PALUBA
March 28, 2024, 04:18:36 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Ovde možete pogledati te poručiti knjigu "Ešalon" jedan od autora je srpski podoficir i naš global moderator Kubovac
"Istorija razvoja sovjetskih i ruskih radara, komandno-informacionih sistema i sistema automatizacije"
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 254   Go Down
  Print  
Author Topic: Sukobi u Palestini/Izraelu  (Read 460607 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
tihi
potporučnik
*
Offline Offline

Posts: 2 349



« Reply #1515 on: February 28, 2020, 01:16:37 pm »



Hajde reci da ovo nije zlocin. Upakuj u foliju  stavi masnicu i reci da su zasluzili tako nesto.
« Last Edit: February 28, 2020, 01:40:16 pm by MOTORISTA, Reason: Uređen Youtube link » Logged
dark-bullet
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 532



« Reply #1516 on: February 28, 2020, 01:44:47 pm »

[quote
Hajde reci da ovo nije zlocin. Upakuj u foliju  stavi masnicu i reci da su zasluzili tako nesto.
[/quote]

Šta bi hteo, da žalim one koje samo vape za time da postanu mučenici. Pa eto, postao je, šta sad? Kako izgleda izvršio je samoubojstvo.
Logged
Perun
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 668


« Reply #1517 on: February 28, 2020, 02:26:24 pm »

Ne slazem se s tobom ali ajmo postaviti jedno pitanje sami sebi:
sto bi bilo potrebno da nam se desi u zivotu pa da dignemo ruku na sebe i na ostale? Moje misljenje je da je izraelsko ponasanje glavni i veliki uzrok svemu ovome. I za to nema opravdanja. Neko ce reci da se bore za opstanak ali u stvari se bore za neopstanak drugih.
Logged
dark-bullet
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 532



« Reply #1518 on: February 28, 2020, 02:31:26 pm »

Ne slazem se s tobom ali ajmo postaviti jedno pitanje sami sebi:
sto bi bilo potrebno da nam se desi u zivotu pa da dignemo ruku na sebe i na ostale? Moje misljenje je da je izraelsko ponasanje glavni i veliki uzrok svemu ovome. I za to nema opravdanja. Neko ce reci da se bore za opstanak ali u stvari se bore za neopstanak drugih.

Postavio si pitanje i odmah dao nepravilan odgovor. Čemu priča onda?
Logged
Perun
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 668


« Reply #1519 on: February 28, 2020, 02:33:54 pm »

Nisi u pravu. Pitanje i moje misljenje nije povezano. Ako ne zelis odgovoriti slobodno nemoj ali nemoj ni iskrivljavati stvari
Logged
dark-bullet
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 532



« Reply #1520 on: February 28, 2020, 02:35:20 pm »

Nisi u pravu. Pitanje i moje misljenje nije povezano. Ako ne zelis odgovoriti slobodno nemoj ali nemoj ni iskrivljavati stvari

Pa ja tebi mogu odgovoriti, ali do sada se ispostavilo da je sve prazna priča jer ti argumente ne prihvataš, čak iako si ih možda sposoban razumeti.
Logged
Perun
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 668


« Reply #1521 on: February 28, 2020, 02:51:33 pm »

Nisi u pravu. Pitanje i moje misljenje nije povezano. Ako ne zelis odgovoriti slobodno nemoj ali nemoj ni iskrivljavati stvari

Pa ja tebi mogu odgovoriti, ali do sada se ispostavilo da je sve prazna priča jer ti argumente ne prihvataš, čak iako si ih možda sposoban razumeti.

Nisi ti ni meni ni ikome drugome da bilo kakakv istiniti i ispravni dokaz s kojim bi moga dokazati da se zrtva nije pretvorila u zlocinca. Sve zasnivas na svom misljenju koje je puno mrznje
Logged
dark-bullet
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 532



« Reply #1522 on: February 28, 2020, 05:49:35 pm »

Nisi u pravu. Pitanje i moje misljenje nije povezano. Ako ne zelis odgovoriti slobodno nemoj ali nemoj ni iskrivljavati stvari

Pa ja tebi mogu odgovoriti, ali do sada se ispostavilo da je sve prazna priča jer ti argumente ne prihvataš, čak iako si ih možda sposoban razumeti.

Nisi ti ni meni ni ikome drugome da bilo kakakv istiniti i ispravni dokaz s kojim bi moga dokazati da se zrtva nije pretvorila u zlocinca. Sve zasnivas na svom misljenju koje je puno mrznje

Sada si krenuo u napad na mene osobno. Nećemo tako, ili pričamo o Izraelu i arapima ili ne. Poz.
Logged
fazan
Moderator
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 128


« Reply #1523 on: February 28, 2020, 06:18:25 pm »



Hajde reci da ovo nije zlocin. Upakuj u foliju  stavi masnicu i reci da su zasluzili tako nesto.

Доста више те арапске пропаганде. Видео се бави последицама, а не узроцима. Ништа боље не охлади усијане главе него када својим очима виде шта може да им се деси. Ово је стари снимак. Пре неки дан су исто овако кукали зато што је убијен арапски младић. Само су пропустили да кажу да је убијен док је витлајући ножем ишао према војнику.
Logged
Perun
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 668


« Reply #1524 on: February 28, 2020, 06:41:20 pm »

Nisi u pravu. Pitanje i moje misljenje nije povezano. Ako ne zelis odgovoriti slobodno nemoj ali nemoj ni iskrivljavati stvari

Pa ja tebi mogu odgovoriti, ali do sada se ispostavilo da je sve prazna priča jer ti argumente ne prihvataš, čak iako si ih možda sposoban razumeti.

Nisi ti ni meni ni ikome drugome da bilo kakakv istiniti i ispravni dokaz s kojim bi moga dokazati da se zrtva nije pretvorila u zlocinca. Sve zasnivas na svom misljenju koje je puno mrznje

Sada si krenuo u napad na mene osobno. Nećemo tako, ili pričamo o Izraelu i arapima ili ne. Poz.

Ne minjaj temu na taj nacin. Ne napadam ja nikoga.  Dokazi ti nama da se zrtva nije pretvorila u zlocinca.
Logged
dark-bullet
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 532



« Reply #1525 on: February 29, 2020, 02:15:11 pm »

Nisi u pravu. Pitanje i moje misljenje nije povezano. Ako ne zelis odgovoriti slobodno nemoj ali nemoj ni iskrivljavati stvari

Pa ja tebi mogu odgovoriti, ali do sada se ispostavilo da je sve prazna priča jer ti argumente ne prihvataš, čak iako si ih možda sposoban razumeti.

Nisi ti ni meni ni ikome drugome da bilo kakakv istiniti i ispravni dokaz s kojim bi moga dokazati da se zrtva nije pretvorila u zlocinca. Sve zasnivas na svom misljenju koje je puno mrznje

Sada si krenuo u napad na mene osobno. Nećemo tako, ili pričamo o Izraelu i arapima ili ne. Poz.

Ne minjaj temu na taj nacin. Ne napadam ja nikoga.  Dokazi ti nama da se zrtva nije pretvorila u zlocinca.

Nema ti šta mnogo da se diskutuje. Arapi su zločinci, genocidni i vrlo ustrajni. Ako ti misliš da ponavljanjem njihove propagande možeš nešto da dostigneš, varaš se.
Logged
Perun
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 668


« Reply #1526 on: February 29, 2020, 02:48:13 pm »

Onda ti nece biti tesko predstaviti neki dokaz koji ce opovrgnuti da se zrtva nije pretvorila u zlocinca.
Logged
dark-bullet
zastavnik I klase
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1 532



« Reply #1527 on: February 29, 2020, 05:20:07 pm »

Onda ti nece biti tesko predstaviti neki dokaz koji ce opovrgnuti da se zrtva nije pretvorila u zlocinca.

To što govoriš je samo tvoje mišljenje na koje imaš posve pravo. Ali sadržaj toga što govoriš je lažan. Izrael je savremena demokratska država u kojoj zločince sude i kažnjavaju, kada i ako uopše dođe do zločina. Borba Izraela u ratu sa arapima je legitimna i zakonita, a arapi su oni koji svaki puta potegnu kraći kraj. Ne bilo im se sa rogatim bosti. Kad god su započeli kavgu, dobili su nazad, posve pošteno i u skladu sa svim ratnim pravilima. Ne znam šta tebi tu nije jasno.
Logged
Perun
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 668


« Reply #1528 on: March 01, 2020, 07:49:15 am »

Vas dvoje sve nesto okolo kole a nikako da date neki odredjeni odgovor. Nas nekoliko smo postavili i slike i video prikaze a vas dvojica samo neku opcu, neodredjenu, pricu. Ako ste obojica u pravu zasto vam je toliko tesko dati jednostavan odgovor?

S cime i kako mozete pokazati / dokazati da se zrtva nije pretvorila u zlocinca?
Logged
fazan
Moderator
poručnik korvete
*
Offline Offline

Posts: 3 128


« Reply #1529 on: March 01, 2020, 08:19:46 am »

Vas dvoje sve nesto okolo kole a nikako da date neki odredjeni odgovor. Nas nekoliko smo postavili i slike i video prikaze a vas dvojica samo neku opcu, neodredjenu, pricu. Ako ste obojica u pravu zasto vam je toliko tesko dati jednostavan odgovor?

S cime i kako mozete pokazati / dokazati da se zrtva nije pretvorila u zlocinca?

Основни правни принцип је да је терет доказивања на оптужби. Не доказује се невиност, него кривица. Не доказује се да се жртва није претворила у злочинца, него обрнуто - да се претворила. Ја до сада нисам видео ни један релевантан доказ у прилог те тврдње.

Апсолутно не спорим да су злочини могући. У Изреалу се процесирају. Ко је и када међу Арапима икада осудио једног појединца ради злочина почињених над Јеврејима? Идиот јуриша према војнику витлајући ножем, сасече га рафал, и он је мученик, славе га као хероја. Свако бомбардовање Израела од стране Хамаса и осталих арапских терористичких банди из Газе је само по себи злочин, јер те ракете које они производе од шећера и вештачког ђубрива не могу да се усмере. За Хамас је успех ако уопште падну негде на Израел, јер им се дешава да падну и у Газу. Ако падне на неко јеврејско насеље и при томе некога убије, то је велики успех.

Као што сам већ рекао, болница на коју се постави митраљез је митраљеско гнездо, а школа која служи за смештај војске је касарна.

Арапи генерације своје деце васпитавају у мржњи према Израелу и Јеврејима, ово што се догађа је само производ те мржње. Што су посејали, то жању.
Logged
Pages:  1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 254   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.043 seconds with 23 queries.