PALUBA
March 29, 2024, 02:04:33 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Ovde možete pogledati te poručiti knjigu "Ešalon" jedan od autora je srpski podoficir i naš global moderator Kubovac
"Istorija razvoja sovjetskih i ruskih radara, komandno-informacionih sistema i sistema automatizacije"
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Хемијско гравирањ метала ?  (Read 3235 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
stojan1974
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 176


« on: January 26, 2020, 12:09:07 am »

Може ли неко да ми објасни у пар реченица основе хемијског гравирања на металу. Имам овај снимак али не разумем у довољној мери енглески да  бих знао о чему се ради.

Logged
micha
Stručni saradnik - OMJ
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 831


« Reply #1 on: January 26, 2020, 01:06:33 am »




   Možeš podesiti titl na Youtube snimku. Levi klik na zupčanik u donjem desnom uglu i otvoriće se padajući meni. Zatim levi klik na ,,Titlovi engleski ,, i otvara se sledeći padajući meni gde opet levim klikom na ,,Automatski prevod,, otvaraš padajući meni sa jezicima. Strelicom kursora odabereš jezik koji želiš npr. srpski i sada će automatski prevodilac grubo, mašinski prevoditi ono što spiker izgovara. Prevod nije precizan ali je dovoljno da razumeš ovu jednostavnu metodu jetkanja tj. nagrizanja mesinga koja je jako slična metodi izrade štampanih pločica za elektroniku.


Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.019 seconds with 22 queries.