PALUBA
March 29, 2024, 02:05:09 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Za sve probleme prilikom registracije obratite se mailom na brok@paluba.info
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Knjiga Orlovi sa Vrbasa  (Read 20631 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Danko SVIK VRS
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 80


« Reply #15 on: March 31, 2014, 04:03:35 pm »

Danko, daj molim te  stavi jednu knjigu sa potpisom autora na stranu za mene. Ipak ču uzeti, ali ču preuzeti kad sam u BG, pa idemo na kafu kao zadnji put. Wink

Ok
Logged
Danko SVIK VRS
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 80


« Reply #16 on: March 31, 2014, 04:04:00 pm »

Dostavio sam knjige u prodavnicu M-Hobby kod Milana, možete i kod njih da ih kupite.
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #17 on: April 05, 2014, 05:59:26 pm »

Naručio sam knjigu na http://www.knjigaknjiga.com/, cijena knjige je 6,36EUR, a poštarina u Sloveniju 8 EUR. Cijene više nego simblične.
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #18 on: April 05, 2014, 06:11:28 pm »


Hvala Danku Borojeviću što mi je danas potpisao knjigu. Uzgred sam i detaljno pogledao izložbu modela.  Jedinu primedbu koju sam ja primetio mogu dati autoru podmornice Pr. 636 - Varšavjanka - maketa je pr. 877, jer nema  prekid na kraju lakog trupa prema krmi. Pr. 636 ima taj prekid u vidu stepenice. A i propeler je 6peri standardni,a ne 7peri sabljasti. Ipak, sve je to sitnurija, u odnosu na zadovoljstvo sve to videti.
Logged
Рашо
Stručni saradnik - RV i PVO
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 879



« Reply #19 on: April 06, 2014, 01:00:37 pm »

Naručio sam knjigu na http://www.knjigaknjiga.com/, cijena knjige je 6,36EUR, a poštarina u Sloveniju 8 EUR. Cijene više nego simblične.


МЛ, хвала на линку! Наручио на исти начин, чекам упутства о начину плаћања.
Logged
Danko SVIK VRS
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 80


« Reply #20 on: April 06, 2014, 02:38:07 pm »

Naručio sam knjigu na http://www.knjigaknjiga.com/, cijena knjige je 6,36EUR, a poštarina u Sloveniju 8 EUR. Cijene više nego simblične.


МЛ, хвала на линку! Наручио на исти начин, чекам упутства о начину плаћања.

A ja zaboravi na to da sam dogovori s čovekom oko prodaje na njegovoj internet podavnici.
Izvinite ljudi, ali eto super mogu obe knjige da se naruče kod njega, a vi se dogovorite sa njim oko načina plaćanja.
Logged
Adler
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 160


« Reply #21 on: April 08, 2014, 03:47:39 pm »

Успео сам да прочитам књигу. Честитка ауторима уз жељу да не остану на овом остварењу што се РВ и ПВО ВРС тиче, па да у неко догледно време видимо и једно проширено и боље опремљено издање.
Logged
Danko SVIK VRS
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 80


« Reply #22 on: April 10, 2014, 07:55:52 am »

Obaveštavam sve zainteresovane za knjigu Orlovi sa Vrbasa, a koji žive u Srbiji da je ostalo još malo primeraka iste. Pa ko je zainteresovan a živi u Srbiji može da je naruči na mejl>

danko.svik@gmail.com
Logged
Danko SVIK VRS
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 80


« Reply #23 on: April 13, 2014, 11:00:18 pm »

Obaveštavam sve prijatelje, članove foruma i ljubitelje vazduhoplovstva i vazduhoplovne istorije u Republici Srpskoj da je knjiga Orlovi sa Vrbasa stigla u Banja Luku i da može da se nabavi kod Filipa Niškanovića kontaktom na mejl filip.niskanovic@gmail.com
Cena knjige je 15 KM.
Logged
Danko SVIK VRS
razvodnik
*
Offline Offline

Posts: 80


« Reply #24 on: October 29, 2014, 08:52:40 am »

Cena knjige na ovogodišnjem sajmu je 500 dinara.
 Međutim, ako se kupi u kompletu sa Enciklopedijom mlaznih lovačkih aviona obe knjige se mogu nabaviti po ceni od samo 800 dinara (Enciklopedija + Orlovi).

 Knjige se nalaze na Štandu Srpskog Genealoškog Centra na galeriji hale 1.
Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.026 seconds with 23 queries.