PALUBA
March 28, 2024, 11:20:09 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Važno
Za sve članove foruma Paluba.Info, apel da uzmete učešće na samo u glasanju već i u temi.
Link do teme je ovde
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 205   Go Down
  Print  
Author Topic: Jadrolinija  (Read 1029854 times)
 
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #900 on: March 20, 2010, 09:47:32 am »

Dobro si primijetio. U početku sam napisao da nemam namjeru obrađivati te trajekte. Obrađivao sam trajekte negdje do 1991. godine. kasnije su stigli '' kašuni '' i '' kašete '', ormari i škabelini, pa samo kad ih vidim prođe me svaka volja.
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #901 on: March 20, 2010, 03:44:40 pm »

Dobro si primijetio. U početku sam napisao da nemam namjeru obrađivati te trajekte. Obrađivao sam trajekte negdje do 1991. godine. kasnije su stigli '' kašuni '' i '' kašete '', ormari i škabelini, pa samo kad ih vidim prođe me svaka volja.
:-))
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #902 on: March 20, 2010, 04:01:51 pm »

Jemas ti pravo Brodarski.
Sve je u funkciji komercijale. Nema vise lipote.
Pogledaj samo ovo
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] M/T Korcula u Veloj Luci
Lipo je liti kada nakon 15 ura voznje stignes u Split i nema straha hoces li se ukrcat ili ces morat jos 4 ure vozit preko Peljesca da bi dosao na Korculu.
Je, sve je to dobro, ali ako si dosao zimi i ima juga, a onda neces partiti. Neces partiti jer taj kasun ne moze primit more u provu.
Mi sa Korcule i Lastova smo imali te male vapore (najcesce je to bio Sipan), poslije je dosla Porozina, pa nakon njen Osijek.
Oni su uvik isli. Rijetko bi se dogodilo da narod govori - Nije dosa brod.
Onda je doslo ono ruglo od Lastova I (poslije nazvana Partizanka/Ston). Ruzan, a od maritima nista. Da bi to ublazili kupili su drugo Lastovo (Japanca). To je bio pravi maritimo, ali vise u kvaru nego ispravan. Za one bidne priko 1.90 visine je najbolje bilo stat vanka.
Sada su dali grdne novce za Korculu. Samo ne znam koji ce brod sada zamjenjivat kada su nam jadnu Istru (ex Balkaniju) odlucili udat.
Ona je barem uvik bila tu za uskocit.
Neki dan sam bio dole i vozila je Liburnija. Kako izgleda i nju ce brzo ponudit za udaju. A ona je pak totalno nepogodna za otoke. Danasnje kamione ne moze krcat, jer joj je kabina niska, pa su to zive muke i storije kod ukrcaja i iskrcaja.

Jos jednom - oni mali vapori su bili lipi i maritimi.
Oni mali brodici sto su ih poslije gradili su bili isto sesni i maritimi.
Danasnje kasete su za bonacu i kupovinu politickih bodova.


* 18042009(008).jpg (163.36 KB, 1600x1200 - viewed 156 times.)
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #903 on: March 20, 2010, 05:34:18 pm »

Barba,
teško je virovati da pokraj pustih doktora prometnih i ostalih znanosti nema čovjeka koji može procijeniti brod. Njegove osobine i sposobnosti. Imam dojam da oni ove ploveće garaže kupuju zbrda zdola. Priča svit kako Korčula po jačem moru stane. Udari more u provu i otvori rampu. Za ne virovati.
Kako bi bilo kad bi Atlantska držala liniju Dubrovnik - Korčula i Split - Korčula? Virujem da se njima ne bi dešavale gluposti. Znali bi oni izabrati polovni trajekt, a i naručiti pravi brod za te linije.
Prije 100 godina brodovlasnici su znali naručiti brodove za svaku luku. Ti su parnjaci plovili prosječno 50 godina.
Ovi naši su samo glasni kad triba digniti cijene i busati se nekom profesionalnošću. Jadroliniju jedino može spasiti da se EU raspadne prije nego RH bude primljena. Onda ona može nastaviti ovako veslati idućih 1000 godina. Bez brige i obveza.
Logged
galeb
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 695



« Reply #904 on: March 20, 2010, 08:47:54 pm »

Dobro si primijetio. U početku sam napisao da nemam namjeru obrađivati te trajekte. Obrađivao sam trajekte negdje do 1991. godine. kasnije su stigli '' kašuni '' i '' kašete '', ormari i škabelini, pa samo kad ih vidim prođe me svaka volja.

Tako je, W parobrodi i stare kante ! (sic transit gloria mundi)
    
Lp,
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #905 on: March 21, 2010, 09:38:39 am »

Barba,
teško je virovati da pokraj pustih doktora prometnih i ostalih znanosti nema čovjeka koji može procijeniti brod. Njegove osobine i sposobnosti. Imam dojam da oni ove ploveće garaže kupuju zbrda zdola. Priča svit kako Korčula po jačem moru stane. Udari more u provu i otvori rampu. Za ne virovati.
Kako bi bilo kad bi Atlantska držala liniju Dubrovnik - Korčula i Split - Korčula? Virujem da se njima ne bi dešavale gluposti. Znali bi oni izabrati polovni trajekt, a i naručiti pravi brod za te linije.
Prije 100 godina brodovlasnici su znali naručiti brodove za svaku luku. Ti su parnjaci plovili prosječno 50 godina.
Ovi naši su samo glasni kad triba digniti cijene i busati se nekom profesionalnošću. Jadroliniju jedino može spasiti da se EU raspadne prije nego RH bude primljena. Onda ona može nastaviti ovako veslati idućih 1000 godina. Bez brige i obveza.
Ovaj brod je stvarno funkcionalan i moze primit puno auta, a nadasve kamiona koji su neophodni za snabdijevanje otoka.
Otocani se mogu komodat u velikim salonima i po palubi. Ima relativno veliku brzinu.
Dvije ogranicavajuce okolnosti ne mogu ga drzat na liniji za koju je namijenjen:
1. Nema brandun prove, nego je prova zapravo provjena rampa. Otocani malo pretjeruju da ce more otvorit rampu. To je zbog toga sto nisu navikli na takve zvukove i vibracije koje se mogu dozivjeti na M/T Korcula po jakom moru. Vidio sam svojim ocima da je brod osiguran po svim standardima za RO-RO brodove, koji ukljucuje i dodatnu rampu (pravilo nakon potonuca Estonije).
Stvar je u tome da je covjek zamislio brandun prove da se moze prirodnim zakonima probijati kriz valove. Ako valu suprostavis plocu koja se krece 12-13 cvorova, naravno da ce nastupiti otpor sila. A na moru sila na silu ne igra. Zna se tko je gospodar.
Zato kada ima jakog juga vozila je Istra. Sada ce to preuzeti Liburnija, ali dokle....
2. M/T Korcula j trosi tesko gorivo (IFO 380 CST). Tog goriva nema u Splitu. Zbog toga M/T Korcula mora svakih tjedan ili dva na put za Rijeku na bunker!!!??? VJerovali ili ne, ali to vam je ljudi istina.

Dakle brod je kupljen za skupljanje politickih bodoba drzavnih tajnika i stranackih glavnih tajnika (necemo o imenima), a u stvari bi ga trebalo dati na liniju za Supetar, gdje bi bio idealan. Naravno, osim kada mora na bunker :-)).

Zivili vi meni.
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #906 on: March 21, 2010, 11:21:24 am »

Hvala na iscrpnim informacijama Barba. Jutros čujem iz osme ruke da je Istra prodana u Tursku. Navodno se sprema prodaja Lastova i Marka Pola. To je neprovjereno, ali se šuška.
Logged
jna
mornar
*
Offline Offline

Posts: 36


« Reply #907 on: March 21, 2010, 12:02:14 pm »

A gdje drugdje nego za Aziju ili Tursku!
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #908 on: March 21, 2010, 04:15:36 pm »

O neslužbenoj promjeni imena Jadrolinijinih brodova Valjevo i Ohrid već je bilo riječi.  U rujnu 1991. godine posade brodova samoinicijativno su opiturali slova i promjenili brodovima ime u Hrid i Val. Kako je to izgledalo na Valjevu najbolje nam svjedoči ova slika.


* 1 005 valjevo.jpg (35.64 KB, 550x344 - viewed 194 times.)
Logged
Gazda
zastavnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 489



« Reply #909 on: March 21, 2010, 09:03:21 pm »

2. M/T Korcula j trosi tesko gorivo (IFO 380 CST). Tog goriva nema u Splitu. Zbog toga M/T Korcula mora svakih tjedan ili dva na put za Rijeku na bunker!!!??? VJerovali ili ne, ali to vam je ljudi istina.
ma daj??a majko mila,pa di je tu isplativost??šta je na stave negdi gore da vozi?
Logged
leut
Počasni član foruma
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 721



« Reply #910 on: March 21, 2010, 09:49:23 pm »

Zar ne postoji još uvik Arena i rubrika ženidba i udaja?

Jok, ugasila se nakon 50 godina - zadnji broj izašao 29.12.2009.
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #911 on: March 22, 2010, 05:59:00 pm »

Hvala na iscrpnim informacijama Barba. Jutros čujem iz osme ruke da je Istra prodana u Tursku. Navodno se sprema prodaja Lastova i Marka Pola. To je neprovjereno, ali se šuška.
Zapovjednik M/T Istra Kapetan Neven Separovic prilikom isplovljenja iz Vele Luke.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* istra_separovic.jpg (42.62 KB, 519x346 - viewed 198 times.)
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #912 on: March 22, 2010, 06:01:30 pm »

Zar ne postoji još uvik Arena i rubrika ženidba i udaja?

Jok, ugasila se nakon 50 godina - zadnji broj izašao 29.12.2009.
Sporka politika moj covik.
A kako politika nece u nasu butigu, onda nam je za cinit kuco.
Logged
pukovnik
mornar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 24



« Reply #913 on: March 23, 2010, 12:45:58 am »

Evo ča su ti novi brodi jeste čuli ča se večeras dogodilo " TINU UJEVIĆU" žalosno kakve kašete kupuje " JADROLINIJA"
Logged
Gazda
zastavnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 489



« Reply #914 on: March 23, 2010, 01:17:24 am »

je,i iako živim na bačvicama dobro sam i namirisao.čuo sam sve na radiostanici doma,izgleda da je otkazala kopča.trajekt je udario bokom kako sam čuo,i to priličnom brzinom.prvi su u pomoć došli remorkeri brodospasa koji su bili na istom vezu,ali u luci se vidi dosta nafte na površini,navodno je tridesetak tona isteklo.postavljena je brana,i to između gata svetog petra i carinskog gata.toliko zasad,ujutro ću napisati još.
Logged
Pages:  1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 205   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 22 queries.