PALUBA
March 29, 2024, 12:34:32 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite i neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi ste našli svoj aktivacioni link te aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Argantina želi tri dodatna ruska helikoptera Mi-171E  (Read 1117 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« on: February 13, 2015, 12:52:02 pm »

Vir: Defender hr
http://www.defender.hr/

Argantina želi tri dodatna ruska helikoptera Mi-171E

Datum objave:
13.02.2015

Argentina je još jednom pokazala interes za nabavom dodatnih srednje teških helikoptera Mil Mi-171E iz Rusije. Ruski veleposlanik u Argentini, Viktor Coronelli, rekao je kako je Argentina vrlo zadovoljna sa performansama Mi-171E koje trenutno ima u uporabi i razmatra nabavu dodatnih. Argentinsko ratno zrakoplovstvo je nabavilo dva helikoptera Mi-171E u studenom 2011. Ugovor uključuje i opciju za dodatna tri. Zrakoplovstvo se nada da će ih u konačnici imati sedam.

Coronelli je dodao kako su pregovori u tijeku. Prošlog mjeseca, ministar obrane Agustín Rossi je rekao kako je ministarstvo obrane zainteresirano za nabavu više ovih helikoptera. Međutim, planovi nabave ovise o financiranju, jer se vlada suočava sa ekonomskom krizom i ima ograničen pristup međunarodnim kreditima. Rusija navodno ponudila zajam Argentini sredinom 2011. godine, ali to se nikad nije realiziralo.


* article-gallery-big-1423828049_739.jpg (48.73 KB, 500x332 - viewed 54 times.)
Logged
momo PT61
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 053


ПЕНЗИОНЕР


« Reply #1 on: February 14, 2015, 01:39:50 am »

''Starac'' se neda-i posle 50 godina,uistinu olakšan i modernizovan,sve više postaje značajan takmičar na globalnom tržištu.Južna Amerika,naročito regioni uz Andskih visina,su idealni za pokaz o kakvom se helikopteru radi.
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.024 seconds with 23 queries.