PALUBA
March 28, 2024, 02:36:30 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Važno
Za sve članove foruma Paluba.Info, apel da uzmete učešće na samo u glasanju već i u temi.
Link do teme je ovde
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 71   Go Down
  Print  
Author Topic: Patrolni čamci klase C 80 (1xx) - Stari graničari  (Read 468125 times)
 
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #660 on: July 14, 2012, 05:39:42 pm »

aaaaaaaa barba, hvala !!! gde nadjoh ovu sliku Izole  , mog grada.....mogu me izselit u Japan, u SAD, na Antarktiku, ...na Mars, ja ću uvijek ostat Izolan, tamo rodjen, tamo bi htio i.....
  Otkad nema više graničara, dosta je promijenjeno u izgledu Izole. A Lošinj je takodjer jedan od 3 najomiljenih mojih krajeva u svemiru, a svi 3 su na Jadranu u crti manje od 200km.
   Kako dodje to u životu, kad sam mali bio, sam tamo na tom molu video graničare, da bi 4 desetljeća kasnije gledao ih na Palubi, sećam ih se za ribarsku feštu. Graničara više nema, fešta je još ali nije ni ona više prava a još malo i neće biti više ni onih 2 brodova na kraju tog mola na sliki.

E Galebe, e ribarska Festakt u Izoli.... Bila su to vrimena
« Last Edit: July 16, 2012, 02:47:23 pm by leut, Reason: popravak citata » Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #661 on: July 14, 2012, 06:46:11 pm »

Sjeverni sektor osiguranja državne granice na moru dodiriviao se sa srednjim u rajonima Dugi otok / Molat.
Pulski granižari su bazirali u Brguljskom zaljevu, a šibenski u Telašćici.
Za vrijeme boravka na bovi, upriličavali smo razne aktivnosti. Najčešće naravno ribolov. Brguljski zaljev je bio dobar za lovit rakove.
Uz to smo često išli u šetnju otokom. Meni je najdraže bilo prošetati od Brgulja do Zapuntela.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
U Zapuntelu smo znali usidrit.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Kada bi bazirali na Istu, ili kada bi trebali isvršiti kakvo prevoženje ili snabdijevanje, vezali bi se ili u luci Ist
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
ili bi sidrili u uvali Kosirača. Danas je u Kosirači izgradjen trajektni vez. Tada nije bilo ni auta na otoku.



* brgulje - zapuntel.jpg (9.67 KB, 400x266 - viewed 304 times.)

* zapuntel2.jpg (14.43 KB, 400x300 - viewed 299 times.)

* ist.jpg (18.35 KB, 300x209 - viewed 321 times.)
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #662 on: July 14, 2012, 06:50:11 pm »

Meni jedno od najdražih lučica je bio Ilovik. Tu smo zali pronaći utočište u zimskim mjesecima po jakom Jugu. Vezati smo se mogli, kao i na Istu, samo kada ne dolazi pruga (brod iz Lošinja ili Zadra).
Kanal izmedju Ilovika i otoka Sv. Petar je bozanstveni lijep.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Najveći broj prevoženja bolesnika bio je upravo iz Ilovika. Kada nije mogao Karlovac ili helikopter, mogli su graničari.
Na Premudu mo vozili obskrbu, kada nije isla barkasa.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Tu za prici i pristati je trebao iznimni oprez.

Koliko smo puta samo obskrbili svjetioničare na oroku Grujici u Kvarneriću, kada im nitko nije mogao doći poradi duge zimske južine. Često su dobivali iz naše gambuže, jer drugog nije bilo.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Jedan svjetioničar, inače Slovenac, imao je malog sina koji se nevjerojatno razvijao. Mali je od nas redovito dobivao dodatne porcije mlijeka.



* ilovik_sv. petar.jpg (69.81 KB, 640x480 - viewed 177 times.)

* Premuda.jpg (19.52 KB, 300x225 - viewed 304 times.)

* Grujica.jpg (30.38 KB, 500x261 - viewed 171 times.)
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #663 on: July 14, 2012, 06:55:28 pm »

Na Susku je bilo najbolje učiti mlade mornare plivanju. Velika, prostrana i plitka pješčana uvala. Morali smo paziti na vozni red pruge i redovito se dva puta sklanjati.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Na Unijama smo bili relativno često. I tu smo se morali uklanjat ili Karlovcu ili Marini.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Uz kupanje na Susku, znali smo mornare voditi u uvalu Jazi na Molatu ili na Unijama u uvalu. Maračol.
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
Inače skoro svi ovi otoci, osim Suska, imali su obalnu bitnicu i određeni broj vojnika i mlađih oficira kao posadu.

Maskirni vezovi na kojima smo se često vezivali bili sun a otoku Dolin kod Raba (tamo je bilo hobotnica :-)),
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
u Brguljskom zaljevu (dva maskirna veza, od koji je jedan bio urušen, te je trebalo dobro paziti kod pristajanja), Trget u Raškom zaljevu te u Limskom zaljevu.
U Lukovo smo dolazili povremeno. Najviše tijekom vježbi

Ovo su samo oni radni porti i oni za koje ne znaju bas svi.

Rabac, Rijeka, Cres, Krk, Rab, Pag, Karlobag, Rovinj, Poreči, Novigrad, Piran, Portorož i Koper su bili luke u koje smo uplovljavali rjeđe i najčešće povodom određenih prigoda.
Iako su Rovinj, Poreč i Novigrad bili porti u koje bi dovodili uhvaćene talijanske ribarice, ako su bile zatečene u području odgovornosti sudske vlasti tih općina tada (danas su to gradovi).


* Susak.jpg (78.41 KB, 900x600 - viewed 73 times.)

* unije.jpg (186.5 KB, 1024x768 - viewed 92 times.)

* maracol.jpg (403.46 KB, 800x600 - viewed 83 times.)

* dolin.jpg (251.11 KB, 1024x683 - viewed 72 times.)
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #664 on: July 14, 2012, 07:34:46 pm »

Inace kada je Istra spomenuo potporucnika ovcu, ta je ovca morala se tesko spremati za ispit oficira palubne straze u voznji.
Prva predpostavka da pristupi ispitu je da vodi Dnevnik staziranja i da ga uredno preda komandantu odreda prije pocetka polaganja ispita na uvid.
Ppor Barba je zapoceo voditi dnevnik 09.09.1986. godine
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]
i tako dalje... (kada budem imao vremena skenirat cu ga cijelog) ... dok nije dosao dan polaganja...

29.03.1987. godine.
PC-133 Velebit sa ponosnim ppor Barbom je isplovio iz Pule, prvo pristajanje maskirni vez Trget, drugo cementara Koromacno, pa za Cres.
U luci Cres je komandant odreda Kf Predrag "Brka" Milic nasao za shodno pregledati dnevnik i to parafirati...
[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Nakon nocenja u luci Cres isplovili smo na gadjanje otka Zeca.Prvo smo postavili tenkovsku metu na otko koju su u zdruzenoj vjezbi gadjali jos i ZIS-ovi TO Cres-Losinj. Pristajao je taj dan ppor Barba na Unijama, Susku, Premudi i na kraju se vezao na plutacu u Brguljskom zaljevu.
Sljedeci dan je bio dan manevriranja brodom na otvorenom moru i na kraju dana pristajenje u potkop na Dugom otoku.
Sljedeci dan smo ispolovili na granicu i vezali se u Losinju.
Tu sam konacno dobio brevet da mogu samostalno navigavat brodom i promaknuk sluzbeno u pomocnika komandanta :-).


* Dnevnik oficira na stazu_naslovnica.jpg (163.06 KB, 764x1050 - viewed 129 times.)

* Dnevnik oficira na stazu_1.jpg (145.17 KB, 764x1050 - viewed 155 times.)

* Dnevnik oficira na stazu_2.jpg (105 KB, 764x1050 - viewed 126 times.)

* Dnevnik oficira na stazu_zadnja.jpg (100.17 KB, 764x1050 - viewed 137 times.)

* Dnevnik oficira na stazu_3.jpg (196.29 KB, 764x1050 - viewed 126 times.)
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #665 on: July 14, 2012, 07:49:35 pm »

ej @barba, ovo ti je zadnje odlicno, opisi su ti feneomenalni

Ono sto je ponosni ppor barba dobio moze se usporediti danas sa brevetom OOW (oficir palubne sluzbe u voznji), znaci to jos nije samostalno "komandovanje" brodom.
Na toplom jugu, prije toga smo jos polagali ispit za dezurnog jedinice nakon nekih 1-1,5 mjeseci. Kolege su to forsirale, ne bi li se krug malo prosirio i rjedje stizali na red za dezurstvo. Nekako cudno, iako je se islo u krug, pazilo se da potporucnik zakaci udarne praznike, vikende i slicno,.. I tako je svatko cekao svog potporucnika..
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #666 on: July 14, 2012, 07:54:05 pm »

Primjecujete li rukopis kf Milica?
Logged
barba
Prijatelj foruma
stariji vodnik
*
Offline Offline

Posts: 819



« Reply #667 on: July 14, 2012, 08:07:35 pm »

Primjecujete li rukopis kf Milica?
E pokojni Brka. Bio je dobricina iako u dusi "bezbednjak" i galamdjija.
A rukopis, kao moja baka.
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #668 on: July 14, 2012, 08:08:36 pm »

ej @barba, ovo ti je zadnje odlicno, opisi su ti feneomenalni

Ono sto je ponosni ppor barba dobio moze se usporediti danas sa brevetom OOW (oficir palubne sluzbe u voznji), znaci to jos nije samostalno "komandovanje" brodom.
Na toplom jugu, prije toga smo jos polagali ispit za dezurnog jedinice nakon nekih 1-1,5 mjeseci. Kolege su to forsirale, ne bi li se krug malo prosirio i rjedje stizali na red za dezurstvo. Nekako cudno, iako je se islo u krug, pazilo se da potporucnik zakaci udarne praznike, vikende i slicno,.. I tako je svatko cekao svog potporucnika..


I gde je sada onaj momak od neko veče što ovde tvrdiše na jednom postu, kako K-danti JRM nisu znali ni
pristati brodim dok im sa strane nebi šaputali mornari.  Huh? Došlo mi je da ga zgromim, znajuči godinama
šta je sve trebao i prošao starješinski kadar u Floti. Pametnjaković primitivni.... Angry
Logged
ORIĆAREB
In memoriam
kapetan fregate
*
Offline Offline

Posts: 7 364



« Reply #669 on: July 14, 2012, 08:11:21 pm »

Primjecujete li rukopis kf Milica?
E pokojni Brka. Bio je dobricina iako u dusi "bezbednjak" i galamdjija.
A rukopis, kao moja baka.
Ma to je stara garda koja je u osmoljetki imala i predmet lijepog pisanjaWink
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #670 on: July 14, 2012, 09:09:32 pm »

Čiro, da ga vidim ovdje šaptat komandantu, pogotovo, kada uhvati kurenat svoj đir. Ovdje, na Premudi, uvijek sam dobio lekciju od komandanta prije uplovljenja. Baš svaki puta sam slušao, "Nemoj ovdje da se mi zaj pravilo, sunce ti je pravilo, slušaj i nema kašnjenja sa kormilom..."

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Onog ravnog mula sijeverno tada još nije bilo, uplovljavali bi "u sridu", sa obe strane smo imali možda dva metra, ako.


* Premuda.jpg (380.29 KB, 1179x947 - viewed 195 times.)
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #671 on: July 14, 2012, 09:22:48 pm »

Quote
Quote
Quote
Velika i Mala proversa su poseban dozivljaj, naravno kao i sama Uvala Telscica sa tada nezaobilaznim slovenskim odmaralistem u ljetnim mjesecima.
Oaza sibenskih granicara..
Ukoliko me sjecanje ne vara, mislim da smo prolazom vela proversa prosli s SB Jadranom, a kroz malu proversu smo proveslali u sljupci.
Bili smo i u posijetu svjetioniku.

Ispravka navoda: ukoliko se prolaz desio, onda je to bilo kroz Malu Proversu (kako je sve u Dalmaciji kontra i anti-protivno, tako je i Mala ustvari dublja).. @barba, pomozi..i ti si tada bio tamo

a da prošli ste s Jadranom kroz Malu Proversu ahahahahahahah. pa daj prijatelju navedi kada je to bilo !? eto budi fer pa navedi datum i ime komandanta pa ću ti se ovdje na forumu izviniti.....


Citaj pazljivije, pa ces pravilnije prosudjivati.. nisam ni sam bio siguran, ali je @barba pretpostavku ispravio i potvrdio drugacije cinjenicno stanje, ipak je to bilo prije 30 godina, zanci nije bilo prolaza Jadranom za naseg skolskog krstarenja kroz proversu, to je svatko zakljucio i prije nego sto si ti konstatirao posebnim postom.

Inace tvrdim da se Jadranom moze proci kroz Malu Proversu u odredjenim uslovima. Ne vjerujem da je netko Jadranom prosao tuda, niti vjerujem da bi plovidba tim tjesnacem bila odobrena od nadlezne komande.
« Last Edit: July 16, 2012, 02:35:52 pm by leut, Reason: quotes » Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #672 on: July 14, 2012, 09:23:48 pm »

Ad informandum, pošto ostali znaju, nisam ni pisao. Govorio sam o DTM-u. Za toga si isto tako stručnjak? Pitam jer je to vjerovatno brod izpred tvog vrijemena.
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #673 on: July 14, 2012, 09:28:00 pm »

Ad informandum, pošto ostali znaju, nisam ni pisao. Govorio sam o DTM-u. Za toga si isto tako stručnjak? Pitam jer je to vjerovatno brod izpred tvog vrijemena.

DTM-om je bilo puno slozenije manevrirati, brod bez kobilice sa slabim motrima, dugacak, mala povrsina kormila iz razumljivih razloga, "kason" na moru,.. ta dva metra je trebalo pogoditi..
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #674 on: July 14, 2012, 09:52:09 pm »

uh, sa svake strane dva metra. zaista malo mjesta. evo baš jučer gledam izgleda da ima više mijesta za manovru. vjerojatno se od vrućine proširio porat od premude.
Hahahaha..,ahaha..,uh.. čekam uskoro i proširenje na pih i grrrr.
Zadivljujuče poznavanje materije koje pokazuješ, vijerojatno crpiš iz crtanih romana.
Logged
Pages:  1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 71   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 24 queries.