PALUBA
March 29, 2024, 07:20:05 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Ovde možete pogledati te poručiti knjigu "Ešalon" jedan od autora je srpski podoficir i naš global moderator Kubovac
"Istorija razvoja sovjetskih i ruskih radara, komandno-informacionih sistema i sistema automatizacije"
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 6 [7]   Go Down
  Print  
Author Topic: M 55 S  (Read 47388 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
vojo
mornar
*
Offline Offline

Posts: 47


« Reply #90 on: August 25, 2023, 12:14:39 pm »

Još jedan manje slovenački M-55S u sastvu OSU. Lancet je u pitanju, Zaporoški front.




Ovo je oštećeni T-90M što bi bilo vidljivo da su postavljene i ostale slike iz te 'akcije' .... A koga zanimaju stvarni podaci će malo počeprkati prije nego objavi informaciju.

Vojo


Logged
Zaslon
Moderator
stariji vodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 829



« Reply #91 on: August 25, 2023, 07:46:44 pm »

@Vojo

Da, u pravu si ... sutradan (drugi dan od pojave ovog snimka) je na jednom drugom snimku ukrajinaca (pešaka i Bredlija) u napadu, baš pored ovog tenka napisano da je to greškom pogođeni T-90M.

E sad ovo za čeprkanje i rekao bih kritika na moj račun, ovo nije prvi a ni jedini put da ruski izvor pogreši u indetifikciji vozila/sredstva i slično pa tako i ja sam pogrešim prenoseći njihovu grešku. Ali takvih stvari sa  moje strane ovde ima možda jedna ili dve. Nisam neko ko kači snimke kao sumanut i bez provere sa više strana kada je nešto ozbiljnije u pitanju. Mislim da ću i ubuduće praviti greške i da je to ok jer sam ja samo entuzijasta što se tiče NVO a ne neki stručnjak.
Logged
Рашо
Stručni saradnik - RV i PVO
kapetan korvete
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 6 879



« Reply #92 on: September 01, 2023, 04:48:50 pm »

baš pored ovog tenka napisano da je to greškom pogođeni T-90M.

Хм, можда није грешком погођен. На једном правцу су Руси прије једно 10-15 дана напустили три тенка Т-90М. Можда је ово уништавање технике да не падне непријатељу у руке.
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 6 [7]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.024 seconds with 23 queries.