PALUBA
April 25, 2024, 07:56:38 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Pozdravimo novog člana Ekapic
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Go Down
  Print  
Author Topic: Pomoćni brodovi mornarice NOVJ  (Read 76938 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #60 on: February 28, 2010, 08:27:13 pm »

Da se i ja dodirnem ovog slavnijeg djela naše zajedničke prošlosti.
PČ-8 Udarnik, prvi saveznički brod koji je uplovio u Trst 5/5/1945g.
Brod je bivši nemački I-boot(desantno jurišni čamac, dobiven od Britanaca u zamjenu za potopljeni NB 13(potopio ga Britanski avion u Olibu 21/10/44g.)
06/05/1945g uplovljava u Trst 5 brodova Kvarnerskog pomorskog sastava.
Za otvaranja plovnog puta do Trsta prilikom minskog izviđanja i obilježavanja minskih prepreka izgubljeni su jedan MS(motorna splav) i čamac sa komandantom i dva mornara NB 14. [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Još jedna slika MS-2 snimljena 1944 pri prevozu tenka sa Visa. [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* DSCF2969.JPG (52.03 KB, 640x480 - viewed 351 times.)

* DSCF2965.JPG (57.01 KB, 640x480 - viewed 361 times.)
Logged
jna
mornar
*
Offline Offline

Posts: 36


« Reply #61 on: March 04, 2010, 08:34:58 am »

Dali netko ima podatak koliko je ukupno bilo motornih splavi ,te dali su za te brodove imali izraz "Invazione"?
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 988


« Reply #62 on: March 04, 2010, 09:36:49 am »

MS 2 (druga slika sa ML-ovog posta) me neodoljivo podseća na PJT 401 - (pomoćni jurišno transportni) koji je jedno vreme u periodu 1981-1985 držao prugu Fažana-Brioni Fažana. Interesantno je da je taj brod imao kormilo u krmenoj tureli, kormilarilo se NOGAMA! Zvali smo ga "rogonja" zbog izraženih pramčanih statvi, kao i kod MS 2.
« Last Edit: March 04, 2010, 01:38:09 pm by Boro Prodanic » Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #63 on: March 04, 2010, 09:59:05 am »

Jna, u Frontu bi ti glavni urednik Šime Kronja odgovorio: Imamo dovoljno splavi, koliko je potrebno za potrebe mornarice.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #64 on: March 04, 2010, 02:43:56 pm »

MS 2 pripada tipu LCM Mark1. Nosivost 36 t, 48 stopa preko svega.
Logged
jna
mornar
*
Offline Offline

Posts: 36


« Reply #65 on: March 04, 2010, 04:20:54 pm »

U redu ,idem  postaviti ovako pitanje koji od ovog tipa brodova (desantni) bio u sastavu IV obalnog sektora i
uplovio u slobodan Trst među prvih dvaju brodova mornarice NOVJ??
Teško pitanje ali valja probati!
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #66 on: March 04, 2010, 04:49:05 pm »

Ne bih rekao da je teško pitanje. Sad se ne mogu sjetiti koji su. Dade se provjeriti u tadašnjim ratnim izvješćima. Našao sam da je naišla 5. svibnja jedna motorna splav na minu uz oblu Istre.  Četiri člana posade su poginula,a dva ranjena. Ne kaže se koja je to splav. To je možda bilo kod Krnice. Sad ne mogu naći točno izvješće.
Možda je Pribilović zapisao u svojoj knjizi o IV POS-u? Vjerujem da je on to pedantno naparavio i ostavio zapisan trag.
« Last Edit: March 04, 2010, 05:01:24 pm by brodarski » Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #67 on: March 04, 2010, 08:07:47 pm »

IV POS je u zadnju zadaću prevoženja 8. korpusa izvršio od 24. veljače do 7.ožujka 1945. godine na relaciji Omiš-Zadar. Zatim dolazi do gašenja POS-a. Njegovu ulogu preuzela je Pomorska obalna komanda Split u sastavu Pomorske komande srednjeg Jadrana. Tu treba tražiti daljnje informacije.
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #68 on: March 04, 2010, 09:24:42 pm »

MS su pripadali I i II desantnoj flotili(l. Vis) koje su formirane u augustu 1944 od 12 motornih splavi(kao što je brodarski napisao LCT-Landing craft Tanks) koji su dobijeni od saveznika.
Jedna slika modela [ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* images.jpg (2.18 KB, 150x91 - viewed 476 times.)
Logged
jna
mornar
*
Offline Offline

Posts: 36


« Reply #69 on: March 05, 2010, 10:50:56 am »

G. Brodarski ,možda mi pomognete da složim mozaik a tiče se mojie obitelji konkretno mog oca koji više nije živ ,a po pričanju iz djetinjstva pokušavam složiti njegov ratni put.
Naime u vojnoj knjižici u rubrici jedinice stoji -Mosorski odred.IV POS,V POS,IV POS,K-dan Pom flotile M.S ,ambulanti Pom Kom Sjev. Jadran.
Od dolaska na Vis služio je prvo na Partizanki,zatim na desantnim brodovima,takođe iz priča znam daje između ostalog sudjelovao u operacijama oslobađanja Istre i Kvarnera te da je bio drugi brod u slobodnom Trstu(zato me interesira o kojem desantnom  rijeć), dabi jedno vrijeme nakon rata bio u sanitetu na Rijeci!
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #70 on: March 05, 2010, 01:06:56 pm »

Mosorski odred je postojao već 1942. godine. Nisam siguran, ali mislim da je već 1941. izveo neke akcije. Tu su većinom bili ljudi sa splitskog područja. Odmah po dobivanju uputstva započelo je formiranje IV POS-a. To je bilo iza 26. listopada 1943. godine.
Što se tiče operativnih postrojbi ( mornaričko pješaštvo, naoružani brodovi, pomoćni brodovi itd ) one pripadaju sektorima od II-IV. Kasnije je uspostavljen V. sektor.  Za određenu vrstu operacije uzimale su se osnovne jedinice iz pojedinih sektora tipa bataljuna mornaričkog pješaštva. U suradnji s drugim postrojbama KOV-a one su sudjelovale u raznim operacijama ( desant na Rab, Lošinj, Brseč ili oslobađanje Trsta). Pomoć u prevoženju  pružale su pomoćni brodovi sakupljeni iz raznih sektora. Zaštitu konvojima davali su NB i PČ opet iz II, III. ili IV. sektora. Takve snage skupa s mornaričkim pješaštvom možemo nazvati namjenski organizirane snage za određenu vrstu operacije. Zbog svega toga nije baš ni lako pronaći pojedinca ili pojedini brod u svemu tome. Snage su se organizirale kako je situacija nalagala. Bilo bi dobro kad bi mogao naći Zbornika NOR- na moru Tom VIII. knjiga 3. Izvjesnu malu pomoć može pružiti Zbornik IV. POS-a. Možda je ipak najznačajnije djelo Zbornik Ratna mornarica u završnim operacijama. Sve je to nekad bilo dostupno svima. Ni prije 30 godina ljude to baš nije zanimalo. Svi su radije studirali Zagora i Čika, a doktorirali na Tex Vileru. Potraži negdje ove knjige. Možda ih je netko i sačuvao.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #71 on: March 05, 2010, 05:51:03 pm »

U oslobađanju Istre i Kvarnera mornarica je prevezla 5486 vojnika istovremeno osiguravajući desant 26. dalmatinske divizije, 9. udarne divizije i Kavarnerskog odreda mornaričke pješadije.
Uz Pulu Trst je bio najveće uporište na tom pravcu napada. Prvi je uplovio u Trst PČ 8 5.svibnja. U isto vrijeme još su trajale borbe u Istri i za Pulu. Trebalo mu je puna dva dana dok je savladao minska polja  od pulske uvale Soline do luke Trst. Nimalo laka ni bezazlena zadaća. Slijedeći dan tj. 6. svibnja uplovljavaju PČ 4,11 i 53 kao i NB 3 i 4 iz flotile Kvarnerskog sastava.
Tek 7. svibnja u 11 sati uplovljavaju engleski razarači i drugi saveznički brodovi.
Nigdje se ne spominju desantne splavi. Iz razumljivog razloga. Nisu tad ni bile prijeko potrebne. Pješaštvo je došlo u Trst kopnom.
Nadopuna mala. PČ 8 uplovio je u 18 sati. Ostali brodovi uplovili su sutradan u 16.30 sati.
« Last Edit: March 05, 2010, 05:58:12 pm by brodarski » Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #72 on: March 05, 2010, 06:49:42 pm »

06/maja/1945 godine u Trst  je stiglo pet brodova Kvarnerskog pomorskog sastava(NB-3,NB-14,PČ-4,PĆ-41 i PČ-53). Rt Savudrija još su držali Njemci, tamo je bila obalna baterija. Pored toga i minskih polja sastav je plovio u posebnom marševskom poretku, naprijed su dva PČ-ja vukla minolovku a za njima su plovili ostali u stroju kolone. Nakon dolaska u Trst dve su PČ-ja odmah upučena u Gradež koji je predstavljao najzapadniju etničku točku.
Ovo je usledilo nakon naredbe da se pomorskim snagama posjednu sve luke od Pule do Soče, organizuju lučke i pomorske vlasti, preuzmu brodogradilišta i brodovi.(naredba od 02.maja.1945) [ Attachment: You are not allowed to view attachments ] Pred iskrcavanje u Trstu.


* DSCF3019.JPG (31.27 KB, 480x345 - viewed 233 times.)
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 255



« Reply #73 on: March 05, 2010, 07:36:20 pm »

Upravo tako ML. Ništa dodati ni oduzeti.
Logged
jna
mornar
*
Offline Offline

Posts: 36


« Reply #74 on: March 08, 2010, 12:49:52 pm »

Zahvaljujem, naravno teško je u cijeloj velikoj prićii  izdvojiti čovjeka   i brod ali valjalo mije pokušati.
posjedujem knjigu IV POS s posvetom povodom 40-godišnjice formiranja,nažalost u njoj nisam našao odgovor ,pa sam pokušao preko foruma ali nema veze najvažnije je da je Istra naša,a njima pokojnima -HVALA!,Što se tiče Zagora bio mi je fora do 10 godine života(ipak morate početi čitati s lakšim štivom)problem je mislim kada vam Zagor uđe u rubriku"najdraža knjiga koju ste ikad proćitali"
PS
Molim podatke o imenu komandanta Belog orla period1944-45 Malta ,več sam tražio u topicu -ali ništa,kao nagradu stavljam orginalne fotografije vađenja srušenog Italijankog cepelina( PULA WW1 )!
Logged
Pages:  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.029 seconds with 22 queries.