PALUBA
March 25, 2019, 09:02:35 am *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: Važno,
Obaveštenje o dopunama pravilnika foruma

Home   Help Search Calendar Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 19 20 21 22 23 [24]   Go Down
  Print  
Author Topic: Automatska puska 5,56 mm M21  (Read 111391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
kumbor
kapetan bojnog broda
*

« Reply #345 on: November 28, 2018, 09:40:42 pm »

Ono što se vidi na ovom snimku je kako direktor Zastave objašnjava da puška ima Pikatini šinu, za mogućnost kačenja nekih sijalica i tako to.
Ono što se ne vidi, je da su prilikom prezentacije famozne modularne puške uspeli da ispale čitav jedan metak, i onda je puška umrela. Pokušaše da je reanimiraju, al bez uspeha.
To me podseti na snimak iz 1997, kada je JSO predsedniku Miloševiću prikazivao pucanje iz Crne strele. Posle prvog metka, strelcu je naređeno da opali još jedan. On udara po zatvaraču, al ne uspeva da odbravi. Milošević reče to je to, ajmo...
Teatar...

Tako sam i sam jednom slomio ručicu na Crnoj streli Grin

Pikatini šina... to je neka Pikantna šina - na nju se okači venac feferona, pa onda najbolje gađa! Mogu i kobasice - tada se pretvara u tromblon!

« Last Edit: December 03, 2018, 03:40:25 pm by leut, Reason: uređen citat » Logged
banebeograd
desetar
*

« Reply #346 on: November 28, 2018, 10:58:35 pm »

Ono što se vidi na ovom snimku je kako direktor Zastave objašnjava da puška ima Pikatini šinu, za mogućnost kačenja nekih sijalica i tako to.
Ono što se ne vidi, je da su prilikom prezentacije famozne modularne puške uspeli da ispale čitav jedan metak, i onda je puška umrela. Pokušaše da je reanimiraju, al bez uspeha.
vala ...za koga su radii prezentaciju , jedna slina i nekoliko vulina...dosta je i to sto su pokazali na toj i takvoj jadnoj prezentaciji...
Pages:  1 ... 19 20 21 22 23 [24]   Go Up
  Print  

Jump to: