PALUBA
April 16, 2024, 10:32:47 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Čitajte na Palubi roman "Centar" u nastavcima, autora srpskog podoficira i našeg administratora Kuzme
 
   Home   Help Login Register  
Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: 14. izvidjačka četa VP.1101/23 Postojna  (Read 9363 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
SVŠ KoV SARAJEVO
mornar
*
Offline Offline

Posts: 7


« on: March 06, 2009, 08:34:43 pm »

Dragi prijatelji izvidjači vojnici i starešine 14.izvidjačke čete iz Postojne...VP. 1101/23 koja je ugašena 1988.godine.

Upravo sam postavio prvu verziju sajta sa podacima kojima sam imao u sečanju i za koje sam smatrao da bi mogli zanimati ostale izvidjače. da ovo nebi bio moj lični sajt - jer se trenutno na njemu nalazi dosta toga što sam ja zabeležio... Uključite se i kada svako od vas napiše svoja sećanja ili pošalje slike ova probna verzija sajta će dobiti na sadržaju i imaće nekog smisla za njegovo dalje postojanje na internetu. ukoliko ne bude zainteresovanosti za sajt i ako ne bude vašeg učešća u njegovom obogaćivanju onda nebi postojali ni razlozi da bi sajt bio na internetu.
Od ukupno 12 stranica njih nekoliko su potpuno prazne očekivajući vas izvidjače i vaše priloge.
   Molim vas da se javite na e-mail od sajta ili direktno u knjigu utisaka - napisite vaše primedbe, predloge, kritike, i priloge. sve to je dobrodošlo kako bi sadržaj sajta bio prihvatljiv za sve vas.
   Cilj ovog sajta je u spajanju nas svih izvidjača koji smo pre 20 - 30 godina bili u isto vreme i na istom mestu ispunjavajući obaveze koje su nam u tom periodu bile poverene.
   Na sajtu nema mesta nikakvim prepirkama, netrpeljivosti bilo kakve vrste. cilj je da se podsetimo zajedno za sve one koje to zanima i koji posete naš sajt dobronamerno.
   Siguran sam da se sećate puno anegdota i da posedujete bar neku fotografiju i to bi za početak bilo dovoljno da pošaljete.
Ukoliko ne želite da se objavi vaše ime ili ukoliko se ono nalazi na sajtu q vi to ne želite, posaljite e-mail i odmah ce biti izbrisano. ukoliko neki podaci nisu tačni, javite i biće ispravljeni......


internet adresa sajta je:

http://izvidjaci14cete.free.fr         e-mail je: izvidjaci14cete@free.fr

Na Facebook je otvoren profil: Izvidjačka Četa Postojna.
 
Da bi lakše pronašli evo direktni link:  http://www.facebook.com/srch.php?nm=Izvidja%C4%8Dka+%C4%8Ceta+Postojna


D O B R O D O Š L I
« Last Edit: March 14, 2009, 07:05:49 pm by IZVIDJACI-POSTOJNA » Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.018 seconds with 23 queries.