PALUBA
March 30, 2024, 09:30:27 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Ovde možete pogledati te poručiti knjigu "Ešalon" jedan od autora je srpski podoficir i naš global moderator Kubovac
"Istorija razvoja sovjetskih i ruskih radara, komandno-informacionih sistema i sistema automatizacije"
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Putin u Sloveniji  (Read 10837 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #15 on: August 02, 2016, 09:59:25 pm »


А што би се Словенци бунили? Са њима није било етничких проблема. Meni je "Fala" Davorina Popovića ( Zagorska pesma) omiljena . У београдске кафане  и дан данашњи нема дерта, мерака, па и беута (несвести) док се не запоје македонска песна. За који дан идем доле у Црну Гору. С`с српске песме и севдалинке ке се загрееме, а ЛУДИЛО ке се почне с`с НИНА СПИРОВА и АКИ САРИЈЕВСКИ , да дољше. куде треба.. Да одмах разјасним, песма нема пасош "ПЕСМА СЕ ПЕВА, ОНА ИДЕ ИЗ ДУШЕ. ЗА  ПЕСНА НЕ СОСТОЈАТ ГРАНИЦИ!!!

И кад ми је лепо, и кад ми је лошо, македонска песна је увек угрло! "УГРЛО" је мој термин, znači da sam uvek voljan pevati, tim bolje ako me podmažete špricerom/ gemištom, ili čime god, sem benzina.
Logged
trpe grozni
Stručni saradnik - KoV
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 208



« Reply #16 on: August 04, 2016, 10:47:41 am »

Sve sam se nadao, naći će se neka principijelna zemlja iz okruženja da nas spotakne za ulazak u EU, malo da nas uceni nečim što mi nećemo da prihvatimo itd, kad ono - šipak.

Vidis kako se isplati imati grke kao komsije.  Grin Grin

Sta mislis, zasto smo se toliko zabrinuli kada su spominjali da ce oterati Grcku iz EU.  Tongue
Logged
motorista 57 klasa
Prijatelj foruma
poručnik korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 3 074


Да ли ћемо још коме сметати зато што смо своји?


« Reply #17 on: August 04, 2016, 11:13:11 am »

A zašto ovolika frka oko Putinove posete Sloveniji. Rusija ima svoje geopolitičke interese, Slovenija ima svoje interese prema
takvom tržištu tako da je očigledno u igri neka trgovina nečim. Po onome što čujem Slovenci nisu preterano ispunili svoja očekivanja
pristupanjem eu, koliko znam cene su im evropske a primanja slovenačka (manja od evropskih). Logično je da traže sebi mesto
na istočnim tržištima, pitanje je šta će dobiti. Moje iskustvo iz nekadašnjih vremena mi kaže, da je naprimer Slovenijales Inženjering
više zarađivalo na proviziji koju je uzimala od firmi iz Jugoslavije koje su radile preko njih u SSSR nego kada svoje usluge prodaju na
lokalnom tržištu. Na primer, svaki ugovor potpisan sa firmama iz bivše Jugoslavije je imao nagradu, takozvani "izvozni prim" od 21%
koji se naplaćivao iz savezne kase. Da li će sada imati šansu da nešto urae videćemo, mislim da će ih ova poseta koštati bar opomene
velikoe braće.
Logged
Pages:  1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.021 seconds with 23 queries.