PALUBA
March 28, 2024, 02:11:34 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite i neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi ste našli svoj aktivacioni link te aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 90   Go Down
  Print  
Author Topic: Školski brod Galeb  (Read 470404 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #360 on: May 29, 2011, 08:24:04 pm »

Istrija, postoji i mogučnost preuređenja Galeba u stacionarni hotel.

Ma sve stoji, dobra ideja.. pitanje je dobre procjene,.. iako je brod pod zastitom RH, pa bi tu bilo izvjesnih ogranicenja,..

Spoj price i dobrog managementa,.. da ga Japanci imaju.. culi bi i mi na ovim prostorima za njega,..
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #361 on: May 29, 2011, 08:28:30 pm »

Amateri Cheesy  ,to je idealna platforma za retro restoran.
Ljepo malo recepata iz Barbijerijeve kojekcije ,malo retro looka ,i radilo bi ka sat.

Normalno uz pametno vođenje i pokoju staru priču ,muzeji i ostalo donose samo troškove.

poz.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #362 on: May 29, 2011, 08:59:15 pm »

Kad Galeb doplovi u Genovu pod velikom galom. S originalnim motorima. To bi bio događaj. Pozvati inženjere iz FIAT-a nek se dive djelu svojih prethodnika. Sve se može. Prodavati pice i hamburgere na hulku nema smisla. To je kao da gledaš mrtvaca. A mrtvaca po našim lukama ima i previše.
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #363 on: May 29, 2011, 09:14:17 pm »

Amateri Cheesy  ,to je idealna platforma za retro restoran.
Ljepo malo recepata iz Barbijerijeve kojekcije ,malo retro looka ,i radilo bi ka sat.

Normalno uz pametno vođenje i pokoju staru priču ,muzeji i ostalo donose samo troškove.

poz.

Guggenheim muzeji ne vjerujem da donose gubitke.. dobar management, start up investicija..  angel

ali mi smo mestri za sve.. samo nam malo fali da budemo i kirurzi po pozivu
Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #364 on: May 29, 2011, 10:58:49 pm »

Nadam se da će grad Rijeka i RH pametno iskoristiti povijest Galeba. A Fiat motori su jedinstveni,čim Talijani nude eure za njega. Nek plaćaju da ih gledaju,u Italiji se sve plaća.. Nego...ima li negdje na forumu slika tih čuvenih Fiata? Plovio sam na Galebu, no motore na žalost nisam vidio.
Logged
barbakan
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 085



« Reply #365 on: May 29, 2011, 11:00:03 pm »

I ja se slazem sa Brodarskim samo kao kockarnica i brod hotel u plovnom stanju moze opstati i donositi profit , i da nema veliku marsutu samo u Jadranu  i istocnim i zapadnim delom Jadrana , dobra posada i dobar program . Naravno za to sve treba imat para dovesti u red i verovati u to i mozda bi se isplatilo na duze staze . Zamislite jedan dan u Kopru , pa dva u Dubrovniku pa onda Boka , pa Bari , Ankona itd. Mozda lupam previse ajde ..  
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #366 on: May 29, 2011, 11:51:32 pm »

I ja se slazem sa Brodarskim samo kao kockarnica i brod hotel u plovnom stanju moze opstati i donositi profit , i da nema veliku marsutu samo u Jadranu  i istocnim i zapadnim delom Jadrana , dobra posada i dobar program . Naravno za to sve treba imat para dovesti u red i verovati u to i mozda bi se isplatilo na duze staze . Zamislite jedan dan u Kopru , pa dva u Dubrovniku pa onda Boka , pa Bari , Ankona itd. Mozda lupam previse ajde ..  

Napravis studiju izvodljivosti.. pa da se vidi.. privuces potencijalne investitore.. 
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #367 on: May 30, 2011, 08:01:27 am »

Normalno je, da se invseticija mora isplatiti, jer je normalno, da se sve oko para vrti. Kapitalistička miselnost duboko je ušla u naš život, šta mi se ne svidja al tako je. Imamo puno toga, što ne donosi profit nego gubitak, al svejedno imamo (i možda čak nije sve nužda da imamo). Kad bih ja bio nemarno bogat, ne bi se pitao dal mi se isplati ili ne, jer kad bi gledao brod u nekadašnjom sijaju i uživao u tome, već bi se isplatilo. Šta je za dušu, isplati se, iako košta. Dal se je vlasniku Titovog DC-6 isplatilo obnoviti ga i imati ga  ?

Al sve je to ovde prazno lupetanje na kraju krajeva. Neko če se morati odlučiti šta napravit s brodom i onda završiti projekat, bilo kako bilo. Ja bih voleo, da ne ide u staro željezo.
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #368 on: May 30, 2011, 08:10:51 am »

Od entuzijazma se ne živi

Paaaaa.....po Evropi ima primjera, gdje se skupila ekipa entuziasta i dobrovoljno obnovila tehničke stvari. Parne lokomotive u vozno stanje recimo. Znam, brod je sasvim nešto drugo i traži više $ ali entuzijazam radi čuda. I lijep je osječaj kad te napuni sreća od nečega što radiš za gušt a ne za novac.
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #369 on: May 30, 2011, 08:21:27 am »

Takvi brod vratit u nekadašnje stanje vjerovatno nije mala para. Sigurno je to stvar više milijuna eura. E pa sad si misli uložit takve novce za gušt i još uzto biti u neko javno privatnom partnerstvu, gdje političari nabijaju punte na tvoje novce.
Nije problem novce za takvu stvar potrošit ali ovo drugo, ne hvala.
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #370 on: May 30, 2011, 10:28:18 am »

Takvi brod vratit u nekadašnje stanje vjerovatno nije mala para. Sigurno je to stvar više milijuna eura. E pa sad si misli uložit takve novce za gušt i još uzto biti u neko javno privatnom partnerstvu, gdje političari nabijaju punte na tvoje novce.
Nije problem novce za takvu stvar potrošit ali ovo drugo, ne hvala.

Mogu se slagati s time. a ima ljudi na svijetu, da par milujunčića nije (pre)mnogo. Inače ponavljam: prazno lupetanje. Usput, u Engleskoj je osnovna škola i dječji vrtič kojeg su htjeli zatvoriti jer je vlasnik bio u finansijksim teškočama, a onda je otac jedne devojčice koja je išla u ovu školu našao riješenje: kupio školu. Jednostavno...
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #371 on: May 30, 2011, 01:03:40 pm »

Umjesto brodova, koje plaćaju par sto milijona, recimo Larry Allison (Oracle), bolje bi jim bilo obnoviti ovakvi brod sa istorijom.
Ali opet, skupa sa nekom politikom??? Ne baš.
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #372 on: May 30, 2011, 03:54:25 pm »

Umjesto brodova, koje plaćaju par sto milijona, recimo Larry Allison (Oracle), bolje bi jim bilo obnoviti ovakvi brod sa istorijom.
Ali opet, skupa sa nekom politikom??? Ne baš.

Na zalost, sudbina "Galeba" vezana je za politiku, najbolja mjesta su za njega Rijeka, Pula ili Koper,.. tu ima sansi,oni koji su ga posjedovali do skora, nisu znali sto ce s njim..
Logged
barbakan
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 085



« Reply #373 on: May 30, 2011, 05:30:37 pm »

I ja se slazem sa Brodarskim samo kao kockarnica i brod hotel u plovnom stanju moze opstati i donositi profit , i da nema veliku marsutu samo u Jadranu  i istocnim i zapadnim delom Jadrana , dobra posada i dobar program . Naravno za to sve treba imat para dovesti u red i verovati u to i mozda bi se isplatilo na duze staze . Zamislite jedan dan u Kopru , pa dva u Dubrovniku pa onda Boka , pa Bari , Ankona itd. Mozda lupam previse ajde ..  

Napravis studiju izvodljivosti.. pa da se vidi.. privuces potencijalne investitore.. 

Ipak bi mi trebala pomoc za tu studiju izvodljivosti  Wink  mozes biti u ekipi  Smiley
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #374 on: May 30, 2011, 05:53:05 pm »

Na zalost, sudbina "Galeba" vezana je za politiku, najbolja mjesta su za njega Rijeka, Pula ili Koper,.. tu ima sansi,oni koji su ga posjedovali do skora, nisu znali sto ce s njim..

E, kad bi Kopar bio, ja se javljam trčečim korakom za dobrovoljni rad obnove, purolom glancat one čuvene pločice, makar piketat. Ali sumnjam, da bi ovdje bilo interesa. Imali smo šanse dobiti za muzejski eksponat veliku podmornicu ali su oni koji imaju riječ rekli, da tome nije mjesto u turističkoj sredini.
« Last Edit: May 31, 2011, 02:29:04 pm by leut, Reason: popravak citata » Logged
Pages:  1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 90   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 24 queries.