači. Ne imaju oni džabe Lepena. No ovde se radi o velikoj i važnoj zemlji, tako da im se istupi ne računaju ko nekim manjim zemljama. Primer: Austrija i pokojni Hajder. Nama na Balkanu tako nešto nije dozvoljeno. Oni koji su tako nešto radili, odavno imaju zajedničku adresu Ševeningen.
Logged
ssekir75
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 194


« Reply #38 on: February 25, 2012, 09:53:36 pm »

ma mi smo na balkanu sami krivi sto smo ih isporucili. svaki pokusaj hapsenja sa strane zavrsio bi se lose po te koji bi to pokusali. zato je tu odradila politika.
Logged
langsdorff
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 339


Hans Langsdorff


« Reply #39 on: February 27, 2012, 11:37:23 am »

Da, da uz kliše objašnjenje kako je to sve u našem interesu i za dobrobit svih nas. EU mada nastala kao tvorevina, zasnovana na ravnopravnosti svojih članica, složićete se odavno to više nije. Ono što je dozvoljeno Nemačkoj, Francuskoj ili Engleskoj, zasigurno nije u Austriji, Madjarskoj, Grčkoj.... Mi koji apliciramo da stignemo tamo smo spec. slučaj, naša prava su još minimalnija, tako da delamo isključivo po direktivi Brisela i Washington-a, a sve češće i Berlina.
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #40 on: March 07, 2012, 01:14:47 pm »

Vest koja bi mogla da se nadoveže na temu ...


Sarkozi ponovo šokira javnost: Francuska ima previše stranaca
 

07.03.2012.

Francuski predsednik Nikola Sarkozi smatra da u Francuskoj živi previše stranaca, a da sistem integracije "sve lošije fukcioniše".

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Francuski predsednik je ovo izjavio tokom televizijske debate braneći svoj plan da prepolovi dolazak novih imigranata ukoliko bude reizabran za predsednika, prenosi AFP.

Sarkozi, čiji je otac bio mađarski imigrant, smatra da imigracija može da bude korisna, ali da je potrebna stroža kontrola priliva imigranata, kroz pre svega oštrije propise o tome ko može da dozbije dozvolu boravka.

On je najavio nameru da smanji priliv imigranta sa 180.000 na 100.000 godišnje i ograniči socijalnu pomoć imigrantima koji žive u Francuskoj više od 10 godina.

Prema anketama javnog mnjenja, Sarkozi zaostaje za kandidatom Socijalista Fransoa Olandom uoči predsedničkih izbora u aprilu. On se za glasove konzervativnih birača bori sa desničarskom strankom Nacionalnog fronta koju predvodi Marin Lepen.

Tokom svog mandata, francuski predsednik je često izazivao podele u javnosti kontroverznim izjavama o rasnim pitanjima i imigraciji, kao kada je neposredno pre nereda u Parizu 2005. godine mlade delikvente iz pariskih predgrađa nazvao "ološem".

Za njegove vlade već su doneti strožiji propisi o imigraciji, a sprovedena je i kontroverzna kampanja deportacije Roma.

Najnovija polemika izbila je posle sugestije premijera Fransoa Filona da je klanje životinja po verskim običajima zastarelo, što je pogodilo jevrejske i muslimanske gradjane.

Neposredan povod bio je televizijski dokumentarac po kome iz klanica u regionu Pariza izlazi isključivo meso "halal", obradjeno na način koji dozvoljava muslimanska vera.

Izvor: www.tanjug.rs


* 215068_sarkozi-ap_f.jpg (30.6 KB, 470x270 - viewed 95 times.)
Logged
Pages:  1 2 [3]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 22 queries.