PALUBA
March 28, 2024, 08:23:20 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite i neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi ste našli svoj aktivacioni link te aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 [5]   Go Down
  Print  
Author Topic: Izdvojeno iz teme ``82.pomorski centar``  (Read 26462 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #60 on: December 31, 2017, 07:15:12 pm »

 Shvatate li da se dva dana preganjate ?  Na forumu skoro da ništa drugo nije napisano .
 
 Moje mišljenje je : . . . ?
 Jedna lepa vapitno- popravna mera.

 S poštovanjem
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 542



« Reply #61 on: December 31, 2017, 07:17:23 pm »

Ali sam sretan da sam na kraju krajeva stigo blizu istine....



Onda mozemo da zakljucimo ovu pricu?
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #62 on: December 31, 2017, 07:18:18 pm »

Zaključavaj brate!
Logged
Mugen
mornar
*
Offline Offline

Posts: 30


« Reply #63 on: December 31, 2017, 07:24:18 pm »

posto nije bilo taki dokumenata na kojima samo neki potpredsednik potpisuje (ipak dobit orden za hrabrost nije mala stvar), i u to vrijeme (prvi mjeseci 1992) kao sto citam da Mesic kao predsednik nije imao bas "motivacije" nego je bio kontraproduktivan, da je tu duznost (potpisanje tog i mozda i drugi znacajni odlikovanja) morao da obavi potpredsednik koji je bio dokazeno i definitivno prof.dr. Branko Kostic, s vise motivacije nego mesic, mislim zato je upisano Pot pisanim slovima, jer nije mogao kostic da potpise kao predsednik kad je bio "samo" potpredsednik (u to vrijeme barem). 1+1=2 ??

Idem dalje pa tvrdim i dodajem jos jedan (hipotetican) dokaz, da AKO neko moze stvarno, kao sto je drug jedan vec reko, mogao da dodje to original blanko dokumenta is te stampe, i mozda cak i potplatio nekog strasnog talentovanog kaligrafa da mu to lijepo napise s rukom, zasto onda bi dosao na ideju da komplikuje stvar s tim "pot", i falsifikuje perfektno rukopis/potpis Branka Kostica, umjesto da jednostavno uvede Stipe Mesica, ili ako mrzi hrvata:-), promjeni datum i stavi Borisava jovica ako mu vise odgovara?

Previse nepotrebni komplikacija ako mene pitate (znam da me niko nepita) mislim da znate sta hocu stime da kazem. Previse "mrljanja" po original dokumentu i vidite sami da je ne samo mene zbunilo i dovelo u pravsu sumnje, nego sve vas isto.

Ako neko ima bolje objasnjene, volio da cujem, ako ne onda privacam sutnju kao tihi dokaz da se u skladu sa mnom i da je dokazeno da je to original!

Sad samo jos da rijesim onu sliku od nekog "turiste' na kubi :-)))
Logged
Mugen
mornar
*
Offline Offline

Posts: 30


« Reply #64 on: December 31, 2017, 07:30:13 pm »

Ali sam sretan da sam na kraju krajeva stigo blizu istine....



Onda mozemo da zakljucimo ovu pricu?

Kuzma izvinjavam se opet, ovaj put da sam kreno politicki kao sto si reko.....

Sta se tice mene moze da se zakljuci, samo se pitam jeli iko jos sumnja da nije original, i ako, onda zasto? nevalja ostavit neodgovorena pitanja. Hvala ipak na strpljenju, bilo je puno voznje gore dole, sta se tice mene cilj izgleda pozitivan od moje pozicije gdje stojim:-)
Logged
Kuzma®
Počasni administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 542



« Reply #65 on: December 31, 2017, 07:30:21 pm »

Postoje clan Mugen pokrenuo ovo pitanje i dosao do istine na osnovu svojih zakljucaka smatram da je dalja diskusija bespotrebna jer su zakljuci svih ostalih u diskusiji pogresni i pausalni. Zato na ovu temu ide

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Nema potrebe vise da gubimo vreme ubedjujuci se u bilo sta.


* katanac-1334675934-148548-400x280.jpg (36.94 KB, 400x280 - viewed 144 times.)
Logged
Pages:  1 2 3 4 [5]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.023 seconds with 22 queries.