PALUBA
March 29, 2024, 03:52:18 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Na forumu PalubaInfo novoregistrovane članove odobravamo ručno, to može potrajati 24 h, ali je neophodno da novoregistrovani korisnik aktivira svoj nalog koji će dobiti putem e-pošte u navedenom vremenu
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 71   Go Down
  Print  
Author Topic: Patrolni čamci klase C 80 (1xx) - Stari graničari  (Read 468321 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #270 on: June 30, 2010, 07:44:00 pm »

... događaje u kojima je poštenje i principijelnost mogla mnogo da ga košta.
Boro, ima ona "filmska", mislim da je izgovara Pacino ili DeNniro: Bol je trenutna, ponos je zauvijek ...


Srećom ova naša virtuelna družina na Palubi skoro da bi mogla da kaže da zna sve! Cheesy
A da kupimo nešto dole u Arsenalu ili prije ili kasnije u Lori, pa da zaratimo onako iz zahebancije, za fintu ... pa nek vježbaju stručnjaci (na nama)?

PS: Ja bi - temeljem sadašnjih interesa i ponekih vještina - želio biti kuhar na tom brodu, a fakultativno bi rado vodio sekciju "Balila"  angel
Logged
Rade
Administrator
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 056


« Reply #271 on: June 30, 2010, 08:08:44 pm »

Arsenal je razbijen... moraćemo da se zadovoljimo partijom balota... ili briškula... Biraj oružje Wink
Logged
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #272 on: June 30, 2010, 08:26:17 pm »

Arsenal je razbijen... moraćemo da se zadovoljimo partijom balota... ili briškula... Biraj oružje Wink
Loš sam i u jednom i u drugom, zapravo znam da nisam dobar. Zato ipak porazmislimo o brodu, čamcu. Ako je neki problem otkupit, nije problem sagradit ...


* Patrolac.JPG (224.24 KB, 968x648 - viewed 215 times.)
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 811


« Reply #273 on: June 30, 2010, 08:32:21 pm »

Arsenal je razbijen... moraćemo da se zadovoljimo partijom balota... ili briškula... Biraj oružje Wink

Može i preferans.  Cheesy
Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #274 on: June 30, 2010, 09:48:12 pm »

Arsenal je razbijen... moraćemo da se zadovoljimo partijom balota... ili briškula... Biraj oružje Wink
Loš sam i u jednom i u drugom, zapravo znam da nisam dobar. Zato ipak porazmislimo o brodu, čamcu. Ako je neki problem otkupit, nije problem sagradit ...
  Ako me primate u društvo, i ako objekat  nije od drveta ,nema sekiracije da se nešto izgradi.SAMO DA NEMORA DA SE NOSI ALAT SA SOBOM:
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 811


« Reply #275 on: June 30, 2010, 10:12:36 pm »

Slično smo pred Novu godinu krenuli na virtuelno krstarenje po Jadranu, sa gradelama, vinom, gitarama (o devojkama nije bilo puno priče), toliko je bilo slikovito da sam u jednom trenutku osetio miris ribe sa gradela... Cheesy
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #276 on: June 30, 2010, 10:20:25 pm »

Nažalost nije bila šala, ili - bolje rečeno - cijeli je brod bio jedna neslana šala. I - unatoč godina u kojima je sve bilo izazov i samim tim podnošljivo - duboko u sebi sam bio razočaran. Bio sam mladac odrastao od svojeg začetka u beskrajnim ljetima na Braču, odmalena u drvenom kaiću, za timunom i uz kopču (naravno) unutarnjeg motora. I do odlaska u JRM netom friško završeni nautičar škole u Bakru. Dakle, izmišljen za neki ozbiljnije "korištenje" na nekom relativno ozbiljnijem brodu (iako po meni neozbiljnih brodova i zadaća ne postoji, postoji samo neozbiljnih posada i komandanata). I onda nam zapadnu prastari PBRovi s kojima nit' se što moglo, nit' htjelo ozbiljno učiniti. Ne želim omalovažavati ostale posade - konkretno, njihov aktivni dio - ali na ovom "mojem" redom je sve bilo za poslat doma. Što ne znači da u mladosti neki od starijih nisu bili poletniji i motiviraniji.

I na takvom brodu - uoči surašnjeg gađanja negdje oko Drivenika, mislim - vidim(o) muče se artiljerci sa ciljnicima (nišanima). Naravno, da bi im tko pokazao, posebice od onih koji znaju ... I zantiželja kao uvijek - a također i kolegijalan - pridružim se u tom jalovom poslu i uz par pitanja spoznam da oni sitni utori (koliko se sjećam) na ustima topa očito služe za postavljanje končane končanice priljepljene upravo mašću. Nikakva mudrost, učinih to odmah. Sad se više ne sjećam što je bilo na "početku" cijevi kod zatvarača, ali vjerojatno isto to kao i na ustima cijevi. I - logički razmišljajući dalje - odredim najudaljeniji marker tamo negdje gdje se te godine nalazila neka skalamerija od radarske antene (možda ondašnji IRET/ETAS/današnji Zavod za elektroniku ili tako nekako, barem je bilo u njegovom pravcu, prema ulazu/izlazu iz Lore) i na jednako tajnoviti način doznasmo i daljinu do istog. Kad sam/smo ga smjestio u obje končanice, namjestili smo u istu točku i optički ciljnik, naravno s namještenom daljinom. Otprilike, to je bilo to, a na sutrašnjem gađanju je tradicionalno i tako uspjeh vježbe bio zagarantiran. Na papiru, u izvješću.

NO, to "na papiru" je po istoj šemi funkcioniralo i 1995. uoči očekivanog odlaska u Istočnu Slavoniju, no to drugom prilikom, ako mi ne zabrane glede sumnjive teme ... 

PS: glede "bebice" 60 mm, niej mi trebalo objašnjavati da sam učinio glupost. Iako ni ona "edukacija" kolege pirotehničara po upaljaču i nije baš bila potrebita ...

   


U potpunost razumijem Patriota, jednostavno bilo je ljudi koji su znali misliti, a dolazivljavali su stvari koje nisu ocekivali. Uvijek je to propaganda od "velike pomoci", mnogo vise danas, nego sto je nekad bila.
« Last Edit: June 30, 2010, 10:31:45 pm by MOTORISTA » Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #277 on: July 01, 2010, 05:39:38 pm »

PČ starog tipa imao je kobiličnu (deplasmasku) ,  Mirna  poluglisersku (poludeplasmansku) formu trupa.

Sa starim graničarom, ukoliko su bile pune zalihe goriva, bilo je podnošljivo plutati do mora jačine 3, dok je Mirna već kod mora 2 imala takve amplitude da nije bilo posadi prijatno ni malo. Mirna je bila bolja ukoliko su valovi dolazili iz krmenih sektora, iz razumljivih razloga, imala je širu krmu. Kormilari su se na starom tipu baš dobro znojili da bi zadržali kurs kod valova u krmu, samim tim što je kormilarenje bilo putem klasičnog hidrauličnog kormila u stojećem stavu, na novom je bilo elektro-hidraulično kormilo, kormilar zavaljen u udobnu stolicu sa amortizerima. 

Zato je stari tip bio gospodar valova iz svih drugih sektora, pogotovo kada se plovi sa valovima u pola pramca, tako je skladno posrtao, valjao i ljuljao da je bez obzira na veličinu broda bilo dosta pouzdano ploviti, nije bilo rijetko da se kod jačeg mora čuje skripa metala, za početnika sigurno ni malo prijatna.  Mirnina prednost u brizni brzo je nestajala ukoliko je more bilo i malo jače na kome je ona poskakivala poput jahača na rodeu, sistematski odvaljujući bubrege onima koji su na nogama. Odmor u kabinama kod tada  nije bio baš udoban, dok je kod starog tipa bilo podnošljivije.  Kao i kod svih ratnih brodova koji se grade prestabilni, amplitude ljuljanja su bile veoma frekventne, dobar je dio posada kuburio sa morskom bolešću, ali su se rijetko iskrcavali zbog nje. Većinom su stojički trpjeli. Stari je tip duže mogao držati maksimalni broj okretaja motora od Mirninih Pielsticka, znači na malo duže staze, tip 137 bio je čak i u prednosti.  Stari graničar imao klasični telegraf za izavanje komandi stroju, kod Mirne je bilo automatizirano preko pneumatskih ventila. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi, čini mi se da je  vrijeme prekreta kod starijeg tipa je bilo kraće nego kod Mirne. Kod sprega strojevima, tip 137 je bio nenadmašan. Mogao se praviti bilo kakva kombinacija, doći paralelno na obalu, pa brod zalijepiti, „english“ manevar nije bio stran, bilo je fino baciti malo mora na obalu, a da se gledatelji ne bune.

Sa jednim ili oba motora napred polagano, tip 137 je uz malo muke savladavao većinu jadranskih valova, što se za Mirnu i ne može baš reći.

Sama forma je zadavala problem Mirni kod uplovljenja pri vjetru, pramac broda je brzo otpadao, ponekad izboj krme nije bio dovoljan da savlada otpadanje pramca pri vjetru, dok tip 137 nije imao takvih problema dijelom i zbog manje površine nadgrađa.  Mirna je proizvodila baš moćan zvuk, ovaj drugi poput  bicikla sa pomoćnim motorom.

Rezervno kormilarenje kod novijeg tipa ostavarivalo se iz  krmenog pika na dva načina, davanjem diretnog elektricnog signala na pumpu ili prijenosom putem mini kormilarskog kotača direktno na pumpe. Stari je imao poluge rezervnog kormilarenja koje su se učvršćivale na osovine kormila na glavnoj palubi, zakret je omogućavan preko sistema koloturnika koju je pogonila mornarska snaga iz grupe BOB-a. 

Prosiječno su godišnje plovili od 6000-10000 milja, najmanje 180 dana van luke baziranja. 

Za put oko svijeta odabrao bi stari tip 137. 
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #278 on: July 01, 2010, 08:04:53 pm »

Arsenal je razbijen... moraćemo da se zadovoljimo partijom balota... ili briškula... Biraj oružje Wink

Kod Patriota se igraju boće, balote s eigraju tamo gdje je svake godine ljetovao. Briškula i tamo i Vamo, razlika je da li se dijeli u svmjeru i kontra smjera kazaljke na satu.
 Cool
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #279 on: July 03, 2010, 04:45:15 pm »

Starješina tek pristigao u GMO Boka, imao je prilike vidijeti i naučiti mnogo malih velikih stavri koje na brodu zivot znace.
Luka Bar bila je poznata po svojoj tržnici, ljudi su dolazili iz svih krajeva, domaći poljoprivrednici iz Crmnice i Zetske doline, znalo se sresti i poduzetnih Konavoki u tradicionalnoj narodnoj nošnji. Često se u razgovorima pominjao krap, neka riba, meni bilo neprijatno da pitam, odlazeći na barsku tržnicu shvatih da je to neka vrsta šarana, zajedno sa ukljevom endemska vrsta. Na putu Bar-Virpazar-Titograd ribari su prodavali dimljenu ribu iz Skadarskog jezera.
Za nekog tko dodje sa mora, predrasude prema riječnoj ribi postoje, jednostavno nisam mogao usporediti miris mulja sa mirisom svježe jadranske ribe, za mene, razlika nebo i zemlja. Imao sam prilike korigirati svoje stavove u dva navrata, jedući smuđa orli u retoranu „Šaran“ u Zemunu, a drugi put mi je pomogao tada vodnik I klase Drpić Milovan.

PČ 178 „Kosmaj“ boravio je u Baru i netko  je na brod donio krapa. Milovan ga je samo osmotrio i rekao:“ Biti će od tebe dobar pijani šaran!“. Pomislih: „Ma kakav pijani šaran, ako ne naiđe ništa bolje, otvoriti ću Gavrilović narezak“.

Zamakne Drpić u kuhinju, ne treba mu asistencija, ali znatiželja me vodila da vidim što to tamo radi. Kako je  samo sa ljubavlju pristupio poslu, znalački . Bilo je tu vina, lovora, ružmarina, utrobu je koliko se sjećam punio sa sjeckanim povrćem, nezaobilazno maslinovo ulje. Mirisi koji su se ubrzo počeli širiti, predrasude se urušile u domino efektu, anuliravši protest izražen u Gavrilovićevom naresku i željno isčekujući dolazak glavnog jela.

Za nevelik stol su sjeli, tadašnji Komandant broda pf Ilić Aca, zamjenik pk Dukarić Miljenko, komandir V BO Blažinčić Vinko, vodnik Penić Jozo vodnik vezista Zoran iz Skoplja,..

Gozba je počela, oblizivali su se prsti, praćeno vinom iz Crmnice, vinorodnog kraja iz barskog zaleđa, bogatog vodom i nekad najvećim brojem  stajališta uskotračne željeznice.

Sve što je lijepo kratko traje, ali ostalo je sjećanje na sposobnog kulinara, vodnika Drpića.
Logged
Patriot
vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 590


WWW
« Reply #280 on: July 03, 2010, 05:34:21 pm »

Kod Patriota se igraju boće, balote s eigraju tamo gdje je svake godine ljetovao. Briškula i tamo i Vamo, razlika je da li se dijeli u svmjeru i kontra smjera kazaljke na satu.
 Cool

Nadam se da "kod Patriota" misliš na moj voljeni Brač, ne na moj jednako voljeni Kvarner ...
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #281 on: July 03, 2010, 05:39:15 pm »

Kod Patriota se igraju boće, balote s eigraju tamo gdje je svake godine ljetovao. Briškula i tamo i Vamo, razlika je da li se dijeli u svmjeru i kontra smjera kazaljke na satu.
 Cool

Nadam se da "kod Patriota" misliš na moj voljeni Brač, ne na moj jednako voljeni Kvarner ...
Brač-balote
Kvarner & Istra - boće
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #282 on: July 03, 2010, 05:41:30 pm »

Za nevelik stol su sjeli, tadašnji Komandant broda pf Ilić Aca, zamjenik pk Dukarić Miljenko, komandir V BO Blažinčić Vinko, vodnik Penić Jozo vodnik vezista Zoran iz Skoplja,..

vodnik Zoran Spasovski, vezista tada tek pristigao u prekomandu iz Pule.
Logged
Boro Prodanic
Počasni global moderator
kapetan bojnog broda
*
Online Online

Gender: Male
Posts: 14 811


« Reply #283 on: July 03, 2010, 08:39:58 pm »

Zoran Spasovski je u Puli radio na DTM - ovima. Ostao je poznat po tome što je siznog zvao pucajući iz vazdušne puške u taster zvonceta...
Logged
Istria 052
Prijatelj foruma
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 174


« Reply #284 on: July 04, 2010, 01:58:28 am »

Zoran Spasovski je u Puli radio na DTM - ovima. Ostao je poznat po tome što je siznog zvao pucajući iz vazdušne puške u taster zvonceta...

Osjecalo se Zoranovo liberalnije ponasanje po dolasku uz te jedinice. Trebalo je vremena da se uvede u red iako se nikad nije do kraja prilagodio atmosferi u GMO. Inace nije bio los
Logged
Pages:  1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 71   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.055 seconds with 24 queries.