Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Remont i modernizacija aviona MiG-21 HRZ i PZO
<< < (17/212) > >>
Рашо:
Ekonomska logika je jedno, a politička sasvim drugo. Stoga, nije preostalo ništa drugo nego da se Rumuni uče na hrvatskim aparatima.
wermez:
Zeljko11 kao sto rasho napisa ekonomija je jedno, a politika drugo. Ne znam kako bi prosao ministar koji bi poslao nesto na remont u Srbiju...
80sBoy:
Cudi me da niko ne spominje VZ Orao,koji je uspesno remontovao  motor R25-300 jos 80-tih godina,osvojio proizvodnju nekih delova za njega, te i danas poseduje tehnologiju za ne samo ovaj motor vec i od 23-ojke, i delimicno za RD-33.
kumbor:
Poslovna saradnja MORH sa VZ Orao iz Bijeljine mislim da je politički kontraindikovana čak i više nego eventualna saradnja sa "Momom" iz Batajnice. Posle svih događanja ionako i Moma i Orao teško da su stručno i materijalno osposobljeni za iole značajnije zahvate. Moma još ima i podršku VS, dok Orao nema ni to. Tražio sam sajt VZ Orao. Nisam ga našao. Danas i bolja obućarska radnja ima svoj sajt. Zašto ga VZ Orao nema, ja ne znam. Možda nameravaju da pređu na remont malih traktora, freza i mehaničkih sejalica, pa misle da im sajt ne treba, što je greška.
80sBoy:
Pa izgleda druže da ne znaš da tražiš,evo ti sajt http://orao.aero/.
Da li je ORAO sposoban da radi remont navedenog motora,mogu da ti pricam iz prve ruke pošto radim tu.

Pozdrav!
Navigation
Message Index
Next page
Previous page

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info