PALUBA
June 19, 2019, 10:44:12 am *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: Važno
Pravilnik za postovanje vesti

Home   Help Search Calendar Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  [1] 2 3 4 5 6   Go Down
  Print  
Author Topic: Pitanja i odgovori u vezi foruma  (Read 52590 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
JASON
potporučnik
*

« on: July 26, 2013, 07:18:14 pm »

Kako da preimenujem topic koji sam započeo?
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*

« Reply #1 on: July 26, 2013, 07:24:21 pm »

Nikako. To samo mogu Broker i Rade. Zamoli ih i promjeniće.... Wink
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*

« Reply #2 on: July 26, 2013, 07:27:12 pm »

Daj link i novo ime teme
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*

« Reply #3 on: July 26, 2013, 07:47:41 pm »

Preimenovano.
wermez
potporučnik
*

« Reply #4 on: January 21, 2014, 12:09:28 pm »

Kada ukucam naziv teme + paluba forum na guglu, forum izgleda 'vako:

* grog.JPG (212.42 KB. 1152x864 - viewed 190 times.)

Da li postoji neki razlog zašto tako izgleda?

Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*

« Reply #5 on: January 21, 2014, 03:49:22 pm »

Svaka strana tema ima i mod za štampanje. Ti ručno možeš otići na tu opciju u gornjem denom uglu teme, pa Google i to indeksira i zavodi.
Evo recimo ova tema kako izleda u verziji za štampu
http://www.paluba.info/smf/index.php?action=printpage;topic=21554.0
Trifko
Moderator
poručnik korvete
*

Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.

« Reply #6 on: January 21, 2014, 04:42:11 pm »

Ovo što je wermez dobio je u pitaqnju mod za mobilen uređaje wap2, kad ti ovako prikaže temu samo oprišeš na kraju linka WPA2
http://www.paluba.info/smf/index.php?topic=7385.0;wap2

http://www.paluba.info/smf/index.php?topic=7385.0;

P.S.
U buduće kad imaš ovakav ili sličan problem i postaviš sliku nemoj brisati dio linka sa slike...
wermez
potporučnik
*

« Reply #7 on: January 21, 2014, 04:52:38 pm »

Ne sećam se da sam brisao deo linka  Huh?
U svakom slučaju, problem rešen, hvala lepo!  Smiley
Karlo
potporučnik
*

« Reply #8 on: January 21, 2014, 07:43:32 pm »

Poštovani wermez,

kao "stručnjak"za informatiku mislim da problem ipak nije riješen.Problem je u maski(ne guglovoj nego Vašoj),jer se tekst o "Cici" i dalje nevidi.Stavite Vi Prislija ili bar Eru Ojdanića i neće biti problema sa tim tekstom.

Pozdrav!
Solaris
kapetan bojnog broda
*

« Reply #9 on: November 25, 2014, 05:24:06 pm »

Jedna mala molba, ako moze.
Naime kad idem pogledati forum najcesce prvo kliknem na "Prikaži nepročitane poruke od moje poslednje posete".
Kad to pogledam obicno idem na "Sve neprocitane teme" ali na forumu je to prakticki odmah do "Oznaci poruke procitanim".

* teme1.JPG (69.72 KB. 722x559 - viewed 151 times.)

Ponekad mi se desi da kliknem -oznaci procitano, u zurbi ili nekoncentraciji.
Moze li se ovo nekako drukcije razmjestiti?

hvala poz.

dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*

« Reply #10 on: November 25, 2014, 09:59:27 pm »

Код мене је то на врху, испод "нових одговора". Маркирање непрочитаних одговора као прочитаних је ту где и код тебе (на дну). Вероватно може да се помери.
Brok
Administrator
kapetan bojnog broda
*

« Reply #11 on: November 26, 2014, 03:04:16 pm »

Ne moze to da se modifikuje, jer je to u sklopu paketa.
Solaris
kapetan bojnog broda
*

« Reply #12 on: November 26, 2014, 03:22:56 pm »

Ok. hvala.
Karlo
potporučnik
*

« Reply #13 on: November 27, 2014, 09:39:30 am »

Znam da forum mogu napraviti bilo kakvi ljudi o bilo čemu i da također mogu odlučiti tko će na njemu učestvovati,bez racionalnih objašnjenja.Mislim da sam naveo primjer,no zbog razumljivosti na pr.možemo napraviti forum o seksualnom životu glista sa podforumom ili topikom sa problematikom o uticaju genetike na pojavu homoseksualnosti kod njih.Također,znam od čega se forum izdržava,pa neznam koliko bi takva tema bila uspješna.

Međutim,ljudski ili civilizacijski je reći zbog čega se učesnik ograničava.Sigurno da mnogi neće prihvatiti razloge sa razumjevanjem,a možda i zato što onaj koji ga ograničava nije sposoban da shvati racionalne razloge.Isto tako za očekivati je da će se netko naći tko će i razumjeti ispravnost odluke i prihvatiti odgovornost na sebe za svoje greške i neće druge omjetati u radu.Mislim da se cio svijet i nalazi možda pred svojom propašću zbog sličnog nerazumjevanja da ne kažem gluposti.

Dakle zahvaljujem se mnogim koje sam susreo,veoma pametnim na ovom forumu.Ne bih nabrajao  ljude, jer ću vjerovatno nekoga ispustiti što bi bila velika greška.Naučio sam dosta i djelimično dobio ono šta sam tražio.

Pozdrav svima!
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*

« Reply #14 on: November 27, 2014, 10:53:01 am »

Znam da forum mogu napraviti bilo kakvi ljudi o bilo čemu i da također mogu odlučiti tko će na njemu učestvovati,bez racionalnih objašnjenja.Mislim da sam naveo primjer,no zbog razumljivosti na pr.možemo napraviti forum o seksualnom životu glista sa podforumom ili topikom sa problematikom o uticaju genetike na pojavu homoseksualnosti kod njih.Također,znam od čega se forum izdržava,pa neznam koliko bi takva tema bila uspješna.

Međutim,ljudski ili civilizacijski je reći zbog čega se učesnik ograničava.Sigurno da mnogi neće prihvatiti razloge sa razumjevanjem,a možda i zato što onaj koji ga ograničava nije sposoban da shvati racionalne razloge.Isto tako za očekivati je da će se netko naći tko će i razumjeti ispravnost odluke i prihvatiti odgovornost na sebe za svoje greške i neće druge omjetati u radu.Mislim da se cio svijet i nalazi možda pred svojom propašću zbog sličnog nerazumjevanja da ne kažem gluposti.

Dakle zahvaljujem se mnogim koje sam susreo,veoma pametnim na ovom forumu.Ne bih nabrajao  ljude, jer ću vjerovatno nekoga ispustiti što bi bila velika greška.Naučio sam dosta i djelimično dobio ono šta sam tražio.

Pozdrav svima!

Pretpostavljam da misliš na ovaj deo:

http://www.paluba.info/smf/index.php/board,206.0.html

Kako su pojedinci koristili teme na forumu za rešavanje ličnih frustracija i pljuvanje drugih članova, odlučeno je da se teme koje nemaju veze sa tematikom foruma zaključaju i prebace ovde.

Čišćenje tema od postova koji su u suprotnosti sa Pravilnnikom zahteva stalno prisustvo nekog od moderatora na tim temama. Postojeća struktura moderatorskog tima ne dozvoljava stalno dežurstvo na forumu te smo prinudjeni na ovakvo rešenje. Inače, konkurs za prijem moderatora je stalno ottvoren, ali nema baš nešto interesenata. Izgleda da je lakše pljuvati po temama nego preuzeti odgovornost za vodjenje foruma.

Pozdrav!
Pages:  [1] 2 3 4 5 6   Go Up
  Print  

Jump to: