PALUBA
April 19, 2024, 09:54:05 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Donirajte Palubu
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 76   Go Down
  Print  
Author Topic: XIV klasa Mornaričko Tehničke Podoficirske Škole (1963-1966 g.)  (Read 365302 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #660 on: September 16, 2012, 05:30:24 pm »

Bravo IX klasa! I mi se nešto dogovaramo, da bi se našli za 40-godišnjicu. Kakav će biti uspjeh, ovisi i o mjestu susreta. Treba dobro promisliti. Svakako nebi smijelo puno koštati, s obzirom na veličinu penzija. Neki več sada odbijaju  pomisao na susret (svako ima svoje razloge i to treba poštivat). Ipak se nadam, dobrom odzivu.
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 176


« Reply #661 on: September 16, 2012, 06:02:34 pm »

Bravo IX klasa! I mi se nešto dogovaramo, da bi se našli za 40-godišnjicu. Kakav će biti uspjeh, ovisi i o mjestu susreta. Treba dobro promisliti. Svakako nebi smijelo puno koštati, s obzirom na veličinu penzija. Neki več sada odbijaju  pomisao na susret (svako ima svoje razloge i to treba poštivat). Ipak se nadam, dobrom odzivu.
Susreti, godisnjice klase imaju, po meni, veomo bitno mjesto u zivotu. Nazalos, ako prodje bez nekog, nemoguce je vratiti nazad, nema replay, vec cekaj iducu godisnjicu.. vrlo je malo razloga koji mogu spreciti dolazak na godisnjicu.

Jos jednom cestitke uvazenim clanovima vlade021 i orica.. sto dijele sa nama kronologiju svoje klase
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #662 on: September 16, 2012, 06:39:38 pm »

Bravo IX klasa! I mi se nešto dogovaramo, da bi se našli za 40-godišnjicu. Kakav će biti uspjeh, ovisi i o mjestu susreta. Treba dobro promisliti. Svakako nebi smijelo puno koštati, s obzirom na veličinu penzija. Neki več sada odbijaju  pomisao na susret (svako ima svoje razloge i to treba poštivat). Ipak se nadam, dobrom odzivu.
Susreti, godisnjice klase imaju, po meni, veomo bitno mjesto u zivotu. Nazalos, ako prodje bez nekog, nemoguce je vratiti nazad, nema replay, vec cekaj iducu godisnjicu.. vrlo je malo razloga koji mogu spreciti dolazak na godisnjicu.

Jos jednom cestitke uvazenim clanovima vlade021 i orica.. sto dijele sa nama kronologiju svoje klase

Zahvaljujemo......

 Wink

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Još jedna, nezaboravna.

Janjanin........čitav radni vijek proveo na podmornicama, što je prava rijetkost.
Subotić.........nekad prvi u klasi po uspjehu, što je rijetkost.
Stanković......čitav radni vijek proveo na ukrcanju na brodovima i najbolji golman u generaciji.

 


* I konacno za stolom 4.jpg (177.34 KB, 1048x786 - viewed 254 times.)
Logged
vlade021
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 092



« Reply #663 on: September 16, 2012, 07:35:12 pm »

извињење мом другу и класићу Ћири што сам га оставио да сам води хронологију класе,посебно сусрет у Новом Саду где сам требао да се више ангажујем око објашњења догађаја.но друге обавезе а највише лоша конекција на интернет у месту где повремено боравим омеле су ме у томе,но Ћиро је то добро изгурао и без мене
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
на фотографији су Бершнак Антон и
Баста Раде
Бершнак је те вечери док смо се још загревали за штимунг добио вест из Пуле да је постао деда тако да смо имали још један разлог за добар провод.


* 1120.JPG (364.08 KB, 1024x768 - viewed 242 times.)
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #664 on: September 16, 2012, 07:42:39 pm »

извињење мом другу и класићу Ћири што сам га оставио да сам води хронологију класе,посебно сусрет у Новом Саду где сам
..........................

Ma nema frke, klaso. Nigde nam se ne žuri. Da smo živi i zdravi, pa će biti svega.  marinero
Logged
vlade021
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 092



« Reply #665 on: September 16, 2012, 07:45:21 pm »

Bravo IX klasa! I mi se nešto dogovaramo, da bi se našli za 40-godišnjicu. Kakav će biti uspjeh, ovisi i o mjestu susreta. Treba dobro promisliti. Svakako nebi smijelo puno koštati, s obzirom na veličinu penzija. Neki več sada odbijaju  pomisao na susret (svako ima svoje razloge i to treba poštivat). Ipak se nadam, dobrom odzivu.
Дује хвала на позитивним коментарима везаним за наш напор да оставимо неки траг о једној малој групи људи који су најлепши део свог живота поклонили Морнарици.
Ми смо припреме за сусрет поводом 40-година почели пар година раније.како сам већ навео проблем са адресама је био највећи,након тога лични контакти путем телефона и писама,те мејла су трајали скоро две године.неке адресе нисмо успели пронаћи,други нису желели контактирати.новац јесте проблем но за виђење са људима које нисам видео двадесет година неможе се са никаквим новцима надокнадити.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #666 on: September 17, 2012, 08:41:12 am »

 Wink

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* I konacno za stolom 5.jpg (202.87 KB, 1048x786 - viewed 203 times.)
Logged
navi
mornar
*
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #667 on: September 17, 2012, 09:29:24 am »

čiro dobro jutro ja sam šarac, ovo mi je prvo javljanje na paluba još nisam ukapirao kako se radi. ako možeš pošalji mi e-mail pa će biti puno lakše za dopisivanje .ja sam dobro a evo prođoše 22 godine kako se nismo ni vidili ni čuli pozdrav od navi
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #668 on: September 17, 2012, 10:45:39 am »

čiro dobro jutro ja sam šarac, ovo mi je prvo javljanje na paluba još nisam ukapirao kako se radi. ako možeš pošalji mi e-mail pa će biti puno lakše za dopisivanje .ja sam dobro a evo prođoše 22 godine kako se nismo ni vidili ni čuli pozdrav od navi

Poslao sam ti moj E-majl, otvori na vrhu stavku :" Personal Messages " i imaš moju adresu. Veliki pozdrav i tebi i
svima ostalima....Ćiro
Logged
ban
mornar
*
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #669 on: September 17, 2012, 11:09:54 am »

Bravo IX klasa! I mi se nešto dogovaramo, da bi se našli za 40-godišnjicu. Kakav će biti uspjeh, ovisi i o mjestu susreta. Treba dobro promisliti. Svakako nebi smijelo puno koštati, s obzirom na veličinu penzija. Neki več sada odbijaju  pomisao na susret (svako ima svoje razloge i to treba poštivat). Ipak se nadam, dobrom odzivu.
Дује хвала на позитивним коментарима везаним за наш напор да оставимо неки траг о једној малој групи људи који су најлепши део свог живота поклонили Морнарици.
Ми смо припреме за сусрет поводом 40-година почели пар година раније.како сам већ навео проблем са адресама је био највећи,након тога лични контакти путем телефона и писама,те мејла су трајали скоро две године.неке адресе нисмо успели пронаћи,други нису желели контактирати.новац јесте проблем но за виђење са људима које нисам видео двадесет година неможе се са никаквим новцима надокнадити.

Sa uživanjem sam pratio sve o XIV klasi.Čestitke na trudu i lepom prikazivanju svega,
a posebno fotografija.
Spomenuo bi Vaše desetare prema XVI klasi kao prve ozbiljne radne obaveze.Mislim da su to bili:Čadžić, Petrović i Kostić.
Fotografija fudbalska ekipa MTPŠ igrač Ivica? (Čini mi se da je to Zlijić Ivica XVI klasa).
Pozdrav celoj XIV klasi.
« Last Edit: September 17, 2012, 11:18:41 am by ban » Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #670 on: September 17, 2012, 11:16:59 am »

Sa uživanjem sam pratio sve o XIV klasi.Čestitke na trudu i lepom prikazivanju svega,
a posebno fotografija.
Spomenuo bi Vaše desetare prema XVI klasi kao prve ozbiljne radne obaveze.Mislim da su to bili:Čadžić, Petrović i Kostić.
Pozdrav celoj XIV klasi.

Zahvaljujemo se u njihovo ime. Baš ti hvala. Da, taj smo detalj izgubili iz vida. Nadam se da ste i imali šta naučiti od navedenih.
Ta trojica su i inače bili klasičan primjer krajnje moralnih i korektnih ljudi.
Logged
ban
mornar
*
Offline Offline

Posts: 2


« Reply #671 on: September 17, 2012, 11:57:49 am »

Bravo IX klasa! I mi se nešto dogovaramo, da bi se našli za 40-godišnjicu. Kakav će biti uspjeh, ovisi i o mjestu susreta. Treba dobro promisliti. Svakako nebi smijelo puno koštati, s obzirom na veličinu penzija. Neki več sada odbijaju  pomisao na susret (svako ima svoje razloge i to treba poštivat). Ipak se nadam, dobrom odzivu.
Дује хвала на позитивним коментарима везаним за наш напор да оставимо неки траг о једној малој групи људи који су најлепши део свог живота поклонили Морнарици.
Ми смо припреме за сусрет поводом 40-година почели пар година раније.како сам већ навео проблем са адресама је био највећи,након тога лични контакти путем телефона и писама,те мејла су трајали скоро две године.неке адресе нисмо успели пронаћи,други нису желели контактирати.новац јесте проблем но за виђење са људима које нисам видео двадесет година неможе се са никаквим новцима надокнадити.

Sa uživanjem sam pratio sve o XIV klasi.Čestitke na trudu i lepom prikazivanju svega,
a posebno fotografija.
Spomenuo bi Vaše desetare prema XVI klasi kao prve ozbiljne radne obaveze.Mislim da su to bili:Čadžić, Petrović i Kostić.
Fotografija fudbalska ekipa MTPŠ igrač Ivica? (Čini mi se da je to Zlijić Ivica XVI klasa).
Pozdrav celoj XIV klasi.

Greška u kucanju Zlojić Ivica
« Last Edit: September 17, 2012, 04:41:51 pm by leut » Logged
vlade021
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 092



« Reply #672 on: September 17, 2012, 01:06:25 pm »

Бан хвала на поздравима,Ивица Злојић из околине Метковића у тандему са још једним твојим класићем, Сретеном Дамјановићем био је смрт за голмане.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #673 on: September 21, 2012, 10:38:15 am »

 Wink

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* I konacno za stolom 6.jpg (193.49 KB, 1048x786 - viewed 189 times.)
Logged
vlade021
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 092



« Reply #674 on: September 22, 2012, 08:58:01 pm »

стигла је и музика Grin Grin Перо извирује да види дали су му по вољи [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 1132.JPG (332.74 KB, 1024x768 - viewed 158 times.)
Logged
Pages:  1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 76   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 23 queries.