PALUBA
March 28, 2024, 04:49:01 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27   Go Down
  Print  
Author Topic: Desantno jurišni brodovi  (Read 158861 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #285 on: November 10, 2016, 10:50:44 pm »

Interesantno je da niko sa DJČ nije reagovao na radio pozive, signalne rakete i rafal svetlećih metaka 7,62 mm ispred pramca... Prosto neverovatno. Isto tako je gotovo neverovatno da od njih 13 niko nije ni ogreban, a DJČ doslovno prepolovljen.
Logged
kosmonaut
Guest
« Reply #286 on: November 11, 2016, 06:53:17 am »

Pa hajde mornari napisite odakle dio olupine 607 na Rt Arza 2005. koju sam tada ja osobno snimio a nekoliko godina kasnije bivsi oficir JRM mi ispricao pricu koju sam naveo ispod fotke?
Logged
Karlo
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 101



« Reply #287 on: November 11, 2016, 08:20:05 am »

I evo kao laik,da iznesem svoj stav,ne znajući koliko ću doprinjeti razjašnjanju ili još većem "zamućenju" ove nepoznanice.
Milim da ovo zalazi u T11 i  ne vjerujem da će te odgonetnuti događaj.Točnije,čak i ako ga "razumijete" nećete biti sigurni da je to tako,jer nećete biti u mogućnosti da donesete objektivan sud.
Uvjek kad se država rastura,ili "raspada" nastaje opći haos u kojem se oni koji su organizovaniji bolje snalaze,međutim postoji izreka " da kad se voda zamuti isplivaju na površinu mulj i g..vna koja vode glavnu riječ".
Takvih slučajeva,kao što Vi navodite,je bilo mnogo,na pr.dovoženje oklopnjaka ispred zgarde skupštine ondašnje Ex Yu.Mnogi su vidjeli događaj samo sa te jedne strane a ne recimo i da je bilo "prijateljske vatre" od ondašnjeg vazduhoplovstva po jedinicama,kod valjda Vukovara itd..
U tom previranju (haosu) imate niz slučajeva sličnim ovom Vašem.Laički mislim,da realnije možete dobiti podatke od očevidaca sa lica mjesta,nego od učestnika Palube, ako Vas to zaista interesira.
No, što ja volim da kažem,diskusija može da "ide" zbog "divana".

Poz.
« Last Edit: November 11, 2016, 08:42:30 am by Karlo » Logged
kosmonaut
Guest
« Reply #288 on: November 11, 2016, 11:10:48 am »

Dobro ne valja ići puno OT ali ne mislim da ovo ulazi u t11 jer se pominje prijateljska a ne neprijaterljska vatra. Prijateljska vatra je moguća i u mirnodopskoj situaciji!
Znači imamo komad broda na turističkom dijelu obale i niko ništa ne zna? Ja sam ga prvi put vidio i fotografirao 2001. godine i odmah sam znao od čega je jer nema puno plastičnih brodova u JRV a ne pogotovo ovog oblika. Sudbinu pak nisam znao.
Rade se na ovoj temi popisi brodova DJČ, brojevi i njihova sudbina pa ne vidim zašto se ne bi saznalo što se desilo sa DJČ 607.
Raspravljalo se i o tragediji kod Tajerske sestrice za vrijeme t11 ne vidim šta je ovdje problem?
Logged
mandalina
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 152

bilo nekad i nevratilo se


« Reply #289 on: November 11, 2016, 12:20:39 pm »

Interesantno je da niko sa DJČ nije reagovao na radio pozive, signalne rakete i rafal svetlećih metaka 7,62 mm ispred pramca... Prosto neverovatno. Isto tako je gotovo neverovatno da od njih 13 niko nije ni ogreban, a DJČ doslovno prepolovljen.

Pa napisano je, da je društvo bilo mnogo veselije nego inače. Wink
Logged
batik
mladji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 236



« Reply #290 on: November 11, 2016, 01:20:50 pm »

Interesantno je da niko sa DJČ nije reagovao na radio pozive, signalne rakete i rafal svetlećih metaka 7,62 mm ispred pramca... Prosto neverovatno. Isto tako je gotovo neverovatno da od njih 13 niko nije ni ogreban, a DJČ doslovno prepolovljen.

Pa napisano je, da je društvo bilo mnogo veselije nego inače. Wink
Koliko znam postojali su određeni tehnički problemi s 631, sad, koliko je zaokupljenost istim omeo posadu da ne vidi i reagira na sva moguća upozorenja, ne znam....
Ovo nema veze s t.11 izuzev što se dogodilo u periodu "velike žurke"...
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #291 on: November 11, 2016, 06:05:49 pm »

Pa hajde mornari napisite odakle dio olupine 607 na Rt Arza 2005. koju sam tada ja osobno snimio a nekoliko godina kasnije bivsi oficir JRM mi ispricao pricu koju sam naveo ispod fotke?

Polako, naći će se neko ko se bolje seća od mene, a možda nam je i kolega na Palubi neko od učesdnika ili ljudi koji su imali neposredni uvid u događaj sa 607. Prijateljska vatra nije, to ne bih zaboravio sigurno. Šta je, videćemo.

Možda uvaženi kolega Brodarski nešto zna o tome, on zna i pod kojim kamenom đavo spava... ;
Logged
leut
Počasni član foruma
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 721



« Reply #292 on: March 24, 2017, 03:23:51 pm »

DJČ-621 - prevežen u Srbiju i postao 413
DJČ-622 -    korišten od pomorske policije RH pod imenom "Šibenik", kasnije vatrogasni brod "Lupac"
DJČ-623 - HRM postao DJB-105
DJČ-624 - HRM postao DJB-106
DJČ-625 - prevežen u Srbiju i postao 411
DJČ-626 - u proljeće 1992. ovaj brod je u vožnji sa Mljeta imao havariju - otkinuo se veliki komad oplate na dnu kasnije prodan kao sekundarna sirovina (Boro Prodanic 4. str. ove teme)
DJČ-627 - nepoznata sudbina, radi li se možda o ovom s Visa, ako ne gdje je?
DJČ-628 - nepoznata sudbina, radi li se možda o ovom s Visa, ako ne gdje je?
DJČ-629 - nepoznata sudbina, radi li se možda o ovom s Visa, ako ne gdje je?
630 - prevežen u Srbiju i postao 414
631 - prevežen u Srbiju i postao 415
632 - prevežen u Srbiju i postao 412

Pogledao sam ponovno zadnje postove ove teme. Još uvijek imamo nekih nepoznanica.

Dakle, brod koji je pogođen u prijateljskoj vatri 1992. godine je DJČ-631. Brod je potonuo ispred Dubrovnika, a dio krme je otplutao do Visa. Što znači da taj DJČ nije prebačen u Srbiju i postao DJČ-415.

Ako dio DJČ na Visu, vidljiv na slici koju je postavio Vozilo dvije stranice unazad, pripada DJČ-631, koji je onda DJČ pogođen pred Šibenikom 17.9.1991.? Jer ovaj DJČ koji je pogođen kod Šibenika je navodno dotegljen i nasukan na Visu. Ili su na Visu nasukana dva ili nešto u prethodnim tvrdnjama nije točno?

Također, još nije razjašnjena ni sudbina DJČ-607?

Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #293 on: March 24, 2017, 03:33:01 pm »

Razmišljam nešto o DJČ-607.

Prijateljska vatra nije, to je definitivno. Pogodak u borbi nije, i to bih znao.

Čini se da jedino preostaje teorija da ga je neki bizMismen kupio kao rashodovan i otpisan u JRM misleći da napravi nešto sa njim, a kada je video da novac ne raste na grani, brod jednostavno prepustio sudbini, more učinilo svoje i eto DJĆ-607 na rtu Arza.
Logged
leut
Počasni član foruma
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 721



« Reply #294 on: March 24, 2017, 03:43:07 pm »

Pogodak u borbi nije, i to bih znao.

Znaš li možda koji je DJČ pogođen kod Šibenika?

Pred 2 mjeseca izašla je knjiga '' Ratna luka Šibenik ''. Autor Darko Gulin, dipl.ing sakupio je i objavio dosta vrijednih podataka o povijesti luke. Dva naša člana imaju knjigu u vlasništvu i sad je pomalo listaju. U njoj je objavljena slika jednog uništenog DJČ na Visu. Nasukan na žalu, bez nadgrađa ( izgoreno ) i prepolovljen uzdužno. Navodno je pogođen od strane ZNG kod napada na Šibenik i dotegljen od JRM na Vis. Možda još postoji ta olupina na Visu?

Također, zna li se koji su točno DJČ prebačeni u Srbiju?
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #295 on: March 24, 2017, 03:58:47 pm »


Član Vozilo naveo je svojevremeno formacijske brojeve pet DJČ poslednje serije (tip 621) sa dva Motora MTU V8 i dva Castoldi waterjeta, nešto većih dimenzija i nosivosti i povećane brzine do preko 30čv., a koji su prebačeni u Srbiju. Posle višegodišnjeg stajanja i remonta u Brodotehnici uvršteni su u RRF VS. Ne znam da li je danas operativno svih pet.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #296 on: March 24, 2017, 08:42:39 pm »

@Leut: ne znam za Šibenik ništa, u to vreme sam bio u Puli. Mogao sam da saznam, ali...

Pet DJČ sam ja slao (kao PKPo u 17. FOPS) iz Boke u Srbiju, pisao materijalne listove, ali na žalost ne mogu da nađem radnu svesku iz tog doba (1999, leto posle agresije NATO), mada ne znači da neće isplivati iz neke od kutija sa knjigama kada budem tražio nešto drugo. Zato sada ne znam taktičke brojeve koje su nosili kada sam ih slao.

@Kumbor: nije operativno svih pet. Ali biće, čini mi se, jer se radi.
Logged
leut
Počasni član foruma
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 10 721



« Reply #297 on: March 25, 2017, 04:51:19 pm »

Član Vozilo naveo je svojevremeno formacijske brojeve pet DJČ poslednje serije (tip 621) sa dva Motora MTU V8 i dva Castoldi waterjeta, nešto većih dimenzija i nosivosti i povećane brzine do preko 30čv., a koji su prebačeni u Srbiju. Posle višegodišnjeg stajanja i remonta u Brodotehnici uvršteni su u RRF VS. Ne znam da li je danas operativno svih pet.

Kumbore, član Vozilo je objavio listu, ali u njoj se navodi da je DJČ-631 prebačen u Srbiju i postao DJČ-415. Međutim, naknadno je utvrđeno da je DJČ-631 stradao 1992. godine u prijateljskoj vatri i potonuo, dok je krmeni dio navodno otplutao do Visa gdje se i nasukao. Što znači da DJČ-631 nije među pet DJČ prebačenih u Srbiju pa je i vozilova lista nepotpuna.

Boro, nadam se da ćeš uskoro pronaći svesku i podijeliti te podatke sa nama, ako se u međuvremenu ne pojavi još netko tko zna te detalje. Bilo bi lijepo sastaviti tablicu sa sudbinama svih DJČ.

Inače, osim olupine snimljene na Visu 1993. (koja po jednima pripada DJČ-631 stradalom u prijateljskoj vatri 1992., a po drugima DJČ navodno pogođenom kod Šibenika 1991.), i olupine DJČ-607 na Rtu Arza (za koju još nije utvrđeno kako je završila tamo), imamo i olupinu DJČ snimljenu 2011. na ulazu u Vela Luku na Korčuli. Znamo li kojem DJČ ona pripada?

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ] Na ulazu u Vela Luku (Korčula), 2011. Snimio Rojsman sa SkyscraperCity foruma


* bBakhcX_Rojsman_SSC.jpg (217.76 KB, 1024x768 - viewed 370 times.)
« Last Edit: March 25, 2017, 05:17:08 pm by leut » Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #298 on: March 25, 2017, 05:31:47 pm »


Na onom što je bila krma vide se otvori za dva waterjeta, znači neki od tipa 620.
Logged
MOTORISTA
Moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 62 007



« Reply #299 on: January 28, 2018, 10:14:09 am »

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]


* 4gji28.jpg (111.85 KB, 800x504 - viewed 122 times.)
Logged
Pages:  1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.04 seconds with 24 queries.