PALUBA
March 28, 2024, 01:20:15 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 [3] 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: BREXIT  (Read 20476 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #30 on: June 24, 2016, 12:56:07 pm »

Dok Capo di tutti capi ne aminuje da može...

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

 

"Kraljica kraljuje, ali ne vlada" - The queen reigns, but does not rule! Njena je poslednja - dok neko ne drekne! I nema dogme o nepogrešivosti kralja/ice, to se odnosi samo na "biskupa rimskog". А мa koliko mi Franjo bio simpatičan, није он мој.
Logged
Boris P
zastavnik
*
Offline Offline

Posts: 1 238


« Reply #31 on: June 24, 2016, 01:03:20 pm »

Na moju veliku žalost baš taj procenat od 0,001 je na konju u svakoj ujdurmi.

A meni, (mislim i drugima ostane ovo mesto da ispustim paru i Valjevsko pivo uz srneći gulaš).

Pa mi onda dođe nekako lakše jer znam da sam sam sebi digo ili dignaja pritisak.  angel angel
Logged
VeselinDakovic
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 164



« Reply #32 on: June 24, 2016, 01:08:15 pm »

А поглавља ово и оно?

хехехехехехехе
Logged
Boris P
zastavnik
*
Offline Offline

Posts: 1 238


« Reply #33 on: June 24, 2016, 01:27:22 pm »

Evo ga i Mr. Bin se oglasio, pozdravlja eu. [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Mr.Bean-Middle-Finger.gif (1765.16 KB, 259x216 - viewed 227 times.)
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #34 on: June 24, 2016, 02:40:51 pm »

"Kraljica kraljuje, ali ne vlada" - The queen reigns, but does not rule! Njena je poslednja - dok neko ne drekne! I nema dogme o nepogrešivosti kralja/ice, to se odnosi samo na "biskupa rimskog". А мa koliko mi Franjo bio simpatičan, није он мој.

Hau jes nou...ali dobro de... Roll Eyes

Logged
VeselinDakovic
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 164



« Reply #35 on: June 24, 2016, 04:13:44 pm »

И до сада је Британија била нека врста "дописног" члана ЕУ, а сада су решили да уштеде на поштанским маркама.

Након почетног таласа колебања вредности акција на берзама, ствари се врло брзо консолидују.

Кланови елита се често сукобљавају, ко ће кога, тако да је и ово са изласком Британије из ЕУ (осим што је посредно било најављено од Сороша и Рокфелера) припада њиховом међусобном свађању.

Прави проблем за ЕУ би настао када би било која од континенталних земаља чланица иступила из Четвртог Рајха.

За сада, ништа битно није промењено, осим што је показано како се ипак може напустити ЕУ.
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #36 on: June 24, 2016, 05:04:03 pm »

Hiljade građana Londona traži nezavisnost prestonice
Tanjug   24.06.2016.

Na desetine hiljada građana Londona potpisalo je danas peticiju kojom se traži da ta metropola ostane u Evropskoj uniji, nakon što je gradonačelnik Londona Sadik Kan izjavio da prestonica takođe ima pravo glasa kad je reč o pregovorima o izlasku Britanije iz Evropske unije.

Peticiju pod naslovom "Za proglašenje Londona nezavisnim od Ujedinjenog Kraljevstva i priključenje Evropskoj uniji" je na sajtu ćange.org dosad potpisalo više od 40.000 ljudi, prenela je agencija AFP. Dok se na jučerašnjem referendumu 52 odsto građana Britanije izjasnilo za izlazak iz EU, u Londonu je pobedila opcija za ostanak, za koju je glasalo 60 odsto stanovnika tog grada. - London je internacionalni grad i mi želimo da ostanemo u srcu Evrope. Ovom peticijom se poziva gradonačelnik Sadik Kan da London proglasi nezavisnim i da podnese zahtev za članstvo u EU - navodi se u peticiji. - Jasno je da se ostatak zemlje sa tim ne slaže. Zato da ne bismo pasivno-agresivno glasali jedni protiv drugih na svim izborima, hajde da ozvaničimo razvod i uselimo se kod naših prijatelja na starom kontinentu - naveli su pokretači peticije. Kan je prethodno izjavio da je "ključno da London, takođe, ima pravo glasa za stolom za kojim se bude pregovaralo o izlasku iz Unije, zajedno sa Škotskom i Severnom Irskom". - Iako ćemo izaći iz EU, od ključne je važnosti da ostanemo deo zajedničkog tržišta. Napuštanje tog tržišta sa 500 miliona ljudi bi bila greška - rekao je Kan, koji je podržavao kampanju za ostanak Britanije u EU. Osim Londona, Škotska i Severna Irska su jedini delovi Ujedinjenog Kraljevstva gde je većina građana glasala za ostanak u 28-časovnom bloku.

Izvor: www.blic.rs
Logged
švercer011
potporučnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 2 749



« Reply #37 on: June 24, 2016, 05:13:49 pm »

Ako se to ostvari onda nece cela Engleska da nas guzi nego samo london,pravo olaksanje za Balkan laugh
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #38 on: June 24, 2016, 05:59:22 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* aOvbp4E_700b.jpg (26.31 KB, 576x294 - viewed 49 times.)
Logged
HrcAk47
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 695



« Reply #39 on: June 24, 2016, 06:23:09 pm »

hm, za francuze bi bila bolja fora "AdiEU"  Grin
Logged
chombe
vodnik
*
Offline Offline

Posts: 340



« Reply #40 on: June 24, 2016, 06:38:21 pm »

Jadni Imperijalisti!!! Baš mi ih je žao. Sad će im se odfikarit Škotska i Sjeverna Irska. Izgleda li vam ovo poznato  Grin?
Logged
Bozo13
Stručni saradnik - KoV
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16 530



« Reply #41 on: June 24, 2016, 06:51:44 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* awVKvd8_700b.jpg (57.01 KB, 488x692 - viewed 53 times.)
Logged
VeselinDakovic
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 164



« Reply #42 on: June 24, 2016, 07:11:41 pm »

Колико је мени познато, Лондон Сити је одавно држава независна од Велике Британије. Финансијски центар Лондона, Велике Британије и Европе, површине око 4 квадратне миље у који енглеска краљица долази након што добије дозволу за посету, а пропусти је дежурни тајлер.

Та немачка новина блицкриг би морала да се мало упозна са историјом.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #43 on: June 24, 2016, 07:23:03 pm »

Ko misli da je gotovo, nije u pravu - po mom mišljenju. Tek počinja osipanje EU. A razlog? Opet po mom skromnom mišljenju razlog je to što EU nije uspela da formira značajne i efikasne vojne snage, pa zato Uncle Sam igra neku novu igru, sa Evropom vraćenom u period "moderne" - sa svim nacionalizmima, granicama, ratovima... a inače je globalizacija malo umorna...

Vrlo brzo će vreme pokazati, kandidata za dalje osipanje Unije ima dosta, ne bih da nagađam ali po mojoj proceni pre kraja godine ide sledeći.

Mene lično to raduje, odavno pričam da Srbija neće imati u šta da uđe kad ispuni svih devet milijardi uslova za ulazak.
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #44 on: June 24, 2016, 09:34:07 pm »

The great British Empire nije osnovalo EU i neće ga rastaviti.
Srce moderne Evrope je daleko od njih. Oni samo iskorištavaju šta mogu.

Kako sam već ranije napisao, gowno koje visi neka otpade. Ponavljam se, sory.
Zašto ovo nije zaključano, postaje kao i obično, tema za pražnjenje frustracija.

poz.
« Last Edit: June 24, 2016, 09:44:26 pm by SOLARIS 1972 » Logged
Pages:  1 2 [3] 4 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 24 queries.