PALUBA
March 28, 2024, 05:15:16 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Obavezno proverite i neželjenu (junk/spam) e-poštu da bi ste našli svoj aktivacioni link te aktivirali svoj nalog
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23   Go Down
  Print  
Author Topic: Tragedija kod Tajerske sestrice  (Read 137136 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
jovokraken
desetar
*
Offline Offline

Posts: 132


« Reply #255 on: September 21, 2016, 07:25:39 pm »

Боро, пребаци све то у AVI формат, ако већ није у том формату, или у mp4 или mkv зато што имају бољу компресију видео стрима, направи свој налог и канал на јутјубу и аплоадуј.

Немој то никоме слати.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #256 on: September 21, 2016, 07:45:06 pm »

Ništa od toga što si naveo ne znam, niti znam da uradim, ali mislim da će kolega IT inženjer u firmi znati.

Inače, admiral Grujić mi je dao da presnimim tu kasetu pre 15-16 godina, ima još primeraka sigurno.

Sad, ko je sačuvao a ko nije, ko zna.
Logged
jovokraken
desetar
*
Offline Offline

Posts: 132


« Reply #257 on: September 21, 2016, 07:54:19 pm »

Ако се видео материјал пребаци у флеш формат flv, можда може и овде да се постави, у деловима.

То треба проверити са администратором сајта, шта може а шта не.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #258 on: September 21, 2016, 07:57:46 pm »

Ако се видео материјал пребаци у флеш формат flv, можда може и овде да се постави, у деловима.

То треба проверити са администратором сајта, шта може а шта не.

Hvala, videću. Inače, obzirom da je presnimavamo sa VHS kasete materijal je vrlo dobrog kvalteta, osim na pojedinim kratkim delovima.
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #259 on: September 21, 2016, 09:57:10 pm »

Боро, помислио сам да тај видео трајно изгубљен, барем по твом ранијем јављању. Не могу ни да замислим како си се осећао мислећи да га више не поседујеш. Хвала самом Богу што је још увек код тебе. Чекамо скоро 25 година...верујем да ћете пронаћи најбољи начин да се презентује.

Велики поздрав ратни друже и хвала ти !
Logged
ssekir75
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 194


« Reply #260 on: September 21, 2016, 11:44:05 pm »

боро, један искрени савет... направи неколико копија тога и раздели људима. не дај боже да цркне диск, да се сачува.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #261 on: September 22, 2016, 02:43:46 pm »

Боро, помислио сам да тај видео трајно изгубљен, барем по твом ранијем јављању. Не могу ни да замислим како си се осећао мислећи да га више не поседујеш. Хвала самом Богу што је још увек код тебе. Чекамо скоро 25 година...верујем да ћете пронаћи најбољи начин да се презентује.

Велики поздрав ратни друже и хвала ти !

Šta da ti kažem, kad sam skoro sa preostalih VHS kaseta prebacivao materijale na DVD i video da nema te kasete, poludeo sam. Nema koga nisam zvao i pitao da li sam mu je slučajno posudio a on zaboravio da vrati...

Ipak, negde mora da bude i kaseta, kada sam to presnimio (u međuvremenu sam se setio i kada i gde), nema šanse da sam kasetu bacio.

Bilo kako bilo, samo da nađem malo vremena pa da vidim kako to da postujem.

Ssekir, bez brige, već sam iskopirao na HD laptopa, danas će sin na svoj laptop, za vikend pravim tri kopije na DVD.

Sinoć je došla i moja žena da gleda, a kad je videla da mi idu suze kad sam čuo glas pbb Ljube Nikolića (sa radio uređaja VPBR - 31) o teglju po krmi, i kada sa krme pokušavaju da čakljama uhvate tegalj, samo se digla i otišla... da se ne stidim valjda.

A ja se tih suza uopšte ne stidim. I svakog 19.11. sam potišten...
Logged
pvanja
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 276



« Reply #262 on: September 22, 2016, 04:10:52 pm »

Boro najbolje je da snimak postavis na Youtube. Samo postavljanje lako i jednostavno.

Evo ovde imas vodic za postavljanje - malo je stariji ali da uhvatis sustinu.

Sad su malo izmeni interfejs ali su slicni korac.

Mozes ga postaviti celog ili u par delova.




http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=help&content_id=83
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #263 on: September 22, 2016, 06:21:32 pm »

Hvala, ali ne bih želeo da to postavim na YT, nekako mi je bez veze da to može da vidi baš svako. Verujem da bi bilo svakakvih komentara koje bih ja, Longtrip a verujem i neki drugi vrlo teško podneli.

Paluba je druga stvar, tu nemam problem sa time.
Logged
MOTORISTA
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #264 on: September 22, 2016, 06:48:31 pm »

Postataviš na Youtube i blokiraš komentare.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #265 on: September 22, 2016, 07:13:24 pm »

Postataviš na Youtube i blokiraš komentare.

Ne znam da li je u redu prema učesnicima događaja da to ide u široku javnost bez njihove saglasnosti. Radije ću to ipak uraditi samo za Palubu.
Logged
jeremijaljesina
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 868


« Reply #266 on: September 22, 2016, 08:20:11 pm »

Svakako blokirajte komentare nakon uploada, napravite da je video privatan i podijelite ga jedino sa ljudima koji se predstave.
Neznam jedino kako stoji stvar sa veličinom dozvoljenog uploada. Prije mi je YT branio upload velikih video zapisa pa sam ih morao rezati u nekoliko komada. Nedavno sam stavio video od 1 sat i 10 minuta i niej bili problema.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #267 on: September 23, 2016, 07:27:33 pm »

Боро, помислио сам да тај видео трајно изгубљен, барем по твом ранијем јављању. Не могу ни да замислим како си се осећао мислећи да га више не поседујеш. Хвала самом Богу што је још увек код тебе. Чекамо скоро 25 година...верујем да ћете пронаћи најбољи начин да се презентује.

Велики поздрав ратни друже и хвала ти !

Ako hoćeš, pošalji mi na PP adresu na koju da ti pošaljem kopiju DVD, dok ja vidim šta ću i kako ću. Mislim da ću se čuti sa Ljubom Nikolićem oko toga šta da radim.
Logged
Milan (longtrip)
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 424



« Reply #268 on: September 23, 2016, 07:55:51 pm »

Uredu, mislim da je to ispravan potez, da se posavetuješ sa Ljubom. Kontaktirao sam neke mornare sa DTM i očekujem da i oni iznesu svoje mišljenje ovde.Postoji još jedna opcija. Može da se uradi upload videa u zip formatu na nekom free host sajtu. Tako da samo oni koji imaju adresu mogu da "skinu" video. Potpuno isto kao sto se skidaju filmovi sa neta.

Javiću se na PP
Logged
ssekir75
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 194


« Reply #269 on: September 23, 2016, 08:53:08 pm »

ја замолих колегу који је као војник био на патролцу да се укључи и напише своје виђење ствари. рече да хоће, е сад, даље не зависи од мене.
Logged
Pages:  1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 22 queries.