PALUBA
March 28, 2024, 01:13:01 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 71   Go Down
  Print  
Author Topic: Patrolni čamci klase C 80 (1xx) - Stari graničari  (Read 468100 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #120 on: May 25, 2010, 11:04:07 am »

... na zalost, on nije imao problem sa vama nego sa samim sobom, kao i dio njih koju su zalutali u to zanimanje, vasa je bila greska samo sto ste se nasli u pogresno vrijeme kod pogresnog covjeka.
Da, dvadesetčetverogodišnjak koji je uvijek stajao u raskoraku, jer kad bi skupio noge po priopisu, vjerojatno bi izgubio ravnotežu, i pao. Osobno sam - iako u to vrijeme dječarac u mnogočemu - bio svjedokom njegove nesposobnosti. Već onda sam znao da je nesposobnost i nestručnost u korelaciji s neiskustvom na moru pogibeljna, a o ratnoj situaciji da i ne govorimo. Srećom, kako i sam veliš, u slučaju čega i tako ne bi bili vrijedan cilj ...

Kako se postaviti u situaciji skučenog BOCa (brodski operativni centar - radar, PEL) kad zamjenik komandanta u narančasti pleksiglas prastarog Decca radar pokušava ubosti transporter (šestar s dva špica) u upitnoj nakani da izmjeri udaljenost do nekog svjetionika (umjesto da za to uporabi veliki relativno precizan range ring desno dolje ... I nailazi u taj tragikomičan tren pbb Zjačič (ukrcan jer je komandant u vodama oko Visa kao nešto polagao), vidi što potporučnik radi, hvata se za glavu i istog trena hvata za ovratnike komandanta i započne ga tresti na stjenku kormilarnice predamnom, pred kormilarom i radaristom, vičući: P....me, P....ne, što (ti) to radiš?!?!?!

Iako veći dio posade (nas običnih mornara, dakako) - posebice onaj "misleći" - nikad nije krio zadovoljstvo kad je komandant dobijao po repu, no ovaj put taj osjećaj zamijenila je tuga i zbunjenost. Jer ne vidi se baš svaki dan da nadređeni mlati podređenog (obojica oficiri) pred vojskom, a niti se svaki dan (iako je bila noćna vožnja) da završeni akademac Mornaričke akademije em' ne zna uporabu radara, em' isti uništava ubadanjem u pleksiglas ...   

Izgleda mi skoro nevjerovatno, nastava iz elektronske navigacije je na MVA nila na visokom nivou, sa radarom smo se sretali i na taktickoj navigaciju u kabinetima, pa JAdran i Galeb. Ali ne sumnjam u opis "duduka" jverovatnoca je bila mala, ali izgleda da je abs tebe zapala.

Vise srece drugi put,.. nije bas moguce primijeniti

Logged
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #121 on: May 25, 2010, 11:21:56 am »

... ali tko je navecer bik, ujutro ne smije biti vol, pa tko izdrzi.
Quote of the week!


...uz samo jednu povremenu iznimku, beogradsko “dete” kome je trebalo malo duze vremena za prilagoditi se.
Da nije i on bio PELista?  Cool

... sapletosmo se sa nekim Norvezankama, svi izlaz osim sluzbe, iako nevoljno, pf Petric je prihavtio prijedlog da se komplet posada relaksira.
I jel' bilo zaprašivanja poslje?

Glede remonta, odnosno povratka s remonta, jedna mala priča. PBRovi su u Lori bili vezani podno akademije, odmah iza podmornica (pa prema kraćem lukobranu) u četverovezu, krmom naravno prema obali. I jedne subote, ujutro (valjda Dan tehnike), tek iz Škorpika pristigli neznamkoji Pbr - svježe sređen - odveže konope i zavoza prvom prema velikoma lukobranu. Negdje na pola Lore zaustavi, "prebaci" i zavoza krmom. I ide, on, ide, dok u jednom momentu ne postane jasno da od njegovog zaustavljanja igdje osim u obalu nema govora. Pred kraj se nešto čuo brodski telegraf, ali to nije bilo ništa prema zvuku i doživljaju koji nam je priredio udarivši solidnom silom u obalu, krmom dakako. Klizači su zajedno s (valjda) inertnim dubinskim bombama zajašili na obalu, a krma se uredno deformirala. Mi - koji smo sve to iz blizine relativno zlurado promatrali - valjda iz dokonosti, ne iz neke zločestoće - kasnije smo čuli viku i (naravno) pravdanje/prepucavanje mosta i stroja, valjda po onoj: Al' sam ga dobro pristao, al' smo ga dobro opizdili (u obalu) ...

Brod je još isti dan uredno krenuo nazad za Šibenik, a nama je - temeljem toga - subota prošla manje dokono nego inače ...









* Riva.JPG (443.42 KB, 1181x1181 - viewed 173 times.)
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #122 on: May 25, 2010, 12:59:00 pm »

O tome da je neko završio MVA i potom navigacijskim šestarom mjerio udaljenost na radaru ne može biti govora.Kroz školovanje, kabinete sa simulatorima, praksu na brodovima .., to je bilo prosto nemoguče.

Takođe mi nije jasna zluradost kod udarca broda u obalu, pravi pomorac se tome nikad ne raduje.
Logged
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #123 on: May 25, 2010, 01:36:05 pm »

Prvo, tvoje je vjerovati mi ili ne. Pbb Zjačić je mrtav (mučki ubijen), ne možemo ga pitati. Radarista je bio statist kojeg se ništa nije pitalo (kao ni mene), ne znam mu ni ime, pa da njega možda pitamo. Jedini argument u prilog tome dal' govorim ili ne govorim istinu je taj da se na ovom forumu - kao i na svim forumima dosad (doduše, sveukupno dva) - uz nick predstavljam i svojim punim imenom i prezimenom. Ako misliš da bi se nekom jeftinom laži prostituirao, tebi na volju ...Ondašnji potporučnik - zamjenik komandanta - bio je smotan ko' sajla, zbunjola. Više je smetao nego koristio. Naravno, onaj koji ga je trebao kontrolirati i pokušati učiniti od njega nakakvog pomorca, bio je gori od njega, ali po drugoj liniji. No, i u jednoj i u drugoj nepomoračkoj ...

... a kad smo već kod nepomoračke "linije", odgovorit ću ti i na drugo pitanje. Zluradost nije nikad bila kategorija u kojoj bi s eja mogao naći, prepoznati. No, iako sam u to vrijeme bio tek punoljetno derište (kojem je npr. više imponiralo da "ulovi" curu koju godinu stariju od sebe, nego sva blaga onoga svijeta), ipak sam dobro znao da nam temeljem očite nesposobnosti navedenih ljudi jednom može doći i glava na bubanj. More je ćudljivo, prastari brod još ćudljiviji. Pa sad ako si - uza sva druga sranja - bio svjedokom da na bonaci Lore majstor(i) odvale obnovljenim brodom u obalu uredno zajašivši tek koji centimetar preko na nju morskim minama (nadam se bez upaljača), ostaje ti otvoreno pitanje što bi se tek dogodilo u nekim pogibeljnim uvjetima, posebice ratnim za koje smo kao i bili namijenjeni? Nije bez vraga starija klasa (redom beogradska deca, ali na mestu) od moje disidentski u zajebanciji odlučila da bi u slučaju rata iskrcali većinu oficira i podoficira i pokušali doć do Italije ...

Usput, jedini svjedoci su još komandant, a i taj nesretni potporučnik. Tebi bi moglo biti lakše pronaći ga, iz tvoje je republike, države ...
Logged
MORNAR
vodnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 642


« Reply #124 on: May 25, 2010, 02:57:48 pm »

Otok Hvar naravno, druga je polovina srpnja (jula), grad Hvar vri, sapletosmo se sa nekim Norvezankama, svi izlaz osim sluzbe, iako nevoljno, pf Petric je prihavtio prijedlog da se komplet posada relaksira.

Petriča često vidim.
« Last Edit: May 25, 2010, 03:21:02 pm by MORNAR » Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #125 on: May 25, 2010, 03:16:29 pm »

Komandant nije valjao, zamenik nije valjao, ovaj nije valjao, onaj nije valjao..... Često mornari ne vole one koji ih teraju da rade kao robovi.
Logged
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #126 on: May 25, 2010, 03:53:00 pm »

Komandant nije valjao, zamenik nije valjao, ovaj nije valjao, onaj nije valjao..... Često mornari ne vole one koji ih teraju da rade kao robovi.
Rade, ja u konačnici nisam kriv što sam završio na brodu koji je vodio komandant koji je već u 25 godini bio alkoholičar, a što se očito prenijelo posljedicama na cijeli brod. Pokušavam biti objektivan, ali ako ti više vjeruješ da smo svi mi mornari bili zapravo krivi što nam je brod oduvijek bio u kazni, ja se pridružujem tvojem mišljenju. Po onoj iz jednog odličnog vica, kad žena muža uhvati naočigled u preljubu, a on je upita: Ženo, pobogu, pa vjeruješ li više meni ili svojim očima ...

Također, tjeraju se samo ovce, a što obično čine čobani. No, kao što pastiri Vode stado, tako i dobre Vođe - posebice, dobri zapovjednici na brodovima - vode svoju posadu. Koja im se za mudro vođenje oduži vrijednim radom i pouzdanošću. I odanošću, kao posebice vrijednom disciplinom u slučaju nekog mogućeg borbenog djelovanja.

Zar je moja krivica što smo na vježbama (mislim da je to bio neki ruski simulator ATAKA) u mornaričkom školskom centru redovito omanuli. Svakako ne zbog nas dva, tri mornara (uz većinu zapovjednog kadra)? I što sam kao primorac i nesuđeni pomorac očito puno više razumio (vjerojatno i znao) od svojeg zapovjednika koji se nije trudio sakriti utisak daje tu zalutao. Zato su nam van broda i izlazili ususret da se skinemo s tog broda. Kad sam liječniku u Vojnoj bolnici kazao s kojeg broda dolazim bez imalo priče u niti par minuta boravka u kancelariji mi je upisao 14 dana kućne njege (+ tri dana za put), iako sam ja naivno tvrdio da nisam bolestan. Nakon čega mi je i bilo jasno zašto me sestra prije lječničkog pregleda pznačajno pogledala i nasmijala se ...

Predlažem da pitaš nekog tvojeg sugrađanina koji je buio u JRM ponešto o tom mojem zapovjedniku. Meni su javili da je i dalje ostao loš, iako je značajno napredovao u jednoj od ratnih mornarica nastalih poslije 90tih ...  

Na slici stojim prvi slijeva, pardon - sliva ...


PS: priča mi kolega s relativno viokim činom u OS RH koji je bio na dodatnom školovanju u respektabilnoj vojsci jedne jednako respektabilne europske zemlje, gdje su im - ukratko - opisali odgovornost časnika slijedećim: ako običan čovjek korača kroz život jednom širokom cestom, časnik korača vrlo uskom. Što će prevedeno reć, da se časnik ne smije javno napiti, praviti prekršaje na cesti, raditi ekscese, išta što odstupa od uobičajnog pristojnog i odgovornog ponašanja. Odnosno, ono što je naoko dozvoljeno za osobu u civilstvu, nije i za nekoga iz vojnog sustava ... Na ondašnjem našem brodu većina starješina nisu išli po toj uzanoj cesti, i to nema veze s nama mornarima. Mi smo i tako samo bili kolateralna šteta ...   


* PBR509.jpg (170.2 KB, 1068x654 - viewed 190 times.)
« Last Edit: May 25, 2010, 04:00:16 pm by Patriot » Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #127 on: May 25, 2010, 04:26:19 pm »

Ne kažem da ne postoje takvi ljudi, ali sa takvom posadom prava je sreća što se brod održavao na površini... a kamoli išao na samostalne zadatke tipa obezbedjenje dg.
Logged
ML
kapetan korvete
*
Offline Offline

Posts: 6 798



« Reply #128 on: May 25, 2010, 05:49:00 pm »

Osečam potrebu da i ja napišem svoj slučaj udarca sa provom u obalu. Ako je neko gledao sa obale ko nije stručan onda bi me veoma lako okarekterisao kao ovcu.
Mislim da sam mjerodavan da govorim o manevrisanju, kao bivši zapovijednik i pomorski pilot koji osim ovog slučaja nikad nije imao nikakvog incidenta pri manevrisanju.
Prilazim lukobranu vršim okret, mašine su na stoj. Radi svog unutrašnjeg mira isprobam prekret krmom, sve radi, veoma lagano prilazim lukobranu pod uglom 30 stepeni, more mirno, nigdje vjetra. Samo mali skos vanjskim propelerom i brod bi školski legao na obalu. Međutim kada sam telegrafom dao krmom vidim da brod ne reaguje, zavezem sa obe mašine krmom, isti slučaj motori urlaju a brod klizi naprjed, i hvala bogu jer je brzina mala nasloni se brez oštečenja provom na obalu.
Šta se desilo prekret kopči je bio na zrak i u mašini zaboravili otvoriti ventil, izgleda da je nešto zraka ostalo prije u sistemu tako, da je prilikom prove sve radilo i u tom manevru se i istrošilo ono što je bilo u cjevovodima.
Kažem jako je teško sa obale ocijeniti šta se u stvari desilo.
Motorista je kako je kasnije viđeno bio psihički veoma nestabilan, kasnije je i završio na liječenju...
Logged
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #129 on: May 25, 2010, 06:33:02 pm »

Ne kažem da ne postoje takvi ljudi, ali sa takvom posadom prava je sreća što se brod održavao na površini... a kamoli išao na samostalne zadatke tipa obezbedjenje dg.
Prvo, brod je jako rijetko plovio, možda mjesečno jednom ili nijednom. I nije išao na osiguranje granice, već je bio teoretski namijenjen za lov na neprijateljske podmornice. Praktično je bio lijepi brod za vojno-turističke plovidbe - istina, vrlo rijetke - jer s onim čime je raspolagao nije mogao nikome naštetiti. Topom 76 mm moglo se nešto pogodit, Boforsom na krmi također, Hispancima teško i rijetko, a glede dubinskih bombi vjerojatno s emoglo naškoditi samo ribama i libijskim podmornicama. PEL je bio stariji i od broda i mene zajedno, upitne ispravnosti. No, imali smo i svjetlih točka, npr. kuhinju i kuhara. I veliku tendu preko cijelog broda ...

Glede (s)udara s obalom zanimljivo je to da je brod zavozao van veza, stao i odmah zatim zavozao nazad i uz zakašnjelo zaustavljanje - zapravo zamalo i bez njega - opalio u obalu krmom. Sve skup aj etrajalo vrlo kratko, i nama je onda bilo neobjašnjivo.
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #130 on: May 25, 2010, 07:24:20 pm »

Komandant nije valjao, zamenik nije valjao, ovaj nije valjao, onaj nije valjao..... Često mornari ne vole one koji ih teraju da rade kao robovi.
Rade, nitko nije spreman prihvatiti lazni formalni autoritet,to Patriot opisuje u svojim razmisljanjima, .. Drugi je problem razliciti kriterij na brodovima u okviru iste jedinice, ukoliko se prihvati teza da se brod prilagodjava brzini najsporijeg u konvoju.. eto uravnilovke i " Često mornari ne vole one koji ih teraju da rade kao robovi", to je vec problem komande jedinice, tj. viseg managementa koji se u pravilu zna ponasati kao clan koalicije najnizeg moguceg rizika ("ne talasaj, vidis da i ovo prolazi")

Sve zavisi, sto hoces, ali pomorska privreda (funkcionira na profit), da prihvati stupanj humanosti kakav je bio u JRM ("skola zivota i prostor za sve") bila bi izlozena udarima troskova, i naravno kaznjena od konkurenata. Tu, ili radis ili letis kuci, poslovi se dijele na rutinske i kreativne. Kod "rutinera", u obalu mozes udariti samo jednom, slijedece prilike nece biti u istoj komapaniji, a ovi kod kojih konkuriras ponovo, najcesce ce traziti tvoje prethodne reference

To je bila mana sistema JRM (JNA), nije isticala liderstvo (uzore), oni raniji iz II svjetskog rata su bili potroseni, novi nisu pristizali, nije uklonila barijere za isticanje sposbnih starjesina i mornara (praksa je bial cesta da to bude kada dodje  red n,  nije bila istaknuta filozofija kvaliteta i liderstva u poboljsanjima/promjenama.
Divni ljudi, ali na zalost,...

Logged
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #131 on: May 25, 2010, 07:37:12 pm »

To je bila mana sistema JRM (JNA), nije isticala liderstvo (uzore) ...
ne da ih nije isticala, već ih je gušila, sankcionirala. No, tako je i u ovdašnjim vojskama, dijelom zbog nasljeđenog kadra, dijelom zbog kadra koji je većinom škole (obrazovne, ne životne) završio na špiritjeru ...

Nije jedan primjer bio da su odgovorne Vođe sa suradnicima (ne podanicima!!!) pomicali brda i planine. Kao što se u suprotnom zabušavalo ...
Logged
dzumba
Stručni saradnik - specijalne jedinice
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 22 310


« Reply #132 on: May 25, 2010, 07:48:55 pm »

Ако смем да се као пешадинац мало умешам у расправу.

Потпуно се слажем са оном што је Патриот написао око дужности и обавеза команданта (официра-часника). Он је лидер и предводник кога људи треба да следе. А следе га зато што му верују. Из свог личног искуства знам да то не значи да га потчињени "воле" већ уважавају као стручњака у свом послу. Битно је јесу ли спремни, када затреба, да га безпоговорно следе на задатку. Наравно да се не постиже све, бар не код свих, харизмом, знањем и шармом већ, понекад, посебно у почетку, да се "пластично" изразим, "мотком", дакле и виком и присилом. Комбинација знања, умења и способности да наметнеш своју вољу (понекад и дозираном силом) чини официра командантом (вођом, руководиоцем).

Алкохол који се пије без мере, без обзира на помало романтичне приче, посебно морнара, озбиљна је запрека командовању. Ја лично нисам подносио руководиоце алкохоличаре. И то нисам крио чак ни надређенима. За мене су то били сви они који су под дејством алкохола било шта смислено радили. Ако ти нађу мало више од 0,5 промила алкохола у крви,а то је само једна чашица жестоког пића(некад 0,5, данас је у Србији дозвољено 0,3 , а у Хрватској 0 промила), по закону ниси способан да возиш аутомобил. А као командант можеш да са већом дозом алкохола одлучујеш о судбинама људи? Ма где је то могуће. На жалост тога је било у војсци, чак и код високих официра, чак су се и дичили "способношћу да подносе алкохол".

Не знам који је тај официр (а волео бих знати) о коме говори Патриот и не могу да краја да судим о њему, а ли нема разлога да не верујем у истинитост приче, без обзира на субјективност (која је природна) сваког од нас када пишемо овде.  
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 14 806


« Reply #133 on: May 25, 2010, 07:55:49 pm »

Не знам који је тај официр (а волео бих знати) о коме говори Патриот и не могу да краја да судим о њему, а ли нема разлога да не верујем у истинитост приче, без обзира на субјективност (која је природна) сваког од нас када пишемо овде.  

I ja bih jako voleo da znam prezime i ime tog čoveka, mada sa više od 50 % sigurnosti pretpostavljam o kome se radi.

To naravno ne znači da treba javno na forumu izneti njegovo ime!
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #134 on: May 25, 2010, 08:05:51 pm »

Ljudi moji, u svakoj vojsci netko strši u nečemu. Mada se govorilo o velikom broju alkoholičara u vojsci ipak su to bili izuzetci. Ti pojedinci ipak nisu bili presudni za funkcioniranje sustava.
Logged
Pages:  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 71   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 24 queries.