PALUBA
March 28, 2024, 09:34:18 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 [3]   Go Down
  Print  
Author Topic: Pan Adria u slici i reči  (Read 20762 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #30 on: May 31, 2019, 11:23:38 am »



Pan Adria, Convair 440 YU-ADU.



[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]




* Pan Adria 440 YU-ADU (Grd) DBV (JGC)(46)-L...jpg (183.85 KB, 1280x850 - viewed 97 times.)
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #31 on: May 31, 2019, 11:27:30 am »



Convair CV-440 Metropolitan, YU-ADT.



[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Convair CV-440 Metropolitan YU-ADT.jpg (101.21 KB, 1024x680 - viewed 92 times.)
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #32 on: May 31, 2019, 11:31:26 am »



Fairchild F-227-B YU-ALD.



[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Fairchild F-227-B YU-ALD.jpg (140.89 KB, 1200x852 - viewed 80 times.)
Logged
Dreadnought
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 69 456



« Reply #33 on: June 01, 2019, 09:48:03 am »



Još jednom, DC-9-32 YU-AJF.



[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* DC-9-32 YU-AJF Pan Adria_1.jpg (109.2 KB, 1199x745 - viewed 76 times.)
Logged
ffbikersa
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 224


« Reply #34 on: December 20, 2022, 12:48:34 pm »

Zna li tko nešto više o incidentu Pan Adriinog aviona sa NLO-om?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Pan_Adria_NLO_incident
Logged
milan55
Prijatelj foruma
zastavnik
*
Offline Offline

Posts: 1 413


« Reply #35 on: December 20, 2022, 02:54:28 pm »



Eh, vremena kad je SFRJ mogla dozvoliti sebi da ima tri aviokompanije!

Samo malo promjeni redoslijed riječi, ovako "vremena kad je ex ESEFERJOT dozovilo da ima "samo" tri aviokompanije", naime postojala je i četvrta, a koju se gušilo svom snagom...........

pozdrav, valjda i ovo ne spada pod tč.11.........


Koliko je meni poznato, jer sam tada bio u Visoj Zrakoplovnoj na Plesu, i sretao tehniku i pilote iz novo osnovane Trans Adrie, (koja je trebala biti neka vrsta nasljednice Pan Adrie) jer sam tada imao skupu knjigu "Janes All the Aircraft in the World",  koju sam kupio godinu prije ,dok sam plovio u Veneciji ,a njima je trebala radi podataka o kupovini novih zrakoplova. Pricalo se, svidjalo se to nekoma ili ne, da iz Beograda nisu bas naklonjeni buducoj hrvatskoj kompaniji. Cinili su sve da otezaju razvoj iste. Za razliku od tadasnjeg hrvatskog ministra saobracaja kojeg su "izradili" , pametni Slovenci su se probili sa svojom Adriom Airways zrtvujuci  svog tadasnjeg ministra ,koji je potpisao sve potrebne papire a onda su ga smjenili. O nekom ekonomskom aspektu i profitabilnosti, sto je navedeno kao razog za zatvaranje iste kompanije u tadasnjoj drzavi, je meni smjesno jer su sve kompanije i aerodromi koje je vlada htjela da postoje bili dotirani, odnosno na drzavnim jaslima. Upitno je i vrijeme pokusaja stvaranja Trans Adrie, jos se nije smirilo "talasanje" hrvatskog Proljeca??? Nisam nasao link o Trans Adriji pa sam ovdje napisao.

valjda i ovo ne spada pod tč.11 Huh?

Logged
ffbikersa
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 224


« Reply #36 on: December 20, 2022, 04:29:12 pm »

BTW po postu o letećim tanjurima, oni JESU imali Fokkere
Logged
Lemi_O2
vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 487



« Reply #37 on: December 20, 2022, 04:51:11 pm »

BTW po postu o letećim tanjurima, oni JESU imali Fokkere
Pa naravno da jesu, F-227 je Fokker. U to vrijeme je bio pod Fairchild Hiller-om.
Isto tako je i Transadria kasnije imala Swearingen SA-226 Metroliner, koji je bio pod Fairchild-om.
Logged
ffbikersa
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 224


« Reply #38 on: December 20, 2022, 06:39:57 pm »

BTW po postu o letećim tanjurima, oni JESU imali Fokkere
Pa naravno da jesu, F-227 je Fokker. U to vrijeme je bio pod Fairchild Hiller-om.
Isto tako je i Transadria kasnije imala Swearingen SA-226 Metroliner, koji je bio pod Fairchild-om.

Interesantno, Fairchild je poslije "poklopio" i Dornier, i onda su oba potonuli zajedno
Logged
milan55
Prijatelj foruma
zastavnik
*
Offline Offline

Posts: 1 413


« Reply #39 on: December 20, 2022, 08:39:08 pm »

Po internetu stoji da je Pan Adria imala 4 zrakoplova 1x DC-9 i 3x Convair CV-440 (bivsi Swissair zrakoplovi). i govori se o 5x Faichild F-227.Huh?
Trans Adria :
1 Boeing 727-100 (iznajmljen od TRANSAIR SWEDEN)
3 Fairchild FH-227 (Fokker F-27)
1 Swearingen SA-226 Metroliner

Fairchild-Hiller FH-227 je po licenci u Americi radjen po Fokker F-27 licenci.
Fokker je imao F-27 Frienship sa Rolls Royce turbopropima, kasnije kao F-50 sa Pratt and Whitney turbopropima ,slicno kao na DASH-8 serija 300.
Takodjer F-28 Felloship a kasnije F-70 i veci F-100.
Fokker firma je otisla u konkurs, jer se na Zapadnom trzistu vise nisu isplatili zrakoplovi ispod 100 sjedista osim na nekim kratkim i specificnim destinacijama kao Lugano ili Innsbruck ili London City gdje je slijetanje sa strmim prilazom cca 5 stupnjeva umjesto normalnih 3 stupnja tzv steep approach.
Odlazenjem Fokkera u konkurs mnogi stariji ljudi u njemackoj su izgubili kompletne penzione fondove jer su novac ulozili u Fokker tvornicu.
Pred kraj konkursa govorilo se da ce se u Americi osnovsti nova kompanija sije ime je bilo Rekkof, okratno citano Fokker ali nije nikad zazivjelo kako treba.
Imao sam priliku u Calgariu raditi na revizijama F-27 i F-28 a u Austiji na vanjskoj stanici na novim F-50 Austrian Airlinesa. Njegova ahilova peta je bilo vrlo lako kolabiranje stajnog trapa na zemlji, jer kod walk arounda je bio dovoljan mali pritisak ili da se netko nasumice nasloni na tzv Side stay strut i da ona ode izvan over center i da stajni trap se urusi. Tako su tesko ostecena dva zrakoplova u Becu u hangaru, a ja sam morao odmah po slijetanju da ubacujem pinove u glavni stajni trap i da ih vadim pred polijetanje. Tyrolean je pred kraj imao F-70 F-100 ali su skoro dva zrakoplova stradala, jer im se iz uvodnika zraka odpustao senzor koji bi onda otisao kroz cijeli motor i unistio ga. Jeda pilot je izgubio oba motora i pravim cudom spustio zrakoplov na trbuh.
Swearingen SA-226 Metroliner, bili Merlin i Metro. Crosser je u pocetku ih imao i brzo su napustili ideju. Iako su koristeni na kratkim letovima nije bilo mjesta za stjuardesu pa je ko-pilot sluzio kavu i sendvice. U sali smo govorili, da nakon slijetanja po drzanju glave na lijevo ili na desno znas tko je bio na pilotskom a tko na kopilotskom sjedistu.Pisem po sjecanju pa mozda sam i nesto pogrijesio.
BTW Dornijer se nije uspio probiti na trzistu iz istih razloga jer su zrakoplovi ispod 100 sjedista postali ne rentabilni. Plus ni pokusaj sa mlaznim 528 i 728 nije urodio plodom plus propala je ideja da se 928 i 728 proizvode u Kini po licenci. Dornijer 528 jet je jedini mlazni zrakoplov koji je na napadnim ivicama krila imao gumene bootseve a ne odledivanje toplim zrakom iz motora, pored toga samo jedan nav light, tesko dostupan za mijenjanje a vecina zrakoplova ima dva tako da se stby aktivira. Nedostupan prilaz u cargo kompartment u letu i ne postojanje automatskih uredjaja za gasenje pozara itd...





« Last Edit: December 20, 2022, 08:47:11 pm by milan55 » Logged
ffbikersa
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 224


« Reply #40 on: December 20, 2022, 08:57:25 pm »

Bilo je govora da ce na osnovu Dornier jeta početi proizvodnja Turkish Regional Jet aviona, ali se odustalo od tog programa
Logged
Pages:  1 2 [3]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.027 seconds with 23 queries.