PALUBA
March 28, 2024, 09:38:29 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik za prenošenje vesti na forumu PalubaInfo
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2] 3 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Aerodrom Cerklje ob Krki  (Read 60061 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #15 on: June 10, 2014, 06:02:36 pm »

U pozadini je pravi aviobunker ( dva su na slici a jedna je iza duboko u šumi ). Ovaj je višenamjenski , privremeno sklonište za napad iz zraka , zatim osmatracnica ( kad se popneš gore i staviš mitraljesko gnijezdo ) , zatim za zavaravanje protivnika tj da misli da je avion il nešto ispod pa tu istrese bombe umijesto na pravi bunker itd itd itd ... uglavnom višenamjenski al bez prave stvarne namjene jer je pravi aviobunker u pozadini ovoga ( vidi se na slici ).

Po meni je taj kaponir zamka - prosto mami da staviš avion privremeno, pri napadu iz vazduha, ali da ga verovatno više nikad ne vidiš, jer će verovatno biti rasturen direktnim pogotkom kroz betonski krov "kaponira". To je stvarno taktički promašaj projektanta, mislim ja!

Treba doći iznad kaponira, nanišaniti, ispaliti projektil ili bombu.
Ako domaćin samo gleda i ništa ne radi ili ne može, onda je to smrtna klopka.
U ravnopravnom sukobu on itekako dobro dođe kao zaklon od iznenadnih napada.
Moje skromno mišljenje.

poz.
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #16 on: June 12, 2014, 03:21:33 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 28.jpg (186 KB, 970x768 - viewed 413 times.)

* 29.jpg (163.8 KB, 579x1018 - viewed 444 times.)

* 30.jpg (240.48 KB, 1097x878 - viewed 484 times.)
Logged
Adler
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 160


« Reply #17 on: June 12, 2014, 04:24:33 pm »

Nešto se ne sećam da je eskadrilski broj na nosu imao takav oblik (font) cifre 3, kakva je na ovom izviđaču 25703.  Huh?
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #18 on: June 16, 2014, 12:04:35 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 31.JPG (272.15 KB, 1416x768 - viewed 367 times.)

* 32.JPG (743.71 KB, 2100x768 - viewed 441 times.)

* 33.JPG (460.7 KB, 1049x768 - viewed 430 times.)

* 34.JPG (801.52 KB, 715x2180 - viewed 302 times.)
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #19 on: June 20, 2014, 08:00:20 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 35.jpg (504.01 KB, 768x1069 - viewed 362 times.)

* 36.jpg (165.9 KB, 640x285 - viewed 331 times.)

* 37.jpg (937.46 KB, 1377x768 - viewed 369 times.)

* 38.jpg (534.04 KB, 768x1064 - viewed 408 times.)
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #20 on: June 22, 2014, 04:12:06 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 39.jpg (85.04 KB, 720x525 - viewed 390 times.)

* 40.jpg (402.99 KB, 1504x1063 - viewed 422 times.)

* 41.jpg (311.47 KB, 1543x936 - viewed 372 times.)
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #21 on: June 22, 2014, 08:20:19 pm »


Druga slika:
Ove boje letačkih kombinezona još nisam video.
Jedan ima izpod kombinezona nosi košulju i kravatu, drugi crnu rolku....
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #22 on: June 25, 2014, 09:44:23 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 42.JPG (426.63 KB, 1121x768 - viewed 506 times.)

* 43.jpg (514.83 KB, 2029x1237 - viewed 338 times.)

* 44.jpg (404.08 KB, 1192x1373 - viewed 407 times.)

* 45.jpg (277.1 KB, 829x1357 - viewed 355 times.)
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #23 on: June 26, 2014, 03:08:08 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 46.jpg (549.64 KB, 586x2597 - viewed 366 times.)

* 47.jpg (484.38 KB, 511x2596 - viewed 406 times.)

* 48.jpg (483.06 KB, 517x2596 - viewed 346 times.)
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #24 on: June 30, 2014, 05:47:11 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 49.jpg (279.16 KB, 779x950 - viewed 458 times.)

* 50.jpg (192.09 KB, 659x788 - viewed 378 times.)
Logged
shadow
mornar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 9


« Reply #25 on: July 02, 2014, 12:35:46 pm »

Kako se u vreme JNA razvozila straža oko aerodroma? Znam da je u SV jedno vreme razvožena Pincom, a kasnije biciklima (u letno vreme)

Aerodromska straža se razvodila pješice, no postojala je  još jedna straža, zasebno, tzv. ''straža Gaj'' koja je bila tako reći
posebna straža i fizički praktički izvan žice aerodroma gdje je bio zasebni dio sa kamponirima zapadno od aerodroma i tu su se neki zrakoplovi prevlačili iz ih kamponira preko piste za prevlaćenje na aerodrom kad je bilo letenje. Ta pista za prevlačenje je bila spojena na zapadnu stranu piste aerodroma i bila je presjecana sa dvije civilne ceste preko koje se normalno odvijao civilni promet. Prilokom prevlaćenja aviona promet se naravno privremeno zaustavljao. Tu ni nije bilo nekog prevelikog prometa jer su to bile lokalne ceste za dva manja mjesta u blizini aerodroma. Ta straža je imala svoju zasebnu stražaru i jednica koja je davala stražu je bila određena posebnom zapovijedi i mislim (kolko se ja sjećam) da se mijenjala svakih 14 dana. Oni nisu imali veze sa ovim stražarskim mjestima unutar aerodroma, te su oni mali svoga zapovjednika straže i samostalno su se mijenjali i razvodili stražu na tih par stražarskih mjesta unutar tog kompleksa ''straže Gaj''. Iako, tamo je bilo dosta situacija da uopće nisu ni išli na svoja mjesta već je samo na rampi uvijek bio jedan koji je pazio duž piste za prevlaćenje dal tko dolazi u obilazak. Obilazak je uvijek dolazio vozilom preko te piste za prevlaćenje  i nadaleko duž nje se vidlo ako netko dolazi, pa je onda taj ''digo galamu'' i onda se ovi razbježali poprečke na svoja stražarska mjesta... Dok je ovaj došao do rampe, ovaj mu predao raport i dok su krenuli u obilazak ovi su već bili na svojim mjestima ... Smiley  Inaće, kod razvođenja aerodromske straže, dosta puta se kod razvođenja (po noći  i kroz vikend , kad nije bilo gužve po aerodromu) nazvalo na ''šesticu'', stražarsko mjesto koje je bilo skroz na drugoj strani aerodroma, preko piste, pa je taj krenuo nazad polako i na pola puta su se zamijenili, ovi se vratili u stražaru, a ovaj iz nove smjene, otiš'o sam pješke do stražarskog mjesta ...
Evo u prilogu jedna slikica u Orlu iz  kamponira na straži ''Gaj'' ...  Wink i objašnjenje uz slikicu gdjej ebila ta straža ''Gaj''...  Smiley


* Cerklje 1989.jpg (710.07 KB, 1390x920 - viewed 528 times.)

* Cerklje ob Krki.jpg (282.63 KB, 1044x768 - viewed 413 times.)
« Last Edit: July 02, 2014, 12:45:42 pm by shadow » Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #26 on: July 03, 2014, 12:17:04 pm »

@shadow

Bravo, informacije iz prve ruke što bi se reklo, ukoliko imate još kakvih zanimljivosti ili fotografija vezanih za aerodrom iz tog perioda slobodno postavite uz popratne komentare i objašnjenja, a mi idemo dalje s "robom iz naftalina" ;

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 51.jpg (461.68 KB, 1605x1157 - viewed 432 times.)

* 52.jpg (425.13 KB, 1524x1120 - viewed 441 times.)

* 53.jpg (375.47 KB, 1623x963 - viewed 375 times.)
Logged
shadow
mornar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 9


« Reply #27 on: July 03, 2014, 02:15:00 pm »

Kako se u vreme JNA razvozila straža oko aerodroma? Znam da je u SV jedno vreme razvožena Pincom, a kasnije biciklima (u letno vreme)

Aerodromska straža se razvodila pješice, no postojala je  još jedna straža, zasebno, tzv. ''straža Gaj'' koja je bila tako reći
posebna straža i fizički praktički izvan žice aerodroma gdje je bio zasebni dio sa kamponirima zapadno od aerodroma i tu su se neki zrakoplovi prevlačili iz ih kamponira preko piste za prevlaćenje na aerodrom kad je bilo letenje. Ta pista za prevlačenje je bila spojena na zapadnu stranu piste aerodroma i bila je presjecana sa dvije civilne ceste preko koje se normalno odvijao civilni promet. Prilokom prevlaćenja aviona promet se naravno privremeno zaustavljao. Tu ni nije bilo nekog prevelikog prometa jer su to bile lokalne ceste za dva manja mjesta u blizini aerodroma. Ta straža je imala svoju zasebnu stražaru i jednica koja je davala stražu je bila određena posebnom zapovijedi i mislim (kolko se ja sjećam) da se mijenjala svakih 14 dana. Oni nisu imali veze sa ovim stražarskim mjestima unutar aerodroma, te su oni mali svoga zapovjednika straže i samostalno su se mijenjali i razvodili stražu na tih par stražarskih mjesta unutar tog kompleksa ''straže Gaj''. Iako, tamo je bilo dosta situacija da uopće nisu ni išli na svoja mjesta već je samo na rampi uvijek bio jedan koji je pazio duž piste za prevlaćenje dal tko dolazi u obilazak. Obilazak je uvijek dolazio vozilom preko te piste za prevlaćenje  i nadaleko duž nje se vidlo ako netko dolazi, pa je onda taj ''digo galamu'' i onda se ovi razbježali poprečke na svoja stražarska mjesta... Dok je ovaj došao do rampe, ovaj mu predao raport i dok su krenuli u obilazak ovi su već bili na svojim mjestima ... Smiley  Inaće, kod razvođenja aerodromske straže, dosta puta se kod razvođenja (po noći  i kroz vikend , kad nije bilo gužve po aerodromu) nazvalo na ''šesticu'', stražarsko mjesto koje je bilo skroz na drugoj strani aerodroma, preko piste, pa je taj krenuo nazad polako i na pola puta su se zamijenili, ovi se vratili u stražaru, a ovaj iz nove smjene, otiš'o sam pješke do stražarskog mjesta ...
Evo u prilogu jedna slikica u Orlu iz  kamponira na straži ''Gaj'' ...  Wink i objašnjenje uz slikicu gdjej ebila ta straža ''Gaj''...  Smiley

Kad smo već kod straža u Cerklju…..  Smiley ma ispada da je bilo straža k'o u priči….   Smiley
Ima još jedan postak i to da se
dio praktične obuke baterija PAT 20/3 održavao se na PA poligonu na aerodromu, no  dio obuke se održavao i kod istočnog kraja piste aerodroma, gdje su bili iskopani aplasmani za topove  i dio rovova koje bi kakti u slučaju napada na aerodrom koristili za zauzimanje položaja za obranu istog. Nešto slično je bilo pripremljeno i na zapadnoj strani, no za obuku se koristila istočna strana i to prvenstveno zbog straže koja je čuvala te topove i municiju tijekom noći. Naime ponekad je neka od baterija glumila borbeno dežurstvo na početku piste i tada se sva praktična obuka s topovima provodila tamo na tim zauzetim položajima na početku piste. Tad su topovi i oprema od te baterije bili odvučeni na položaj i zajedno sa njima i kompleti prave bojeve municije. Naravno, ta municija se nije koristila (koristila se vježbovna, plastična) i bila je zapečaćena u sanducima, no fizički je stvarno  bila tamo uz topove na položaju. Zbog te bojeve municije se i organizirala straža koja je ostajala preko noći tamo i čuvala opremu ostavljenu na položaju. Ostatak vojske se ipak vračao prespavati u svoju zgradu i ranom zorom se vračao nazad na položaj i nastavak vježbi. Hrana im se tada dovozila u manjirkama direktno na položaj gdje se vježbalo cijeli dan skroz do večeri i opet tako sutra ispočetka. Za potrebe te straže bio je napravljen i poseban aneks  tamo u blizini na istočnom dijelu gdje je spavala ta straža koja čuva te topove i bojevu municiju. Oni nisu spadali u aerodromsku stražu i nisu bili dio nje. Ta straža se određivala unutar baterije koja  je bila trenutno na obuci na tom   ''borbenom dežurstvu'' sa zadatkom da čuvaju svoju opremu tamo. Zato se to i odvijalo na istočnom dijelu početka piste jer je tamo u blizini bio taj aneks koji se koristio za odmor tih smjena straža.
« Last Edit: July 03, 2014, 02:28:56 pm by shadow » Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 325



« Reply #28 on: July 04, 2014, 05:20:02 pm »

Zanimljivo, svaki aerodrom u to vrijeme je možemo slobodno kazati "vrvio životom" no opet svaki je bio priča za sebe ;

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 54.JPG (1058.58 KB, 1790x2646 - viewed 424 times.)

* 55.JPG (1251.56 KB, 2015x2646 - viewed 404 times.)
Logged
shadow
mornar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 9


« Reply #29 on: July 05, 2014, 01:44:59 pm »

Evo onda još malo o Cerklju 1988/89-.te.
Gruntam malo, gledam po Google Earth- u, pa se polako pokušavam sjetiti gdje je šta bilo tada...
Evo označio sam par zgrada ovdje u ovom prvom dijelu aerodroma od ulaza pa lijevu stranu ... gdje su bili smješteni komanda, restoran, kantina, vešeraj, brico, skladišta uniformi, zgrade za vojsku , vojnički klub, stražara, ...
VTS-a, VTR-a, auto park,  toranj i ono ostalo dolje prema pisti nema na ovoj slici...

U ovom trenutku nisam točno siguran za neke od zgrada, malo mi je to izbljedilo u ovih dvadesetak i nešto godina Shocked ,
no mislim da je u zgradi br. 11 bila komanda, u zgradi br. 9 vojnički klub i razglas, tamo kod broja 13 je bio mislim vešeraj i pored toga su bila i
skladišta za uniforme i opremu vojske, a u  zgradi 12 ili 14 (mislim da je bila br. 14) su bili smješteni raketaši, raketni divizion, valjda ??
Evo nemrem se sjetiti gdje su bili smješteni vojnici iz VOA-a?

Ak' ima neko 'ko zna kak' je to izgledalo tih godina, volio bih da me malo dopuni i ispravi, naravno, ak' sam nešto krivo označio do sada,
baš bi mi bilo drago da se nakon toliko godina opet malo obnove sjećanja na te neke dane koje smo tada proživjeli tamo ...

pozz svim forumašima i unaprijed hvala na pomoći   Smiley


* pregled Cerklje 1988 - 1989.jpg (345.31 KB, 1420x759 - viewed 472 times.)
Logged
Pages:  1 [2] 3 4 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.031 seconds with 23 queries.