BsT m60
<< < (3/30) > >>
crki:
Na poligonu koliko sam video nije problem,dosta puta vozili smo se na njemu :)
KPoV:
Quote from: crki on March 13, 2009, 08:52:03 am

Na poligonu koliko sam video nije problem,dosta puta vozili smo se na njemu :)


A ko (ili sta) ga je vukao dok ste se "vozili"? S obzirom da ima samo dva tocka ( a nije bicikl) to bi bio interesantan prizor. :)

Bice da si ti ipak nesto pobrkao.
crki:
Dva vojnika su ga vukla a jedan je sedeo na njemu.Siguran sam 100 % znam šta sam video.
KPoV:
Quote from: crki on March 13, 2009, 07:53:03 pm

Dva vojnika su ga vukla a jedan je sedeo na njemu.Siguran sam 100 % znam šta sam video.


Ako je to "voznja", onda u redu. Ja samo nisam mogao da zamislim da je neko toliko lud da vuce nekog treceg, kad je i sam top dovoljan. Da mi je samo znati gdje im je komadir bio, kad mu vojska izvodi egzibicije sa topom. Ja bih za kaznu naredio sve trojici i komadiru da prenesu top nazad u kasarnu, ali rastavljenog. Pa da vidis kad bi ponovo uzeli da se zajebavaju.

Ubr, prenosenje rastavljenog topa ( odvojena cijev od lafeta) je jedan od marsevskih polozaja, koji se preduzima na terenu koji je neprohodan tockovima. Da si imao prilike da ga vuces tako, a sve sa kompletnom licnom opremom, vidio bi da li je tezak ili nije. Zamisli sve to ( nosis sa jos trojicom cevku od 90 kila, ili na ledjima nosis lafet), pa onda po kisi, pa onda jos pod neprijateljskom vatrom. Vjeruj mi, promijenio bi misljenje :-)
crki:
I po ravnom rastavljenog kada su nosili rađali su male mečiće :)
Navigation
Message Index
Next page
Previous page