Pripadnici vojske Kraljevine Jugoslavije u zarobljenistvu 1941.-45.godine
<< < (55/90) > >>
Wlada69:
Nazalost osim ove fotografije i eto par podataka da je bio u zarobljenistvu da se razboleo ...zapalenje mozga ili tako nesto ...osim njegovih licnih podataka nemam nijedan ali bas nijedan dokument... :'(
dzumba:
Зар нема на полеђини фотографије неки печат. Није се могла послати слика из заробљеништва без цензурисања.
Wlada69:
Nema... on je fotografiju doneo kada se vratio... verovatno je bilo dokumenata jos ali nista nije sacuvano osim te fotografije... s obzirom  da je posle samo par godina umro 1949 svi koji su i nesto vise  znali su zaboravili a skoro da vise nikog i nema kod koga bih mogao da se informisem o njemu...Ja sam mislio da negde postoji neka baza podataka o ratnim zarobljenicima i da bih tu mozda mogao nesto da pronadjem npr gde je bio u kom logoru u kojoj bolnici itd.  Pokusavam preko interneta da se malo uputim na koji nacin nesto da otkrijem ... ovaj forum to jest tema je extra  :klap
Kuzma®:
Ne znam da li je vec bilo

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
JASON:
Tри у десно, три у месту, два у лево, два у месту, један у лево и један у месту, па све то поново. (11. јул 1942.)

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Navigation
Message Index
Next page
Previous page