PALUBA
April 16, 2024, 09:40:28 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 ... 178   Go Down
  Print  
Author Topic: Smehoterapija  (Read 591525 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #1665 on: March 10, 2016, 09:54:53 am »

Jeste,ali bih tu dodao da se tu radi i o sasvim različitim jezicima što se ponekad iskorištava za humor.Naime sjećam se da je negdje bilo da gladnog lalu nude sa pizom(ital.jelo) i on kad vidi veličinu tepsije i nje same zaključi:"nije ovo loše jelo,samo neznam zašto joj tepate kad je ovolika"?

Poz
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 544



« Reply #1666 on: March 10, 2016, 09:58:24 am »

-Mali zasto places?
-Zazaju me deca.
-Kako te zezaju?
-Zovu me Urac
-A kako se zoves?
-Zovem se Enis
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #1667 on: March 10, 2016, 10:09:19 am »

Jeste @KUZMA,

ovo je i "složeniji" ali prikladniji primjer,jer se radi i o različitom značenju u jeziku a i o imenu.U prvoj riječi fali K u imenu P.

Poz.
Logged
motorista 57 klasa
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 079


Да ли ћемо још коме сметати зато што смо своји?


« Reply #1668 on: March 12, 2016, 06:38:32 am »

Jeste,ali bih tu dodao da se tu radi i o sasvim različitim jezicima što se ponekad iskorištava za humor.Naime sjećam se da je negdje bilo da gladnog lalu nude sa pizom(ital.jelo) i on kad vidi veličinu tepsije i nje same zaključi:"nije ovo loše jelo,samo neznam zašto joj tepate kad je ovolika"?

Poz
Evo ga ovde na 2,30:

Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1669 on: March 13, 2016, 09:40:13 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* FFcxD7wbzV8.jpg (83.83 KB, 450x666 - viewed 67 times.)

* unnamed.jpg (69.16 KB, 850x700 - viewed 99 times.)
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1670 on: March 13, 2016, 10:23:04 am »

  Radi plavuša u restoranu kao konobarica.
Zazvoni telefon: 'Htio bih za večeras naručiti stol za osam osoba.'
A plavuša će na to: 'Opet vi! Već sam vam pet puta rekla da ne prodajemo
namještaj!'

Plavuša u pošti šalje prijateljici paket. Službenik joj kaže: 'Paket
vam je pretežak, morate zalijepiti još jednu markicu.'
Plavuša će na to: 'A što, onda će biti lakši?'

Zaposlila se plavuša kao čistačica u velikom šoping centru. Prvi dan
kaže joj šef: 'Nemoj zaboraviti očistiti lift.'
A ona će: 'Jel’ na svakom katu?'

'Plavuša zove konobara:
'Molim vas, još jednu kocku šećera.'
'Pa, već ste stavili sedam kockica u tu kavu!'
'Znam, ali sve su mi potonule.'

Dvije plavuše ozbiljno razgovaraju: 'E, draga, što misliš, je li bliže
Mjesec ili London?'
'Jesi glupa, pa vidi li se London odavde?'


Gleda plavuša meni u kafiću.
'Oprostite, što vam je to hibiskus?'
'To je čaj.'
'Onda jedan hibiskus od kamilice!'

Ulazi plavuša u dućan pa pita: 'Imate li naočale?'
'Za sunce?'
'Ma jok, za mene!'


Došla plavuša na kiosk i zatražila cigarete. Prodavačica je pita:
'Koje?'
A plavuša kaže: 'Ja sam!'



Plavuši počeo požar u kući. Panično zove vatrogasce.'Samo mirno,
gospođice. Recite nam kako da dođemo do vas', pitaju vatrogasci.'Pa, onim
velikim crvenim autom', odgovori plavuša.


Što plavuša podrazumijeva pod svjetlosnom godinom?
Godišnji račun za struju.

Ulazi žena u butik i kaže prodavačici plavuši: 'Htjela bih probati onu
haljinu u izlogu.'
Nato će plavuša: 'Neće moći, gospođo. Morat ćete je probati u kabini.'

Zašto plavuša stavlja tablete u vodu?
Zato što na njima piše pliva!
 
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1671 on: March 13, 2016, 10:30:34 am »

Zagorski rulet

Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 544



« Reply #1672 on: March 13, 2016, 09:16:08 pm »

Domaći zadatak jednog dečaka, naturalizovanog Kanađanina, na temu "Zašto volim Kanadu?"

Mama i tata kažu da je Kanada lepa zato što u njoj živi puno raznih naroda i narodnosti i što su ljudi svih rasa i religija ovde našli mesto da žive u miru i prijateljstvu. Ja u školi imam puno drugara iz različitih zemalja, Ali tata ne da da ih dovodim kući pa se zato družim samo sa našom decom čiji su roditelji bogati jer tata kaže da je tako najbolje. Moja sestra je učila u školi da je multikulturalizam jedna velika stvar i to joj se mnogo svidelo pa je počela da se zabavlja sa jednim dečkom sa Jamajke. Onda su je, kada su saznali, mama i tata zajednički oplavili od batina.

Kanada je lepa zato što se u njoj govori puno jezika, a neko čak govori i engleski. Kada mog tatu prijatelji iz zavičaja pitaju kako stoji sa jezikom, jer znaju da je u školi stalno vukao keca, on kaže da se sasvim dobro snalazi i sa srpskim. Onda mama kaže da mu ništa drugo i ne treba jer ne izlazi iz naših kafana, pa se onda posvadjaju i pošalju me napolje.

Moja mama mnogo voli Kanadu jer kaže DA ovde NE mora ništa DA kuva,zato što Je sve na gotovo I sve može DA se kupi. Mi se slažemo sa njom I najviše Volimo kada kaže DA je boli glava pa naruči picu, Ali je zato moja baka kada Nam je došla u posetu plakala dva Dana kada je videla kako smo se svi pogojili (a mama kaže DA smo se popravili).

Kanadu volim zato što ima razvijen sport I što sa skoro svake Olimpijade Donese puno medalja iz karlinga , bijatlona, badbintona, odbojke na pesku, Trambuline, I ostalih važnih sportova.

Tata kaže DA mnogo voli Kanadu zato što ti nije potrebna veza DA dobiješ Posao Kao kod nas. Svi imaju iste šanse DA se zaposle u „McDonaldsu" ili „Tim Hortonsu".

Ja mnogo volim DA idem u kanadsku školu zato što se puno igramo I učimo Dosta korisnih stvari o domaćinstvu. Učiteljica nam je rekla DA ćemo u petom Razredu DA učimo čitanje I pisanje (PA STO NISI NAUCIO DA PISES???). Jedva čekam. Moja sestra NE voli školu zato što ide u dvanaesti razred pa ih sada teraju DA uče tablicu množenja.

Najlepše godišnje doba u Kanadi za mene je zima. Od zimskih radosti najviše Volim kada uveče svi sednemo ispred televizora I gledamo vesti o tome kako Su se ljudi zaglavili u snegu na auto-putu. Tata tada uvek kaže kako je Dobro što nije zaposlen, jer ko zna kada bi došao Kući.

Mi svi u porodici mnogo volimo Kanadu zato što je daleko pa tatina rodbina Iz Mionice NE može DA dodje kod nas I ostane dve nedelje dok čekaju DA zakažu pregled kod specijaliste.

Mama uvek govori kako je ona potekla iz fine I kulturne porodice I DA voli Kanadu zato što ima puno kulturnih dogadjaja. Kaže DA joj je najveća želja DA gleda mjuzikl „Lion King" I DA učestvuje na „Karibani".

Ja volim Kanadu zato što se ovde mnogo vodi Računa o deci. Ako te tata ili Mama tuku onda možeš DA pozoveš jedan broj telefona, pa onda dodju neki Ljudi I odvedu te u neku Kuću gde ima puno dece I gde o njima vode brigu čike koje mnogo vole male dečake.

Kanada MI se dopada zbog toga što možeš sa 16 godina DA dobiješ vozačku Dozvolu, uzmeš auto od Tate I onda se trkaš sa drugarima Po ulicama.

Moj tata kaže DA voli Kanadu zato što NE mora DA živi sa maminom mamom. Doduše, ona nam ponekad dodje u posetu I stalno priča kako joj se ništa NE Svidja u Kanadi, Ali tata kaže DA nju NE smemo DA slušamo jer je ona „matora Komunjara".

Volim Kanadu zato što ima puno mesta gde možeš DA odeš na izlet. Mi se Svakog vikenda kada je lepo vreme, znači bar tri puta godišnje, na brzinu Spremimo, sednemo u kola I odemo na neko jezero. Tu se uvek lepo provedemo Sve dok NE Počnu DA nas grizu komarci I dok mama NE Počne DA viče na tatu
Zato što je popio osam piva. Onda dodje vreme DA idemo Kući, pa upadnemo u gužvu na auto-putu I u kolima svi ćute. Ja tada volim DA gledam kroz prozor I DA uživam u prirodnim lepotama Kanade.

Volim Kanadu I zato što u njoj ima puno domaćih I divljih životinja. Svi imaju Kućne ljubimce pa Sam I ja molio DA dobijem psa, Ali MI je mama Rekla DA njoj NE pada na pamet DA ide za njim Po ulici I DA skuplja govanca U plastičnu kesu. Onda Sam krišom Počeo DA hranim jednog rakuna koji nam je Prevrtao Po djubretu jer Sam hteo DA imam svog ljubimca, Ali Ga je tata Umlatio lopatom kada Ga je video u dvorištu.
Krišom smo Ga zakopali iza Kuće I tata nam je zapretio DA ćutimo jer bi inače morao da plati neku kaznu od ne znam koliko mnogo dolara.

Moja sestra mnogo voli Kanadu zato što je ona malo punija (a ja mislim da je baš debela) pa kaže da ovde uvek može da nadje garderobu u kojoj izgleda seksi. Ja mislim da nije to razlog nego što joj se niko ne smeje na ulici kao kad je bila u Beogradu pa su je zvali „debela Kanadjanka".

Kada sam pitao mamu zašto ona voli Kanadu, dugo je razmišljala i na kraju mi rekla da je voli zato što može da se opusti i ne razmišlja šta će reći komšiluk, koji nam je tamo kod nas svakog dana zavirivao u lonac.
Onda sam ja razmislio pa sam joj rekao da ovde i ne mogu da nam vire u lonac kada ga niko i ne upotrebljava. Onda mi je ona zveknula jednu zaušku i ja sam odlučio da se isključim iz ovog projekta.

Moj tata kaže da najviše voli u Kanadi to što je izbor piva toliki da će mu trebati još ko zna koliko godina pa da sve isproba. Ja mislim da je on već sve isprobao po više puta i da stalno Počinje novu turu.

Volim Kanadu zato što ovde I čike mogu da se žene među sobom. Ja baš ne marim mnogo za devojčice jer su alapače i bezobrazne, pa sam razmišljao da oženim nekog drugara kad porastem. Mislim da bi nam baš bilo fino jer bismo mogli zajedno da gledamo utakmice, igramo fudbal i košarku i naručimo picu ili kinesku hranu kada dodjemo Kući. Rekao sam to tati, a on se samo uhvatio za glavu i opsovao i ovu zemlju i dan kada je u nju ušao. Nije mi jasno zašto se tako naljutio kad je stalno Pričao kako voli Kanadu
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1673 on: March 14, 2016, 02:27:14 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=Sls5r8XkHtU&ebc=ANyPxKqBhS_CnNLfvsO6Q1ePQ7Sogms6HJjStRHeIJS_mBREDaVNFUJre-FNbxEIHUrDOKPOi5P9L-xXV91bNMkYzeZjHPFnWA
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1674 on: March 15, 2016, 03:00:14 pm »

Ja bih pre rekao Sandra Ameba,opet mozda gresim,mozda devojka ima i neke druge kvalitete Grin Grin Grin

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/T1zdnoN_xSg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1675 on: March 16, 2016, 11:53:13 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* is.jpg (19.52 KB, 640x626 - viewed 59 times.)
Logged
NAVIGATOR_SLO
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 102


kapetan bojnog broda


« Reply #1676 on: March 17, 2016, 08:00:41 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Neimenovana priloga 00019.jpg (74.62 KB, 934x534 - viewed 66 times.)
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1677 on: March 17, 2016, 11:04:29 am »

Ja bih pre rekao Sandra Ameba,opet mozda gresim,mozda devojka ima i neke druge kvalitete Grin Grin Grin


Да би се пробила мора бити кобила. Жалосно је све ово...туга
Logged
babaroga
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 506



« Reply #1678 on: March 17, 2016, 11:14:51 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Bravo za Deda Miloja Smiley
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1679 on: March 17, 2016, 08:19:25 pm »

Zlatibor, prosidba u selu Kremna

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 10399216_10206572925414287_1623109824628912378_n.jpg (23.94 KB, 476x458 - viewed 96 times.)
Logged
Pages:  1 ... 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 ... 178   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 23 queries.