PALUBA
March 28, 2024, 09:46:27 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Top Bofors brodski 40 mm  (Read 25797 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #15 on: June 20, 2013, 06:19:26 pm »

Požderalo mi je ,slike ,pokušaću opet:
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #16 on: June 20, 2013, 06:24:03 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* P1010029.JPG (434.67 KB, 1024x768 - viewed 193 times.)

* P1010030.JPG (444.14 KB, 1024x768 - viewed 170 times.)

* P1010035.JPG (396.7 KB, 1024x768 - viewed 201 times.)

* P1010027.JPG (488.49 KB, 1024x768 - viewed 161 times.)

* P1010015.JPG (468.05 KB, 1024x768 - viewed 174 times.)
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #17 on: June 20, 2013, 06:33:14 pm »

Glupi server mi je "rekao" da prva slika nije jpeg ili kako to se već zove ,ma nemoj a slikano istim aparatom ,onda ubacio bez slika .Nije do mene ,malo će te otežano pratiti dio teme .

Pretpostavljao sam da je automat isti,to nije moja domena .Od posla nisam mogao glavu dignuti.Sjećam se jednom nevezano sa ovim da je u automatu puko neki dio ,napravili oni drugi ,zakalili ,niša ! puče opet ko da je od stakla .Ne sjećam se kako su to rješili ,ali su rješili .
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #18 on: June 20, 2013, 07:02:14 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]  


Prva slika -điro i njegov kabel puno rade ,kad koja žičica pukne-vodi ka pečurki-top podivlja ,nekontrolirano se vrti ,a cjev je obično vetikalno .Prekidač prinudnog isključenja ima samo tipkalo za gašenje .Sve smo ovo sami bojali ,to crno ,natpise ..

Druga slika top cilja uvis.Livi izravnjači njegov bubanj pokrivaju jedan jako dragocjen alat -honericu .Sa njom se izglađuje unutrašnjost povratnika ,kočnica ,a može i u mirnodopske svrhe-cilindre kipera ,bagera ,moćan ogroman stroj .Čuo sam da su ga bacili ,a rupu dva metar duboku di bi bio cilindar zarpali ,sad tu drže gumenjake ,glupani na kvadrat.Na ovoj slici ja vidim samo jedno strop-to je prva stvar kad sam ode ušao  i koja me impresionirala,ove slike naročito prve me nasmijavaju ,ali ovaj detalj ne-upravo suprotno.

Treća slika prikazuje točno isti detalj ko prva u drugom postu .Komentiraću je na isti način :Evo vam bagro topa,sad pedala neće biti tvrda , pucajte iz njega!!

Zadnje dvije prikazuju top u završnim radovima .I debilu je jasno da se ovaj top može obojati špricom kvalitetno jedino bez štita .

To je više manje sve o ovom topu .Njihova sudbina ? U normalnoj državi skinuti ,remontirati ,konzervirati i pristojno uskladištiti.Neka stave 20 milimetarsku jednocjevnu igračku.Ovaj top nije muzejski eksponat ko AK 230 ,ovo je odličan ,pouzdan ,PRAVI pzo top jel ima PRAVI kalibar,BRZINU i PRAVU pzo municiju.


* P1010007.JPG (405.52 KB, 1024x768 - viewed 177 times.)

* P1010022.JPG (493.37 KB, 1024x768 - viewed 164 times.)

* P1000999.JPG (441.29 KB, 1024x768 - viewed 162 times.)

* P1010019.JPG (400.97 KB, 1024x768 - viewed 199 times.)

* P1010023.JPG (454.9 KB, 1024x768 - viewed 185 times.)
Logged
Рашо
Stručni saradnik - RV i PVO
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 879



« Reply #19 on: June 20, 2013, 07:04:17 pm »

...prvo se upali pumpa,onda nastupa glavno:desna na tasteru motora ,a liva na pečurci .Ovaj top ima ružnu osobinu kad mu se upali motor hidraulike onda se ritne ko divlji konj ,zato ga pečurkom kontriraš i smiriš...

 Huh?

To je možda osobina neispravnog topa, ispravan top samo na trenutak blago "zadrhti" bez nekontrolisanog pokretanja kada mu se uključi glavni motor. To čak nije ni neka velika neispravnost, čudi me da ne zna niko da podesi hidraulični varijator. Svašta...
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #20 on: June 20, 2013, 07:19:53 pm »

Ta oscilacija varira  ,možda ode polmetra,metar,skoči i po elevaciji ,brzo se ritne ,neugodno je to.Malo sam vozio Bofije i to nisam primjetio a za ove odkad znam takvi su .Moguće da igra pilot ventil ,on bi se "nulovao" ,pri upaljenoj pumpi ,prednji dio bi se oslobodio ,pečurka bi se dala u jednu sranu ,pa u drugu ,okreti su se brojili pa ge nastojalo uhvatiti po sredini ,onda bi se to osiguralo okrulim osiguranjem sa srpastim ključem .
Nek im Šveđani to popravljaju .

 Nego di se "dede" onaj što je na moj prvi post napisao da ovo nije cirkus .Ja ga javno pred svima pitam :ako nije cirkus šta je onda?I gusare koji skaču mi je brisao,sramota jedna.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #21 on: June 20, 2013, 07:46:28 pm »

Zaboravih za onu zadnju sliku ,desno je četverocjevac.Mislim da je to prvi iz serije uklonjenih koji je zamjenjen sa gumenjakom i dizalicom .Kao što sam već negdje napomenuo ,nemam slika o njemu .Nosio sam svoj fotić iz kuće i pazio da ga nerazbijem ,čak sam se bavio mišlju da nabavijem jedan polovan od dva tri mega piksela i da uvijek držim na poslu ko alat ,šutnuše me prije realizacije te ideje .Četvercjevac je ošo bez remonta.
Na prvim slikama ste vidjeli jad i sramotu od oružja ,pomnožite to sa tri i dobićete stanje četverocjevaca,to se krije iza onih polukružnih poklopaca .Taj "umnožak" pomnožite još sa tri i dobićete stanje strele i lansera svitac .Nemam slike ,a da sam ih postavio nebiste mogli doći sebi od GADA ,možda bi neko pomislio da su obrađene nekim programom za obradu slika ,to se nemože opisati ,kakvi afrikanci ,oni su pojam za njih.
Općenito Mirne  su groblja u svemu i u normalnoj vojsci bili bi upućeni na veliki remont komlpetno .

I tako oni njega "pokake" novim slojem boje i prikažu ga svekolikom pučanstvu da se divi i još dovedu one ženske u uniformi ,šta bi volio da  dođu prodavati maglu na Šibensku rivu,napisao bih iscrpan izvještaj .
Logged
someone9871
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 91


« Reply #22 on: June 20, 2013, 08:03:21 pm »

To je više manje sve o ovom topu .Njihova sudbina ? U normalnoj državi skinuti ,remontirati ,konzervirati i pristojno uskladištiti.Neka stave 20 milimetarsku jednocjevnu igračku.Ovaj top nije muzejski eksponat ko AK 230 ,ovo je odličan ,pouzdan ,PRAVI pzo top jel ima PRAVI kalibar,BRZINU i PRAVU pzo municiju.
Pouzdan možda i jest, brz to je već diskutabilno, ali kalibar definitivno nije pravi. I to ne radi mana dizajna oružja i municije, već prvenstveno cjenovno-logistički - nije slučajno da se polako svi 40mm, 35mm i slični PZO topovi zamjenjuju 30mm varijantama. Ali šta te nenormalne zemlje znaju ...
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #23 on: June 20, 2013, 11:53:18 pm »

Podaci kažu ,brzina po pravcu mašinski 85 stupnjeva,ugrubo sa jednog boka na drugi treba mu 2 sekunda.Rado bih vas provozao u njemu ,sa osobitim užitkom bi ga natjeravao iz jednog boka  u graničnik drugog pri punoj brzini .Rado bih vam gledao izraz lica pri tome.

Top 30 mm brzo puca ali nema municije sa blizinskim upaljačima.
Što se brzine ,bolje reći sporosti tu  su bili jaki četverocjevci.Oni nisu samo izgledom  izazivali mješavinu podsmjeha ,gađenja,ljutnje u meni,već i svojim kretanjem .Nisam ih štopao ,a imali su skalu na" podištu ",ali to je bila tragedija,ja mislim da nisu mogli više od 30 stupnjeva u sekundi .Ručno su bili duplo brži.Nemam podataka ,ali niko ih normalana sa tim karakteristikama nebi radio ,oni su jednostavno bili upropašteni "brigom" ovih nakaradno uniformiranih bjednika.(kad sam ja bio nisu imali ove pikaso uniforme)

35 mm oerlikon ,je nepoznat na istočnoj obali jadrana ,to je  za njih znanstvena fantastika .Vidi se čemu oni teže,oni "napreduju"- ugrađuju hispance i brovinge ,šta sljedi : vjerojatno šarci , kalašnjikovi ,papovke ,tandžare ,pa kubure...Što se to njih to tiče ,plaća je redovita,još da si na Kreši -ideal :nevozi ,nepuca.. kavica ,novine ,ćakila ,u tri ure kući  :divota .
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 310


« Reply #24 on: June 21, 2013, 09:26:56 pm »

Kolega Bljust. S pažnjom pratim ovaj tvoj prikaz. Razumem tvoju emociju u ovoj objektivnoj kritici stanja u HRM. Ako je za utehu stanje nije bitno bolje nigde u okruženju, ne samo u bivšim republikama SFRJ nego i u drugim sada već NATO vojskama. Slažem se sa tobom da to nije pitanje samo stanja finasija (nemanja ili nemanja dovoljno novca za održavanje), već pre svega stanja duha,  tehničke i kuluture uopšte. Dakle, za uspeh i dobro stanje tehnike je pre svega bitna volja i znanje.

Ipaka, jedna kritika. Nije dobro da se stvari generalizuju, barem kada su pitanju ljudi.
Quote
oni su jednostavno bili upropašteni "brigom" ovih nakaradno uniformiranih bjednika.(kad sam ja bio nisu imali ove pikaso uniforme)
.

U svakoj vojsci ima svakojakih ljudi, ali i vrlo vrednih, radnih i poštenih. Nije u redu da se paušalno daju ovakve ocene. Čak i kada se radi o objektivno odgovornim licima, rukovodiocima HRM (ili drugih vojski o kojima diskutujemo) trebamo se držati građanskog i vojničkog reda i nikom ne suditi i presuđivati, a još manje vređati. Korektno je ukazati na problem i ukazati ne moguće rešenje. Cenim da je to dovoljno. Ne jednom je kritično pisanje na ovom forumu podstaklo nadležne, ako ne da sve otklone, ono barem da pokrenu stavr sa mrtve tačke. Možda će i ovo tvoje pisanje nekog podstaći da reaguje, ako već nije.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #25 on: June 22, 2013, 02:16:20 am »

U pravu ste ,ja sam po običaju prežestok.Stara poslovica kaže:u svakom žitu ,ima kukolja ,ode vrijedi :u svakom kukolju ima žita .
Svo oružje brodova ove klase je u stanju ko na prvim slikama ,napominjem da je ono što su ga skinuli :četverocjevac,strela ,rakete za osvjetlenje još gore i mislim da sam i slikavao i postavljao ,da bi pojedinci pomislili da su obrađene nekim programom .
Za"rukovaoce" ovih sprava ne povlačim ni jednu uvredu koju sam im izrekao .Oni zaslužuju vojni sud ,kaznu i nečastan otpis iz vojske,ali ko da im sudi : njihovi pretpostavljeni ,oni što kao kontroliraju njihov rad ? ,jako dobro i savjesno to rade.

Naravno da nisu svi isti ,evo koristim priliku da pozdravim posadu sa Cetine.

Ima još jedna narodna:jedna trula jabuka u košari pokvari sve ,ode ima puno trulih jabuka.U konkretnom slučaju da je neko iskazao inicijativu ,da nešto napravi sam (jer je servis NJIHOVOM ZASLUGOM uništen);podmaže ,naulji ,očisti ,oboja (imaju oni boje) ,niko ga nebi pohvalio ,tretitali bi ga ko idiota.

To je sredina u kojoj pravi vojnik ima izbor:prilagoditi se ,otići ,ili šenuti pameću da oprostite.

Pripremam slike za M55 ,staviću i tu one prije i poslje .Ja sam pošteno radio i to sam silkavao za svoje vlastite potrebe ali evo ih ode na nihovu čast .Ispucat ću ih malo .Ko kad je jedan reka,kad su mi skočili živci ,podrugljivo izigravajući psihologa :pustite ga taj je ljut na sve ,nek se ispuca.Imam ja iz čega da pucam ! imam ja našta da se ljutim ! ,imam najbolju municiju!,dosad neviđenu na ovom forumu.Taj gospodin ima vjerojatno par kubičnih metara vojne građe ,ja imam par fotokopiranih listova i par blokova ,koje kanim baciti ,jedan neću NIKAD ,na njemu sam zapisivao spojeve prstena radara topa AK 230 ,to je bio moj prvi radni dan,to se ne zaboravlja.


I kad bi se sad vratio ,poslje uobičajenog gunđanja dva-tri dana ,zapeo bi ko konj.Drugčije neznam.Tako smo i radili ove topove iako smo znali da ih vraćamo u ruke istih prikaza koji su ih doveli u ovo stanje.Rekli bi oni ,nemožemo mi tu ništa ,vojska nema love za remont- ima!, lažu! Pričao sam vam priču o ručkovima ,gostionama i SDO konzervama.Ako imaju previše brodova za tu lovu -izvolite molim-u rashod,nek ih ostane pola, a da nečemu služe osim uhljebljivanja neradnika. 

Radnik se rađa ,na poslu se dorađuje.
Neradnik uvjek ostaje neradnik .
Vojnik uvijek ostaje vojnik.
Ove prikaze su to i to će uvijek biti ,čast izuzecima!

Pozdrav !
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #26 on: June 23, 2013, 06:38:22 pm »

Sad ću početi o topu M.55 il službeno M.55 m.Iako stariji u ničemu inferniorniji ,u perfomansama indentičan,sa elementima vidljivim ispod poda -za daljinsko upravljanje.Stvarno je šteta što ovaj top nije tako i spojen ,jer bi time pokazao sve svoje potencijale .Te elemente  ,noviji model nema ,valjda na zahtjev tadašnjeg naručitelja.Ovaj top je u boljem stanju nego noviji modeli ,zahvaljujuću u prvom redu svojoj poziciji na Krki ,održavanje je tu više manje isto .
Prvo dvije pričice o ovom topu,za prvu baš nisam siguran jel se odnosi baš na njega ,to u konačnoci i nije bitno .

Prva:
Početkom prošlog desetljeća dok je remont bio u stečaju ,tadašnje glavešine HRM su donijele odluku da remontiraju jedan od ovih topova i da to povjere nekakvoj satniji za održavanju u Zagrebu .Ja sam sve ovo samo čuo ,ne svjedočio jer sam bio izamljen na ispomoć ko zna kome .Top je oša u Zagreb i "stručnjaci" prioniše poslu .Ispustili su hidraulično ulje i unutra ulili hipenol gtl 90 ulje za mjenjače.Tada se valjda našao neko ko osim malog mozga posjeduje i onaj drugi ,pa im je poručeno nešto pretpostavljam u stilu :Dosta! Dosta! ste ga popravljali ,nemojte više molim vas !!!.Top je otpremljen tamo di je i trebao odmah.Po meni trebalo je "razbucati" kompletnu hidrauličnu instalaciju ,do zadnje cjevčice,no išlo se jednostavnijom metodom ,vjerojatno po želji naručitelja.Uliveno je pravo ulje ,pumpa je puštena u rad,nakon nekog vremena bljuvotina je ispuštena,uliveno je opet svježe ulje.. neznam koliko puta -metoda je dala rezultat.

Druga:
Jednom je ovaj top  "poludio" -baš ovaj i krenulo se na popravak u loru,znam da je bila strašna zima ,a ja iznajmljen ko zna kome .Žao mi je što nisam vodio knjigu iznajmljivanja,bila bi jako debela.Išli su drugi,nema veze ,znam da su znali više od mene.Problem je bilo teško naći i počelo je uobičajeno optuživanje,:električari kažu -to je do hidraulike ,mehaničari -to je do struje.Moje kolege da obore teoriju čak su se uputili na patrolca da posude pečurku sa njega i montiraju na ovi .Nisu im dali .Kasnije se ispostavilo da je problem bio u nekom polužju ,doli ,brzinska pluga ili nešto tako .Ja o brzinskim polugama znam sve na topu 57mm,na ovom ne.
Što je važno -izvršni organ -pilot magnet ili  ventil čije ste slike već vidjeli -baš sa ovog topa ima špulu omski različito od one na D70.Imam podatke za jedan i drugi top ,ali ti su podaci puni tiskarskih grešaka ,toliko brkanja koji je model ,stariji ili novi tako da ih ne navodim .Naveo bi ih jedino da sam ih sam mjerio,al nisam.Onome ko je pripremao tekst rado bih "priljepio " jednu da bi mu se glava okrenula u graničnik.Omska razlika po podacima je ogromna,pa bi se u jednom slučaju nebi vjerovatno dogodilo ništa štetno-top nebi radio ,u drugoj situaciji bi pojačalo  u pečurki pregorjelo i eto ti problema.Ljudi to nisu vidjeli u knjizi ,ubijali su se poslom ,vožnjom ,što je trebalo da noću proučavaju knjige ,a drugi dan po obavljenom poslu -na iznajmljivanje ko ja .

Inače kod boforsa 40 ponekad bi se javio problem koji sam ja zvao,a i drugi: eno ga "sicka" ,cjev bi sama pobjegla dva tri centimetra,pa bi se vratila,pa opet...
Obično bi mehaničari krivnju prebacivali na nas ,pa bi mi budale mjenjali ,čistili ,pilot ventile .Nikad ih nisam rastavljao -čistio sastavljao ,ali sam ih skidao .Danas bi ja to drukčije .U velikom remontu čovjek nauči (onaj koji želi ) deset puta više nego na malom.Da mi je danas ,samo bih drugi kraj strujnog kruga špule pilot ventila spojio jednim dugim trožilnim kablom,pa na kutiju od paste za ruke koja je viđena u temi AK 230 sa ženskim buksnama i instrument ,klasični,Ako kazaljka miruje i u jednoj i drugoj strani top je električno u balansu-evo vam mehaničari pa se je.... sa njim.Isparili su me prije nego što sam realizirao ovu jednostavnu a učinkovitu metodu.Sjećam se na remontu D70 ,inzistirao sam da se otvori tank hidraulike,kao mehaničari oni jesu ,ali zahrđale matice su govorile suprotno.I onda su ga otvorili i unutra nije bio lijep prizor,šta se krije po instalaciji ko to zna .Nepomaže neredovita promjena ulja i pranje filtera il zamjena istog ,to mene ne zanima.Topove treba remontovati.Vidjećete ,skinut će ih  i oni i strpat u neku bužu u lori,ima ih u izobilu .A korozija će grickati i grickati ...

Slike se spremaju ,neke ću stvari zaokružiti uz pomoć programa za obradu slika ,instalirao sam ga specijalno za ovo iako bih to napravio ionako jer sam ga koristio u starijoj verziji ,koja je "ošla"sa hard diskom ,matičnom pločom...Tako će biti olakšano praćenje ,iako ću to malo koristiti da ne kvarim slike.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #27 on: June 24, 2013, 07:02:05 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]  

Prva slika prikazuje da je top u definitivno boljem stanju od mlađeg ,počev od rupe za izbacivanje granata,pa okolo .To prvenstveno zahvaljuje poziciji na Krki ,puno mane brizi ,što detalji prikazuju .Hvala ti Krko što spašavaš ovaj top .
Slika prikazuje dvojicu kolega ,desnom izbrisah lice.Iako su ovo moje slike,smatram da bez njegove dozvole namam pravo da ih stavljam na javni uvid.Nije ovo slika iz fronta stara trideset godina.Drugi kolega je sjeo da odmori i sam se slučajno maskirao policom za metke ,visi mu cigara iz usta.On je specijalizirao ruske topove u SSSR ,dok se stojeći više bavio Švadskim.Radili su oba ,malo nas je ostalo .Sjedeći u pogledu odnosa prema radu i znanja  je deset puta korisniji od drugog ,a i bio je pedeset puta manje na bolovanju.Stojeći je sebi  "skuhao" penziju ,a šef proizvodnje bi reka :nu šta onaj sidi ,ništa neradi .Takve spodobe su nas vrednovale.

Druga slika prikazuje stvari koje nisu u upotrebi -utikači se spajau na brodski CNS ,kiji ne postoji ,tako da oni stoje "bezveze" .Inače imaju "samo" trideset kontakata svaki .

Treća slika prikazuje  elemente daljinskog upravljanja koje nije u funkciji , npr. kutijica pravokutna ,vodoravna -u njoj su selsini .Zašto je otvarati ,i dali je to upoće moguće-divno je kad se slomi željezni vijak u aluminiju-sredi to !


Četvrta slika -u sredini pumpa hidraulike ,iako je motor iz ove poze loše vidljiv ,odma se vidi da je u pet puta boljem stanju ,nego onaj plavi jadni na modelu D.70 ,desno je saćasti hladnjak ,hidrauličnog ulja.,Lijevo kutija u kojo je smješten statički pretvarač i elementi daljinskog upravljanja koji naravno nisu u funkciji .Na modelu 70 livo od "jadnika "nema nikakve kutije.

Peta prikazuje kutiju akumulatora.D 70 imao je akumulatr nikal kadmijski ,uvijek sam se ja sa ovim zabavljao,čistio ga ,kontrolitao stanje ćelija,pa bi ga "vježbao" ,Napuni -isprazni ,pa opet ,par puta .Praznio bi ga preko sijalice od auta ,uvijek crkne samo jedna žarna nit.Spojiš halogenku -oko pet ampera.Tri lampice na topu vuku simboličnu struju ,ali nišanske sprave u sebi imaju šest lampi  5 W-30 wati ,a obe 60 ,a to je pet ampera.Radio sam to iako besmisleno ,vidjeli ste na modelu D 70 utikač.Ko da očisti i uključi u utičnicu sa druge strane ove kutije ? Stvar pogoršava zaštitna kapica utičnice,treba odviti-zamislite koliko posla:sagnuti se ,odviti kapicu ,očistiti kontakte ,uključiti -to je previše za  te neradnike.Vojničine sa Mirni .
Na ovom topu je stariji tip ,tzv.čelični akumulator ,odnosno :nikal željezo .Bio je u derutnom stanju pa je bačen .Zamjena po meni tragikomična -dva olovna akumulatora spojena paralelno (oni sa skutera) .Moglo bi i to dugo trajati da je ikog briga.

Inače ove kutije spadaju u najsigurnija mjesta na svjetu ,kakve iznajmljene kase u bankama i slično...Izbacite akumulator zarad prostora (oni ionako neznaju čemu služi),stavite sve -štedne knjižice ,zlatninu ,roleksa optočenog dijamantima  .Nema zime ,ako je remont za dest godina sve će te uredno naći -poklopac stežu dvije leptir matice ,još kad na narez nanesu deset slojeva boje-ko će to dirati -nitko !


* P1000821.JPG (594.27 KB, 1024x768 - viewed 182 times.)

* P1000822.JPG (455.67 KB, 1024x768 - viewed 183 times.)

* P1000823.JPG (340.26 KB, 1024x768 - viewed 164 times.)

* P1000824.JPG (538.73 KB, 1024x768 - viewed 180 times.)

* P1000805.JPG (517.39 KB, 1024x768 - viewed 159 times.)
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #28 on: June 24, 2013, 07:08:59 pm »

Zaboravih za petu sliku :ispod akumulatora neide nikakav kabel ,niti nema između polica pretvarača i pripadne kutije .Spomonjao sam statički-115 V ,da nebude zabune,nije nikakva nauka dobiti 115 V ,treba vam trafo samo ,fora je što je to 115 ,400 Hz.Inače rusi preferiraju rotacione (nazovimo ih dimački ) pretvarače -ima prednosti ,a ima i mana.Na ovom topu pretvarač je dolje.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #29 on: June 24, 2013, 08:55:06 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]  


Prva slika prikazuje kutiju uključenja ,drukčija je ,ima samo jedan par tastera objasnit ću je na slikama "poslije".Ispod nje je telefonska kutija.Na prethodnom modelu ,tu je duguljasta kutija -izvor strujnog kruga poništena djelovanja blizinskog upaljača.

Druga prikazuje mikroprekidač opaljenja ,iza je pečurka ,utikači su zaštićeni zaštitnim limom.Sprijeda  u prvom planu je taster,vezan uz daljinsko upravljane,nema funkciju ,ispitan je usput.

Treća prikazuje moj "omiljeni" motiv  -prenos za mehaničko okidanje.Dva kruga -crveni označuje prenos u kojem se nalazi već spomenuti "bolcen" sa osiguranjem.Žut krug prikazuje crvenkastu stvarčicu -to je mazalica ,Jaaaako su skupe , ko dvi tri matice pa čeka remont ,slomljen je vrh.Znao bih drukati mast,obično nožnom mazalicom iako to nije moj posao .Nova mast istikuje staru zajedno za hrđom i prljavštinom ,drukaš dok ne počme izlaziti svježa.Tad se sve obriše. Vidi se njihovo pravilo  : top nema deset godina remonta;nema deset godina podmazivanja.Ni grama masti ,ni kapi ulja ,ako dobiju WD sprej vjerojatno ga odnesu kući.

Četvrta prikazuje donji dio desne strane ,opet telefonska kutija ,kopir pravca ne pokriva nikakav bubanj,ko na D.70

Zadnja prikazuje interesantnu kutiju rasvjete.Sveje u njoj -i prekidač za paljenje ,preklopka trafo-akumulator ,čak i nedaj bože komanda prinudnog isključenja motora hidraulike .Sve je to na modelu D.70 odvojeno.
Zaokružen je mikroprekidač na koji djeluje birač mašinsko -ručno ,znači ako nije na mašinsko top neće da se upali .Pretpostavljam da bi moderatoru -"psihologu" koji se sprdao sa mnom trebalo jedno tridesetak ovakvih zaokruženja da bi shvatio o čemu se radi ,vjerojato je dokučio  kuda meci izlaze ,ali gdje ulaze pitanje je sad ??,tu mu frontovi i hiljade postova neće pomoći.
Jedna zgoda vezana uz ovu kutiju ,nakon nekog vremena posli remonta pukao im je "kokot" jednog od ovih prekidača ,valjda preklopka trafo -akomulator.Neznam zašto ih je ovo uzrujalo ,čak su nas zvali .Krenusmo nas dvoje ,ja i mehaničar.Preklopka je starinska ,otvorenog tipa ,kvalitena pa sam je demontirao .Iako nije bilo nešto naročito potrebno ,odlučih im prespojiti žice tako da čim uključe 115 svjetli .Nemojte misliti sa tu ima  žica ili dvije,ima ih solidan broj ,imao sam album strujnih krugova,nađem ovaj -ne odgovara ništa (svaka žica ima svoj broj),odmah okrenem na stranicu D.70 -odgovara sve.Već sam spomenuo da bih osobu koja je pripremala dokumentaciju za ovaj top rado išamarao,glava bi mu letjela iz graničnika u graničnik brže od ovog topa.Inače mehaničar je provjeravao kočnicu ,kao malo im je slinilo na čepu.Jaaako odgovorni i pedantni ljudi,onda je on inzistirao da poskidaju poklopce koji pokrivaju ove komponente ispod gazišta.Bilo je dva tri prsta vode ,pa su oni ,vrijedni  i odgovorni ,prionuli isušivanju svig ribnjaka.Tokari istokariše novu osovinu preklopke ja je sklopim i mi za par dan to vratimo.To je bio moj zadnji posjet Krki ,koliko se sjećam predzadnji u Lori.Ćao Lora,nikad više....

Slike sam smanjio,inače ja volim velike,ali mi je dosadila borba sa ovim serverom .Sljede slike "poslije".



* P1000807.JPG (264.08 KB, 800x600 - viewed 146 times.)

* P1000811.JPG (237.79 KB, 800x600 - viewed 176 times.)

* P1000812.JPG (227.52 KB, 800x600 - viewed 158 times.)

* P1000814.JPG (279.05 KB, 800x600 - viewed 176 times.)

* P1000815.JPG (597.39 KB, 1024x768 - viewed 164 times.)
« Last Edit: June 25, 2013, 11:02:22 pm by Brok, Reason: bez vređanja moderatora - javna opomena » Logged
Pages:  1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 22 queries.