PALUBA
April 26, 2024, 12:52:00 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Čitajte na Palubi roman "Centar" u nastavcima, autora srpskog podoficira i našeg administratora Kuzme
 
   Home   Help Login Register  
Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 [4] 5 6   Go Down
  Print  
Author Topic: MTRZ "Velimir Škorpik" Šibenik  (Read 55702 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
jadran2
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 13 150



« Reply #45 on: May 28, 2012, 05:28:27 am »

Na internet stranici ima fotografija jahti, remorkera ... u doku.

Po fotografijama, kao da vrse remont naoruzanja i teskih krstarica  Shocked Lijepo izgleda.
http://refit.ncp.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=6
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #46 on: May 28, 2012, 05:41:42 am »

Za naoružanje su napisali Bofors, Hispano  i AK, a slike tpova su OK, ali one prve ono je čudo-trebalo je napisati slike su simbolne.
Logged
Minolovac
Prijatelj foruma
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 614


« Reply #47 on: May 28, 2012, 06:21:29 am »

Volio bih vidjeti Iowu na sinhro-liftu.
Logged
Plavnik
In memoriam
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 635


« Reply #48 on: May 28, 2012, 08:06:35 am »

Remontno brodogradilište Šibenik je u koncesiji grupacije NCP (Nautical Center Prgin) i sada ima manje od 150 zaposlenih. Rade sve što mogu uhvatiti, od remonta, popravaka, novogradnji, prepravki i sl. Plovni dok je trenutno u remontu pa na njemu nema broda. Sinhrolift radi uredno, nadstrešnica sinhrolifta je zatvorena tako da je sada to velika hala. Od radova na oružju gotovo da nema ništa. Artiljerijska pucaona je srušena a artiljerijska radiona je pretvorena u halu za izradu i popravak brodova i brodica. Trenutno, kada sam bio tamo nije bilo niti jednog broda HRM, navodno slabo i neredovito plačaju.
Od oružja u cijelom bivšem zavodu pronašao sam top koji je sada bačen u udaljeni dio brodogradilišta a nekada, pred 7 godina bio je ispred art radione, samo nije bio ovako lijepo oslikan.


* Mali topić.JPG (306.48 KB, 1024x768 - viewed 218 times.)
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #49 on: April 27, 2013, 07:45:35 pm »

Ovaj top je služio kao izvor doknadnih djelova,,da nije u otpadu? Divota da ste ga vidjeli ,super je jer nema mora i hrđe ,samo malo blata i prašine.Pokrećao ga je BMW dvocilindraš ,koji je pokretao generator a generator je pokretao pumpe hidrailike.. lipo se palio ,nije skakao pri paljenju kao boforsi na Mirnama,neki su godinama radili na mirnama ,a bojali su se da ga upalu, he he ,a meni je meštar reka ,upadaj i žeži ,jedan prst na botun motora hidraulike ,a ruka na pečurku da ga "ukrotiš"  ,a meštra se sluša...
Zeleni su imali i grijač u kabini ,divota....
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #50 on: April 28, 2013, 11:42:59 pm »

Topovi ,zeleni ( u ovom slučaju šareni) ili sivi nisu tema nego remont.Evo štorije o istom :
Zaslugom radnika poduzeće je kompletno sačuvano i predani su brodovi novoustrojenoj mornarici.Poduzeće je radilo punom parom ,apsolutno sve ,npr. sjećam se da se radio narez i "čepovi" za vježbovne puške M48 nekadašnje ONO i DSZ ,ili su se krpale cjevi topova  85 mm...,niko nije pitao za radno vrijeme,prekovremene i slično.

Kad je rat završio ,remont je počeo lagano da tone ,reklo bi se  uprava se nije snašla u novoj situacuji ,plaće su počele kasniti....Tadšnja vlada je provodila nakaradne sancije koje nisu imale nikakve svrhe osim trošenja novca.Direktori su se počeli mjenjati,jedan je proglaso stečaj,jer je remont bio u dugovima.Ma nemoj ,a koje to brodogradilište nije bilo? Njegov cilj je bio jasan ,dokrajčiti firmu i dobiti koncesiju ne samo na firmu nego i na "pomorsko dobro".Poslao je 150 ljudi na ulicu i trebalo je još samo na Markovom trgu potpisati stvar ,ali je zapelo.Očito mu je" financijska konstrukcija" ,bila šupljija od ribarske mreže ,pa mu je plan propao ,ali otpušteni su ostali na ulici bez otpremnine.

Remont u stečaju dalje tone ,ali tada uleće novi "igrač" sa boljim bankovnim jamstvima i političkim vezama.Potpisuje ugovor,isplaćuje one nesretnike,ulaže nešto u infrastrukturu (neke radione su prokišnjavale) ,uređuje sanitarije i slično.Plaća iako mala postaje redovna,super zar ne ?
Nije super jer je sa sobom doveo svoju ekipu zemljaka,a doveo je i novih ljudi -sve na rukovodeća mjesta.Isti su posjedovali diplome ali o poslu nisu imali blage veze.Oni su to pokušavali normirati ,kao da se radi o tekstilnoj tvornici.To neide ,jel vi za isti posao možete izgubiti pola sata ,a možete i pola dana ( u jednom postu pričao sam o nekakvim vijcima i o odvijanju istih na nekom topu).Pročulo se da je firma skupa ,a plaće novopridošlih "stručnjaka" su bile na razini ministarskih.
U turizmu je budućnost,bilo je geslo  :travel liftom izvučeš jedrilicu,onako mokru je ispereš visokotlačnim peračem ,postaviš je na postolje,ostružeš donji dio i naneseš koper ,gornji dio ispoliraš i buć u vodu.Na većim jahtama bilo je i više posla ,počele su se lakirati-cjena tih lakova je skuplja nego autolakova -dobar posao,a pokrenuta je i proizvodnja pontona za marine i zaposleno je par zidara i armirača.
U novonastaloj situaciji ,stari su meštri postali višak ,pa su otpuštani,neprekidno su dolazili novi "stručnjaci" ,love nikad dosta,a rate kredita stižu..
Rješenje je strateški partner ,prvo neki ameri ,pa Turčin,odnosno koncern.Ruši se kulina i sve oko nje ,planovi su hotel.Hotel treba dobar pogled-znači u dogledno vrijeme treba "srediti" i luku.Love nikad dosta,partnerstvo se revidira i teži tome da koncesionar postane kuhač "kahve" turčinu,a mogao bi mu skoknuti po rahatluk.
Opet love malo ,otpuštaj ,otpuštaj ,obečaj im otpremninu ,samo neka potpišu....
Cilj-trajno zaposliti 20-30 i po potrebi (sezoni) zaposliti na misec ili dva ili na crno-rudnik radne snage-Brodotrogir.
Opet malo love,ukini zadnji bus ,priduplaj cjenu hrane u menzi.....,opet malo love...

Sad početkom maja će se tradicionalno dogoditi perfomans sa dizanjem zastave .Bit će tu gradski ,županijski i vjerski odličnici,a di su radnici koji su to radili ,koji su tome prisustovali 1991 ? koliko ih je još ,zar su za njega tu zastavu dizali ?
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #51 on: April 29, 2013, 12:14:37 am »

Opet zaboravljam,nevjerojatno.
Naravno da u ovom turističkom carstvu nespada vojska ,neke topine i slično .Pogon artiljerije i motorne je trebalo izmjestiti u uvalu panikovac-nasuprot NCP raju .U raju će ostati prazne hale :iznajmi i naplati najam ,to je nivo čovjeka koji se kiti titulom inžinjera elektrotehnike,a u struci je radio dva, tri mjeseca ,kasnije se prebacio na emajliranje kada,uvoz pikado aparata i božićnih lampica,sve radit za ne radit.
Nasuprot raju su se prije krcala torpeda ,jel da ,nije to moja specijalnost.Ako je trebalp proširiti -proširi.Napravila bi se selekcija i dobar dio opreme npr  iz topova ak 726 ,sopla  u smeće ,ostalo je trebalo obnoviti ,nešto novoga nabaviti i dovesti tridesetak ljudi .Dati im status kakv su imala građanska lica u JNA . Moglo se remontovati i za HRM  i za kopnenu vojsku -kako se i radilo od 76 do 203 mm .Napravila bi se i zaobilaznica ,naka Šibenčani upoznaju svoj kanal .Nikoga to nije bilo briga ,ni admirale ,ni generale..,ni ondašnje ,ni sadašnje.
E ,možda da smo Splićani a ne Šibenčani ,možda bi i bilo nešto o ovog?
Brodovima nevaljaju rakete ,nevaljaju motori ,topovi će otkazivati jedan po jedan ,he he ... a što ćemo sa posadama ,da ih pošaljemo na www.hzz.hr ??To je njihova mora.

Glavno se pokazati na nekoj blesastoj izložbi di se kao kupuju gliseri :idu ko halva ili alva neznam kako se piše.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #52 on: April 29, 2013, 07:12:31 pm »

Jedna friška ,nevezano na ovo jahta -megajahta groblje ,nego na flotu.
Ma  ima jedan ,ma radi on : iđe on gori , doli ;livo, desno ali neće.....he, he, he,baš mi je to uljepšalo dan . Grin
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #53 on: May 01, 2013, 06:51:20 pm »

Povodom praznika rada doznat će te koliko se tu cjeni rad i znanje a  i još ponešto o logistici i brigi za istu

Došla jednom jedna "sprava" na remont ,određen jedan od posljednjih iskusanih ljudi ,raspolaže znanjem i radnim navikama a i to je njegov posao -osnovni.I on prione poslu koji će trajati okvirno dva tjedna.Čovjek će po zanatu ,rastaviti ,oprati ,defektirati,sastaviti ,priptemiti za bojanje...
Materijal koji mu treba:
 -potrošni -litra dvi (ivasola ,iako se to prije radilo benzinom za pranje a moš bit sritan imali u skladištu ičega).
-listić dva brusnog papira ,finije gradacije
-eventualno koji rezervni dio ,koji nije proša defektaciju -izvor djelova skladište koje je napunila JRM
Posao je uspješno priveden kraju ,a čovjek se vrato svakidašnjim svakojakim poslovima koje dobiva.
Firmu je ovo koštalo ,nešto radnih sati( pituru je sve pripremljeno pa su njegove radne ure simboločne) ,listić brusnog papira i litar ivasola ,malo bojice i strujice da se boja ispeče (djelove ne računam pošto ih nisu ni kupili) ,pola radničke plaće koja je kao što sam i rekao 500 kuna veća od plaće radnice u Konzumu,jedno 2500 kuna ugrubo.

U čemu je poanta ove priče :??
Doznalo se otprilike za račun ,on je iznosio otprilike 80-85% BRUTO GODIŠNJE radničke plaće radnika koji je posao napravio .Skupi su ,zar ne.?
Zato oni tehniku slabo održavaju siročići jedni ,baš mi ih je žao,siročići u uniformi.
Sve je ovo poznato svim generalskim i admiralskim facama op prvog do posljednjeg ,oduvjek.Još devedesetih su nebrojena pisma upućena u Zagreb u MORH ,uzalud.
Zamislite da u toj vojsci -mornarici ima i truna razuma,trunčića pa da kaže pa ovaj čovjek zlata vrijedi,pa za ove pare mi ga imamo gotovo čitavu godinu na raspolaganju , on može raditi sve :od 20 do 203 mm,pa to je super ,pa dovedimo ih dvadesetak -tridesetak,logistika rješena.
Jeb...se njh ,oni će poslati novi kontigent u Afganistan ,tu im trebaju puščice i džipovi ,a možda ako zagusti i koje finsko oklopno vozilo.Tenkovi ,topovi ,haubice ,minobacači ,flota ,avijacija ,koga brige za to.

A onaj što naplaćuje masno ,nikad na zelenu granu ,fali love ,fali ,trebalo bi ih poslati još dvadesetak kući,nema se love, a,doveo je nove "mlade snage" - tako on kaže,vozi sirotan novi porše terenac.

A radnik radi i nedaj bože da staneš i zapali jednu -odmah se pojavljuje prikaza u bijelom kombinezonu i kacigi i zove šefa -ovaj ti ne radi ,nego prikrižija noge na stolici i puši.Niste mogli doći od točke A do točke B a da nesretnete ovog lakeja nad lakejima ,kažu  da je i on oša ali kolike je pare diza?


Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 062


« Reply #54 on: May 01, 2013, 06:53:36 pm »

Da li bi mogao da pokušaš da pišeš razumljive postove?
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #55 on: May 01, 2013, 08:38:38 pm »

Neznam ,šta je tu nerazumljivo ,ponekad koristim neki lokalni izraz - ljudima od struke ,bivšim vojnim licima koji su služili JRM ,a ova ih se bivša logistička baza tiče (bolje reći ticala) ,koji imaju imalo veze  o održavanju i logistici ili ih ovo mjesto podsjeća na mladost , smatram  da oni dobro razumiju šta se piše .
Pišem  narodnim jezikom ,nisam visokoškolovan.Moji postovi nisu pravopisno savršeni (pitura ti je npr. farba ili boja ,a ivasol ti je sredstvo za odmačćivanje metalnih površina) ,kao oni koje objavljuje MORH ili Hrvatski vojnik.Barem  nisu puni klišeja  isto poput onih  koje  je  objavljivao Front prije tridesetak godina.
Nemože se sve što se tu dogodilo u zadnjih desetak i više godina opisati u par rečenica.Nek se zna i neka određenima služi na čast.
Izbjegavam koristiti imena.

Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #56 on: May 01, 2013, 08:43:35 pm »

Neznam ,šta je tu nerazumljivo ,ponekad koristim neki lokalni izraz - ljudima od struke ,bivšim vojnim licima koji su služili JRM ,a ova ih se bivša logistička baza tiče (bolje reći ticala) ,koji imaju imalo veze  o održavanju i logistici ili ih ovo mjesto podsjeća na mladost , smatram  da oni dobro razumiju šta se piše .
Pišem  narodnim jezikom ,nisam visokoškolovan.Moji postovi nisu pravopisno savršeni (pitura ti je npr. farba ili boja ,a ivasol ti je sredstvo za odmačćivanje metalnih površina) ,kao oni koje objavljuje MORH ili Hrvatski vojnik.Barem  nisu puni klišeja  isto poput onih  koje  je  objavljivao Front prije tridesetak godina.
Nemože se sve što se tu dogodilo u zadnjih desetak i više godina opisati u par rečenica.Nek se zna i neka određenima služi na čast.
Izbjegavam koristiti imena.

Samo lagano, kolega "bljust", bez nervoze. Malo su ti postovi preveliki, preširoki, smanji i biće OK.
Ako se ide u širinu, niko ti to neće čitati. Kapito.... Wink
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 062


« Reply #57 on: May 01, 2013, 09:16:43 pm »

Neznam ,šta je tu nerazumljivo ,ponekad koristim neki lokalni izraz - ljudima od struke ,bivšim vojnim licima koji su služili JRM ,a ova ih se bivša logistička baza tiče (bolje reći ticala) ,koji imaju imalo veze  o održavanju i logistici ili ih ovo mjesto podsjeća na mladost , smatram  da oni dobro razumiju šta se piše .
Pišem  narodnim jezikom ,nisam visokoškolovan.Moji postovi nisu pravopisno savršeni (pitura ti je npr. farba ili boja ,a ivasol ti je sredstvo za odmačćivanje metalnih površina) ,kao oni koje objavljuje MORH ili Hrvatski vojnik.Barem  nisu puni klišeja  isto poput onih  koje  je  objavljivao Front prije tridesetak godina.
Nemože se sve što se tu dogodilo u zadnjih desetak i više godina opisati u par rečenica.Nek se zna i neka određenima služi na čast.
Izbjegavam koristiti imena.



Znam termine, nisu oni problem. U postovima zvučiš kao uvredjen i besan, što nije čudo pošto je sve prslo. Ipak, bez obzira na sve, ti postovi trebaju da budu jasni i onima koji nemaju veze sa trenutnom klimom u Škorpiku.
Logged
bljust
mladji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 160


« Reply #58 on: May 02, 2013, 12:10:26 am »

Je ,preopširni su,tema je više manje iscrpljena -iscrpio sam je.Je - bila je razumljiva onima koji su bili u kontaktu sa ustanovom ,nego drugima. Smatrao sam da svi mi imamo neka specifični interes za nešto ,mene neke teme ode upće ne interesiraju ,neke da ,ali nisam dovoljno upoznat ,zato i jedne i druge nekomentiram.
Počeo sam ,naglo ,oštro ,to je stvar karaktera ,a i čitajući neke postove  osjetio sam se isprovociran ,pa sam u svom stilu reagirao. Što manje takvih postova  i mene će manje biti  ,možda ishlapim totalno ,nikakva šteta.

Ukratko ,vaše primjedbe prihvatam i primam na znanje.Pozdrav.
Logged
mali od palube
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 376



« Reply #59 on: May 02, 2013, 12:27:05 am »

Velimir Skorpik je podjelio sudbinu skoro svih firmi tzv. namjenske industrije nekadasnje SFRJ.
U  vremenu u kojem je vlast radnika zamijenila vlast tajkuna (nema vise "fabrike radnicima!" vec "fabrike investitorima!!!"), a politicke komesare i bezbjednjake menadzeri i zbiri sa stranackim diplomama ne moze se ockivati vise...
Meni licno tvoji postovi nisu nejasni ali moram se sloziti da bi trebali biti jasniji ostalima koji ih citaju...ako se zeli pojasniti problem
Logged
Pages:  1 2 3 [4] 5 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.029 seconds with 23 queries.