PALUBA
March 29, 2024, 02:09:33 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 90   Go Down
  Print  
Author Topic: Školski brod Galeb  (Read 470538 times)
 
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #1020 on: November 24, 2015, 06:39:06 pm »

Sigurno ideja šta napravit na brodu ima, a zapravo kad je bio razpis za koncesiju to je i pisalo. Potrebni su veliki novci, pa niko nije zainteresiran za ulaganje a za Rijeku to je prevelik teret.  Sa druge strane, lim oplate je u dobrom stanju, što je utvrdjeno mjerenjima a tik na palubama isto se može sanirati, ni interier nije sasvim propao, tako da tehnički to nije jako komplicirano odraditi. Verujem dugogodišnjem komandiru V. brodskog odreda na tom brodu, on mi je tako rekao, na osnovi fotografija pre par godina. Tako da mislim, da je problem samo ovo podcrtano. A Taljane bi interesirali FIAT-i, a možda ni to ne više danas. Titov brod sumnjam, da ih interesira. Njegov prijatelj Agnelli je već odavno umro a naslednike ne zanima to. Novi manager grupe sig. Marchionne, koji je selio fabrike i ostalo u inostranstvo,  traži samo profit i samo više profita, pa čak i male Fiat automobile koje je tradicionalno uvijek proizvodio nema više u strateškom planu a kamoli interes za star ruzinav brod. A da smo na ovim prostorima drukčiji, brod bi već odavno postao muzej.
Mi, koji mi?
Tko je prodao brod i zašto? Tko ga je kupio i ostavio kao napuštenu imovinu? Onda napuštenu imovinu kupuje Rijeka, tj. pojedinci u gradskoj upravi. Što sad sa ulupanim novcima u karampanu. Tko će za to odgovarati? Jedino je jasno da se brodu ne piše dobro. Bolje časno potonuti nego krepavati na mrtvom vezu.
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1021 on: November 24, 2015, 07:01:59 pm »

1963. Š/B Galeb u Kopru



  Nije ovo Galeb, već prva Jadranka.

Vir: Primorske novice
23.11.2015

Tito je z Galebom leta 1963 pripotoval tudi v Koper v družbi Nikite Hruščova.
Foto: Arhiv Pn


http://www.primorske.si/2015/11/23/Kaksna-usoda-caka-Titov-Galeb-Potop-muzej-ali-umet

 Može da piše u PN. Ali pogledaj dobro pramac Galeba i Jadranke (ex Beli Orao).
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1022 on: November 24, 2015, 07:12:33 pm »

Sigurno ideja šta napravit na brodu ima, a zapravo kad je bio razpis za koncesiju to je i pisalo. Potrebni su veliki novci, pa niko nije zainteresiran za ulaganje a za Rijeku to je prevelik teret.  Sa druge strane, lim oplate je u dobrom stanju, što je utvrdjeno mjerenjima a tik na palubama isto se može sanirati, ni interier nije sasvim propao, tako da tehnički to nije jako komplicirano odraditi. Verujem dugogodišnjem komandiru V. brodskog odreda na tom brodu, on mi je tako rekao, na osnovi fotografija pre par godina. Tako da mislim, da je problem samo ovo podcrtano. A Taljane bi interesirali FIAT-i, a možda ni to ne više danas. Titov brod sumnjam, da ih interesira. Njegov prijatelj Agnelli je već odavno umro a naslednike ne zanima to. Novi manager grupe sig. Marchionne, koji je selio fabrike i ostalo u inostranstvo,  traži samo profit i samo više profita, pa čak i male Fiat automobile koje je tradicionalno uvijek proizvodio nema više u strateškom planu a kamoli interes za star ruzinav brod. A da smo na ovim prostorima drukčiji, brod bi već odavno postao muzej.
Mi, koji mi?
Tko je prodao brod i zašto? Tko ga je kupio i ostavio kao napuštenu imovinu? Onda napuštenu imovinu kupuje Rijeka, tj. pojedinci u gradskoj upravi. Što sad sa ulupanim novcima u karampanu. Tko će za to odgovarati? Jedino je jasno da se brodu ne piše dobro. Bolje časno potonuti nego krepavati na mrtvom vezu.

      A da smo na ovim prostorima drukčiji, brod bi već odavno postao muzej.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Iliti: da smo (da smo bili)  drukčiji, ne bi brod ni prodali, ni napustili....  Uostalom, ovaj je brod završio kako i mnogo drugih stvari, kako i fabrike, koje da smo bili drukčiji, radile bi dalje. Sudbina mu je bila loša kako i sudbina države pod koje zastavom je tad bio. Malo filozofsko ali tako je to išlo...
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1023 on: November 24, 2015, 09:22:45 pm »

1956 došli su s Jadrankom u Koper i vezali se na carinski molo:  http://www.foto.mij.rs/site/gallery/2430/photo/85

A 1963 s Galebom i vezali se u Luki Koper: http://www.foto.mij.rs/site/gallery/5570/photo/36

A u Primorskim Novinama pomiješali godine / slike.
Logged
duje
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 876



« Reply #1024 on: November 25, 2015, 06:04:35 am »

1956 došli su s Jadrankom u Koper i vezali se na carinski molo:  http://www.foto.mij.rs/site/gallery/2430/photo/85

A 1963 s Galebom i vezali se u Luki Koper: http://www.foto.mij.rs/site/gallery/5570/photo/36

A u Primorskim Novinama pomiješali godine / slike.

Ne sumnjam u tvoje podatke, ja sam, kao obično samo prenjeo sliku iz PN. Nisam provjeravao autentičnost. Iz teksta je bilo moguće razimjeri ta je bio Š/B Galeb u Kopru.
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #1025 on: November 26, 2015, 06:09:32 pm »


Nadamo se boljim vremenima za naš GALEB. I ja sam imao čast, da me nosi od Pule do Splita. 15 sati (ko sardine). Ne zaboravno.

http://www.siol.net/trendi/potovanja/potopisi/2015/10/kaj_se_danes_dogaja_s_titovo_ladjo_galeb.aspx
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1026 on: November 26, 2015, 09:32:31 pm »


Nadamo se boljim vremenima za naš GALEB. I ja sam imao čast, da me nosi od Pule do Splita. 15 sati (ko sardine). Ne zaboravno.

http://www.siol.net/trendi/potovanja/potopisi/2015/10/kaj_se_danes_dogaja_s_titovo_ladjo_galeb.aspx

   Interesantno napisano:  V svojem času je bil Galeb ena izmed kontrolnih palic v reaktorju hladne vojne. Danes takšnih palic ni. Nekateri bi ga potopili z zgodbami vred, drugi pozlatili in napisali junaške enajsterce. Mera je vmes. Pravzaprav je Galeb ponovno šolska ladja: uči nas, kako ne bi smeli ravnati s svojo dediščino in zgodovino. Fotografije so pričevalci nekdanjega ponosa, ki se kaže le še skozi fragmente. Fotografiranje Galeba je arheologija.
Logged
MOTORISTA
Moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1027 on: December 08, 2015, 08:12:05 pm »

Ramb III u Ankoni 1938.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* RambIII.jpg (181.14 KB, 1280x598 - viewed 126 times.)
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1028 on: December 08, 2015, 10:07:57 pm »

Vidio sam ga jučer u Rijeki. Iako ruzinav, meni još uvijek izgleda impozantan uz rivu. Još kad je sunce u zalazu obasjalo lijevi bok... I usprkos neodržavanja ne izgleda baš skroz propao. U blizini je Riječko društvo Tito, kako simbolično.
Logged
bepo50
mornar
*
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #1029 on: December 08, 2015, 11:35:02 pm »

Pilot koji je rakerirao KEIEBITZ-a u Riječkoj luci 1945.

Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1030 on: December 09, 2015, 11:15:19 am »

Pilot koji je rakerirao KEIEBITZ-a u Riječkoj luci 1945.



  Interesantni snimki. Samo brod na njima nije Kiebitz, nego Locchi, posle WW2  m/b Učka.
Logged
vulture
mornar
*
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #1031 on: December 09, 2015, 02:16:46 pm »

Quote
Samo brod na njima nije Kiebitz, nego Locchi, posle WW2  m/b Učka.
Ajmo napisati, zbog točnosti, kako se snimka i razgovor odnosi na akciju u kojoj je potopljen "Kuckuck", nekadašnji "Vittorio Locchi" a poslije "Učka"
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 147



« Reply #1032 on: December 10, 2015, 03:54:49 pm »

Ovaj film je vec bio postavljen. Mislim da se nigdje ne spominje buduci Galeb....
---------------------
Nostalgicna fotografija
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* Galeb.jpg (83.29 KB, 868x592 - viewed 129 times.)
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1033 on: December 12, 2015, 08:39:57 pm »

Ovaj film je vec bio postavljen. Mislim da se nigdje ne spominje buduci Galeb....
---------------------
Nostalgicna fotografija
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

  Ovaj brod liči na Galeb ali nije.
Logged
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 147



« Reply #1034 on: December 12, 2015, 08:46:44 pm »

Onda je "mali" Galeb - "Vis".  Smiley
Logged
Pages:  1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 90   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 25 queries.