PALUBA
March 29, 2024, 12:40:33 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Go Down
  Print  
Author Topic: Školski brod Galeb  (Read 470453 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1170 on: November 15, 2018, 06:33:26 pm »

#Galeb: nacrta iz Brodoprojekta nema, jer su bačeni kad je T-com uselio u zgadu,.....
Tako nema. Zato se moramo dovijati po fotografijama.

Retoričko pitanje: jel se to i u svijetu dogadja ili samo na ovim našim  prostorima ?
      Bačeni nacrti.....razumijem, da T-com ne interesiraju nacrti broda ali da nisu barem pitali nekoga (muzej bi trebalo biti logičko). U kakvom vremenu živimo; tko je držao u rukama nacrte nije verovatno ni pomislio o kakvom - povjesnom - brodu se radi, zapravo nije ih ni briga bilo. Kao kad bi na nekom gradilištu kod izkopa temelja pronašli arheološke ostatke i sve pobacali, šta nam trebaju neki relikti iz daleke prošlosti, jeli.
  A sa druge strane, da na brodu samom nema nacrta ili u brodogradilištu gdje je brod boravio prije kupnje grada Rijeka takodjer mi je interesantno. Dobro da su se barem ploćice sa putovanja očuvale, koliko sam čitao, bile su brižljivo pohranjene.
Logged
Kobler
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 60


« Reply #1171 on: November 15, 2018, 07:28:01 pm »

Eh, sad, Galebe ... stvar je kao i obično višedimenzionalna: ne samo da bi blo za oččekivati da firma kao T-com ima malo više filinga od mrtve krave, ali ...
Međutim, još kad je Brodoprojekt otišao u stečaj, Trgovački je sud trebao odrediti skrbnika za njegovu arhivu, ali to se mislim, nije dogodilo. Kao što nisu bila ni određena sredstva iz stečajne mase za skrb o arhivi, mada zakoni sve to predvđaju. Nadalje, trebalo je obavijestiti Državni arhiv o odlasku u likvidaciju, a mislim da se ni to nije dogodilo. E, sad tek dolazi T-com i njegovi koji trebaju za useljenje i renoviranje pripremiti zgradu slobodnu od osoba i stvari.
Tako nekako. A zakonodavcima to nije prvi glas, nije ni trgovačkom sudu, ali (došlo je vrijeme za još jedan lokalizam:) "chi se ne frega" tj. koga briga? Pa neće baš oni od svih vodii računa o papiruštini!!???
Logged
Kobler
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 60


« Reply #1172 on: November 15, 2018, 07:49:26 pm »

Izvini, nisam ti odgovorio na pitanje: događa se svuda gdje se ljudi samo prave da im je stalo do starina, dokumenata, artefakata i sličnog.
Naše zakone i propise o arhivskoj građi, starinama općenito, o arheološkim nalazima ljudi obično, uključujući političare, ne shvaćaju zaozbiljno, kao da ti zakoni nisu zapravo , nego, ajde, neka ih ... Al' nemoj sad da zbog nekake zidine ispod zemlje kasni izgradnja! Mi imamo rokove! Mada su i ti rokovi, kad ih se bolje pogleda isto svoja neka priča.
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #1173 on: November 15, 2018, 10:42:04 pm »

Gasili smo mrak i upalili svjetlo. E, pa sad, izgleda da mrak nije bio baš skroz mračan a svjetlo ne baš sasvim svetlo. Da stvari još lakše i bolje krenu, tu su i prijateljski strani investitori (čiji je T-com ?). A mi se brinemo o nekakvim hrdjavim ladjama, starim avionima, i torpedna stanica u Tivtu npr. je jasno - bezveze itd, umesto da vidimo prosperitet današnjeg doba.

 Ja sam uvjeren, a to sam već ovdje pisao, da Galeb kao muzej ima dobar potencial odnosno jako dobar, s obzirom na markantnu povijest broda. Nadam se, da će biti projekat uspješan ili kako se u sadašnjim vremenima moderno kaže - isplativ. Šta će onda reći oni koji su vikali, kad je Rijeka kupila brod kako je to bacanje para ?  A i EU nije (izvinite) glupa, da bi se razbacivala, prepoznali su oni smisao njihovog uložka.

Jedno pitanje Kobler, mislim, da nismo razjasnili, gdje je bila radjena druga pregradnja 1959, u Uljaniku, RMTZ Tivtu ili čak Kraljevici možda ? Znam jedino, da je prva pregradnja nakon vadjenja u Rijeki 1948, radjena u Uljaniku. A za drugu nemam podataka.
Logged
Kobler
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 60


« Reply #1174 on: November 16, 2018, 12:05:46 am »

Ovo će te uvjeriti, nadam se. Preslika knjige glavnog desnog motora. Remont 25. IV. 1959.-12. VI. 1960. Pogledaj:


* Galeb_DGM_0017_xxs.jpg (348.36 KB, 1065x1500 - viewed 85 times.)

* Galeb_DGM_0018_xxs.jpg (256.13 KB, 1065x1500 - viewed 75 times.)

* Galeb_DGM_0018_pecat.jpg (278.34 KB, 1233x610 - viewed 58 times.)
Logged
Ado
mornar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 39


« Reply #1175 on: November 16, 2018, 12:29:50 am »

Par fotografija
Maj 2018


* Galeb.jpg (215.3 KB, 2511x1433 - viewed 63 times.)

* Galeb1.jpg (213.46 KB, 2030x1615 - viewed 57 times.)

* Galeb2.jpg (315.02 KB, 3099x1579 - viewed 76 times.)
Logged
Kobler
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 60


« Reply #1176 on: November 16, 2018, 05:55:58 am »

#Solaris, dugujem ti objašnjenje, mada smo otišli malo u off. Izraz se sastoji od dvije talijanske riječi "altro" + "che". "Altro" je "drugo, drugačije, ino"; "che" je nepromjenjiva rječica u značenju "nego" i "koji, koja, koje", česta u frazama: "piu' che ovio" = "više nego očito"; "piu' che fino" = "više nego fino, najfinije", "Che pioggia!" = "koja kiša!" i td.
Pozdrav!
Logged
Solaris
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 12 357


#vragu i rat#


« Reply #1177 on: November 16, 2018, 06:54:19 pm »

A mi smo to lpo pojednostavnili u Atroke, poneka i samo troke.  Grin
Nema ovdje ofa, lijepa opuštajuća tema, ugodnih diskutanata, je uvijek in.

poz.
Logged
Kobler
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 60


« Reply #1178 on: November 17, 2018, 07:58:28 am »

Htio sam malo pobliže opisati što se planira za muzej. Najprije ono što svi imaju na umu, tj. apartmani, kabine i saloni na šetnoj palubi. Oni bi bili obnovljeni prema izvornom stanju iz 1959/1960, tj. samo očišćeni i uređeni, popravljeni gdje treba i ušminkani za prezentaciju.
Isto tako bit će vraćene sve pločice na mjesta gdje su i bile. Za sada da su dvije pločice (Gadafi 1977. i Podgora 1972.) te jedan grb Jugoslavije postali plijen lovaca na suvernire ili na novac, ako ih prodaju, kao što je bila prodana jedna kutija sa sekstantom s Galeba na Njuškalu. Onaj reljef djevojke s golubicom u glavnom salonu ukraden je još u Crnoj gori, tj. nije ni došao u Rijeku. Za sada imamo samo trag na drvenoj oplati.
Na palubi čamaca u apartmanu komandanta broda treba izložiti slike svih komandanata, njihove biografije, a trebaju biti dostupni i svi podaci i slike svih članova posade za koje smo do sada prikupili podatke.
Logged
MOTORISTA
Moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #1179 on: November 17, 2018, 08:37:23 am »

Logged
Kobler
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 60


« Reply #1180 on: November 17, 2018, 12:13:37 pm »

Na komandnom mostu, kormilarnici i navigacijskoj kabini ostaju stvari kako jesu, jedino neće biti u funkciji. Pripremamo letak s objašnjenjima što je koji uređaj. U sobici sa strane je Decca radar i on je dio postava. Na jarbolu i otvorenoj palubi su sve antene, opet s objašnjenjima koja je koja i čemu služi. To je još u fazi izrade.
Na palubi ispod (čamčanoj) u kabinama šifranata su svi preostali radio i elektronski uređaji koji nisu bili na KM. Ima oko desetak uređaja, tako da bi to bila prilično dobra zbirka radio uređaja.
Na otvorenoj palubi vraćaju se sohe, a soha "Malog Galeba" se popravlja. Jednog dana možda dođu i čamci.(kuteri, barkasa).
Logged
Kobler
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 60


« Reply #1181 on: November 19, 2018, 09:01:20 pm »

Eh, sad ... problem nije u motorima! Brod, da bi dobio plovnu dozvolu, treba proći kod Registra, a to ne može. Jer su u ovih pola stoljeća međunarodni propisi-uvjeti koje mora zadovoljiti, pogotovo u vezi protupožarnih stvari, otišli daleko naprijed, pa kad bismo samo pokušali unijeti sve promjene da zadovoljimo propise, to više ne bi bio š/b Galeb kakvog poznajemo! Brodovi su potrošna roba, pa kad brod star 20 godna više ne može zadovoljiti propise, a preinaka bi koštala više nego brod vrijedi, ide  rezalište i kraj priče.
Manji problem su boje i tehnologija bojenja, koje se danas više ne koriste. Recimo minij kao temelj i zaštita od rđe. Ne možeš ga više ni naći. Danas trebaju sasvim drugi metodi. Ista stvar s izolacijom od azbesta. Ako bi se to skidalo, a po propisima treba i onda još posebno rukovanje ovlaštene tvrtke: em košta, em traje! Stijenke između kabina na šetnoj palubi imaju izolaciju od centimetra betona pomješanog s azbestom. Sad je inertan, ali ako ga pokušamo skinuti - eto belaja! A Registar kaže: Skidaj, Miško! Onda, drvena stepeništa ...
Ja mislim da je Crna Gora i prodala Galeba Grku, kad je shvatila koliko bi je to sve koštalo.
A ovdje, što se tiče povijesnih stvari, zapinjemo s vatrogascima već na zgradama! Već u tome nema koordinacije među ministarstvom kulture, policije (vatrogasci!), prometa (za vozila) ili građevina (za zgrade). Ono što je trebalo dogovoriti prije četvrt stoljeća, kao jednu od priprema za ulazak u EU, ne da nije odrađeno, nego nije ni u primisli. Političar-zakonodavci imaju svoje omiljene teme, a o ovakvim stvarima ne haju. Jer, ministarstvo prometa mora donijeti novu kategoriju plovila - povjesna i pod zašttom! - gdje bi onda svaka takva stvar od problema postala neka iznimka koju se rješava i za buduće slične. A Registar danas Galeba svrstava u kategoriju "putničkih brodova" (jer druge nema!), pa onda primjenjuje propise kao da je "Queen Mary". Kad bi bar postojala neka gora, pa da ode do Muhameda ...

Logged
proxy1969
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 170


« Reply #1182 on: November 30, 2018, 10:00:36 pm »

https://www.glasistre.hr/hrvatska/galeb-konacno-u-remont-pogledajte-obnovljeni-namjestaj-na-kojem-se-krojila-svjetska-politika-575624
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #1183 on: December 11, 2018, 01:16:00 am »

Nisam siguran ali mislim da ove izvanredne fotografije nisu bile na palubi....preuzeto sa FB-a . "Galeb" u Rijeci,1985 godina.

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* galeb 1.jpg (47.65 KB, 640x428 - viewed 97 times.)

* galeb 2.jpg (127.91 KB, 958x614 - viewed 93 times.)
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #1184 on: December 11, 2018, 11:59:46 am »



Sudeći po zastavnoj gali, neki državni praznik!
Logged
Pages:  1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 25 queries.