PALUBA
March 29, 2024, 09:35:12 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Donirajte Palubu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 ... 178   Go Down
  Print  
Author Topic: Smehoterapija  (Read 588301 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #1680 on: March 17, 2016, 08:40:03 pm »


Mujo ulazi u Zavod za zapošljavanje u Sarajevu, i vidi oglas za
upražnjeno mjesto 'ginekološkog asistenta'.

Vidno zainteresiran, upita službenika za šalterom za podrobnije
informacije o upražnjenom mjestu.

"Dobro, znači vaš posao bi bio da pacijentkinje pripremite za pregled.
Vi biste im pomagali da skinu donji veš, da udobno legnu na stol, i
onda bi im oprali određene dijelove tijela. Zatim bi nanosili pjenu za
brijanje, brijali stidne dlačice, i na kraju utrljavali balzam na te
iste dijelove kako bi one bile potpuno spremne za pregled. Za to bi
dobijali mjesečnu plaću od 2.500 eura. Na kraju, ako ste i dalje
zainteresovani, morali biste otići do Tuzle.

A što do Tuzle?

E, tamo je kraj reda.
Logged
babaroga
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 506



« Reply #1681 on: March 18, 2016, 09:28:38 am »

Zlatibor, prosidba u selu Kremna

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Pa se ti sad smej na stihove Partibrejkersa
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1682 on: March 18, 2016, 02:26:58 pm »

Bilo baš divno u Srbija, majke mi kraljice: Dnevnik princa Čarlsa sa proputovanja kroz Srbiju  Grin


Piše: Mihailo Medenica

Ja shvatilo ko bilo to Alek što "majka" molilo u kolima, to ovo nenasmejano čovek pored mene, što nekad radilo u londonska gvožđara! Mnogo divno mladić, maštovito! Htelo da gradimo "London na voter" i potpišemo da voz iz Mančestera ubuduće stajalo i na neko "Prokop"?!


Dear dajari, ja i moja voljeno Kamila bilo u Srbija i provelo se mnogo divno, mada malo zbunjen, ko ono ministar Velja Ilić što mi ga pokazali a on pitalo: "Je l', bre, Crnotravac, je l' ti voziš ono, ono što ide napred-nazad i ima ono dugačko napred, a nije ni slon ni mravojed?"

Mene prvo primilo divan ljud što zvalo Tomislav Nikolić, s njima polagalo venac na groblje vojnicima... Zagrlilo me jako i treslo ko nekakva "sliva ranka" i pričalo: "Kol'ko si, bre, platio ta venac?! Cccc, lopovi te pokrali, mogao sam ja da ti uradim veći i lepši za duplo manje para, al' aj sad... Da znaš za ubuduće -- kad ideš na neke sa'rane, saučešća i daće -- prvo nazoveš Tomu, ja tebi gratis flašu rakije i 100 grama kafe, takav je red, a na poček: venac, suzu, ikebanu, gerbere..."

On, inače, diplomirao na Oksford, tako kazalo, u klasa sa neki Stanija, Soraja, Tijana Ajfon i Atina Ferari, al' zakopalo diploma duuuuboko u zemlja, to neki običaj, pričalo mi: "Ma, završio bih ja taj Ofkors i ranije, al' imao neki seminarski u Kragujevcu, jurio potpis... A diploma se kod nas zakopava da zemlja bude plodna, znaš, a i zbog onih malih žutih -- ti kad popiju svu vodu s reka, pređu na diplome ko moljci, bre..."

Dakle, s njim bilo na to groblje, on malo pevao nešto: "Vječnaja pamjat i plakalo", to mu ostalo od neko ranije posao, pa posle uspelo da pobegnem, al' me stiglo neka Maja Gojković, jako fino žena, pitala da li može da pređe kod nas u kraljevska porodica, dugo ne prešla nigde, kazala, pa pozvala na večera kod nje u restoran od Skupština Srbija: "Za pet funti da se prejedete, Vaše veličanstvo, i još da vam zapakuju šta ostane, porcije su nam ko za nosoroge, bože me oprosti, ha-ha-hah..."

Malo bilo ljuta što ja kazala da ne mogla u engleska kruna, pa reklo: "Uf, ko da sam ja pa željna vaših titula, pitala čisto onako, za jednu prijateljicu, a vi odma' đonom", al' ipak ostalo poziv za svečana večera, ali po druga cena, jer uveče zbog muzika bilo skuplje, kako rekla...

Došlo i to uveče, pa se mi doterala i krenula na večera, vozilo nas neko mnogo fino batler, Aca Vulin mislim da se zvalo i pričalo kako on "radnička majka", pa mu ja dalo 20 funti bakšiš jer izgleda bilo samohrana majka na neki radnici, a on čudno kolutalo s oči.

Brzo stigli na ta večera, pošlo i ova "majka" s nama, valjda to bilo i narodna kuhinja, ja ne znala, al' tamo bilo i ono Velimir Ilić, zatrčalo se na mene i smejalo kad videlo frak: "Ha, vidite ljudi, pingvin, pingvin! Pa ko tebe oblači, nagnam mu ga majke, Mrka, a?! Jes' te zajebo ko Tasovca u Guči."

Pred nas stalo neko visoko čovek, spojenih finger i s tužno lice. Ja htela i njemu da dam 20 funti, al' on progovorilo tiho i odlučno: "Svi znaju ko ste, al' niko nema hrabrosti da izgovori vaše ime, ali ja imam -- princ Čarls! Ne trebaju nama vaših 20 funti, u Srbiji se neprijatno dobro živi, imamo mi takvih u budžetu najmanje 100 ako ne i više!"

On selo s nama za sto i ono čovek Toma, što sakrilo flašu s neko rakija ispod sto i sipalo nam kad konobar ne gledo: "Nemoj, bre, da piješ to đubre, sad će Toma tebi da sipa vrhunsku radžu, pa zovemo muziku za naš sto! Znaš onu: 'Ja vragolan i moj deda'?! E jes' ti deda bio vragolan, čitao sam..."

Ja shvatilo ko bilo to Alek što "majka" molilo u kolima, to ovo nenasmejano čovek pored mene, što nekad radilo u londonska gvožđara!

Mnogo divno mladić, maštovito! Htelo da gradimo "London na voter" i potpišemo da voz iz Mančestera ubuduće stajalo i na neko "Prokop"?!

Ja ne znalo, al' mi on kazalo da svi moji preci bili naprednjaci i ukrali njegova ideja i vizija, pa zato kingdom živelo dobro, al' on to uradilo i u Srbija, samo za dve godine kad prošlo još dve...

Bilo baš divno u Srbija, majke mi kraljice, samo da ostalo malo duže!

Na kraju mi boj Alek otvorilo kofer na carina, malo bilo sramota, ali on objasnilo da to navika -- on svečano otvaralo sve i zaposlilo u moj kofer mnogo mladi pametni ljudi...

Gud baj, Srbija! Toma dugo plakalo na aerodrom i reklo: "Ako se odlučiš da abdiciraš, javi, tu sam! Nemoj samo u leto, tresem šljive, a krunisanje da bude u Bajčetini, zapela Dragica da komšije puknu od muke, šta ćeš..."
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1683 on: March 18, 2016, 08:25:31 pm »

Došlo nam je proleće i sada ove sa harizmom mogu da odmore,
jer stižu ove sa sisama! 
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #1684 on: March 18, 2016, 08:34:57 pm »



Pošto je topik "smehoterapija", mogu reći samo "uahhhhaaahhhaaarggghh". "Odlična je gornjo tekst". Samo, ne kaže se"u Bajčetini", nego "u Bajčetinu".
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1685 on: March 18, 2016, 10:33:16 pm »

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/bjP-KLtIpJQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #1686 on: March 20, 2016, 05:21:19 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 16 - 1.jpg (48.01 KB, 540x568 - viewed 138 times.)
Logged
wermez
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 847



« Reply #1687 on: March 22, 2016, 11:23:36 pm »



0:39
Logged
vitez koja
Stručni saradnik - istorija
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 221



« Reply #1688 on: March 24, 2016, 08:08:30 am »

Logged
JASON
Stručni saradnik - istorija
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 9 119



« Reply #1689 on: March 24, 2016, 10:33:11 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* демонстрација.jpg (43.86 KB, 504x367 - viewed 78 times.)
Logged
vitez koja
Stručni saradnik - istorija
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 221



« Reply #1690 on: March 24, 2016, 11:20:37 am »



Pošto je topik "smehoterapija", mogu reći samo "uahhhhaaahhhaaarggghh". "Odlična je gornjo tekst". Samo, ne kaže se"u Bajčetini", nego "u Bajčetinu".

U Bajcetini, potvrdjeno i provereno, se ne gadjaju padezima....
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #1691 on: March 24, 2016, 02:51:54 pm »

<iframe width="720" height="420" src="//www.youtube.com/embed/YFAO-YExt20?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen="true"></iframe>
Logged
babaroga
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 506



« Reply #1692 on: March 24, 2016, 03:25:57 pm »

crnogorci

 
Logged
Trifko
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 814


Од свих ратника најјача су два: време и стрпљење.


« Reply #1693 on: March 24, 2016, 08:08:03 pm »

Logged
vitez koja
Stručni saradnik - istorija
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 221



« Reply #1694 on: March 24, 2016, 10:01:58 pm »




Logged
Pages:  1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 ... 178   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 23 queries.