PALUBA
March 29, 2024, 11:06:51 am *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Važno - Pravilnik foruma PALUBAinfo
 
   Home   Help Login Register  

Prijatelji

▼▼▼▼

Mesto za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Del.icio.us Digg FURL FaceBook Stumble Upon Reddit SlashDot

Pages:  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Dizel motori  (Read 310402 times)
 
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #60 on: October 28, 2010, 09:45:21 pm »

E, ima i toga. Na primer, kako se pravi letilica koja leti svuda, brzo, sporo, visoko, nisko, a motor za pogon koristi dobre želje posade.

Biće i to za našega života. Samo strpljenja i zdravlja.

E, mislim, da je to, kako do takvog pogona, pitanje za Douglasa Adamsa, a odgovor znate obojica.





42
Logged
brodarski
Stručni saradnik - istorija RM
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Posts: 12 254



« Reply #61 on: October 28, 2010, 09:47:25 pm »

Takve sam ja pravio od listova iz bilježnice u školi.
Logged
KapoST
razvodnik
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 84


strojar zauvijek.....


« Reply #62 on: October 29, 2010, 08:32:04 pm »

Imam u svojoj zbirci svega i svacega među ostalim i jedan motor marke Farryman kojemu se zrak grije pomoću famoznog "ćika"..hehe.... Imam čak i kutiju originalnih "ćikova"...... A Sta se tiče diesel motora "testa-calda", oni spadaju u grupu semi-diesel motora....odnosno, dvotaktnih diesel motora, kojima se u stvari o usijanja grije predkomora na vrhu cilindra....Ona je u obliku gljive, a u njoj se u ugrijani zrak ubrizgava gorivo..... Let lampom se grije njezina vanjska površina dok ne postane crvene boje.....Tek potom se motor zavrti i konačno upali...... Imao sam čast raditi jednom na jednom takvom motoru marke "Bolinder".... Po meni najlipši zvuk diesel-motora koji sam ikada čuo u životu.....
Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #63 on: October 30, 2010, 11:55:13 pm »

Moram i ja malo....s obzirom da sam služio JNA na patrolcu 551 mornar htio bih napisati nešto o njegovom pogonu. Taj brod je imao 3 motora marke STORK-WERKSPOOR. To je motor V16 Bi turbo (imao je dva turbo puhala, za svaki red cilindara po jedan),snage 2100 konja...smještaj im je bio; jedan u krmenom motornom prostoru,a dva u sredini broda,jedan pored drugoga..Sva tri motora su imala zasebnu kopču,hidrauličnu. Krmeni motor je imao najkraću osovinu,tjj. njegova propela je bila najbliža, pa se taj motor koristio za manevre kod uplovljavanja i slično...Ostala dva za vožnju....u krmenom prostoru su se nalazili pomoćni tankovi goriva,pa je posada krmenog motora, koji je u toku vožnje bio ugašen,morala paziti na nivo goriva u tim tankovima....Održavanje je zahtjevalo da se svaki tjedan uključe uljne pumpe, i ručno se "prekrene" radilica,naravno, uz dekompresiju...
Pokretanje je imalo posebne pred radnje. Motore je trebalo grijati zbog mogućnosti mehaničkog oštećenja kod hladnog starta i to slično kao u kućnom centralnom grijanju, Wink plamenik bi zagrijao vodu,koja je ulazila u prostore za hladjenje i grijala motor...koliko se sjećam,trebalo ga je zagrijati na 60 stupnjeva prije pokretanja...tada smo morali zakrenuti ventil tzv kingston!? jer, ako sam dobro shvatio, on  je služio da se preusmjeri grijana voda, i da nakon pokretanja počne proces hladjenja...izmjenjivačima,morska je hladila slatku....Takodjer, trebalo je nakrcati zrak za pokretanje u boce kompresorom. I onda opet uključiti uljne pumpe i ručno "prekrenuti" radilicu a prije odvrnuti svih 16 ventila za dekompresiju, da ulje dospije u sve ležajeve. I onda...čarobni zvuk s s s i STORK radi....Zastavnik Đaković, koji je bio komandir strojara,rekao mi je jednom prilikom da  JNA ima samo 6 takvih motora, 3 na 551 Mornar, a 3 na 552 Borac..i da su to bili motori namjenjeni pogonu lokomotiva,ali su ih marinizirali...Eto malo od mene...
Logged
madmitch
stariji vodnik I klase
*
Offline Offline

Posts: 1 159


« Reply #64 on: October 31, 2010, 12:00:00 am »

Dobro si zapamtio, Kingston je ventil (glavni) usisa morske vode. Dal se je na tim motorima u "uri do manovre" zagrijavalo i gorivo?
Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #65 on: October 31, 2010, 12:10:42 am »

Ne, gorivo se nije zagrijavalo....jer ne sjećam se nekog postupka za gorivo, osim uključenja pumpi na pomoćnim tankovima...
Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #66 on: October 31, 2010, 12:34:53 am »

Vida, pretpostavljam da se dobro sećaš pogona PBr 551. Ja sam bio ubeđen da su PBr imali 4 Pielsticka 16V, po dva na osovini. Neko je već ranije "provukao" da su ovi brodovi imali tri motora, što znači i tri osovine, ali prvi put neko kaže da su motori bili holandski!
Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #67 on: October 31, 2010, 12:56:57 am »

Sigurno su imali 3 WERKSPOORA....Čak sam na brodu dobio i literaturu o motorima....tražio sam,jer me zanimalo...evo jedne krišom snimljene slike,skener me malo j..e,i još sam ja slikao papirnatu fotku fotoaparatom... Grin

[ Attachment: You are not allowed to view attachments ]

Vidi se 1957 godina, s tim da je ova 7 ica malo sumnjiva....tko bi znao....Ja sam dužio krmeni, i bio dežurni mašinac,pa sam čitao tu literaturu koju mi je dao oficir, ne sjećam se imena...


* fdhz4o.jpg (55.53 KB, 600x450 - viewed 235 times.)
« Last Edit: October 31, 2010, 01:43:52 am by kilezr » Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #68 on: October 31, 2010, 01:04:30 am »


  Pogledajte temu Stari patrloni brodovi i patrolni čamci JRM post br. 248 naprimer. Tamo se navodi da su imali Pilstike kao glavne motore. A i u literaturi je isto tako. 4 Pilstika.
Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #69 on: October 31, 2010, 01:10:37 am »

 Ok. Ali proveo sam na tom brodu 9 mjeseci. 3 motora sigurno! Možda je na početku imao 4 motora,a kasnije su mu ugradili 3. Isto, vidio sam 552 Borac u Šibeniku na remontu,dignut dizalicom. 3 propelera na 3 osovine i tri motora. Promjer jedne propele je bio 2,3 metra. 552 je došao s remonta u Loru 5-og ili 6-og mjeseca 1990. Isti brod ko i 551.
« Last Edit: October 31, 2010, 01:59:02 am by kilezr » Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #70 on: October 31, 2010, 01:17:32 am »

  Ne,ne. Već je i ranije bilo reči o tri motora. Pošto si radio na njima valjda znaš o čemu pričaš. Niko ne želi da te ubeđuje da nisi u pravu, Cilj nam je da dođemo do pravih podataka, zar ne?
Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #71 on: October 31, 2010, 01:27:07 am »

Ma sve ok Wink. Vidio sam post u "Stari patrolni brodovi". Čovjek navodi istu snagu ko i ja: 2100 ks. Čitao sam PALUBU, i naletio na te podatke o 551. Zato sam i napisao post,kao "radnik" na tim motorima.
« Last Edit: October 31, 2010, 01:53:50 am by kilezr » Logged
kilezr
poručnik fregate
*
Offline Offline

Posts: 4 608



« Reply #72 on: October 31, 2010, 01:33:37 am »

   Odlično. I ne samo to, nego je tu i fotografija kao dokaz. Da li možda ima još koja?
Logged
VIDA MORNAR
desetar
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 128


« Reply #73 on: October 31, 2010, 01:41:15 am »

Nema više fotografija, na žalost. Onda se nije smjelo slikati. Imam neke fotke iz vana. Brod i to. Kad sredim skener, stavim.
« Last Edit: October 31, 2010, 01:51:38 am by kilezr » Logged
kumbor
Stručni saradnik - opšti
kapetan bojnog broda
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 17 447


« Reply #74 on: October 31, 2010, 08:16:51 pm »

Pa to se traži, šefe! Džaba što negde piše da ih je bilo 4 i da su Pielstick. Valjda znaš šta si dužio i na čemu si radio. Ako ti kažeš da ih je bilo tri i da su Werkspoor, onda je to tako! A postovao si i sliku.
3x2100=6300. To onda objašnjava kako su Borac i Mornar mogli da potegnu i 24čv, dok je 581 Udarnik mogao sa 4x810=3240 da potegne 18-19čv, a bio je i manji od ova dva.
Logged
Pages:  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Prijatelji

▼▼▼▼

Prostor za Vaš baner

kontakt: brok@paluba.info

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2013, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder

SMFAds for Free Forums
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 22 queries.