PALUBA
April 23, 2024, 04:19:24 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Donirajte Palubu
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 [6]   Go Down
  Print  
Author Topic: Najbolji kadet-izbacen!  (Read 20875 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
micha
Stručni saradnik - OMJ
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 835


« Reply #75 on: November 27, 2012, 01:51:59 am »




   Kadet, želim ti sve najbolje. Nikada nemoj odustati od letačkog znaka, makar i civilnog. Oni koji ne znaju šta te vuče, koji nisu osetili šta je letenje, ne mogu ni da razumeju pa ti kao utešnu nagradu nude završetak u drugom rodu ili službi. To bi bilo delimično rešenje, za njih dobro a za tebe loše. Treba da radiš ono što voliš i što te čini srećnim. Zaslužio si to dosadašnjim ocenama i hrabrošću da izađeš u javnost sa svojim problemom. Nisi pristao na ponuđeni kompromis, ali si bar malo zatalasao i odmah se suočio sa stvarnošću. Polovina te napada a druga polovina brani iako malo nas poznaje konkretno tvoj slučaj. Za koji dan se niko neće sećati kako je počelo i kako se završilo već će svi pričati o nekom drugom Goranu Pavloviću. Svojom žrtvom nećeš stvoriti drugima bolje uslove, niti će ti drugi zahvaljivati na njoj. Svoje bitke ćeš morati da biješ sam iako te budu tapšali po ramenu. Izvuci pouku za sebe i okreni drugi list. SREĆNO !


Logged
ssekir75
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 194


« Reply #76 on: November 28, 2012, 08:53:03 pm »

micho, njemu nije ni ponudjeno da predje u drugi rod ili sluzbu, koliko ja shvatam. no evo ga covek tu, pa ce pojasniti. a apsolutno ga razumem jer sam to isto i ja zeleo, ali nisam ni pokusao (sta cu kad sam  Cool od 14 godine ). vojska je trebala da ponudi da predje u drugu sluzbu, pa ako odbije - zdrravo djaci. kako god, kadet, cestitam ti na hrabrosti da dignes buku, i ostajem pri savetu da priupitas kod rusa... Wink
Logged
lovac
Stručni saradnik za brodska oružja i sisteme
kapetan fregate
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 7 442


« Reply #77 on: November 28, 2012, 09:03:34 pm »

Kadet, pozdravljam te, podržavam te!

Mlad si, i zbog toga ti preporučujem da ne izigravaš Don Kihota i da se boriš sa vetrenjačama u RS. Ukoliko si svestan svojih kvaliteta i ako ih možeš unovčiti, begaj preko grane, jer ovde si već obeležen i niko te neće hteti!

Pozdrav i puno sreće u životu. Čuvaj zdravlje!
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 [6]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.02 seconds with 25 queries.