PALUBA
April 27, 2024, 03:39:34 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Za sve probleme prilikom registracije obratite se mailom na brok@paluba.info
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25   Go Down
  Print  
Author Topic: Desantni tenkonosac i minopolagač  (Read 164973 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #300 on: August 04, 2014, 07:29:02 am »

Matjaž Fijavž je na svojoj stranici FACEBOOK-a ojavijo neke fotografije sa obljetnice njihovog završetka školovanja. Pa se možda tamo nađe štogod.
Logged
Minolovac
Prijatelj foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 614


« Reply #301 on: August 04, 2014, 09:17:36 am »

Bio sam s Matjažom u (civilnom) čamcu u Pločama kad su mu murjaci dali puhati balon... Nevjerojatno ali pozelenio je... On je jedini koga znam da su mu uzeli dozvolu za vođenje čamca radi alkohola. Oteglili su nas u Ploče i vezali (ispred kafića) Veselje se nastavilo... Nastavak priče poslije nekoliko dana je uzrok njegovom premještaju u Boku... angel Grin
Logged
kenwood
mornar
*
Offline Offline

Posts: 6


« Reply #302 on: August 04, 2014, 02:19:35 pm »

Bio sam s Matjažom u (civilnom) čamcu u Pločama kad su mu murjaci dali puhati balon... Nevjerojatno ali pozelenio je... On je jedini koga znam da su mu uzeli dozvolu za vođenje čamca radi alkohola. Oteglili su nas u Ploče i vezali (ispred kafića) Veselje se nastavilo... Nastavak priče poslije nekoliko dana je uzrok njegovom premještaju u Boku... angel Grin

Pričao nam je o tome i (još o mnogočemu)! Cijeli moj boravak na DTM 229 smo se svađali jel bolji auto stojadin ili lada! On je imao ladu a ja stojadina i uvijek je završavalo mojim prekorednim dežurstvom ;-))
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #303 on: August 04, 2014, 03:58:08 pm »


To ste morali dobro zugu imati i praviti p.......e, da su u jugi pomorski milicijoneri dali puhati nekome a pogotovo svom kolegi iz JRM  Grin

I zbog toga prekomanda iz ? u Boku?

Pa da LADA bilo koja je uvjek bila bolja od Stojke! I to važi još danas!  Wink
Logged
Minolovac
Prijatelj foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 614


« Reply #304 on: August 04, 2014, 08:34:25 pm »

Bila je subota,bili smo slobodni i posudili smo čamac od Ćaze (pok. Ilić Milenka) da idemo naušće Neretve na arbune. Ćazo je tek kupio čamac na Korčuli i prefarbao broj. Fifi i ja smo uzeli 2 gajbe pive da nam se nađe, ali bilo je samo malih piva. Kad smo izašli iz luke, a falilo je već pola gajbe ustanovili smo da će nam sfaliti pa smo se vratili na brod po još jednu gajbu. Na izlasku iz luke presreo nas je policijski gliser (nismo imali registracije) i naredio da pristanemo na njega. Ja kao motorista se nisam petljao, a Fifi se nabio u njih provom, kljunov udar je sitna stvar. U ponovnom pokušaju je napravio isto. Tad su rekli da pogasimo motor i oni su pristali na nas. Upitali su da li smo pili, Fifi je rekao "Nifam nifta pio", ali vidjeli su gajbu skoro praznu. Dali su mu puhati balon i uzeli mu dozvolu. Oteglili su nas do benzinske postaje i zabranili isplovljenje do 18.00 (bilo je negdje prije podneva). Mi smo nastavili piti i javili Ćazi da si dođe po čamac. Normalno, Ploče su malo mjesto gdje svatko svakog zna i zajeb....ije na naš račun je bilo napretek.
Druga faza je bila par dana kasnije. isplovljava 3. odred, Fifi je kao komandir trećeg za kormilom. Na izlasku iz zaljeva je otočić i plićina, usidren policijski gliser, policajci na krmi sjede s dignutim nogavicama, sunčane naočale i uživaju. Fifi komandantu: "Barba daj fvom fnagom" Ne sjećam se tko je bio komandant, možda Joško Križnić, ali nisam siguran, nagazio. Fifi prolazi na par metara od murije i val ih baca u vodu, Fifi im viče "E fad mi ufmite dofvolu"
Policija se nabrusila na njega i rekli su da će naj...ti. Zato je dobio premještaj u Boku.
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #305 on: August 04, 2014, 09:19:33 pm »

 laugh Esad mi je jasno  zašto je tako prošao !

Koliko sam razumio Fijavž je u Pločama najprije radio na minolovcu i kad je stigao u Boku ukrcan je na DTM. Jeli tačno ?
Logged
Minolovac
Prijatelj foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 614


« Reply #306 on: August 04, 2014, 09:47:41 pm »

Bio je komandir III BO (podvodno oružle, protuminac) na M118, bokeljci, treći odred. 29 klasa MTSVŠ, pravi kompić.
Logged
kenwood
mornar
*
Offline Offline

Posts: 6


« Reply #307 on: August 05, 2014, 03:11:42 pm »

Bio je komandir III BO (podvodno oružle, protuminac) na M118, bokeljci, treći odred. 29 klasa MTSVŠ, pravi kompić.
Na DTM 229 bio je i miner i noštromo i artiljerac i protuminac i glavni ribar i "kuharski ekspert" i glavni za kartanje !!! ;-)) Svestran čovjek i najbitnije, dobar čovjek!
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #308 on: August 20, 2014, 08:03:41 am »

Koliko se sječam DTM-ci imali su puno posla. Mislim puno se plovilo i prevozilo. U februaru ili martu 1989 godine jedan šibenski potonuo je kod Rta Ploče. Zbog prejakog juga u krmu. Mi pripadnici 8.MIOZPD poslje nekoliko dana sudjelovali smo kod vađenja oružja. A kasnije POS ga je digao pomoču vazdušnih cilindara. A neznam njegovu nadaljnu sudbinu. Dali je išao u razhod ili u remont.
Logged
Rino
mornar
*
Offline Offline

Posts: 20


« Reply #309 on: August 20, 2014, 10:30:04 am »

Koliko se sječam DTM-ci imali su puno posla. Mislim puno se plovilo i prevozilo. U februaru ili martu 1989 godine jedan šibenski potonuo je kod Rta Ploče. Zbog prejakog juga u krmu. Mi pripadnici 8.MIOZPD poslje nekoliko dana sudjelovali smo kod vađenja oružja. A kasnije POS ga je digao pomoču vazdušnih cilindara. A neznam njegovu nadaljnu sudbinu. Dali je išao u razhod ili u remont.

Nije bilo ljudskih žrtava niti povreda. Rashodovan je.
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #310 on: August 20, 2014, 12:01:14 pm »

Da nije bilo. Moji "suborci" sa kojima smo zajedno tada služili vojni rok sve su nama izpričali oko toga. DTM-ac počeo je dobivati more sa krme. Komandant je bio (ime i čin sam zaboravio) toliko priseban da je brod nasukao na obalu. Kasnije je brod polako sklizio po okomitom dnu. Krma mu je bila na dubini negdje oko 55 metara a prova na 35metara. Nama iz 8.MIOZPD dozvoljeno je ronjenje do dubine 35metara. A pripadnici POS-a (sami profesionalci) ronili su do topova na nadgrađu  skidali jih i vezali za čelične sajle isto tako su još uzimali neke stvari iz unutrašnjosti broda. Te čelične sajle smo mi okačili za uzgonske padobrane punili jih sa zrakom i puštali jih prema površini. Dizanje tog tereta iz površine na palubu broda vršilo sa sa dizalicom nekog starog ali ljepog patrolnog broda iz Divulja. Osobno naoružanje posada uzela je kod manevra napuštanja broda.

A svi koji smo se spustili do broda debelo smo zinuli kad smo u štivi koja je bila otkrivena zagledali plavog FIĆU kojeg si je k.dant ukrcao i vozio sa sobom... laugh
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 062


« Reply #311 on: August 20, 2014, 12:57:42 pm »

Koliko se sječam DTM-ci imali su puno posla. Mislim puno se plovilo i prevozilo. U februaru ili martu 1989 godine jedan šibenski potonuo je kod Rta Ploče. Zbog prejakog juga u krmu. Mi pripadnici 8.MIOZPD poslje nekoliko dana sudjelovali smo kod vađenja oružja. A kasnije POS ga je digao pomoču vazdušnih cilindara. A neznam njegovu nadaljnu sudbinu. Dali je išao u razhod ili u remont.

Da li je to DTM koji je neposredo pre toga bio na remontu?
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #312 on: August 20, 2014, 01:57:41 pm »

Ja se toga ne sječam. Znam, da je plovio od pravca Splita prema Šibeniku.
Logged
Jester
Počasni član foruma
poručnik bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 5 326



« Reply #313 on: August 22, 2014, 12:27:43 pm »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 1.jpg (569.02 KB, 2179x1110 - viewed 171 times.)

* 2.jpg (938.03 KB, 2180x1511 - viewed 205 times.)
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #314 on: May 28, 2015, 05:30:48 am »

Vir: "Slobpodna Dalmacija" Split
http://www.slobodnadalmacija.hr/default.aspx

nesreća iz 1981. godine

Smrt u sudaru izletničkog broda i broda JNA: milijunske kamate za nerad sudaca platit će građani
Vojni brod tadašnje oznake DTM-217 koji je potopio ‘Omladinca’

Kad mu je 15. kolovoza 1981. godine u pomorskoj nesreći između otoka Zlarina i Obonjana, u sudaru izletničkog broda tadašnje Poljoprivredne zadruge Žirje i vojnog broda tadašnje JNA poginuo otac Bruno, Eugenio Bruno  Gatto još je bio u trbuhu svoje majke Zore i svjetlo dana ugledao je dva mjeseca poslije.
Na brodu “Omladinac” dugom 12 metara, osim njegova oca, tada su bili još i njegova majka, brat, baka, strina i još jedan obiteljski prijatelj koji nisu ni slutili da će im se uživanje u odmoru pretvoriti u noćnu moru koja će trajati godinama.

Tek 34 godine poslije, Eugenio je napokon, doduše zasad nepravomoćno, dobio presudu Trgovačkog suda u Splitu po kojoj mu je država Hrvatska dužna isplatiti 90 tisuća kuna na osnovi pretrpljenih duševnih boli zbog smrti oca te još ukupno oko 76 tisuća eura na ime mjesečne rente, odnosno 300 eura mjesečno, i to za razdoblje od 1981. pa do 2003. godine, kada je završio školovanje.

Milijunske kamate

Prema istoj presudi, njegova majka Zora Gatto, danas Vujović, koja sad ima 70 godina, mora dobiti isti iznos za duševne boli zbog smrti supruga te 400 eura mjesečno, odnosno nešto manje od ukupno158 tisuća eura na ime rente koja teče od srpnja 1981. godine pa sve do njezine smrti.

Njezin stariji sin, a Eugeniov brat Stefano Gatto, koji je u trenutku nesreće imao šest godina, po presudi, dobiva isto 90 tisuća kuna za duševne boli zbog smrti oca, te mu država mora isplatiti 300 eura mjesečne rente za razdoblje od srpnja 1981. godine pa do studenoga 1997. godine, kada je završio školovanje, što ukupno iznosi oko 59 tisuća eura.

Država će, dakle, ako ova presuda postane pravomoćna, talijanskoj obitelji Gatto morati isplatiti oko 330 tisuća eura, odnosno oko dva i pol milijuna kuna. Uz to, naravno, treba uračunati i kamate koje se, kako nam je objasnio Božo Vrkić, zadarski odvjetnik obitelji Gatto, obračunavaju po stopi od 15 posto mjesečno na svaki pojedinačni iznos rente.

Iako nam nije znao odgovoriti koji će otprilike biti iznos koji će država, u slučaju pravomoćnosti, morati platiti talijanskoj obitelji, odvjetnik Vrkić nam je rekao da “kamate naveliko i višestruko premašuju iznos glavnice”. S obzirom da glavnica za duševne boli i mjesečnu rentu iznosi oko dva i pol milijuna kuna, nije nemoguće da iznos s kamatama dosegne najmanje 10 milijuna kuna.

Pomorska nesreća izletničkog broda na kojem su, uz troje gore navedenih članova talijanske obitelji, bili još i majka pokojnog Bruna, njegova sestra te obiteljski prijatelj, dogodila se krivnjom zapovjednika obaju brodova.

Vještak Pero Musladin je u vještvu od 20. svibnja 1986. godine pojasnio da se vojnom brodu oznake DTM-217 može prigovoriti što nije na vrijeme, brodskom sirenom i svjetlosnim signalima, upozorio izletnički čamac oznake 84-VD-3 na opasnost od sudara, te što se nije ranije zaustavio i preokrenuo pogonske strojeve.

S druge strane, vještak je naveo da izletnički čamac nije pokazivao bočna svjetla, što je moglo navesti zapovjednika vojnog broda na pomisao da je riječ o malom brodiću koji može u posljednji trenutak skrenuti i izbjeći sudar.

Nerad sudova

Tužba protiv SFRJ, odnosno poslije Hrvatske, s jedne strane, i PZ-a Žirje, s druge strane, podnesena je u srpnju 1984. godine. Kako je u međuvremenu Poljoprivredna zadruga Žirje isplatila svoj dio odštete, u postupku je ostala samo država Hrvatska kao tužena strana.

A cijeli tijek sudskog postupka vrlo zorno pokazuje koliko porezne obveznike skupo stoji nerad sudova i pojedinih sudaca i kako naposljetku mi kao građani snosimo posljedice.

–Država, odnosno porezni obveznici, ovdje će izvući najdeblji kraj i država će na kraju ispasti oštećena zbog nečijeg nerada. Naime, od podnošenja tužbe pa sve negdje do 2006. godine, dakle 22 godine, na predmetu se uopće nije radilo, ni jedna rasprava nije zakazana iako smo slali požurnice. Tek 2006. godine predmet preuzima sutkinja Marija Balić Jurišić (koja je i donijela ovu citiranu presudu, op.a.) i ona je dobro odradila posao jer otkad ga je ona preuzela donesene su dvije presude i sad, evo, treća. U prvoj je presudi odbila tužbu zbog zastare, no Visoki trgovački sud je tu presudu ukinuo i vratio na ponovni postupak da bi sad ponovno bila donesena presuda. Moram reći i da sudovi inače do krajnjih granica odugovlače postupke za naknadu štete kada je država kao tuženik s druge strane, valjda računaju da će postupci doći do zastare ili da će tužitelji odustati, ili tko zna što. U svakom slučaju, sve te godine gomilaju se kamate koje na kraju plate građani – pojašnjava nam odvjetnik Božo Vrkić.

Sud je ocijenio da i sinu umrlog, tada još nerođenom tužitelju Eugeniju Brunu Gattu pripada isto tako naknada za njegove duševne bolove budući da je vještak utvrdio da, usprkos normalnom porodu, zbog lošeg zdravstvenog stanja majke, nije imao “stalnu majčinu brigu”. Dijete je bilo nemirno, imalo smetnje disanja, larinospazam i druge tegobe. Izvjesno je da će ovaj tužitelj ubuduće trpjeti duševne boli koje će osjećati zbog gubitka roditeljske pažnje oca, nježnosti i moralne potpore, odgoja i slično – stoji, među ostalim, u obrazloženju presude donesene u svibnju ove godine. Nema sumnje da će se ŽDO Split, koje zastupa državu, žaliti na ovu presudu, a isto je najavio i odvjetnik Vrkić, pa tek treba vidjeti kakva će biti konačna odluka višeg suda.

Kronologija

20. srpnja 1984. godine

Trgovačkom sudu u Splitu, kao tada nadležnom sudu za pomorske nesreće, podnesena tužba obitelji Gatto.

15. studenoga 2006. godine

presuda TS-a u kojoj je odbijen tužbeni zahtjev.

23. srpnja 2008. godine

Visoki trgovački sud ukida presudu.

27. siječnja 2009. godine

Trgovački sud Split djelomično usvaja tužbeni zahtjev, odbijeni tužitelji za tražene zakonske kamate od 15. srpnja 1981. do presuđenja.

18. svibnja 2010. godine

VTS preinačuje presudu od 2009. godine, odbija neke točke tužbenog zahtjeva.

17. studenoga 2010. godine

Trgovački sud u Splitu odbija tužbeni zahtjev u cijelosti zbog zastare.

19. svibnja 2011. godine

VTS u povodu žalbe države potvrđuje prvostupanjsku presudu kojom se odbijaju tužitelji za naknadu štete s osnove pretrpljenog straha, pretrpljenih fizičkih boli, naknade štete za izgubljene stvari, naknadu troškova pogreba...

24. listopada 2012. godine

Vrhovni sud RH odbacuje kao nedopuštene zahtjeve obiju strana za reviziju odluke od 19. svibnja 2011.

22. svibnja 2015. godine

Trgovački sud Split donosi presudu za naknadu duševnih boli i mjesečnu rentu za majku i dva sina talijanske obitelji.

Uništen raketom

Vojni brod DTM-217 ostao je rashodovan u Šibeniku 1991. godine. Upravo je to plovilo 1994. godine potopljeno u vježbi Hrvatske ratne mornarice i Hrvatskog ratnog zrakoplovstva “Posejdon 94”. Raketom ga je pogodila i potopila HRM-ova raketna topovnjača “Šibenik”.


* ImageHandler.ashx.jpeg (27.86 KB, 680x402 - viewed 167 times.)

* ImageHandler.ashx1.jpeg (121.11 KB, 468x263 - viewed 135 times.)
« Last Edit: May 28, 2015, 05:33:26 am by duje » Logged
Pages:  1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 23 queries.